Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #15211 24 stycznia 2014, 17:40

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej,jestem z powrotem .
Spanie mnie zmogło i tak leniuchowałam do 14 tej..
Cieszę się,że blog się Wam spodobał :) Ciekawie kobitka pisze :) aż miło się czyta i rzeczywiście można popatrzeć na całą tą sytuację z drugiej strony -z perspektywy pracujących tam osób..

Zgłoś nadużycie #15212 24 stycznia 2014, 17:46

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hejooo :) melduje się że jestem hehe :)
no nie wy to zawsze narobicie smaka na coś dobrego...oj te pączki ;) ja po pracy zrobiłam krupnik mniam,mniam a na kolacje zabieram sie za nalesniki z serem.....no i niech WAM teraz pocieknie ślinka :d
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #15213 24 stycznia 2014, 17:51

kirsti30 Gotowa na wszystko
Te blogi to fajna sprawa. Kiedys sama prowadziłam jeden, ale już nawet nie pamiętam nicka na niego :( a szkoda.
Widziałam też fajną akcje wysyłania maili do dzidziusia codziennie ewentualnie co miesiąc i później tlko podać hasło i login i jak dzieciak jest duży to sobie czyta relacje mamuśki i opowieści :) . Fajna sprawa też wyleciała mi z głowy.

Dla nie wtajemniczonych, my po wizycie u ginekologa. Mamy do zrobienia krew, mocz i to bakterio coś pobrali wymaz. I co dalej? I nic, jeśc i rosnąć. Mały jest duży 3,300kg i rośnie, mam nadzieje że barki za duże nie będą, nie chce aby utknoł. Wszystko w dalszym ciągu zapowiada na sn, no ale jedynie czas pokaże co dalej i niechaj Bóg ma nas w opiece. Najbardziej decydujące tygodnie. Już nawet nie zwracam uwagi na ból w dole, bo chce aby wszystko było dobrze.

Zgłoś nadużycie #15214 24 stycznia 2014, 18:06

basza Fajna mama
Anett takie zboczenie z tymi meczykami, Moj Malz byl zawodnikiem pilki recznej, ale pileczke nozna tez chetnie obejrzymy.

Kincia juz wraca :-) wszystko napisze jak juz bedzie :-) .

Zaczyna do mnie docierac, ze jeszcze tylko weekendzik i mamy poniedzialek.

Zgłoś nadużycie #15215 24 stycznia 2014, 18:09

basza Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Te blogi to fajna sprawa. Kiedys sama prowadziłam jeden, ale już nawet nie pamiętam nicka na niego :( a szkoda.
Widziałam też fajną akcje wysyłania maili do dzidziusia codziennie ewentualnie co miesiąc i później tlko podać hasło i login i jak dzieciak jest duży to sobie czyta relacje mamuśki i opowieści :) . Fajna sprawa też wyleciała mi z głowy.

Dla nie wtajemniczonych, my po wizycie u ginekologa. Mamy do zrobienia krew, mocz i to bakterio coś pobrali wymaz. I co dalej? I nic, jeśc i rosnąć. Mały jest duży 3,300kg i rośnie, mam nadzieje że barki za duże nie będą, nie chce aby utknoł. Wszystko w dalszym ciągu zapowiada na sn, no ale jedynie czas pokaże co dalej i niechaj Bóg ma nas w opiece. Najbardziej decydujące tygodnie. Już nawet nie zwracam uwagi na ból w dole, bo chce aby wszystko było dobrze.

Kirsti śliczna waga :-) . Super, że wszystko ok. A Bóg na pewno się Wami opiekuje :-) . Głaski po brzuszku :-) .

