Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1451 30 lipca 2013, 22:00

kirsti30 Gotowa na wszystko
Loncie śliczny brzusio :) oi po mnie jeszcze tak nie widać :) ale z czasem :) )

Zgłoś nadużycie #1452 30 lipca 2013, 22:09

Konto usunięte
Dziekuje Wam Kochane !! :* czekam niecierpliwie na Wasze zdjęcia :)
co myślicie o słuchaniu muzyki klasycznej w ciąży ? :)

Zgłoś nadużycie #1453 30 lipca 2013, 22:14

Dorota93 Supermama
kincia ja nie mam zdania na ten temat, bo się nie znam... Ale nieraz nawet muzyka klasyczna może być fajna i coś fajnego wpadnie w ucho :)

Zgłoś nadużycie #1454 30 lipca 2013, 23:19

Anett Gotowa na wszystko
Camelkova - jejku mój facet by chyba oszalał z radości bo teraz to tak cierpi... ale ja nic nie poradzę nie będę się zmuszać... może z biegiem tyg to się zmieni... :) mi to akurat nie przeszkadza ale on... hi hi biedny
Kincia - brzuchal rewelacja, duży taki :) ale powiedz czy Ty miałaś wcześniej troszkę swojego brzuszka? bo ja normalnie też mam taki niemalutki ale mniejszy od Twojego, ale to dlatego że część jest ciążowa a część sadełko :)

kincia napisał(a)

co myślicie o słuchaniu muzyki klasycznej w ciąży ? :)

Akurat dziś o tym czytałam i jest to bardzo zalecana muzyka :) działa uspokajająco na nasze maleństwo, same plusy a potem może być przydatna przy usypianiu :)

Zgłoś nadużycie #1455 30 lipca 2013, 23:33

Konto usunięte
Anett : dzięki :* tak miałam swoje sadełko :P którego ciężko było mi się pozbyć nawet jak na siłowni ćwiczyłam.W okolicy pępka miałam naprawde sporo tłuszczu,moze dodam fotkę jak znajdę z tamtego czasu :) a co do muzyki ,to właśnie mi kiedyś ktoś mówił że taka wlaśnie muzyka jest dobra w ciąży ,ale nie wiedziałam o co chodzi do końca :P fajnie że mówisz że działa uspokajająco :)

Zgłoś nadużycie #1456 31 lipca 2013, 5:46

Konto usunięte
Kincia masz fajniutki brzuszek :-) po ciazy powinnas dojsc do formy bez ogromnego problemu tak przynajmniej mowia gorzej podobno po drugiej :-( ( z klasyczna muzyka to nie wiem nigdy nie sluchalam w ciazy ale ogladalam fajne smieszne filmiki na youtube I zawsze poprawialo mi to humor I relaksowalo czasami nawet poplakalam sie ze smiechu. Teraz ogladamy z moim brzdacem ktoremu sie te filmiki bardzo podobaja :-)

Zgłoś nadużycie #1457 31 lipca 2013, 7:39

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Dzięki za pozytywne fluidki-pomogly!!!Brzdąc urósł przez 2 tygodnie niemal o polowe i ma prawie 6 cm!Kręcił się  i skakał,a serduszko stukalo aż miło. W przyszłym tygodniu mam prenatalne-na lepszym sprzęcie, bo w przychodni malo co było widać.Ale i tak jestem przeszczęśliwa :-) .
Kincia-super brzusio-taki ciążowy już. :-)  
Dorota93-śliczny synek i jaki juz duży.
O muzyce klasycznej słyszałam,ze jest polecana gdy maluszek zaczyna słyszeć czyli około 4,5 miesiąca ciąży.W pierwszej ciąży zdarzało mi się słuchać,teraz tez sprobuję.Pozdrawiam.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1458 31 lipca 2013, 8:30

mona3 Zadomowiona
cześć dziewczyny Kincia rzeczywiście ładny brzusio mi też już widać nie da się ukryć nawet lekarz na ostatniej wizycie się śmiał że spory brzuszek a to dopiero 12 tydzień, zobaczymy jak będzie dalej ale w poprzednich ciążach też miałam duży. Co do smarowania brzuszka to lepiej smarować nawet zwykłą oliwką, skóra jest lepiej nawilżona i bardziej elastyczna. Też nie mam rozstępów po tamtych ciążach ale to też chyba już takie geny i wszystko zależy od skóry. Miłego dnia dla wszystkich.

