Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15291 25 stycznia 2014, 10:19

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka zaczęłam płakać już przez sen a jak się obudziłam to nie mogłam tego powstrzymać, to był jakiś amok :)
hmm... nie wiem co Ci doradzić, chyba jednak tym samochodem żebyś nocha nie odmroziła za bardzo... :) nie grzeje to nie grzeje ale zawsze to nie bezpośrednie zetknięcie z mrozem. :)
ale i tak spróbuję z tym mlekiem, a nóż widelec.... :)

Baszko a co tam jeszcze przepakowujesz, dopakowujesz co? :) bidulko Ty tez się kuruj! :*

Zgłoś nadużycie #15292 25 stycznia 2014, 10:20

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dorotka zaczęłam płakać już przez sen a jak się obudziłam to nie mogłam tego powstrzymać, to był jakiś amok :)
hmm... nie wiem co Ci doradzić, chyba jednak tym samochodem żebyś nocha nie odmroziła za bardzo... :) nie grzeje to nie grzeje ale zawsze to nie bezpośrednie zetknięcie z mrozem. :)
ale i tak spróbuję z tym mlekiem, a nóż widelec.... :)

Baszko a co tam jeszcze przepakowujesz, dopakowujesz co? :) bidulko Ty tez się kuruj! :*

w aucie to trzeba jak pingwinek jechac a po takiej mroźnej nocy to nie wiem gdzie bedzie cieplej ahahaha :D
jasne próbuj zawsze trzeba wszystkiego próbować :)
chyba pójdę po tą piłkę do lidla też..

Zgłoś nadużycie #15293 25 stycznia 2014, 10:23

Anett Gotowa na wszystko
A zapomniałam, że jeszcze jest taka przeszkoda jak skrobanie szyb itd, hmm... czyli piechotką? :)

a z tą piłą to jak będziecie ćwiczyć? może ja swoją od nowa napompuję :)
Dorotka ale sobie gawędzimy na dwa fronty :p

ale mnie ociiii szczypią :(

Zgłoś nadużycie #15294 25 stycznia 2014, 10:25

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

A zapomniałam, że jeszcze jest taka przeszkoda jak skrobanie szyb itd, hmm... czyli piechotką? :)

a z tą piłą to jak będziecie ćwiczyć? może ja swoją od nowa napompuję :)
Dorotka ale sobie gawędzimy na dwa fronty :p

ale mnie ociiii szczypią :(

może coś na youtube znajdę? Tzn jeszcze nie wiem czy będę ćwiczyć, ale ja lubię coś kupić hahaha :D
ale muszę się zbierać już, ubrać się cieplutko i spadać...
jutro niedziela i nie bedzie co jesc jak dupki nie rusze :P
prześpij się jeszcze :) :)

Zgłoś nadużycie #15295 25 stycznia 2014, 10:40

Anett Gotowa na wszystko
Dokładnie chodzi mi o to czy to będę jakieś łagodne kręcenia bioderkami czy już skakanie? :)
no tak Dorotka może samo posiadanie piłki wystarczy, beż używania hihi :p

Ubierz się baaaardzo ciepło, powodzenia! :*
a ja chyba nie będę spała :)

Zgłoś nadużycie #15296 25 stycznia 2014, 10:43

Anett Gotowa na wszystko
Nie mogę się oprzeć nie podzielenia się z Wami hihi
właśnie moja mam skończyła dziergać swetrzyk dla wnusia, taki słodziakowaty :)

Zgłoś nadużycie #15297 25 stycznia 2014, 11:34

Dorota93 Supermama
Anett wystarczy, że będzie ahahah :D
nie no ja skakać nie będę bo ja borok jestem i znając życie bym coś narobiła :P P
sweter prześliczny :)

Zgłoś nadużycie #15298 25 stycznia 2014, 11:37

Konto usunięte
Dorota zazdroszcze !!! Też chciałabym być wyspana :D buźka :*
Anett no to musimy się kurować :* zostań w łóżku ,ja chyba tak zrobie ,tylko przeniosę się do pokoju z kołdrą gdzie jest tv :) hihi dużo zdrówka :*
Basza do terminu pewnie dotrwam ,bo powiedzieli mi że pewnie na test z oksy będe musiala przyjechać ,a ja nie chce mieć wywoływania ,nie zgadzam się :D

Zgłoś nadużycie #15299 25 stycznia 2014, 11:38

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Nie mogę się oprzeć nie podzielenia się z Wami hihi
właśnie moja mam skończyła dziergać swetrzyk dla wnusia, taki słodziakowaty :)

O MAMO jaki słodki !!!! :D

Zgłoś nadużycie #15300 25 stycznia 2014, 11:40

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota zazdroszcze !!! Też chciałabym być wyspana :D buźka :*
Anett no to musimy się kurować :* zostań w łóżku ,ja chyba tak zrobie ,tylko przeniosę się do pokoju z kołdrą gdzie jest tv :) hihi dużo zdrówka :*
Basza do terminu pewnie dotrwam ,bo powiedzieli mi że pewnie na test z oksy będe musiala przyjechać ,a ja nie chce mieć wywoływania ,nie zgadzam się :D

ale masz to szczęście / nieszczęśćie nie wiem jak to powiedzieć, że masz szybko wywoływanie... ja w najgorszym wypadku rozpakuję się dopiero za miesiąc ! o matko chyba mnie do wariatkowa wywiozą jakbym miała być jeszcze miesiąc w ciąży !!

