Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15271 24 stycznia 2014, 23:08

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Profilowe tez w szoku jestem tej foty bauaahahahah xD
Ja juz mam dosc brzucha chce malego tulic ze szok.
Jeronie bucze jak stara baba xS

Pomyśl sobie że teraz też go przytulasz ,tylko że od środka :D
A kto w ciąży nie nażeka ? Pokaż mi chodz jedną :D ale gulasz odpada ! xD

Zgłoś nadużycie #15272 24 stycznia 2014, 23:11

basza Fajna mama
Gulasz ?? Poproszę o wyjaśnienia bo to coś fajnego.
Idę do Małża film oglądać - bo mi tu luka przez ramię.
Buziaki Mamcie.
Do jutra

Zgłoś nadużycie #15273 24 stycznia 2014, 23:14

Dorota93 Supermama
Z czym jesz gulasz ? Pokojaz fakty, masz zagadke :) dobranoc przyjemnego seansu :*

Zgłoś nadużycie #15274 24 stycznia 2014, 23:14

Konto usunięte

basza napisał(a)

Gulasz ?? Poproszę o wyjaśnienia bo to coś fajnego.
Idę do Małża film oglądać - bo mi tu luka przez ramię.
Buziaki Mamcie.
Do jutra

Kolejna ucieka :( :* napisze Ci eska :*

Zgłoś nadużycie #15275 24 stycznia 2014, 23:15

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Pomyśl sobie że teraz też go przytulasz ,tylko że od środka :D
A kto w ciąży nie nażeka ? Pokaż mi chodz jedną :D ale gulasz odpada ! xD

nooo eeeee nie znam :p

Zgłoś nadużycie #15276 24 stycznia 2014, 23:24

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

nooo eeeee nie znam :p

Ahahhahahah

Zgłoś nadużycie #15277 25 stycznia 2014, 5:47

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj z rana, bo kiepska noc... Od 3 nie śpię i nie umiem nadal zasnąć...;/ Ale czuje się bezradna.

Basza dokładnie Nince byś mogła pedicure robić :)

Dorotka Igorek nisko to naciska, już niedługo pamiętaj. A co do złego humoru i przyczyn to ja nie wiem czy to Twoje zdjęcia wrzucasz, bo jeżeli tak to nie masz w ogóle podstaw, żeby tak myśleć! Zobacz jaki masz zgrabny brzuszek!

Kincia no to miałaś przygody u doktora. Ciekawe czy masz tą szyjkę czy nie ;p Ale to mało ważne, jak zaczniesz rodzić to już nie będzie ;p Do maja mówisz pochodzisz? Hmm.... Przynajmniej ciepło będzie :)

Ece fajnie, że piszesz. Cieszę się, że wszystko dobrze. Możesz rodzić gdzie chcesz czy musisz jednak tam gdzie leżałaś teraz?

Anett Tobie to się chce. Ja też wieczorem robiłam jajecznicę ze szczypiorkiem :)

Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #15278 25 stycznia 2014, 5:50

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
u mnie powtórka z rozrywki, nie śpię już 2 godz prawie:/ młody też już buszuje skoro świt, a nie! co ja gadam, przecież jeszcze ciemno jak w d... hihi :) obawiam się, że dzień będę musiała zacząć od uruchomienia inhalatora i witaminek bo kiiiicham jak kot :) ale na razie muszę poczekać, że by nie zbudzić całej chaty :)

Dorota lanie Co się należy! Takie bzdury wygadywać to już przesada :p jesteś świetną babką a za parę chwil będziesz najszczęśliwsza pod słońcem.. :)

Kincia współczuję tej zgagi jagi :* ja nawet nie wiem co to za uczucie, mam nadzieję że ten specyfik pozbawi Cię wszystkich problemów :)

Baszko możliwe, że lada moment zobaczysz swoją córę, ja z taką myślą chyba bym zwariowała z radości i.. ze strachu :)

Życzę miłego dnia Kochane! :) lepiej zaczętego jak u mnie hihi

Zgłoś nadużycie #15279 25 stycznia 2014, 5:54

Anett widzę, że mamy podobne problemy...;/ Trzymaj się!

Zgłoś nadużycie #15280 25 stycznia 2014, 5:57

Anett Gotowa na wszystko
Hi hi Ewa w jednym klubie :) mam tak zmęczone oczy, że WYDAJE mi się że bym zasnęła a jak tylko przyłożę głowę do poduchy to nic :/

Chyba jakiś film załączę na kompie zaraz :)

Zgłoś nadużycie #15281 25 stycznia 2014, 6:02

Anett Gotowa na wszystko

ewka90 napisał(a)

Anett widzę, że mamy podobne problemy...;/ Trzymaj się!

I Ty się trzymaj Kochana! :*

Zgłoś nadużycie #15282 25 stycznia 2014, 6:06

Ja też włączyłam Tv i nic ciekawego nie ma więc wyłączam kompa i będę oglądać te nudy to może zasnę....;/ Odezwę się później :)

Zgłoś nadużycie #15283 25 stycznia 2014, 8:02

lorelei_l Fajna mama
Witajcie,

Ewka, Anett- mam nadzieje, że teraz noc odsypiacie, bo lepiej tak w kawałkach niż w ogóle. Może spróbujcie w takich sytuacjach wypić gorące mleko lub kakao- ma "coś" co ułatwia zasypianie.

Kincia chyba każdy lekarz inaczej interpretuje wyniki :) najważniejsze, że z bejbisiem wszystko jest w porządku, a wyjdzie jak będzie mieć ochotę :)

U mnie dziś pewnie i tak jedna z wyższych temperatur, ale -13 nie wygląda zachęcająco. Wezmę sobie ciepły prysznic na rozgrzewkę i się za jakieś sprzątanie zabieram. Tylko po drodze gdzieś muszę śniadanie wrzucić, a jakoś głodna nie jestem (szok).

