Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14711 21 stycznia 2014, 20:43

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

"Juz" haha :D

Itak zostały mi jeszcze 4 tyg bycia w ciąży xD nie ładnie tak się z kuleżanki naśmiewać :D
Ej ja już dziś nie tańczę z Twoim krzyżem :D jakby co :P
Gdzie Baszaaaaaa ?? ? Spi ? Albo hermana karmi jakimś kiwi ,rybami czy czymś takim xD

Zgłoś nadużycie #14712 21 stycznia 2014, 20:46

vikaa13 Zadomowiona
powróciłam :) a co do tego mojego małego terrorysty to niech sb siedzi w brzuchu :D byłam na spacerku, wróciłam głodna jak wilk i wsunęłam wszystko co było na półce z warzywami w lodówce :D łącznie z selerem :D

Zgłoś nadużycie #14713 21 stycznia 2014, 20:47

vikaa13 Zadomowiona
i teraz idę się zapiżamować :)

Zgłoś nadużycie #14714 21 stycznia 2014, 20:50

Anett Gotowa na wszystko
Ach objadłam się surowych warzyw, mam nadzieję że niczym przykrym to nie poskutkuje i mało tego czuję że już placuch drożdżowy dochodzi w piekarniku, więc pewnie nie powstrzymam się przed zjedzeniem kawałka :) i tak wieczór mija, na przygotowaniu kolacji właściwie, jeszcze kanapki swoim zrobiłam do pracy... Zauważyłam, że coraz bardziej boli mnie brzuch gdy stoję lub siedzę pionowo, górna partia mnie boli jakby skóra, to chyba brzuch już ciągnie w dół... trochę pobuszuję i musze się położyć żeby przeszło...

Kincia a jak myślisz gdzie może być Basza, znając życie przed tv gdyż (jak się nie mylę) na tvp2 leci jakiś mecz piłki ręcznej :) toż to nasza mała patriotka :D

Niutka ślicznie to wszystko opisujesz :)

Zgłoś nadużycie #14715 21 stycznia 2014, 20:55

Konto usunięte
Anett warzywa surowe to nie mam ochoty ,ale ten Twoj placek !!! Mniam !! :D z tym bólem to pewnie już maluszek Twój waży swoje i naciska :( ta Basza nasza to żadnego meczu chyba nie opuścila xD
Jak się czujesz że sie donosiłaś ? :) hihi

Zgłoś nadużycie #14716 21 stycznia 2014, 20:56

Konto usunięte

vikaa13 napisał(a)

powróciłam :) a co do tego mojego małego terrorysty to niech sb siedzi w brzuchu :D byłam na spacerku, wróciłam głodna jak wilk i wsunęłam wszystko co było na półce z warzywami w lodówce :D łącznie z selerem :D

Czyli fałszywy alarm to był ? U mnie tego pełno było :P już nawet skurczy nie licze jak dostaje ,bo wiem że nie ma sensu :D

Zgłoś nadużycie #14717 21 stycznia 2014, 20:57

lorelei_l Fajna mama
też mecz podglądam i bardzo mi się podobała wypowiedź komentatora "Szwedzi są w tym elemencie prawie tak słabi jak Polacy"

Zgłoś nadużycie #14718 21 stycznia 2014, 20:59

Anett Gotowa na wszystko
Kincia a donoszona nie jest gdy się skończy 38? tak zawsze myślałam.. :) :) ale i tak czuję się fantastycznie, jestem zajebista hahaha żartuję i sorki za słownictwo :p :) :) to zaraz będzie placuch i to nie mój tylko mej mami to na prawdę będzie dobry :) tylko ja czekam jak przestygnie i jem z masłem :)

Lorelei niestety taka rzeczywistość, nie ma co się oszukiwać hihi ach 'kibicki' :)

Zgłoś nadużycie #14719 21 stycznia 2014, 21:01

ewka90 Gotowa na wszystko
Melduję się po wizycie :)

Jestem taka szczęśliwa :) Nasz Maluch w ciągu tygodnia przybrał 400 gram i już wazy 2700 :) Brzuszek ma teraz tylko jakieś 1.5 tygodnia do tyłu i tak już może mieć powiedział lekarz. Czyli wszystko jest dobrze :) :) Szyjka długa i pozamykana ;) Kolejna wizyta 6 lutego dopiero :)
U babć oczywiście najadłam się ciasta i wypiłam dużo herbaty :) )

Nie odpiszę każdej z osobna, bo nie zapamietałam, ale oczywiście przeczytałam co naskrobałyście w tym czasie :) Basza pewnie mecz ogląda, ja z mężem z resztą też kibicujemy :)

Kincia obiecuję, że dzisiaj już mój tapir będzie :) )

Zgłoś nadużycie #14720 21 stycznia 2014, 21:01

vikaa13 Zadomowiona

kincia napisał(a)

Czyli fałszywy alarm to był ? U mnie tego pełno było :P już nawet skurczy nie licze jak dostaje ,bo wiem że nie ma sensu :D

no dokłanie fałszywy alarm :) pierwszy taki więc myślałam że to już :) następnym razem będę mniej entuzjastyczna :D