Zgłoś nadużycie #15301 25 stycznia 2014, 11:41

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

ale masz to szczęście / nieszczęśćie nie wiem jak to powiedzieć, że masz szybko wywoływanie... ja w najgorszym wypadku rozpakuję się dopiero za miesiąc ! o matko chyba mnie do wariatkowa wywiozą jakbym miała być jeszcze miesiąc w ciąży !!

Ja nie pojade na ten test ,nigdy w życiu :D no chyba że 19-nastego lutego ,to wtedy już wyjścia nie będzie ,ale szybciej nie ma mowy !!! :)

Zgłoś nadużycie #15302 25 stycznia 2014, 11:43

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Ja nie pojade na ten test ,nigdy w życiu :D no chyba że 19-nastego lutego ,to wtedy już wyjścia nie będzie ,ale szybciej nie ma mowy !!! :)

miałyśmy rodzić pierwsze, a urodzimy ostatnie hahaha :D
fajnie nam te nasze krupnioczki podrosną :D

Zgłoś nadużycie #15303 25 stycznia 2014, 11:58

lorelei_l Fajna mama
Melduję się posprzątana :)

Anett dalej Cię wspierać duchowo czy też już skończyłaś? widać, że hormony działają nawet przez sen
Kincia, Dorota nie ma się co przejmować terminem, bo średnio mamy na niego wpływ- nawet ludowe sposoby- seks, stymulacja brodawek, mycie okien nie gwarantują porodu, a przejmować to się można jak jest po terminie, u nas żadna lutówka, jeszcze go nie przekroczyła :)

odnośnie piłki to mi na zajęciach w ogóle te ćwiczenia oddechowe nie szły, chyba będę jej głównie używać do masażu krzyża :)

Zgłoś nadużycie #15304 25 stycznia 2014, 12:00

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Anett dalej Cię wspierać duchowo czy też już skończyłaś? widać, że hormony działają nawet przez sen
Kincia, Dorota nie ma się co przejmować terminem, bo średnio mamy na niego wpływ- nawet ludowe sposoby- seks, stymulacja brodawek, mycie okien nie gwarantują porodu, a przejmować to się można jak jest po terminie, u nas żadna lutówka, jeszcze go nie przekroczyła :)

odnośnie piłki to mi na zajęciach w ogóle te ćwiczenia oddechowe nie szły, chyba będę jej głównie używać do masażu krzyża :)

jeśli chodzi o piłkę to m się fajnie na niej poprostu siedzi :D wygodnie bo się pobujać można :) )
dajcie trochę weny na sprzątanie... ja byłam na sklepach powiem Wam, ze nawet przyjemnie jest, bo snieg pruszy ale postawilam na sklepu przy bloku, nie szlam nigdzie dalej a i tak kupilam wszystko co trzeba :)

Zgłoś nadużycie #15305 25 stycznia 2014, 12:01

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Ludowe sposoby w ogóle nie działają xD
No ja nie chcę wywoływania ,a jak nie urodzę do 5 lutego to mam przyjechać na test z oksy ,jednak nie godzę się na to i na ten test to mogę sobie pojechać dopiero 19-nastego :) jak miną 2 tyg od terminu z om.

Zgłoś nadużycie #15306 25 stycznia 2014, 12:02

Dorota93 Supermama
i chyba dobrze, bo tak odrazu to w tempie ekspresowym bys to miala :P
a tak to moze malutka sie zdecyduje :)

Zgłoś nadużycie #15307 25 stycznia 2014, 12:02

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

jeśli chodzi o piłkę to m się fajnie na niej poprostu siedzi :D wygodnie bo się pobujać można :) )
dajcie trochę weny na sprzątanie... ja byłam na sklepach powiem Wam, ze nawet przyjemnie jest, bo snieg pruszy ale postawilam na sklepu przy bloku, nie szlam nigdzie dalej a i tak kupilam wszystko co trzeba :)

eee ja nie wyłażę z domu :) męża wysłałam na zakupy po pracy a teraz może się do jakiejś drzemki zabiorę :)

Zgłoś nadużycie #15308 25 stycznia 2014, 12:04

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Mam to samo :) siedzi się na niej super wygodnie ! Gdybym potrafiła spać na siedząco ,to bym na niej spała :D

Zgłoś nadużycie #15309 25 stycznia 2014, 12:07

Dorota93 Supermama
hahaha xD

Zgłoś nadużycie #15310 25 stycznia 2014, 12:25

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei ja jeszcze potrzebuję wsparcia :) wzięłam się ostro do pracy, non stop pokichuję nie dość że to przeziębienie to i kłaczki kurzu dają mi popalić teraz... :) myślę, że to jest świetny pomysł, żeby poleżeć a ganiać męża :)

Kincia a Ty jak się czujesz? :)

Dorotka nie bój nic, na pewno nie będziecie na końcu :)