Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14911 23 stycznia 2014, 11:27

lorelei_l Fajna mama
Ja mam koszulę do karmienia, ale na wszelki wypadek władowałam bawełniane spodnie od dresu (takie 3/4) do torby, bo też jakoś chyba się niekomfortowo w samej koszuli będę czuła, więc wolę mieć jakąś alternatywę

Zgłoś nadużycie #14912 23 stycznia 2014, 11:28

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Ja mam koszulę do karmienia, ale na wszelki wypadek władowałam bawełniane spodnie od dresu (takie 3/4) do torby, bo też jakoś chyba się niekomfortowo w samej koszuli będę czuła, więc wolę mieć jakąś alternatywę

ja mam takie spanie, ze sie odkryje i sie boje, ze bede tylkiem swiecic ;/

Zgłoś nadużycie #14913 23 stycznia 2014, 11:29

Dorota93 Supermama
ja tez mam koszule, w dzien moge w niej chodzic, ale na noc chociaz zalozyc tamta pizamke ze spodniami....

Zgłoś nadużycie #14914 23 stycznia 2014, 11:33

Anett Gotowa na wszystko
Dziwny ten film, te ruchy takie aż 'za bardzo' :) no ale wrażenia nie zapomniane dla rodziców i tej małej, u mnie też jest tajfun w brzuchu ale żeby aż tak wyraźnie to bym nie powiedziała :D

Ja właśnie wyskubałam pomarańcze i grapefruita i będę się zapychać, raz słodkie raz gorzkie :)

Ewka masz rację mama na pewno mi coś pomoże, będzie musiała odświeżyć pamięć ale myślę, że dam radę :)
grunt to nie bać się dzidzi i być pewnym siebie :) w końcu my matki wiemy najlepiej czego będzie potrzeba naszym dzieciom :)

Hihi uwierzcie, że w szpitalu będziecie latać z pupami na wierzchu :D

Miłego popołudnia :) będę później ;*

Zgłoś nadużycie #14915 23 stycznia 2014, 11:33

lorelei_l Fajna mama
Zresztą może się okazać, że będziemy mieć taki super poród, że nawet nie będzie nacięcia krocza :D

Zgłoś nadużycie #14916 23 stycznia 2014, 11:34

basza Fajna mama
Lorelai Kochana, Ja chcę dużo i szybko napisaç i tworzę takie potworki hihi. A jeszcze pisząc na telwfonie nie widzę co piszę. Ciesze się, że mozesz się dzięki mnie usmiechnąć. Hihi

Zgłoś nadużycie #14917 23 stycznia 2014, 11:42

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

Zresztą może się okazać, że będziemy mieć taki super poród, że nawet nie będzie nacięcia krocza :D

Kochana Ja mam miec cc a i tak położna mowila o koniecznosci tych majtek siatkowych i podkladow, bo to chodzi o.oczyszczanie sie organizmu

Zgłoś nadużycie #14918 23 stycznia 2014, 11:47

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Lorelai Kochana, Ja chcę dużo i szybko napisaç i tworzę takie potworki hihi. A jeszcze pisząc na telwfonie nie widzę co piszę. Ciesze się, że mozesz się dzięki mnie usmiechnąć. Hihi

Wiem, też tak mam :) zawsze mnie fascynuje jak te smsy się zmieniają, ostatnio dostałam sms od męża, którego nie mogłam zupełnie zrozumieć, a on nawet nie pamiętał co chciał napisać :)

Zgłoś nadużycie #14919 23 stycznia 2014, 11:50

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Kochana Ja mam miec cc a i tak położna mowila o koniecznosci tych majtek siatkowych i podkladow, bo to chodzi o.oczyszczanie sie organizmu

no w sumie, jak to napisałaś to mi się przypomniało, że koleżanka po cc też je miała, bo łożysko jak było wyciągane a macica się obkurczała to i tak było jakieś tam krwawienie. Ja sobie zapakowałam 10 par tych majasów, a ostatnio czytałam, żeby ich wziąć 20 szt i już sama nie wiem. Najwyżej W. będzie biegał do apteki.

Zgłoś nadużycie #14920 23 stycznia 2014, 11:51

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

no w sumie, jak to napisałaś to mi się przypomniało, że koleżanka po cc też je miała, bo łożysko jak było wyciągane a macica się obkurczała to i tak było jakieś tam krwawienie. Ja sobie zapakowałam 10 par tych majasów, a ostatnio czytałam, żeby ich wziąć 20 szt i już sama nie wiem. Najwyżej W. będzie biegał do apteki.

