Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14891 23 stycznia 2014, 10:45

Dorota93 Supermama
tak w ogóle to Ece witaj :)
ewka byłam na zakupach żywnościowych, jakieś zapasy porobić itp.
kurde mam tak spuchniętą twarz, że wyglądam jakby mnie Kamil w nocy pobił :D

Zgłoś nadużycie #14892 23 stycznia 2014, 10:47

Dorota93 Supermama
Ewelina mi się wydaje, że się za bardzo nakręcasz....

Zgłoś nadużycie #14893 23 stycznia 2014, 10:48

ewka90 Gotowa na wszystko
Hehe Dorotka co to za walka w nocy była? :)

Ewelina zdrowiej przed porodem. Jakaś epidemia tych chorób ostatnio.

Zgłoś nadużycie #14894 23 stycznia 2014, 10:49

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Hehe Dorotka co to za walka w nocy była? :)

Ewelina zdrowiej przed porodem. Jakaś epidemia tych chorób ostatnio.

muszę się go zapytać, może chrapałam i mi przywalił? :P

Zgłoś nadużycie #14895 23 stycznia 2014, 10:51

Dorota93 napisał(a)

muszę się go zapytać, może chrapałam i mi przywalił? :P

No lepiej się zapytaj, bo się jeszcze okaże, że codziennie macie bitwę a Ty nic nie pamiętasz :)

Zgłoś nadużycie #14896 23 stycznia 2014, 10:52

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

No lepiej się zapytaj, bo się jeszcze okaże, że codziennie macie bitwę a Ty nic nie pamiętasz :)

wychodzi na to, że przegrywam, bo on bez śladów. Albo umię tak bić, że nic nie widać :D
kurde takie plany na dziś miałam a co? siedzę i tylko pociągam nosem :/ brr
dziewczyny czy my już możemy brać leki jakieś?

Zgłoś nadużycie #14897 23 stycznia 2014, 10:54

Dorotka możemy ale lepiej jak pójdziesz do lekarza i on CI powie co masz wziąć. Tak na własną rękę to jedynie herbatka z cytryną, maliny, czosnek...

Zgłoś nadużycie #14898 23 stycznia 2014, 10:55

Niutka26 Gotowa na wszystko
O to o wizytach przed porodem nie wiedziałam :( A szkoda,może rzeczywiście coś by pokazała ciekawego. Ciekawe czy jeszcze można się zgłosić?
Dzięki Ewka :) już lepiej,mam nadzieję,że do końca tygodnia przejdzie już całkiem.Bo muszę Malutkiemu spakować ciuszki na wypis i przygotować rzeczy do zabrania,bo na czas połogu przenosimy się do męża rodziców,także w nast.tygodniu w końcu zacznę coś układać w szafkach :) Zrobi się całkiem nastrojowo jak już będą ubranka leżeć na półkach :)
Widziałyście to? - http://kafeteria.tv/Niesamowity-taniec-dziecka-kilka-dni-PRZED-PORODEM-LLjKpsgvB...

:D fajowe ! :D

Zgłoś nadużycie #14899 23 stycznia 2014, 10:57

Dorota93 Supermama
ewka dzis juz mnie nie przyjma, jutro nie mam kiedy isc i dupa blada, zostaje mi przyszly tydzien :/
ha Niutka super :D ale ten brzuch to sie wydaje taka sama skóra i dzidzia, dziwnie :P

Zgłoś nadużycie #14900 23 stycznia 2014, 11:00

Świetny ten filmik :) Dorotka a dlaczego dziś Cię nie przyjmą? Albo po południu jedź z Kamilem na dyżur całodobowy, zawsze w okolicy musi gdzieś być.

Zgłoś nadużycie #14901 23 stycznia 2014, 11:02

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Świetny ten filmik :) Dorotka a dlaczego dziś Cię nie przyjmą? Albo po południu jedź z Kamilem na dyżur całodobowy, zawsze w okolicy musi gdzieś być.

wiesz co raz byłam i dziękuję . już bardziej by mi gin pomógł niż te konowały pieprzone. No trudno, przeżyję :P

Zgłoś nadużycie #14902 23 stycznia 2014, 11:04

Niutka26 Gotowa na wszystko
Dorotko ja piłam baaaaaardzo dużo herbaty z cytryną i sokiem z malin, do tego kupiła mi męża mama w aptece syrop malinowo-ziołowy dla kobiet w ciąży - Prenalen, bardzo dobry,z witaminą C,maliną ,bezzapachowym czosnkiem -http://www.domzdrowia.pl/57078,prenalen-naturalny-syrop-dla-kobiet-w-ciazy-150-g.html
a do tego cholinexy malinowe dla dzieci,na ból gardła.
Nie wychodź z domu,niech Ci Kamil kupi po pracy,leż w łóżku i może przejdzie,najgorsze jak Cię gorzej rozłoży. Musisz mieć siły do porodu,nie może Cię teraz rozebrać.A wierz mi,że trzyma mnie od tamtego czwartku i dalej smarkam i charkam :)

