Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15331 25 stycznia 2014, 14:01

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

co Ty gadasz ?! STARA?!!
Stara to jest moja wykładzina i przetarta xD

Haha i racja !! :D
Baszka co Ty za głupotki masz w głowie !! :* młoda piękna mamuśka z Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #15332 25 stycznia 2014, 14:02

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Kincia jeszcze nie posprzątane :)
Nie wiem skąd ale mam taką wenę dziś, że sama jestem w szoku :) posprzątałam dziś u siebie trochę, wywaliłam wszystkie zasuszone 'pamiątkowe' bukiety, poodkurzałam wszystkie dziury, wywaliłam zbędne bibeloty itd itd :) zaraz ogarnę trochę sanitariaty w łazience a siostrzyczce zostawię podłogę do umycia :)
hmm... muszę też ciasto upiec bo jutro mam gości :)
a chciałbym jeszcze zawartość biurka (które ma wylecieć w swoim czasie :) ) ogarnąć ale obawiam się, że dnia mi nie starczy :) no i sił, nie ma się co oszukiwać... :)

Zrobiłam sobie teraz przerwę, mandarynki zapijam kubusiem :) hihi

Głowiłam się ostatnio jaką lampeczkę kupić i gdzie postawić ale już mam problem z głowy, użyję swojej lampki tylko zmieniłam moc żarówki na najmniejszą możliwą, zobaczę jak to wieczorem będzie wyglądać :) a wylądowała na parapecie :) jestem wielkim odkrywcą hihi :)

Baszko dobrze, że będziesz miała z nami kontakt :) będziemy Cię tak baaardzo wspierać :)

Dorotka a w ogóle zakupy się udały? nie odmroziłaś sobie dupki? :p

Kincia pidżamka to jest idealna kreacja, nie wiem czy opłaca Ci się zmieniać :) zobacz już po południu, zaraz będzie się ściemniać a strój na wieczór też jak znalazł :)

Czy mówicie o książce tego Doktorka Karp'a ?? nie czytałam ale z tego co słyszałam wydaje mi się, że może być dobra :) i tak jak Basza mówisz obala różne teorie, np wszędzie mówią żeby nie uczyć dziecka kołysania i usypiania w ten sposób a przecież ono już jest nauczone i przyzwyczajone, przez 9 m-cy :) myślę, że on dobrze gada :)

Haha co racja to racje :D ale faktycznie dziś Cię wena dopadła ! :)

Zgłoś nadużycie #15333 25 stycznia 2014, 14:03

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Kincia jeszcze nie posprzątane :)
Nie wiem skąd ale mam taką wenę dziś, że sama jestem w szoku :) posprzątałam dziś u siebie trochę, wywaliłam wszystkie zasuszone 'pamiątkowe' bukiety, poodkurzałam wszystkie dziury, wywaliłam zbędne bibeloty itd itd :) zaraz ogarnę trochę sanitariaty w łazience a siostrzyczce zostawię podłogę do umycia :)
hmm... muszę też ciasto upiec bo jutro mam gości :)
a chciałbym jeszcze zawartość biurka (które ma wylecieć w swoim czasie :) ) ogarnąć ale obawiam się, że dnia mi nie starczy :) no i sił, nie ma się co oszukiwać... :)

Zrobiłam sobie teraz przerwę, mandarynki zapijam kubusiem :) hihi

Głowiłam się ostatnio jaką lampeczkę kupić i gdzie postawić ale już mam problem z głowy, użyję swojej lampki tylko zmieniłam moc żarówki na najmniejszą możliwą, zobaczę jak to wieczorem będzie wyglądać :) a wylądowała na parapecie :) jestem wielkim odkrywcą hihi :)

Baszko dobrze, że będziesz miała z nami kontakt :) będziemy Cię tak baaardzo wspierać :)

Dorotka a w ogóle zakupy się udały? nie odmroziłaś sobie dupki? :p

Kincia pidżamka to jest idealna kreacja, nie wiem czy opłaca Ci się zmieniać :) zobacz już po południu, zaraz będzie się ściemniać a strój na wieczór też jak znalazł :)

Czy mówicie o książce tego Doktorka Karp'a ?? nie czytałam ale z tego co słyszałam wydaje mi się, że może być dobra :) i tak jak Basza mówisz obala różne teorie, np wszędzie mówią żeby nie uczyć dziecka kołysania i usypiania w ten sposób a przecież ono już jest nauczone i przyzwyczajone, przez 9 m-cy :) myślę, że on dobrze gada :)

tak ksiazka doktorka "Karpia" :-)

Zgłoś nadużycie #15334 25 stycznia 2014, 14:07

basza Fajna mama
Anett Ty pracusiu... mnie to dzisiaj jakis zimowy sen dopada.

