Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14771 22 stycznia 2014, 10:25

ewka90 Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Ona właśnie ten szałas ogarnia :D bo tam rzeka blisko ,czuje klimaty xD

Tak właśnie myślałam :D o Kincia no to porodówka z widokiem na rzeczkę :D Pięknie :) Też się tam wbiję jak już zacznę rodzić ;p :)

Zgłoś nadużycie #14772 22 stycznia 2014, 10:26

Dorota93 Supermama
ale mi się nudzi...

Zgłoś nadużycie #14773 22 stycznia 2014, 10:28

Dorota93 napisał(a)

ale mi się nudzi...

Dorotka mi też!! ... Już czasem nie chce mi się siedzieć w domu

Zgłoś nadużycie #14774 22 stycznia 2014, 10:28

Anett Gotowa na wszystko
No muza jest dobra, Kincia ja dziś uderzam w takie klimaty przy prasowaniu :) porwę deskę do tańca wygibańca :D

Ojj Dorotka jak to się nudzisz ??

Zgłoś nadużycie #14775 22 stycznia 2014, 10:29

Dorota93 Supermama
no nudzi mi się , nooo. Wypiję kawkę i zabieram się za... nie wiem co. Jeju :D :/

Zgłoś nadużycie #14776 22 stycznia 2014, 10:33

Dorotka nieźle Ci ten suwaczek już ucieka :) ) No i kiedy Igorek sobie wybierze termin ;)
Ja się ucieszyłam nawet jak mi lekarz powiedział, że jeszcze wszystko pozamykane, czym bliżej do porodu to chciałabym, żeby jeszcze troszkę czasu zostało :)

Zgłoś nadużycie #14777 22 stycznia 2014, 10:34

Anett Gotowa na wszystko
Ja już wymyśliłam ambitne plany na dziś :)
najpierw poprasuję, między innymi tam są rzeczy dla mojego maleństwa więc co trzeba to dołożę do mojej wielkiej torby i od razu posegreguję kosmetyki do szpitala :)
potem wezmę się znów za segregację ale biżuterii, bo mam tych pudełeczek wszędzie i wiem że niektóre bibeloty są do wyrzucenia, a jak będę się przenosić na górę to nie będę miała na to czasu przy małym :)

hmm... coś się jeszcze znajdzie do zrobienia :)
Dziś w nocy jak nie mogłam spać to przypomniało mi się że przydałoby się kupić jeszcze jakąś lampeczkę nocną, macie coś takiego? :)

Zgłoś nadużycie #14778 22 stycznia 2014, 10:35

Anett jak będziesz porywać deskę do tańca to nie przesadź, żeby się aż tak ta deska nie zmęczyła, bo później nie będzie miała siły dźwigać prania :)

Zgłoś nadużycie #14779 22 stycznia 2014, 10:35

Dorota93 Supermama
sama widzisz, ze nawet jak furtka sie otwiera to dzieci siedzą :D

Zgłoś nadużycie #14780 22 stycznia 2014, 10:37

Dorota93 Supermama
Dziewczynki ja idę ogarnąć w domku, żeby czas szybciej zleciał do powrotu Kamila :*

Zgłoś nadużycie #14781 22 stycznia 2014, 10:39

Dorotka tylko się nie przemęcz :) Ja idę na ten cmentarz :) Spacer dobrze mi zrobi a nie tylko w domu siedzieć :)

Zgłoś nadużycie #14782 22 stycznia 2014, 10:40

Anett Gotowa na wszystko
A na moje pytanie o lampce nikt nie raczył odpowiedzieć, jak zawsze, gniewam się i ja też idę pełnić swe obowiązki!

:)

Zgłoś nadużycie #14783 22 stycznia 2014, 10:54

Niutka26 Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie ;)
Heheh jakby ktoś tak sobie wszedł z nikąd i zaczął czytać o tych wszystkich imprezach,lateksach,tapirach i piciu alkoholu nooo too nie wiem co by sobie pomyślał :D hehe jeszcze by się tu wątek rozwinął na temat picia w ciąży :D
A tak poważnie to zauważyłyście,że ta końcówka to jakaś ostatnio leniwa się zrobiła ??
ja też odczuwam taką nieodpartą chęć ,,nic nie robienia " :) może to organizm każe nam dużo odpoczywać,żeby zbierać siły na poród? hmm...
coś w tym jest :)