Zgłoś nadużycie #14903 23 stycznia 2014, 11:06

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

Dorotko ja piłam baaaaaardzo dużo herbaty z cytryną i sokiem z malin, do tego kupiła mi męża mama w aptece syrop malinowo-ziołowy dla kobiet w ciąży - Prenalen, bardzo dobry,z witaminą C,maliną ,bezzapachowym czosnkiem -http://www.domzdrowia.pl/57078,prenalen-naturalny-syrop-dla-kobiet-w-ciazy-150-g.html
a do tego cholinexy malinowe dla dzieci,na ból gardła.
Nie wychodź z domu,niech Ci Kamil kupi po pracy,leż w łóżku i może przejdzie,najgorsze jak Cię gorzej rozłoży. Musisz mieć siły do porodu,nie może Cię teraz rozebrać.A wierz mi,że trzyma mnie od tamtego czwartku i dalej smarkam i charkam :)

o kurde to musimy się zebrać ! i aby Tobie minęło i mi, i wszystkim innym choróbkom ! :)

Zgłoś nadużycie #14904 23 stycznia 2014, 11:09

lorelei_l Fajna mama
Witam się po kąpieli :) stwierdziłam, że moje dziecko będzie uwielbiać kąpiele, bo ja po ciepłym prysznicu się czuję zrelaksowana, za to Kamil wariuje :)

Niutka, Dorota- kurujcie się, bo akurat na samą końcówkę choroba to średnio dobrze, jak będziecie chciały oddychać podczas skurczy, to zasmarkacie salę. Mi lekarka przepisała jakieś leki na katar, ale na ulotce pisało, że mogą powodować niedoczynność nadnerczy u dziecka, więc sobie odpuściłam i zostałam przy wodzie morskiej. Kilka dni to trwało, ale ostatecznie pomogło.
Ewelina a próbowałaś brać po prostu nospę- położna powiedziała mi, że jak skurcze przejdą po 2 nospach to są przepowiadające.
Ewka a Ty już po wizytach w urzędach? może lepiej załatw te sprawy telefonicznie, jak się da, bo też dołączysz do grona chorych na koniec

Zgłoś nadużycie #14905 23 stycznia 2014, 11:19

Dorota93 Supermama
dziekuje lorelei :*

wlasnie zamowilam sobie pizamke do szpitala, ale z nogawkami + bluzka do karmienia. Nie umie spać w koszuli, więc pomyślałam , że to super rozwiązanie tymbardziej, że ma też takie klapy odpinane jak koszule :)

Zgłoś nadużycie #14906 23 stycznia 2014, 11:20

basza Fajna mama
Dzien doberek Moje Sliczne!!!
Juz zostaje z Wami. Nic juz nie pamietam co czytalam hihi. Tzn bqrdzo malo,
Ewa ale wiem.i pamietam ze brzusio wiekszy. Wiedzialam ze wszystko bedzie ok :-) .

Ece jak cudnie ze jestes i ze z Adusia wszystko ok :-) .

Dorotka Ja tez przeziebiona na maksa.

Kincia sorki ze ostatnio nie balowalam ale Herman i Skurczybyk tak mnie zniewolili, ze nie mialam jak wyjsc z domu. We wtorek tak sie poklocilam z W. ze myslalam, ze go zabije... a najlepsze, ze nawet nie wiem o co....

A wczoraj juz znowu prawie pakowalismy dorby bo skurcze mialam regularne, ale przeszly.... o mamo najbardziej nie chcialabym w srodku nocy bedzic albo w weekend.

Buziaki Moje Piekne dzisiaj.Was.troche pomecze :-)

Zgłoś nadużycie #14907 23 stycznia 2014, 11:22

Dorota93 Supermama
basza a porody najczesciej zaczynaja sie w nocy :P :P

Zgłoś nadużycie #14908 23 stycznia 2014, 11:25

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

dziekuje lorelei :*

wlasnie zamowilam sobie pizamke do szpitala, ale z nogawkami + bluzka do karmienia. Nie umie spać w koszuli, więc pomyślałam , że to super rozwiązanie tymbardziej, że ma też takie klapy odpinane jak koszule :)

Dorotka i tak najpierw mogą Ci mowic, ze nie w pizamce... bo brzydko piszac trzeba sie wietrzyc i pozwolic zeby sie goilo dlatego nawet te majtki siatkowe. U mnie.w szpitalu bardzo.tego.pilnowali i mowili dziewczynom.zeby w domu tez lazic porozbierane :-) . Ja tez mam taka pizame bo.malz mi.kupil.

Zgłoś nadużycie #14909 23 stycznia 2014, 11:25

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Dzien doberek Moje Sliczne!!!
Juz zostaje z Wami. Nic juz nie pamietam co czytalam hihi. Tzn bqrdzo malo,
Ewa ale wiem.i pamietam ze brzusio wiekszy. Wiedzialam ze wszystko bedzie ok :-) .

Ece jak cudnie ze jestes i ze z Adusia wszystko ok :-) .

Dorotka Ja tez przeziebiona na maksa.

Kincia sorki ze ostatnio nie balowalam ale Herman i Skurczybyk tak mnie zniewolili, ze nie mialam jak wyjsc z domu. We wtorek tak sie poklocilam z W. ze myslalam, ze go zabije... a najlepsze, ze nawet nie wiem o co....

A wczoraj juz znowu prawie pakowalismy dorby bo skurcze mialam regularne, ale przeszly.... o mamo najbardziej nie chcialabym w srodku nocy bedzic albo w weekend.

Buziaki Moje Piekne dzisiaj.Was.troche pomecze :-)

Basza dobrze, że już lepiej się czujesz :) a powiem Ci jeszcze, że uwielbiam jak piszesz :P bo teraz się zastanawiam czy nie chcesz pędzić czy rodzić w środku nocy :D

Zgłoś nadużycie #14910 23 stycznia 2014, 11:26

Dorota93 Supermama
e tam niech se gadają, ale ja nie bede spala z dupą na wierzchu :P