Zgłoś nadużycie #15216 24 stycznia 2014, 18:11

Kirsti-super że wszystko w poządku :) duży chlopczyk sie urodzi,jeszcze troche podkoksuje z wagą napewno ;)

baszka-a ty w poniedziałek do szpitala masz sie zgłoscić tak ?? bedziemy kciuki trzymac na 100% :)

Zgłoś nadużycie #15217 24 stycznia 2014, 18:13

kirsti30 Gotowa na wszystko

Kiniaa napisał(a)

Kirsti-super że wszystko w poządku :) duży chlopczyk sie urodzi,jeszcze troche podkoksuje z wagą napewno ;)

baszka-a ty w poniedziałek do szpitala masz sie zgłoscić tak ?? bedziemy kciuki trzymac na 100% :)

chciałabym sie kontrolować z jedzeniem ale nie mogę, bo bąbel daje konkretnie znać :) .
Basza jej ale czas leci :)

Zgłoś nadużycie #15218 24 stycznia 2014, 18:20

basza Fajna mama

Kiniaa napisał(a)

no takie byly ustalenia na ost. wizycie,.teraz w pon. mam pojechac do mojego doktorka na wizyte i od razu do szpitala. Maja.mi wyjac pesar no i mnie zostawic, bo mam prawie 120km.do szpitala,a ze musze miec cc to bezpieczniej bedzie jak zostane. Mysle, ze nic sie nie zmieni.

Zgłoś nadużycie #15219 24 stycznia 2014, 18:21

basza Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

chciałabym sie kontrolować z jedzeniem ale nie mogę, bo bąbel daje konkretnie znać :) .
Basza jej ale czas leci :)

no Ja wlasnie tez ostatnio.mam jakis mega apetyt, az sie nie poznajw

Zgłoś nadużycie #15220 24 stycznia 2014, 18:26

Niutka26 Gotowa na wszystko
Kirsti duzy ten Twoj babelek :)
Niech rosnie zdrowo :)

Zgłoś nadużycie #15221 24 stycznia 2014, 18:27

lorelei_l Fajna mama
Kristi :) to już duży mężczyzna z Twojego synka :) pamiętaj, że usg ma tolerancje +/- 0,5 kg, więc nie martw się na zapas :)
Basza to gdzie ty będziesz robić? w Poznaniu?

Ja czekam na spóźniającego się pączka wraz z moim mężem :D

Zgłoś nadużycie #15222 24 stycznia 2014, 18:29

lorelei_l Fajna mama
a i jeszcze z mamą rozmawiałam jak wyglądał jej poród (mój poród :) ) i mówiła, że się zaczęło od odejścia wód, więc teraz jestem ciekawa czy u mnie też tak będzie

Zgłoś nadużycie #15223 24 stycznia 2014, 18:30

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

Kristi :) to już duży mężczyzna z Twojego synka :) pamiętaj, że usg ma tolerancje +/- 0,5 kg, więc nie martw się na zapas :)
Basza to gdzie ty będziesz robić? w Poznaniu?

Ja czekam na spóźniającego się pączka wraz z moim mężem :D

Kochana w Sulechowie :-)

Zgłoś nadużycie #15224 24 stycznia 2014, 18:35

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

a i jeszcze z mamą rozmawiałam jak wyglądał jej poród (mój poród :) ) i mówiła, że się zaczęło od odejścia wód, więc teraz jestem ciekawa czy u mnie też tak będzie

Najpierw wody bez skurczy... Chciałabyś tak ??

Zgłoś nadużycie #15225 24 stycznia 2014, 18:36

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Kochana w Sulechowie :-)

To faktycznie kawałek masz, ale 3 to się fajnie jedzie :) ja trasę wrocław- szczecin w 4,5 h robiłam :)

Zgłoś nadużycie #15226 24 stycznia 2014, 18:37

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Najpierw wody bez skurczy... Chciałabyś tak ??

no żartujesz, najgorsza opcja- jedziesz do szpitala i ci się później akcja rozkręca 15 godzin :)

ja bym chciała mieć skurcze w domu- moja łazienka, moje łóżko, moja lodówka. A potem i tak się pamięta czas tylko w szpitalu, więc np 5 godzin porodu a nie 15 :)

Zgłoś nadużycie #15227 24 stycznia 2014, 18:39

Ece Gotowa na wszystko
Hej Laseczki!

Czuję się wywołana przez Was-chyba mnie telepatycznie sciagnelyscie ;-) .

