Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14851 22 stycznia 2014, 18:12

Ewelina91 Początkująca
lorelei_l - wkurza mnie bardzo dziś bóle się powtarzają już nie mam sily przechodzi jak robię dziwną pozycję klękam i ręce do przodu a nogi lekko rozchylone wtedy mija ten mocny ból czyli chyba skurcz . chyba pojadę dzisiaj do szpitala bo już mam dosyć.. za bardzo boli a Mój synek na to patrzy biedny...i nie wiem czy ma to coś wspólnego ze skurczami ale zrobiłam luźny stolec przepraszam za dosłowność , ale słyszałam że tak się dzieje przed porodem...

leczo wyszło super tylko szkoda że nie mogę dużo zjeść ....

Zgłoś nadużycie #14852 22 stycznia 2014, 18:23

lorelei_l Fajna mama

Ewelina91 napisał(a)

lorelei_l - wkurza mnie bardzo dziś bóle się powtarzają już nie mam sily przechodzi jak robię dziwną pozycję klękam i ręce do przodu a nogi lekko rozchylone wtedy mija ten mocny ból czyli chyba skurcz . chyba pojadę dzisiaj do szpitala bo już mam dosyć.. za bardzo boli a Mój synek na to patrzy biedny...i nie wiem czy ma to coś wspólnego ze skurczami ale zrobiłam luźny stolec przepraszam za dosłowność , ale słyszałam że tak się dzieje przed porodem...

leczo wyszło super tylko szkoda że nie mogę dużo zjeść ....

Z tą pozycją to chyba normalne, bo czytałam, że właśnie pomaga w trakcie skurczy, w sensie, że są łagodniejsze. Na Twoim miejscu bym pojechała, żeby to sprawdzili, bo jak to tyle trwa to możesz przegapić faktycznie poród.

Zgłoś nadużycie #14853 22 stycznia 2014, 18:44

Ewelina91 Początkująca
lorelei_l - kurcze sama już nie wiem bo na wczorajszej wizycie z USG lekarz powiedział że nie mam rozwarcia ani skróconej szyjki. powiedział że wszystko jest w porządku z dzidziolem też . tyle że jest bardzo duży bo wczoraj miałam 36+5 tyg a ważył juz 3571g i według usg wychodzi że jestem w 39 tyg .. dziwna sprawa. jeszcze żeby to lekkie skurcze były a to silny ból ale nie regularny.

Zgłoś nadużycie #14854 22 stycznia 2014, 18:48

lorelei_l Fajna mama
może dla pewności niech Cię jeszcze inny lekarz zobaczy, najlepiej zgłoś się na KTG na izbę przyjęć szpitalną

Zgłoś nadużycie #14855 22 stycznia 2014, 18:53

Ewelina91 Początkująca
tak zrobię dziś na ktg miałam 6 skurczy w ciągu 25 minut i czułam że są silne ale nie tak jak w domu . ale kobieta powiedziałą że usg wyszło prawidłowo. dziwna sprawa ... zadzwonie do mojego lekarza. i powiem mu że bóle nie mineły. a bym powiedziała nawet że się nasiliły. teściowa Moja właśnie do mnie dzwoniła i mówiła mi że ona nie miała skurczy ani rozwarcia tylko bardzo ją bolał brzuch i musiała mieć prowokacje tylko że była juz po terminie . ehh

Zgłoś nadużycie #14856 22 stycznia 2014, 18:53

Ewelina91 Początkująca
pomyłka że KTG wyszło ok

Zgłoś nadużycie #14857 22 stycznia 2014, 19:04

Anett Gotowa na wszystko
Hej
Ewelina na prawdę Ci nie zazdroszczę.. ale może powinien obejrzeć Cię inny lekarz tak jak proponowała Lorelei, będziesz miała pewność, może się trochę wyjaśni co jest grane...

Lorelei obejrzałam ten film co wstawiłaś, słyszałam o tym gościu chyba, moje koleżanki sie do niego stosowały i na początku na prawdę pomagały jego metody, zwłaszcza to 'kneblowanie' :) ja też będę próbowała.. :)
zresztą to woombie w końcu jest nie bez powodu :)

Oj i muszę sobie kupić jeszcze Tantum skoro tak radzicie... myślałam, że już wszystko mam a tu zawsze jeszcze coś brakuje...

Urządziłam sobie wieczorne ploteczki z sąsiadką :) teraz czas coś przekąsić .. :) ale dziś odpuszczam te warzywka :)

Zgłoś nadużycie #14858 22 stycznia 2014, 20:05

Konto usunięte
Hej ! :) jestem po intensywnym dniu i jakże cieszę się że jest tylko 2 strony nadrukowane od mojego zniknięcia :D
Herbaty też nie pije ,bo dojść do zielarskiego nie mogę ;/ a potrzebuje jeszcze skrzypu na te bolące nogi :(
Dorota jak się czujesz ?
Lorelei fajny filmik ,dzięki :) oblukałam tylko kawałek ,ale jak się położę to słuchawki i uważnie oglądam :)
Anett też mam tamtum -rosa ,bo wszyscy tak zachwalali .. zobaczymy jak będziemy po tym "dochodzić do siebie " :D
Ewelina no może faktycznie jedz jak Cię tak boli :( współczuję :( :* ale z drugiej strony jeśli chodzi o mnie ,to jak ja bym tak za każdym razem jak mnie mocno boli jechała do szpitala ,to dostałabym kartę stałego klienta czy coś :D hihi ale to ja! :)
Basza !! powiedz Hermanowi żeby Cię już zostawił i dawaj na forum !! :)

zjadłam i znów czuje wszystko "u góry " okropne uczucie ,aż jeść się odechciewa :(
dziś zasnę szybko ,nie jadę z Wami na disco... jestem padnięta ,a to wszystko przez jedną szafe...

