Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15231 24 stycznia 2014, 19:18

Konto usunięte
Hej Laski :*
Na wizycie było hmmm.. Ciekawie :D to chyba dobre określenie na to co się działo :)
Najpierw zrobiono mi ktg ,na którym skurcze zaś wyszły ,coś tam czułam ale to nie to co czasami łapie mnie w nocy i tak sobie gdybałam ,co by wyszło na tym zapisie jakbym miała w nocy ktg podłączone :D hihi
Potem przyszedł lekarz odczytał zapis ,powiedział że jest dobry i czas na badanko ...
Tu działy się dziwne rzeczy :D okazało się że mam rozwarcie na 2 cm ,głowa jest w dole i jak "łapał " mi szyjkę to czuł ją i mówił że wepchnąć główki już się nie da... A sama szyjka UWAGA długa tak jak na początku ciąży ! Nic się nie skróciła ,a tu w przychodni mówiono nam że w ogóle już jej nie ma .. Haha paradoks.nie wiem jakiego lekarza słuchać,ale raczej skupie się na gdańsku,u mnie doktorkowi moze sie coś pomyliło :D
We wtorek czeka nas kolejna wizyta ,z wynikami krwi i moczu...
Nadrobie te 20 stron jak zwalcze zgage ,bo nie wytrzymie zaraz :( umyję się połoze i wracam do Was ,mam nadzieje ze będziecie :)

Zgłoś nadużycie #15232 24 stycznia 2014, 19:19

Niutka26 Gotowa na wszystko
witaj Ece!
To super,że wszystko u Was dobrze :) Nabawiłaś się strachu przez te dni w szpitalu,ale dobrze,że masz to już za sobą i że miałyście całodobową opiekę,teraz tylko czekać aż Adusia zechce się Wami przywitać osobiście :)

Diaglab co u Ciebie? Mam nadzieję,że wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #15233 24 stycznia 2014, 19:40

basza Fajna mama
Ece fajnie, ze sie odezwalas :-) . Odpoczywaj Kochana i życzę Ci już tylko spokojnych dni.

Niutka moze tak byc ze bede pierwsza :-) chociaz wiem, ze dla Ninki byloby lepiej gdyby jeszcze posiedziala... ale i tak jestem najszczesliwsza na swiecie, ze tyle wytrzymalysmy .

Kincia to niezle jaja z ta szyjka hehe ale powiedzial Ci ile jeszcze na oko ;-) powinnas wytrzymac ??

Diaglab Kochana napisz choć słówko.

Zgłoś nadużycie #15234 24 stycznia 2014, 20:01

Anett Gotowa na wszystko
Ece odpoczywajcie jak najwięcej, należy Wam się :) to nic z brakiem kondycji, wszystko wróci po porodzie :) a wyniki badań też na pewno będą dobre! :)
Kochana wydaje Ci się, że tak biegam :) tylko szkoła i badania :) ale na brak energii nie mogę narzekać, gdybym mogła to z chęcią bym się podzieliła.. :) trzymajcie się dziewczynki :*

Kincia ześwirować można, co lekarz to inaczej :) ale grunt, że jest w porządku z Tobą i Dianą :) uporaj się szybko z tą zgagą i wracaj :)

Basza u Diaglab wszystko w porządku i u synka też, jeszcze tydzień mają leżeć aby ciąża była donoszona :) :)
ale masz rację bardzo jej tu brakuje!

Kiniaa udał Ci się plan - narobiłaś mi mega smaka na naleśniory :) sprytnie się odegrałaś za te pączki hihi

Lorelei wyobrażam sobie Twoje rozczarowanie hihi ale prażynki też są cudowne :D

Niutka dobrze, że sobie pospałaś :) :)

Dorotka co tam u Ciebie? :)

Kirsti chłopuś na prawdę duziiiii :) ale na pewno dasz radę go wyprzeć, wierzę w Ciebie :p

A mnie chyba dopadł syndrom wicia gniazdka hihi, latam i ogarniam, segreguje rzeczy których już dawno nie tykałam hihi wywaliłam połowę jakiejś sztucznej biżuterii, połowę lakierów do paznokci i w ogóle.. :)
ale brzuszek alarmuje, że pora odpocząć :)

Zgłoś nadużycie #15235 24 stycznia 2014, 20:05

Niutka26 Gotowa na wszystko
U Diaglab wszystko dobrze,musi jeszcze leżeć tydzień ,żeby ciąża byłą donoszona,ale wszystko u Niej dobrze - napisała na fb .
Bąbeluniek też dobrze,choć musi teraz na siebie uważać bo Marcysia opuściła się główką dosyć nisko i uciska kanał..
Pozwoliłam sobie przekazać,żebyście się nie martwiły :)

Zgłoś nadużycie #15236 24 stycznia 2014, 20:44

Dorota93 Supermama
hej :) Oj Kincia Ty masz przeboje :)
ale grunt, że jest wsio ok :) a ile Twoja Dianka już waży hm? Ja mojego Ogórka chyba spasłam ostatnio tym jedzonkiem haha :D
byłam na szkole rodzenia no i zapytałam położną od czego może być te kłucie w pipce i powiedziała, że pewnie przez to, że wszystko przygotowuje się do porodu i mamy być spokojne :)

Zgłoś nadużycie #15237 24 stycznia 2014, 20:50

Dorota93 Supermama
w ogóle znów spuchłam jak bania a zamiast nóg mam beczułki :( no trudno...