O kurcze a Ja mam tylko 6 par :-(

Zgłoś nadużycie #14921 23 stycznia 2014, 11:54

basza Fajna mama
Lorelai Ty jestes z Wroclawia? Czy znowu cos pomieszałam ??

Zgłoś nadużycie #14922 23 stycznia 2014, 11:54

lorelei_l Fajna mama
Qui z Wrocławia :)

Zgłoś nadużycie #14923 23 stycznia 2014, 11:55

Niutka26 Gotowa na wszystko
ja mam trzy koszule do szpitala,tylko jedna z rozcięciami do karmienia,dlatego jak tylko wyjdę z domu ( a mam nadzieję,że stanie się to jutro albo w sobotę) to muszę podwieść je do krawcowej,do przerobienia na guziki,bo w koszulach nie mam zwyczaju spać,więc nie ma sensu kupować teraz następnych-rozpinanych,bo co mi z tamtych?..
z tym wietrzeniem to prawda,podkłady wielkie jak pampersy,na to te siateczkowe majtki i nawet zalecają,żeby w domu jak tylko będzie możliwość choć na chwilę poleżeć z gołym du..kiem :) żeby wietrzyć wszystko.
tak samo z piersiami-jak będą brodawki bolały,żeby jak najczęściej chodzić z odkrytymi piersiami,żeby powietrze dochodziło i szybciej goiły się ranki, ale jakoś nie wyobrażam sobie paradowania nago od pasa w górę :D no-chyba że nagle zostanę sama w całym domu,bo inaczej to jak to sobie wyobrazić :D Mleko się leje,garnuszki podstawić i pić prosto od... nie napiszę brzydko :D
Takie życie :D
Baszko fajnie,że dziś z nami. Jak się czujesz? Coś lepiej ?

Zgłoś nadużycie #14924 23 stycznia 2014, 11:58

basza Fajna mama
To Kochana wiosną na jakiejs kawce sie gdzies w rynku spotykamy, bo My jestesmy z Lubina, a we Wroclawiu bardzo czesto jestesmy, przynajmniej 2 razy w m-cu.

Zgłoś nadużycie #14925 23 stycznia 2014, 12:03

basza Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

ja mam trzy koszule do szpitala,tylko jedna z rozcięciami do karmienia,dlatego jak tylko wyjdę z domu ( a mam nadzieję,że stanie się to jutro albo w sobotę) to muszę podwieść je do krawcowej,do przerobienia na guziki,bo w koszulach nie mam zwyczaju spać,więc nie ma sensu kupować teraz następnych-rozpinanych,bo co mi z tamtych?..
z tym wietrzeniem to prawda,podkłady wielkie jak pampersy,na to te siateczkowe majtki i nawet zalecają,żeby w domu jak tylko będzie możliwość choć na chwilę poleżeć z gołym du..kiem :) żeby wietrzyć wszystko.
tak samo z piersiami-jak będą brodawki bolały,żeby jak najczęściej chodzić z odkrytymi piersiami,żeby powietrze dochodziło i szybciej goiły się ranki, ale jakoś nie wyobrażam sobie paradowania nago od pasa w górę :D no-chyba że nagle zostanę sama w całym domu,bo inaczej to jak to sobie wyobrazić :D Mleko się leje,garnuszki podstawić i pić prosto od... nie napiszę brzydko :D
Takie życie :D
Baszko fajnie,że dziś z nami. Jak się czujesz? Coś lepiej ?

Niutka Ja to nawet bez stanika nie lubię chodzić, a juz tak calkiem blisko natury to sobie nie wyobrazam.... za ciezki biust hihi.

Ja lecze się tym samym zestawem co Ty i juz wydaje mi się, ze lepiej, a potem znowu gorzej. No, ale.dzisiaj juz ni.psychicznie lepiej bo jakis kryzys mialam. A fizycznie moje cialo zdecydowanie szykuje sie do.rozwiazania brzuch mnie boli nieustannie, pesar juz na samym wylocie, skurcze prawie naokraglo :-) . Mam nadzieje,.ze do pon wytrwam :-)

Zgłoś nadużycie #14926 23 stycznia 2014, 12:06

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

To Kochana wiosną na jakiejs kawce sie gdzies w rynku spotykamy, bo My jestesmy z Lubina, a we Wroclawiu bardzo czesto jestesmy, przynajmniej 2 razy w m-cu.

