Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14691 21 stycznia 2014, 14:49

Dorota93 Supermama
ale jaja miałam ciągle na suwaczku ustawioną złą datę porodu a się dziwiłam co mi nie pasi haha :D
taki malusi brzusio masz? :) To gdzie Ninka tam się mieści?

Zgłoś nadużycie #14692 21 stycznia 2014, 15:23

Anett Gotowa na wszystko
Wiecie co, chyba zwariowałam :) mój M powiedzmy jest optykiem, i wczoraj wieczorem pyta mnie czy jestem cierpliwa, heh bo w plecaku wysypały mu się śrubki z pracy (wyobraźcie sobie te miniaturki) i zaproponował mi skoro mam tyle wolnego czasu, żebym je pozbierała i mało tego posegregowała, ja na to że chyba zwariował!!!! a przed chwilą to mnie samą pogrzmociło i wzięłam ten plecak, wygrzebałam i posegregowałam haha, będzie miał niespodziankę a ja jeszcze trochę oczopląsu bym dostała od tej drobnicy, ale faktycznie ćwiczenie na cierpliwość bardzo dobre hi hi

Och za mną tak chodzi makrela wędzona ale jak mi lekarz nawkręcał, żebym nie jadła tak nie tknęłam przez całą ciąże :)

Dorota!!

Zgłoś nadużycie #14693 21 stycznia 2014, 15:26

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Wiecie co, chyba zwariowałam :) mój M powiedzmy jest optykiem, i wczoraj wieczorem pyta mnie czy jestem cierpliwa, heh bo w plecaku wysypały mu się śrubki z pracy (wyobraźcie sobie te miniaturki) i zaproponował mi skoro mam tyle wolnego czasu, żebym je pozbierała i mało tego posegregowała, ja na to że chyba zwariował!!!! a przed chwilą to mnie samą pogrzmociło i wzięłam ten plecak, wygrzebałam i posegregowałam haha, będzie miał niespodziankę a ja jeszcze trochę oczopląsu bym dostała od tej drobnicy, ale faktycznie ćwiczenie na cierpliwość bardzo dobre hi hi

Och za mną tak chodzi makrela wędzona ale jak mi lekarz nawkręcał, żebym nie jadła tak nie tknęłam przez całą ciąże :)

Dorota!!

o jeju mi by się to gubiło w rękach :D
właśnie zrobiłam porządek w dokumentach i przygotowałam co trzeba wziąść, tylko zostało mi do wypisania plan porodu :)
wypisałyście go?

Zgłoś nadużycie #14694 21 stycznia 2014, 15:29

Dorota93 Supermama
idę się szykować do babci :) a potem pojadę po album dla Igorka i do apteki kupić resztę rzeczy, będę spokojniejsza :)
Miłego dnia :)
imprezujemy dziś? bo nie wiem czy się mam śpieszyć, czy nie :)

Zgłoś nadużycie #14695 21 stycznia 2014, 15:35

Anett Gotowa na wszystko
Ja też już popakowałam dokumenty i badania, tylko mocz i krew muszę dołożyć jak zrobię :) a mi tam nikt o planie porodu nie wspominał, nie robię :) co będzie... :)

No Dorota jasne, że masz się śpieszyć! :)
masz rację, kup resztę będziesz spokojniejsza.... :)

Ja też zmykam. Narzeczony zaraz wróci z pracy trzeba się nim zająć :)
Miłego popołudnia! :*

Zgłoś nadużycie #14696 21 stycznia 2014, 17:34

Anett Gotowa na wszystko
Ja już wróciłam od babciów i dziadziów a tu pustki...

Ewka90 pisz od razu jak wrócisz z wizyty! :)

Zgłoś nadużycie #14697 21 stycznia 2014, 17:36

lorelei_l Fajna mama
Anett ja się właśnie obudziłam :) bo jednak te 2h drzemki, której nie było w nocy trzeba było uzupełnić.