Ewka gratki udanej wizyty! Super,że z Malutkim wszystko dobrze,zobaczysz,zaraz na początku brzuszek Mu urośnie,a może wcale nie będzie widać takiej różnicy?.. W każdym razie dobrze,że zdrowiutki :)
Ewelina daj znać jak Cię oczywiście nie zostawią jak tak wyszło. Trzymam kciuki!
Baszko kochana dobrze ,że w dwupaku ;) Oby tak dalej :)
Kincia jak tam ostatnie nocki? Nogi Ci już dają spokój czy nadal bolą? Z resztą co teraz nie boli ,prawda? :) Nogi to pikuś przy skurczach ;)
Dorotko tylko nie przepracowuj się za nadto! Jak się zmęczysz to resztę pod dywan i siadaj tu z nami :)
Anett ja mam dwie lampeczki, warto mieć ,bo w nocy jak przyjdzie nam nakarmić czy przewinąć Maluszka to nie powinno się zapalać ostrego światła,bo raz że Go rozbudzi , drugie-rozdrażni i może zacząć płakać. Gdzieś wyczytałam,że dobrze przyzwyczajać dziecko kiedy jest pora nocna a kiedy dzień. Żeby nie chodzić na paluszkach w ciągu dnia,bo Mały w końcu nie rozróżni dnia od nocy i będziemy miały problem.
Dużo w tym racji.
A i gratki dla tych,co kończą dziś pełne tygodnie :)
Ojj już blisko :)
Ja mojemu biednemu dziecku robiłam dziś w nocy rewolucję - z prawego boku na lewy i tak całą noc :) Nie mogę się ułożyć dobrze,ale na szczęście coraz rzadziej się budzę :)
Miłego dnia Mamuśki !

Zgłoś nadużycie #14784 22 stycznia 2014, 11:05

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

Cześć Mamusie ;)
Heheh jakby ktoś tak sobie wszedł z nikąd i zaczął czytać o tych wszystkich imprezach,lateksach,tapirach i piciu alkoholu nooo too nie wiem co by sobie pomyślał :D hehe jeszcze by się tu wątek rozwinął na temat picia w ciąży :D
A tak poważnie to zauważyłyście,że ta końcówka to jakaś ostatnio leniwa się zrobiła ??
ja też odczuwam taką nieodpartą chęć ,,nic nie robienia " :) może to organizm każe nam dużo odpoczywać,żeby zbierać siły na poród? hmm...
coś w tym jest :)

Ewka gratki udanej wizyty! Super,że z Malutkim wszystko dobrze,zobaczysz,zaraz na początku brzuszek Mu urośnie,a może wcale nie będzie widać takiej różnicy?.. W każdym razie dobrze,że zdrowiutki :)
Ewelina daj znać jak Cię oczywiście nie zostawią jak tak wyszło. Trzymam kciuki!
Baszko kochana dobrze ,że w dwupaku ;) Oby tak dalej :)
Kincia jak tam ostatnie nocki? Nogi Ci już dają spokój czy nadal bolą? Z resztą co teraz nie boli ,prawda? :) Nogi to pikuś przy skurczach ;)
Dorotko tylko nie przepracowuj się za nadto! Jak się zmęczysz to resztę pod dywan i siadaj tu z nami :)
Anett ja mam dwie lampeczki, warto mieć ,bo w nocy jak przyjdzie nam nakarmić czy przewinąć Maluszka to nie powinno się zapalać ostrego światła,bo raz że Go rozbudzi , drugie-rozdrażni i może zacząć płakać. Gdzieś wyczytałam,że dobrze przyzwyczajać dziecko kiedy jest pora nocna a kiedy dzień. Żeby nie chodzić na paluszkach w ciągu dnia,bo Mały w końcu nie rozróżni dnia od nocy i będziemy miały problem.
Dużo w tym racji.
A i gratki dla tych,co kończą dziś pełne tygodnie :)
Ojj już blisko :)
Ja mojemu biednemu dziecku robiłam dziś w nocy rewolucję - z prawego boku na lewy i tak całą noc :) Nie mogę się ułożyć dobrze,ale na szczęście coraz rzadziej się budzę :)
Miłego dnia Mamuśki !

Masz racje :P my tu se jaja robimy ,a ktoś by nas nieźle mógł podsumować :D
Nogi dalej puchną i bolą , w nocy pewnie tak jak Ty z nogami do góry pod poduszkami śpie :( ale jakoś damy rade :* dobrze że coraz rzadziej się budzisz ,chociaż coś ,chociaż jakiś plus :)