Dorotka dobrze zauwazylas zestaw trzymacza przepuszcza - agrafa z zuwaczka złazi :-) , muszę sznuròwlą podwiązać :-) .

Kincia a co to za leń - jedna odpowiedz na wszystkie posty stosujesz... ale co racja to racja hihihihi :-) .

Dziewczynki dzisiaj trzeba bedzie na ostatnia weekendowa imprezke wyskoczyc, bo za tydzien juz moze jakies bejbiki beda.

Zgłoś nadużycie #15335 25 stycznia 2014, 14:17

Anett Gotowa na wszystko
Faktycznie za tydzień zaczniemy luty, juuupi! :) Baszko i to Twój bejbiś będzie pierwszy :p
a tą książkę może masz w pdf? :) chętnie bym podgapiła... :)

Kincie pewnie dopadł już taki leniuszek, że tylko pod każdym postem klika 'wklej' i zadowolona hihi i tak ją kochamy! :*

Dorotka dobrze robisz, nie wychodź spod koca! :)

A co u reszty ?? Ewka, Kiniaa, Niutka, Ece, Diaglab, Kirsti, Bąbeluniek, Ewelina, Vikaa itd najwyższy czas zameldować się na fm :)

A ja mykam spłukać kreta hihi :)

Zgłoś nadużycie #15336 25 stycznia 2014, 14:20

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Faktycznie za tydzień zaczniemy luty, juuupi! :) Baszko i to Twój bejbiś będzie pierwszy :p
a tą książkę może masz w pdf? :) chętnie bym podgapiła... :)

Kincie pewnie dopadł już taki leniuszek, że tylko pod każdym postem klika 'wklej' i zadowolona hihi i tak ją kochamy! :*

Dorotka dobrze robisz, nie wychodź spod koca! :)

A co u reszty ?? Ewka, Kiniaa, Niutka, Ece, Diaglab, Kirsti, Bąbeluniek, Ewelina, Vikaa itd najwyższy czas zameldować się na fm :)

A ja mykam spłukać kreta hihi :)

o mamo - rozwaliłas mnie tym.kretem hahahhaha mam za dobrą wyobraznie :-) .
A książkę mam niestety papierową.

Zgłoś nadużycie #15337 25 stycznia 2014, 14:21

Konto usunięte
A bo na tablecie tak się łatwiej odpisuje :* :* hihi :D

Zgłoś nadużycie #15338 25 stycznia 2014, 14:22

Konto usunięte
A no własnie dzis trrzeba isc na disco ,bo za tydzień już będż bejbiki jakieś :) hihi jak super :*

Zgłoś nadużycie #15339 25 stycznia 2014, 14:28

lorelei_l Fajna mama
:) widzę Anett, że masz syndrom wicia gniazda :)
ten link, który podsyłałam jakiś czas temu to właśnie 5 zasad usypiania dziecka wg Carpa, możecie w skrócie zobaczyć założenia :)
Basza jak planujesz imprezkę, to jednak będziesz rodzić jutro :P
Kincia mi przez 15 minut nie działał laptop i jak miałam coś z tej napisać, to myślałam, że mnie szlag trafi

Zgłoś nadużycie #15340 25 stycznia 2014, 14:36

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

ten link, który podsyłałam jakiś czas temu to właśnie 5 zasad usypiania dziecka wg Carpa, możecie w skrócie zobaczyć założenia :)
Kincia mi przez 15 minut nie działał laptop i jak miałam coś z tej napisać, to myślałam, że mnie szlag trafi

No i ktoś mnie rozumie :P hihi

Zgłoś nadużycie #15341 25 stycznia 2014, 14:36

Konto usunięte
Basza opadł Ci bardziej brzuszek ? :)