Zgłoś nadużycie #14859 22 stycznia 2014, 20:33

Dorota93 Supermama
Hej :) wyciaglam K na zakupki hehe i w koncu mam szalik dla malego :)
Ewelina ja mysle tak jak Kincia , a tez jestesmy na tym etapie ze mamy juz skurcze przepowiadajace no ale zrpb jak uwazasz :)

Zgłoś nadużycie #14860 22 stycznia 2014, 20:58

Dorota93 Supermama
ale się nałaziłam, aż mnie krocze boli i brzuch !

Zgłoś nadużycie #14861 22 stycznia 2014, 21:03

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Hej ! :) jestem po intensywnym dniu i jakże cieszę się że jest tylko 2 strony nadrukowane od mojego zniknięcia :D
Herbaty też nie pije ,bo dojść do zielarskiego nie mogę ;/ a potrzebuje jeszcze skrzypu na te bolące nogi :(
Dorota jak się czujesz ?
Lorelei fajny filmik ,dzięki :) oblukałam tylko kawałek ,ale jak się położę to słuchawki i uważnie oglądam :)
Anett też mam tamtum -rosa ,bo wszyscy tak zachwalali .. zobaczymy jak będziemy po tym "dochodzić do siebie " :D
Ewelina no może faktycznie jedz jak Cię tak boli :( współczuję :( :* ale z drugiej strony jeśli chodzi o mnie ,to jak ja bym tak za każdym razem jak mnie mocno boli jechała do szpitala ,to dostałabym kartę stałego klienta czy coś :D hihi ale to ja! :)
Basza !! powiedz Hermanowi żeby Cię już zostawił i dawaj na forum !! :)

zjadłam i znów czuje wszystko "u góry " okropne uczucie ,aż jeść się odechciewa :(
dziś zasnę szybko ,nie jadę z Wami na disco... jestem padnięta ,a to wszystko przez jedną szafe...

czuję się spoko :P
a co Ty, basza teraz nie wejdzie bo Poloki grają :P

Zgłoś nadużycie #14862 22 stycznia 2014, 21:14

ewka90 Gotowa na wszystko
cześć dziewczyny :)

Kincia ja też się cieszę, że nie mam wielu stron do nadrabiania bo nie dałabym rady.
Była położna i cieszę się, że do mnie przychodzi :) Mój mąż kąpał dziś lalkę :) ) I w ogóle fajne rady mi daje, takie proste z życia a nie tak jak jest w książce napisane :)

Ewelina współczuję skurczy ale może to faktycznie te przepowiadające.
Dziewczyny właśnie na allegro mam zamiar zamówić piłkę ;) Bo za tydzień mam zamiar powoli zacząć ćwiczyć żeby się jakoś przygotować do tego porodu :)

Zgłoś nadużycie #14863 22 stycznia 2014, 21:16

Dorota93 Supermama
Ewka przejdz sie do lidla, u nas jeszcze sa za 30zl tylko spiesz sie bo nowy towar lada moment bedzie :)

Zgłoś nadużycie #14864 22 stycznia 2014, 21:24

Dorota93 napisał(a)

Ewka przejdz sie do lidla, u nas jeszcze sa za 30zl tylko spiesz sie bo nowy towar lada moment bedzie :)

Niestety nie mam nigdzie blisko lidla a na allegro jest z przesyłką za 34 i pompka gratis :) Więc dopłacę 4 zł a mi do domu przywiozą :)

Zgłoś nadużycie #14865 22 stycznia 2014, 21:26

Dorota93 Supermama
A no to sie oplaca :-)

Zgłoś nadużycie #14866 22 stycznia 2014, 21:45

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hejoooo :) melduje się po dwudniowej nie obecności :) ciężko mi dzisiaj było oddychać i jeszcze na dodatek mały mnie wyboksował po narządach a teraz cicho siedzi bokser jeden :) :) jednym słowem trochę kiepskie samopoczucie miałam...
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #14867 22 stycznia 2014, 21:46

kto ogląda ze mną "nieustraszonych" ?? ?? ?? ?? ?? ;)

Zgłoś nadużycie #14868 22 stycznia 2014, 21:47

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!

Kochane-dziekuję za pozytywne fluidki i wsparcie :-* .Melduje się z domku-ciągle w dwupaku i z fantastycznymi wiadomościami wszystko jest w porządku.Płyn w pluckach Ady zniknął i nie ma juz dla niej zagrożenia.Za tydzień mam zrobić jeszcze kontrolne usg,ale myślę,ze to tylko formalnosc.Stresu było koszmarnie dużo, ale najważniejsze,że wszystko dobrze się skończyło.Obawiam się,ze nie jestem w stanie nadrobić zaległości,bo przez te 9 dni kiedy mnie nie było do nadrobienia mam 50 stron B-) .Raczej nie podołam-ale z tego co widzę to jeszcze nikt się nie rozpakował :-) .Zmykam odpoczywać-spokojnej nocki :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #14869 22 stycznia 2014, 21:52

Ece cieszę się, że wszystko jest dobrze :) ) Odpoczywaj dużo! :) Te USG to na pewno formalność :) Dobrze, że do nas wróciłaś :)

Zgłoś nadużycie #14870 22 stycznia 2014, 21:52

Ece-super że już jesteś w domku i że wszystko jest dobrze z córeczką...dużo zdrówka i siły przesyłam :) odpoczywaj