Zgłoś nadużycie #14698 21 stycznia 2014, 17:37

Niutka26 Gotowa na wszystko
Kobitki!
Od 15.30 nadrobiłam 30 stron!!! Ale się rozpisałyście :D d...ka mnie już tak boli,że muszę zrobić kilka km od łazienki do pokoju,bo mały metraż więc na maraton nie ma szans :D

jak zjem ogromnego omleta na cały talerz i odratuje pośladki to wrócę i napiszę coś sensownego ;)

Zgłoś nadużycie #14699 21 stycznia 2014, 17:54

lorelei_l Fajna mama
Niutka, wracaj szybko, bo znów może przybyć parę stron :)

Zgłoś nadużycie #14700 21 stycznia 2014, 18:04

kirsti30 Gotowa na wszystko
Ja to wręcz uwielbiam doktorka który robi mi usg, wczoraj pytam go odnośnie porodu i stworzenia planu...a on na to do mnie: wie pani co, ja radze poprostu jechać i urodzić to dziecko :) a miło mi się zrobiło jak powiedział żebym zadzwoniła i dała znać jak jego pacjent już z nami będzie :) a on tylko od usg :)

Zgłoś nadużycie #14701 21 stycznia 2014, 18:20

vikaa13 Zadomowiona
Były bóle ( momentami konkretne) i teraz nic :( narobiłam sobie nadziei a Oskar zrobił nam niespodziankę i stwierdził że jeszcze zostaje :)

Jak się czujecie kobietki?

Zgłoś nadużycie #14702 21 stycznia 2014, 18:54

Anett Gotowa na wszystko
Vikaa13 tak myślałam, ze jeszcze nie urodzisz... Przyjdzie czas i pora, nic na siłę :)

Lorelei śpij, śpij :) już niedługo skończy się spanie hihihi :)

Niutka biedactwo, wyobrażam sobie Twój ból... :)

Kochane a ja się już biorę za kolację, M nakupił mi warzywek i mix sałat i zaraz wykombinuję coś dobrego :) nie ma to jak zielsko, tego mi było trzeba... :D

Zgłoś nadużycie #14703 21 stycznia 2014, 18:58

Dorota93 Supermama
Vikaa nie ma co sie nastawiac co ma byc to bedzie :) nam tez brzuszki opadly, rozwarcia, miekkie szyjki i skurcze a maluszki se jeszcze siedza :) maja czas spokojnie :)
Kupilam album dla maluszka i ksiazke o rozwojj niemowlakow, bede miala co robic hi :)
Moj K robi hot dogi a ja wskoczylam w pizamke juz :) i

Zgłoś nadużycie #14704 21 stycznia 2014, 19:09

Niutka26 Gotowa na wszystko
Jestem z powrotem co byście nie nadrukowały znowu kilkanaście stron :D
wsunęłam omleta na cały talerz,poprawiłam kilkoma uszkami z czerwonym barszczem i teraz przegryzam czekoladowo-orzechowe pieguski popijając od czasu do czasu herbatką z cytrynką i malinką :) Jak grzeszyć to grzeszyć :D
a tak poza tym dziękuje za trzymanie kciuków i za uścisk od Baszki- wszystko to pomogło,bo jak widac apetyt mi wrócił więc i choróbsko powoli odchodzi w dal :)
Viki może to jeszcze nie pora na Oskarka? Który to tydzień,bo nie masz suwaczka a ja mogłam coś przeoczyć w Twoich postach.
Lorelel_i ,Kirsti gratki udanej wizyty! Jacy Wasi Chłopcy duzi :) Pępowiny zostaną na swoim miejscu,może teraz straszą,ale bęzie na pewno ok :)
Lorele_i ,Anett i Ewciu - gratuluje pełnych tygodni :) Już tak blisko ... Ajjj :) ja patrzę z przerażeniem na kalendarz... Trapi mnie czy wszystko mam,czy wszystko gotowe,czy nic nie braknie,a najgorzej martwię się tym czy ja już jestem gotowa na zostanie mamą? Na bycie kogoś całym światem,życiem,wszystkim... ?
Na to chyba nie będę nigdy gotowa... To musi się po prostu stać i być takim wydarzeniem,które sprawi że wszystko inne zejdzie na dalszy plan...
I gdy zobaczymy po raz pierwszy te małe stópki,te mikroskopijne paluszki u rąk,te malutkie oczka patrzące na nas od czasu do czasu wiem,że dopiero wtedy zrozumiemy,jaki cud się wydarzył...
Daliśmy komuś życie-coś czego nie można kupić ani w pełni zaplanować...
Czekam na tą chwilę mimo,że strach zasłania obraz... Ale zamykam oczy i widzę tulące się do mojej piersi dzieciątko i wiem,że warto czekać na tą chwilę :) Która już niedługo nie będzie tylko marzeniem :)