Dorotka-z tym śluzem to może być różnie-może być go bardzo dużo i taki galaretowaty,zółty i to wszystko normalne.Tak mi powiedzieli w szpitalu,że to wynik zluszczania się nabłonka i odchodzenia czoła śluzowego i nie ma powodów do niepokoju.Dużo zdrowia dla Ciebie,nie daj się tym migdałom-mnie pomaga na takie przypadłości cieple mleko ze szczypta kurkumy i pieprzu.

Basza-ciekawe kiedy Ninka się pojawi,bo rozumiem,ze najpierw ściągnął Ci pessar,a konkretna data CC nie jest jeszcze ustalona.

Kincia-czekamy na wieści :-) .

Diaglab-co u Ciebie?Odezwij się :-) .

Kirsti-gratki udanej wizytki-mamy podobnej wielkości dzidzie :-) .Gratki skończonego tygodnia.

Kiniaa-na tym etapie chyba żadna z nas nie ma spokoju z bólami kości krzyżowej. Brzuszki coraz większe i myślę,ze do porodu nam nie odpuszczą.Ale to juz niedługo. :-)

Niutka-faktycznie czasem trzeba spojrzeć na poród z tej drugiej perspektywy.Ostatnio moj kontakt z tym środowiskiem był hmm intensywny,ale muszę powiedzieć,ze poza 1 położną,to wszystkie z którymi miałam kontakt to mile,cieple kobiety.Mam nadzieję,ze podczas porodu tez takie spotkam :-) .

Ewcia-tez obawiam się o kondycję,bo przez te 9 dni leżenia,dostaje zadyszki nawet przy robieniu herbaty ;-) .Mam nadzieję,ze do porodu uda mi się dojść do formy i poprawić wyniki,bo myślę,ze anemia tez ma tu duże znaczenie.

Lorelei-fajnie,ze ta Twoja szkoła rodzenia ma takie fajne zajęcia.To ważne,zeby oswoic sie z tym co nas czeka na porodowce.

Anett-Ty to jesteś niesamowita-ciagle gdzieś gnasz-podziwiam.Przeslij mi troszkę tej swojej energii Kochana ;-) :-) .

Witam też" nowe" mamusie-fajnie ze do nas dolaczylyscie.

U mnie ok-jestem w domku i odpoczywaj.Kondycję mam staruszki,ale pracuję nad tym ;-) .Adusia kopie,a ja liczą skrupulatnie ruchy.W przyszłym tygodniu idziemy na kontrolne USG,zeby sprawdzić czy wszystko ok ze Szkrabem.Czekam jeszcze na wyniki badań,które pobierano w szpitalu.Na nowo pakuje torbę do szpitala :-) .Skurczybykow nie mam żadnych, ta bateria kroplowek,którą dostalam w szpitalu chyba całkowicie zahamowała skurcze i podejrzewam,ze teraz jak nic długo sobie poczekam na pojawienie się Ady na świecie-oby tylko zdążyła przed marcem ;-) .
Miłego wieczorku-idę zrobić kolację,bo tu ciagle o jakiś smakolykach piszecie i mnie ssie juz w dołku ;-) :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #15228 24 stycznia 2014, 18:43

baszka bede trzymac kciuki :) ej to ty pierwsza się z nas rozpakujesz ;)

Zgłoś nadużycie #15229 24 stycznia 2014, 18:51

Ece- bardzo dobrze że skurczybyk ustapiły,niech Aduśia jeszcze siedzi w brzuszku bo dobrze jej to zrobi :)

a ja własnie smarze naleśniki no i wtrąbie bombę kaloryczną na noc ;)

Zgłoś nadużycie #15230 24 stycznia 2014, 18:54

lorelei_l Fajna mama
Ece super, że się wszystko u Was u normowało :) jeszcze te niecałe 3 tygodnie Ada wytrzyma
Kinia jakbyś wpadła wcześniej to mama Baszy dla nas smażyła naleśniki :D

Mąż pracy wrócił, ale pączki się skończyły, więc muszę się prażynkami zająć...