Zgłoś nadużycie #14721 21 stycznia 2014, 21:02

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Kincia a donoszona nie jest gdy się skończy 38? tak zawsze myślałam.. :) :) ale i tak czuję się fantastycznie, jestem zajebista hahaha żartuję i sorki za słownictwo :p :) :) to zaraz będzie placuch i to nie mój tylko mej mami to na prawdę będzie dobry :) tylko ja czekam jak przestygnie i jem z masłem :)

Lorelei niestety taka rzeczywistość, nie ma co się oszukiwać hihi ach 'kibicki' :)

A ja myślałam że 37 tc bo każdy tak mówi :) mi też tak mówili :P hihi
No a co nie jesteś zajebista ? :D dawaj tego placucha ,ale mam ochote na ciasto drozdzowe !! :D

Zgłoś nadużycie #14722 21 stycznia 2014, 21:03

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

też mecz podglądam i bardzo mi się podobała wypowiedź komentatora "Szwedzi są w tym elemencie prawie tak słabi jak Polacy"

Haha dobre xD

Zgłoś nadużycie #14723 21 stycznia 2014, 21:03

Anett Gotowa na wszystko
Ewka90 cieszę się i ja z Waszej wizyty :D wiedziałam, że będzie dobrze z tym brzuszkiem :*

Jutro o tej porze też nie mamy co się spodziewać Baszki bo jutro Polska - Chorwacja hihi :)

Zgłoś nadużycie #14724 21 stycznia 2014, 21:04

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Melduję się po wizycie :)

Jestem taka szczęśliwa :) Nasz Maluch w ciągu tygodnia przybrał 400 gram i już wazy 2700 :) Brzuszek ma teraz tylko jakieś 1.5 tygodnia do tyłu i tak już może mieć powiedział lekarz. Czyli wszystko jest dobrze :) :) Szyjka długa i pozamykana ;) Kolejna wizyta 6 lutego dopiero :)
U babć oczywiście najadłam się ciasta i wypiłam dużo herbaty :) )

Nie odpiszę każdej z osobna, bo nie zapamietałam, ale oczywiście przeczytałam co naskrobałyście w tym czasie :) Basza pewnie mecz ogląda, ja z mężem z resztą też kibicujemy :)

Kincia obiecuję, że dzisiaj już mój tapir będzie :) )

No to super !!! :* czekałam na dobre wieści i się doczekałam :D hihi

Zgłoś nadużycie #14725 21 stycznia 2014, 21:05

Konto usunięte

vikaa13 napisał(a)

no dokłanie fałszywy alarm :) pierwszy taki więc myślałam że to już :) następnym razem będę mniej entuzjastyczna :D

Haha :D a z tym cięzko ,ja też sobie mówię ze nie bede się nakręcać ,ale mi nie wychodzi czasami :D takie sa już chyba kobiety :P

Zgłoś nadużycie #14726 21 stycznia 2014, 21:08

kincia napisał(a)

Haha :D a z tym cięzko ,ja też sobie mówię ze nie bede się nakręcać ,ale mi nie wychodzi czasami :D takie sa już chyba kobiety :P

Kincia myśmy z Dorotką dziś stwierdziły, że Ty prześpisz akcję porodową i Diana stwierdzi, że nie wychodzi na razie :) )

Zgłoś nadużycie #14727 21 stycznia 2014, 21:08

Anett Gotowa na wszystko
Kincia ja to już nie wiem, każdy mówi co innego :) :) to choooo, plak już na talerzu jeszcze ciepły :)

Gwiazdy kończę na dziś, chłop już zszedł z poddasza to zaraz będzie krzyczał że tylko Lutowe i Lutowe hihi :)
jakbyście się wybierały na imprezkę to puśćcie smska, wymknę się przez okno :) :) w razie czego pójde spać z makijażem (jak w filmach hehe) :)

Miłej nocy :) :)

Zgłoś nadużycie #14728 21 stycznia 2014, 21:11

Anett napisał(a)

Kincia ja to już nie wiem, każdy mówi co innego :) :) to choooo, plak już na talerzu jeszcze ciepły :)

Gwiazdy kończę na dziś, chłop już zszedł z poddasza to zaraz będzie krzyczał że tylko Lutowe i Lutowe hihi :)
jakbyście się wybierały na imprezkę to puśćcie smska, wymknę się przez okno :) :) w razie czego pójde spać z makijażem (jak w filmach hehe) :)

Dobra Anett wpadniemy naszą furką po Ciebie :) ) Tylko pamiętaj latex dziś rządzi :)

Dobranoc!:*

Zgłoś nadużycie #14729 21 stycznia 2014, 21:12

vikaa13 Zadomowiona

Anett napisał(a)

dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #14730 21 stycznia 2014, 21:13

vikaa13 Zadomowiona
dziewczyny co kupiłyście maluchom do kąpieli?