Aaa to bardzo chętnie :) np. możemy się na jakiś spacerek w Zoo zgadać, myślałam, że sama jestem zDolnego Śląska :)

Zgłoś nadużycie #14927 23 stycznia 2014, 12:11

lorelei_l Fajna mama
Dobra, idę się za obiad zabierać, bo mąż dziś w domu i będę symulować ciężką pracę, żeby nie myślał, że się cały dzień opieprzam :D

Zgłoś nadużycie #14928 23 stycznia 2014, 12:15

Niutka26 Gotowa na wszystko
Oj Basieńko,to chyba Ninkę pierwszą powitamy wśród forumowym cioć :D
Oby do poniedziałku,a w końcu cały ten trud od listopada zostanie Ci wynagrodzony :) W postaci takie malutkiej,kochanej istotki :)

Dziewczyny wczoraj włączyłam you tube,żeby oglądnąć jak zwykle jakiś film na wieczór a tam miniaturka rozłożonej kobitki na fotelu ginekologa... No to włączyłam z ciekawości... I się przeraziłam jak to wygląda ,,Od tej" strony :o
Nie sądziłam,że w necie jest tyle fimów z porodu i że wszystko jest ,,AŻ TAK" pokazane :o
Gołe cycki to zaraz banują,a takie rzeczy,które przecież też są bardzo osobiste ( mimo,że naturalne) już nie... I wejdzie takie 10-letnie dziecko i zobaczy taką porozciąganą ,krwawiącą waginę i co ma sobie myśleć :D No nie wiem,jakie macie zdanie na ten temat? Ja nie dałabym się ,,Tam" sfotografować ani nakręcić,wystarczy że obcy ludzie będą mi zaglądać... Tylko dać im pepsi i popcorn i zaprosić na seans :D
To bardzo upokarzająca chwila dla kobiety-mimo,że to coś całkiem normalnego,i zarazem pięknego-cud narodzin,Tylko ta oprawa kiepska..

Zgłoś nadużycie #14929 23 stycznia 2014, 12:17

basza Fajna mama
Zoo jak najbardziej pasuje do mnie ;-) hihih

No Ty ostatnio coś pisałas chyba o pogodzie we wro. :-) i wtedy siè dowiedziałam

Zgłoś nadużycie #14930 23 stycznia 2014, 12:31

basza Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

Oj Basieńko,to chyba Ninkę pierwszą powitamy wśród forumowym cioć :D
Oby do poniedziałku,a w końcu cały ten trud od listopada zostanie Ci wynagrodzony :) W postaci takie malutkiej,kochanej istotki :)

Dziewczyny wczoraj włączyłam you tube,żeby oglądnąć jak zwykle jakiś film na wieczór a tam miniaturka rozłożonej kobitki na fotelu ginekologa... No to włączyłam z ciekawości... I się przeraziłam jak to wygląda ,,Od tej" strony :o
Nie sądziłam,że w necie jest tyle fimów z porodu i że wszystko jest ,,AŻ TAK" pokazane :o
Gołe cycki to zaraz banują,a takie rzeczy,które przecież też są bardzo osobiste ( mimo,że naturalne) już nie... I wejdzie takie 10-letnie dziecko i zobaczy taką porozciąganą ,krwawiącą waginę i co ma sobie myśleć :D No nie wiem,jakie macie zdanie na ten temat? Ja nie dałabym się ,,Tam" sfotografować ani nakręcić,wystarczy że obcy ludzie będą mi zaglądać... Tylko dać im pepsi i popcorn i zaprosić na seans :D
To bardzo upokarzająca chwila dla kobiety-mimo,że to coś całkiem normalnego,i zarazem pięknego-cud narodzin,Tylko ta oprawa kiepska..

Niutka mam takie samo.zdanie jak Ty na temat nakręcania.i fotografowania porodów od "tej" strony. Nie chcialabym zeby moj mąż wtedy tam.zaglądał, a.obcy ludzie...No a dla takiego 10 latka to moze byc szok, dziewczynka moze.zniechecic.sie.do bycia mamą w przyszlosci. Myslę, ze z jakichs powodow porod przez setki lat byl.sprawa.intymną.