ale mnie na rozmyślania wzięło :D przepraszam :P

jak już odwiedzicie Babcie i Dziadków dajcie znać jak Wam mija wieczór :)
Ja niestety mogę tylko wspomnieć moich dziadków,bo nie mam już nikogo.. Od męża w spadku dostałam dwie babcie i dziadka,to przyszywanym na szczęście mogłam złożyć życzonka :)

Zgłoś nadużycie #14705 21 stycznia 2014, 19:28

lorelei_l Fajna mama
:)

Viki wszystko w swoim czasie :) w końcu nie bez powodu lekarze mówią, że termin jest między 38 a 42 tygodniem :)
Anett ja dziś się kapustą zajadałam :)
Niutka :) każda z nas ma takie rozterki, czy się na mamę nada :) ale pewnie znikną, gdy już swoje maluchu zobaczą :) w którejś z tych książek przeczytałam bardzo fajną rzecz- dziecko będzie kochać rodziców bez względu na to czy mu ubiorą koszulkę tył na przód :) więc wszystkiego się nauczymy :)
Dorota przez Ciebie mam smaka na same niezdrowe jedzenie :)

U nas dziś miłe zaskoczenie. Wczoraj się zastanawialiśmy czy kupować rożek, bo jakiś jednak wydatek na krótki czas, a dziś W. odebrał paczkę od swojej rodzinki, której się dziecko urodziło w listopadzie, a tam trochę ubranek i rożek :) Super niespodzianka.

Zgłoś nadużycie #14706 21 stycznia 2014, 19:47

Dorota93 Supermama
No lorelei super!! :) a gdzie tam niezdrowe, zamiast parowy na talerzu to w bulce :)

Zgłoś nadużycie #14707 21 stycznia 2014, 20:02

lorelei_l Fajna mama
mi się marzy hot-dog z ostrą musztardą, ogórkiem kiszonym i smażoną cebulką (tutaj słychać kapanie ślinki...)

Zgłoś nadużycie #14708 21 stycznia 2014, 20:13

Dorota93 Supermama
Hihi a to ja moalam uboga wersje :p

Zgłoś nadużycie #14709 21 stycznia 2014, 20:32

Konto usunięte
Hej :* ale intensywnie piszecie :)
Babcie wszystkie objechane :) kwiaty rozdane ,posprzatałam troche w łazience ,pozapisywałam wszystkie tabletki ,leki,syropy które brałam podczas ciąży ,bo podobno przed porodem robią wywiad i trzeba wszystko powiedzieć ,a gdzie ja to spamiętam dam im kartke :)
Trzymajcie kciuki aby jutro przyjechali na 100% z szafą ,bo już tyle czekam :( jutro mają być ,ale mam jakieś dziwne przeciucia że znów się przeciągnie :( a chciałabym poukładać "już" rzeczy Diany :)
Buziolee :*

Zgłoś nadużycie #14710 21 stycznia 2014, 20:35

Dorota93 Supermama
"Juz" haha :D