Zgłoś nadużycie #15342 25 stycznia 2014, 14:44

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej Mamuśki :)
Widzę,że tutaj sobotnie sprzątanko Was ogarnęło :)
Anett tylko nie przesadź,jak nie musisz nie ogarniaj każdego kącika,żebyś brzuszka nie zmobilizowała do wieczornego pobolewania.
Dorotko - kopniaczek Ci się należy! Na jutro przygotuj mężowi listę zakupów i nie wychodź z domu,bo aura nie sprzyja mam ciężarnym.Chcesz się pochorować na koniec? Ojj! Bo Bić będę :) I to mówię do każdej z Was! :D
Baszko pisz jak tylko będziesz mogła! Żebyśmy się nie martwiły.
Może Ninka Słoninka :D przywita się pierwsza z naszych forumowych dzieciaczków :) Oby tylko zdrówko Wam dopisywało .Będę trzymać kciuki :)

No i więcej nie pamiętam co miałam napisać ... :/
Ale pamięć :/

Zgłoś nadużycie #15343 25 stycznia 2014, 15:00

basza Fajna mama
Lorelai Ja Ci dam jutro, wtorek najwcześniej :-) .

Ja ciągle piszę z tel. i prawie mozna to polubić hihihi pełno byczków jest :-)

Kincia szykuj strój :-) , Ja dzisiaj jeszcze nie mam pomysłu na kreację.

Niutka jak tam Oprychy i inne Zarazki?

Zgłoś nadużycie #15344 25 stycznia 2014, 15:02

basza Fajna mama
A Ja juz nie wiem czy opadł jeszcze bardziej, ale Nina to juz jest tak strasznie nisko.... naciska okrutnir

Zgłoś nadużycie #15345 25 stycznia 2014, 15:05

Anett Gotowa na wszystko
Ojj Basza już sobie wyobrażam co Ty sobie wyobraziłaś (i w tym momencie stanął mi przed oczami taki puchaty kret wirujący w muszli klozetowej, krzycząc aaaaaaa) hihi :)

Lorelei no właśnie, nie mogłam sobie przypomnieć kto wstawiał link do tego filmu :) i on tam polecał tą swoją książkę :) a co do sprzątania to dokładnie to chyba ten syndrom hihi

Kincia ja Ci odpowiem za Baszkę, mi opadł :p :p

Niutka już odpoczywam czekając na obiad i na swojego :) potem lenistwo po obiadku i powoli ukręcę tego murzyna :)

A propo co tam u Was dobrego do jedzonka dziś? u mnie jakiś kapuśniak a na deser jedzie obiecana sałatka kebab hihi :)

Zgłoś nadużycie #15346 25 stycznia 2014, 15:07

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

A bo na tablecie tak się łatwiej odpisuje :* :* hihi :D

:D co racja to racja

Zgłoś nadużycie #15347 25 stycznia 2014, 15:10

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

A no własnie dzis trrzeba isc na disco ,bo za tydzień już będż bejbiki jakieś :) hihi jak super :*

no podejrzewam, że od baszy to już Ninka będzie, więc nigdzie za tydzień nie pójdzie :D
ej a ja mam na poważnie za tydzień imprezkę, w co ja się wbiję o mamo... Kincia pożycz koca :D

Zgłoś nadużycie #15348 25 stycznia 2014, 15:11

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

a no uroki :/
a w szpitalu jak będziemy to dopiero będzie hihi tylko tel nam zostanie :)

Zgłoś nadużycie #15349 25 stycznia 2014, 15:11

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Basza opadł Ci bardziej brzuszek ? :)

basza go już wozi na deskorolce, bo taczka za wysoko :D

Zgłoś nadużycie #15350 25 stycznia 2014, 15:13

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

Hej Mamuśki :)
Widzę,że tutaj sobotnie sprzątanko Was ogarnęło :)
Anett tylko nie przesadź,jak nie musisz nie ogarniaj każdego kącika,żebyś brzuszka nie zmobilizowała do wieczornego pobolewania.
Dorotko - kopniaczek Ci się należy! Na jutro przygotuj mężowi listę zakupów i nie wychodź z domu,bo aura nie sprzyja mam ciężarnym.Chcesz się pochorować na koniec? Ojj! Bo Bić będę :) I to mówię do każdej z Was! :D
Baszko pisz jak tylko będziesz mogła! Żebyśmy się nie martwiły.
Może Ninka Słoninka :D przywita się pierwsza z naszych forumowych dzieciaczków :) Oby tylko zdrówko Wam dopisywało .Będę trzymać kciuki :)
No i więcej nie pamiętam co miałam napisać ... :/
Ale pamięć :/

już ogarnęłam z zakupkami :) i nie bij ! :P :*
a ta końcówka hihi chyba każdy jak już trochę napisze to nie kuma co dalej pisać :P