Zgłoś nadużycie #14785 22 stycznia 2014, 11:07

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Ja już wymyśliłam ambitne plany na dziś :)
najpierw poprasuję, między innymi tam są rzeczy dla mojego maleństwa więc co trzeba to dołożę do mojej wielkiej torby i od razu posegreguję kosmetyki do szpitala :)
potem wezmę się znów za segregację ale biżuterii, bo mam tych pudełeczek wszędzie i wiem że niektóre bibeloty są do wyrzucenia, a jak będę się przenosić na górę to nie będę miała na to czasu przy małym :)

hmm... coś się jeszcze znajdzie do zrobienia :)
Dziś w nocy jak nie mogłam spać to przypomniało mi się że przydałoby się kupić jeszcze jakąś lampeczkę nocną, macie coś takiego? :)

Ja mam lamkę przy niani elektrycznej :) także chyba to wystarczy ,zobaczę :) bo jednak przy takim niemowlaku to chyba się ma jakieś chociaż małe światełko zapalone :)

Zgłoś nadużycie #14786 22 stycznia 2014, 11:24

lorelei_l Fajna mama
Laski, ale mam lenia :) wróciłam do łóżka i dokończyłam czytać książkę, a teraz zatachałam tutaj laptopa, bo dalej mi się nie chce wstawać :)

Ewka jak już zobaczycie Malucha to będzie wiadomo czy jest Dawidem czy Piotrem :)
Kinica- widać, że wszystko zrobisz, żeby Dianę wcześniej zobaczyć
Anett z tym breakdance na brzuchu to mi się od razu taki wielki pająk/ chrabąszcz skojarzył, który nie może wstać i majta nogami w powietrzu :) my czkwakujemy codziennie wieczorem, ale tylko raz, więc chyba Maluch będzie jadł częściej, olej prasowanie i zostań dziś w łóżku
Dorota- tak trzymaj łóżko jest fajne :) i ciepłe i miękkie i nie trzeba się, aż tak męczyć, żeby wygodnie się ułożyć
Basza :) miłego dnia

Powinnam się zwlec, bo planowałam jeszcze przed porodem trochę zapasów kotletowych do zamrażarki zrobić, bo z dzieckiem to już widzę, jak na początku będę schabowe robić, ale mi się nie chce :D

Zgłoś nadużycie #14787 22 stycznia 2014, 11:26

lorelei_l Fajna mama
Tak jeszcze sobie myślałam o Ece, że według wyliczeń zostały jej 3 tygodnie do porodu. Ciekawe czy będą ją tyle trzymać czy się zdecydują na cc wcześniej.

Babeluniek wiesz może jak tam u niej?

Zgłoś nadużycie #14788 22 stycznia 2014, 11:44

Dorota93 Supermama
hej :* :)
Anett ja mam lampę taką, co idzie światło przyciemnić ale mam ją centralnie nad łóżeczkiem od Igorka, więc myślę nad małą lampką co by tylko troszkę światła dała, jak znajdę jakąś fajną na llegro to Ci pokażę link co wybrałam :)

ja też zauważyłam, że każdą ogarnia leń :) ale to dobrze, nie jesteśmy robotami tylko kobietkami, którym należy ciągsię odpoczynek :)

lorelei ja też miałam w planach porobić coś do zamrażalki, już zrobiłam a teraz to wyciągam i robię na obiad, bo nie chce mi się gotować hahaha więc muszę na nowo do garów zaglądnąć :)
a książkę czytałaś tą o języku niemowląt? ja teraz jeszcze kupiłam "Rozwój niemowlęcia" od Anne Bacus.

Zgłoś nadużycie #14789 22 stycznia 2014, 11:50

lorelei_l Fajna mama
Czytałam język niemowląt, bo koleżanka mi pożyczyła :) no i mam takie przemyślenia, że łatwo to wygląda na papierze, a trudniej w życie wprowadzić. Nawet kiedyś pisałam na forum o znajomej, która też czytała, a potem robi rzeczy opisane tam jako typowe błędu (dziecko usypia tylko przy piersi), narzeka, ale boi się coś z tym zrobić.

Zgłoś nadużycie #14790 22 stycznia 2014, 11:51

Anett Gotowa na wszystko
Poprasowałam, teraz trochę spoczywam bo już brzuchal zaczął ciągnąć :) odpocznę i ruszę dalej hihi
Ja mam to szczęście że mieszkam z mamą i gotowaniem w ogóle nie muszę się przejmować :)
ale gdyby było inaczej to też bym narobiła jakichś gotowców żeby później można było podgrzać i zjeść.. :)

Później i ja przejrzę jakieś lampki na allegro, coś słodkiego i małego trzeba wybrać :)

Lorelei a Ty mnie nie kuś do złego hihi bo jak się położę to już nie wstanę :p taaak chrabąszcz to jest świetne porównanie :) a tak właśnie jak się czyta ten język to wszystko takie proste się wydaje.... ciekawe jak w praktyce :)