Zgłoś nadużycie #15284 25 stycznia 2014, 9:21

Konto usunięte
Hej :* ja dziś też meega niewyspana :( budziłam się co chwile ,a pozycje z 50 razy zmieniałam i itak mi niewygodnie :D
Ewka współczuje tych nieprzespanych godzin :( :* musimy się pocieszyć że po porodzie może się okaże że nasze dzieci będą całe noce spały i my razem z nimi :D hihi przytulam :*
Anett masz alergie ? Czy się przeziębiłaś ? :( może w ciągu dnia sobie odeśpimy :D :* zazdroszczę Ci że nie masz zgagi !! :)
Lorelei zimno na dworzu jak nie wiem :/ tylko na spokojnie z tym sprzątaniem ,zrób sobie kilka przystanków :) nie jesteś głodna ? Faktycznie szok :P

Chyba się przeziębiłam :( albo za dużo w samochodzie z ogrzewaniem i takie wychodzenie na mróz z ciepłego zawsze u mnie kończy się bolącym gardłem :/ ee tam :)
Miłego dnia ! :*

Zgłoś nadużycie #15285 25 stycznia 2014, 10:04

Dorota93 Supermama
Kincia sie ciesz, ze masz ogrzewanie bo mi padlo w aucie i jezdze w lodowce :x
miłego dnia :)
zdrowiejcie ! :) i odpoczywajcie, bo ja wyspana super :)

Zgłoś nadużycie #15286 25 stycznia 2014, 10:10

Anett Gotowa na wszystko
Hej :) jakoś żyję, już po śniadaniu i próbuję trochę dojść do siebie :) jeszcze oczy mnie bolą bo słuchajcie baba w ciąży jest nieprzewidywalna hihi w końcu jak udało mi się zasnąć ok 6.30 to za parę minut obudziłam się zalana łzami bo przez ten czas zdążyło mi się przyśnić, że M oświadczył mi, że zakochał się w kimś innym i bla bla :)
oo raanyyy... :)

Lorelei a wiesz spróbuję następnym razem ukołysać się mlekiem lub kakaem, dzięki :) a następny raz to pewnie będzie jutro.. :/ u mnie podobna temperatura, tatko palił w piecu całą noc, ale cóż zima w końcu... :) właśnie ja tez muszę się wziąć za jakieś sobotnie porządki, tak że będziemy się wspierać duchowo... :)

Kincia wygląda mi to na przeziębienie, bo już od jakiegoś czasu się zanosiło... jak jeszcze nie ocieplili nam poddasza to tak ciągnęło z góry, teraz już lepiej ale myślę, że wczorajszy wypad na miasto mnie rozłożył bo cały czas do samochodu i z samochodu, nos to miałam jak clown czerwony :) widzę, że Ciebie dotyczy podobny problem... Kochana dużo zdrówka! nie możemy sie teraz pochorować, no gdzie... :) :*

Ewka jak się czujesz ?? odespałaś troszkę? :) ja w końcu poczytałam trochę książkę ale to jeszcze nie wystarczyło, w końcu włączyłam w telefonie takie wolne pianino i zasnęłam :)

Dorotka tryskasz pozytywną energią od rana, to mi się podoba! :) dobrze, że wczorajsze smuty gdzieś odeszły... :)

Zgłoś nadużycie #15287 25 stycznia 2014, 10:13

basza Fajna mama
Dzień dobry Mamusie !!!Ja dołączam do klubu niewyspanych, a wyspanym "zazdraszczam".

Nie mam dzisiaj weny i nie wiem co napisać. Znowu zaatakowal mnie katar i gardlo zaatakowaly Oprychy od Niutki ;-) hihi.
Ewa i Anett mam nadzieję, że nudy w tv Was zmogły i sobie słodko śpicie.
Kincia a czy doktorek Ci powiedzial ile.przewiduje, ze bedziesz w dwupaku ??

Dorotka jak tam opuchlizna ??

Ja mam zamiar dzisiaj ostatecznie przepakować torbę.

Zgłoś nadużycie #15288 25 stycznia 2014, 10:14

Dorota93 Supermama
Anett jak nie umiałam spać próowałam mleko, kakao i na mnie nic nie działało :(
a ta pozytywna energia... pf bo ja nie iwem czy sie smiac czy plakac :D isc pol godziny pieszo na sklepy i troche sie zagrzac, czy jechac w zimnym aucie :D ? żal..

ale sny masz boskie :) i tak się w śnie popłakałaś czy już po ? ;>

Zgłoś nadużycie #15289 25 stycznia 2014, 10:16

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dzień dobry Mamusie !!!Ja dołączam do klubu niewyspanych, a wyspanym "zazdraszczam".

Nie mam dzisiaj weny i nie wiem co napisać. Znowu zaatakowal mnie katar i gardlo zaatakowaly Oprychy od Niutki ;-) hihi.
Ewa i Anett mam nadzieję, że nudy w tv Was zmogły i sobie słodko śpicie.
Kincia a czy doktorek Ci powiedzial ile.przewiduje, ze bedziesz w dwupaku ??

Dorotka jak tam opuchlizna ??

Ja mam zamiar dzisiaj ostatecznie przepakować torbę.

nie zeszła :( ale trudno, mam już wszystko gdzieś... (narazie :P )
a Ty pomalutku z ta torbą, co do poniedziałku wytrzymasz :) bo jak Ninka zobaczy, ze wszystko gotowe na 100% to moze zechce wyskoczyc?

Zgłoś nadużycie #15290 25 stycznia 2014, 10:17

Dorota93 Supermama
basza zestaw trzymacza zaczyna Ci puszczać aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!