Zgłoś nadużycie #15238 24 stycznia 2014, 21:24

Kiniaa Gotowa na wszystko
zaglądam co naskrobalyscie a tu pustka aż nie do wiary :) :) :)

Diaglab,babeluniek-przesyłam wirtualnie dużo siły dla was kobietki,trzymajcie sie mocno :)
Dorota- no tak ty juz lada dzien, więc to kłucie to pewnie Igorek smyra mamusie hehehe....żartuje :)
jak ci nogi/stopy puchną to pij pokrzywe...mi pomaga i daje znakomita ulgę ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #15239 24 stycznia 2014, 21:31

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

zaglądam co naskrobalyscie a tu pustka aż nie do wiary :) :) :)

Diaglab,babeluniek-przesyłam wirtualnie dużo siły dla was kobietki,trzymajcie sie mocno :)
Dorota- no tak ty juz lada dzien, więc to kłucie to pewnie Igorek smyra mamusie hehehe....żartuje :)
jak ci nogi/stopy puchną to pij pokrzywe...mi pomaga i daje znakomita ulgę ;)

a mam akurat :) wypije ziolka i zrobie pokrzywke :) chcialabgm lada dzien ale wiem, ze bedzie ciezko :(

Zgłoś nadużycie #15240 24 stycznia 2014, 21:42

Anett Gotowa na wszystko
Faktycznie spokój dzisiaj :)

Dorotka biedactwo współczuję tego puchnięcia! jeszcze troszkę wytrzymaj Kochana :* uspokoiłaś mnie tym kłuciem w pipce :)

A ja już padam, zrobiłam kolację (jajecznica ze szczypiorkiem :) ) posprzątałam po niej, potem kanapki M. do pracy i już po mnie :) i wiecie co, zrobię sobie dzisiaj święto trola hihi a co tam, jutro rano wskoczę pod prysznic :)

Spokojnej nocy :)

Zgłoś nadużycie #15241 24 stycznia 2014, 22:10

Konto usunięte
Anett mnie też męczą niestrawności i czego bym nie zjadła ,to czuje to potem 2 h w gardle :( u Ciebie -11 ,a u mnie -20 :D :(
Ewka z jakim dobrym humorem się obudziłaś :)
Lorelei mam nadzieje że masz racje z tym że wyćwiczy nam się wszystko na dole i będzie mniej bolało :) a z tymi skurczami masz rację,bo co następny skurcz ,tym bliżej do zobaczenia naszego maleństwa :)
Dorota dobrze że zęby i gardło Ci już odpuściły ! i lepiej się czujesz :*
Basza też mam ciągłą ochotę na naleśniki !! :D gdzie się kupuje ten chlebek ? :) Baszko to już w poniedziałek ,aaaaa!!!! :P hihi :*
Niutka dzięki za link z blogiem :)
Kinia dziękuje pociekła mi ślinka ! :P jak tam Twoje plecy ?
Kristi super że maluszek Wasz się ładnie rozwija i rośnie :) wszystko będzie dobrze :* zobaczysz :)
Ece cieszę się że u Was lepiej :* to najważniejsze!!!

Zgłoś nadużycie #15242 24 stycznia 2014, 22:11

Konto usunięte

basza napisał(a)

Ece fajnie, ze sie odezwalas :-) . Odpoczywaj Kochana i życzę Ci już tylko spokojnych dni.

Niutka moze tak byc ze bede pierwsza :-) chociaz wiem, ze dla Ninki byloby lepiej gdyby jeszcze posiedziala... ale i tak jestem najszczesliwsza na swiecie, ze tyle wytrzymalysmy .

Kincia to niezle jaja z ta szyjka hehe ale powiedzial Ci ile jeszcze na oko ;-) powinnas wytrzymac ??

Diaglab Kochana napisz choć słówko.

z tą szyjką to wytrzymam chyba do maja :D

Zgłoś nadużycie #15243 24 stycznia 2014, 22:11

Konto usunięte
Diaglab dużo zdrówka :* odezwij się jak będziesz mogła :)

Zgłoś nadużycie #15244 24 stycznia 2014, 22:26

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-na zgagę polecam to mleczko
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2632-GELATUM-Aluminii-phosphorici-mleczko-250...
I migdały.Dobrze,ze się odezwalas i po wizycie wszystko ok.A z tym rozwarciem i szyjką to mam podobne doświadczenia co lekarz to inna opinia.

Anett i Niutka-dzieki za wieści o Diaglab :-) .

Dorotko-oprocz tej pokrzywy,warto dużo odpoczywać z nóżkami w górze :-) .

Kiniaa-podejrzewam,ze jak zaczniemy się rozpakowywać, to mogą byc tu jeszcze większe pustki.

Dziękuję Wam Kobietki za miłe słowa. :-) .Życzę spokojnej nocki i jak najmniej pobudek :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15245 24 stycznia 2014, 22:30

Dorota93 Supermama
Halo halo :)

Zgłoś nadużycie #15246 24 stycznia 2014, 22:35

basza Fajna mama
http://chlebprobody.pl/
Kincia tam masz spis miast, tylko ostrzegam Ja nie jadłam hihiih ale wydaje się być super.
Kincia do maja hihihihiihi to spoko, na pochód w dwupaku pójdziesz

Zgłoś nadużycie #15247 24 stycznia 2014, 22:35

basza Fajna mama
http://chlebprobody.pl/
Kincia tam masz spis miast, tylko ostrzegam Ja nie jadłam hihiih ale wydaje się być super.
Kincia do maja hihihihiihi to spoko, na pochód w dwupaku pójdziesz

Zgłoś nadużycie #15248 24 stycznia 2014, 22:39

Dorota93 Supermama
Basza jeszcze 3 nocki w domu tylko

Zgłoś nadużycie #15249 24 stycznia 2014, 22:40

Dorota93 Supermama
Mi sie humor popsul chyba spac pojde :*

Zgłoś nadużycie #15250 24 stycznia 2014, 22:43

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Mi sie humor popsul chyba spac pojde :*

czemu Ci się humor popsuł ??