Zgłoś nadużycie #1459 31 lipca 2013, 8:39

kirsti30 Gotowa na wszystko
Ja ogólnie słucham muzyki klasycznej, polecam też reflexologie :) troche się kiedys tym bawiłam, jakoś teraz to zaniedbałam a najbardziej potrzebne. Najlepiej żeby i nam muzyka klasyczna przypadła do ucha, bo jak maleństwo czuje że my się relaksujemy to i ono to samo zrobi :) )
Dodam coś od siebie i naprawde polecam dla oczu i uszu :)
http://www.youtube.com/watch?v=MStB5hUj3_Q&list=FL-quhvkhinfhcLK25UYZ1dA&index=6...

Zgłoś nadużycie #1460 31 lipca 2013, 9:19

Konto usunięte
Truskaweczka87 : dziękuję :* też mam taką nadzieje że dojde do siebie ,ale mam że tak powiem w genach " otyłość " i mam nadzieję że mnie nie dopadnie tak szybko :P
Ece : bardzo się cieszę że dzidzuś zdrowo rośnie! :) mam nadzieję że nie stresowałaś się wizytą :) Masz fotkę fasolki ? :)
Mona3 : ja nie mogłam się doczekać kiedy mi brzuszek będzie widać :) pewnie miałaśo tak samo :) Podobno to dobrze jak się ma duży brzuszek w ciąży , to prawda ? :)
Krisi30 : dziekuje za filmik ,bardzo miłe dla uszu i dzidzia chyba też jest zadowolona :) wczoraj przed snem sobie posłuchaliśmy mozarta i nie wiem czy to przez to ale lepiej mi się spało :)

Dziękuje bardzo za wszystkie miłe słowa :* jesteście niesamowite !!!

Jak dzisiaj się czujecie ? :) pozdrowionka

Zgłoś nadużycie #1461 31 lipca 2013, 9:24

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia, wyglądasz ogólnie bardzo szczupło i drobno, zdziwiłam się, że piszesz teraz, że masz problemy z wagą :)
Brzuszek cudny, zazdroszczę :)
Ja mam dużo sadełka i pewnie nie będzie widać nic dodatkowego jeszcze przez długi czas... Choć ostatnio miałam takie wzdęcie, że wyglądałam jak w 7-8 miesiącu, naprawdę!
Czuję się dzisiaj średnio. Mdli mnie nadal, a już myślałam, że przejdzie, bo kilka dni było dobrze.

Do mojej wizyty coraz bliżej, M. też się nie może doczekać, bo idzie ze mną :P Chodzi taki zestesowany a jednocześnie podekscytowany i odlicza dni :)

Zgłoś nadużycie #1462 31 lipca 2013, 9:27

Dorota93 Supermama
hej :) mnie juz dzis glowa nie boli, dlugo spalam. Teraz sniadanko i po auto do elektryka. 200zl :( oj...

Zgłoś nadużycie #1463 31 lipca 2013, 9:42

maInka Zaprawiona w bojach
A ja jestem jakaś taka poddenerwowana.... Mój M tak mnie irytuje że tej nocy spałam osobno , hehe. A synka to najchętniej do babci bym wysłała. Ehh.

Co do smarowania brzucha to ja w poprzedniej ciąży smarowałam oliwką od samego początku i przez 38 tygodni nic. Dwa tygodnie przed porodem tak popękałam że jak teraz patrzę na swój brzuch to płakać mi się chce nadal :( .
Teraz też używam oliwki ale zastanawiam się nad tym http://tolpa.pl/pl/products/354/show/309/S_O_S__krem_wzmacniajacy_przeciw_rozste.... MOże bardziej na piersi, bo brzuchowi raczej nie pomoże już....

Czy któraś z Was orientuje się jak to jest z wyjazdami za granicę z ciąży ?? Wiem że powinnam jakieś dodatkowe ubezpieczenie wykupić i chyba kartę EKUIZ wyrobić . Tylko czy będąc na L4 ZUS może się doczepić ?? ?

Zgłoś nadużycie #1464 31 lipca 2013, 10:40

Konto usunięte
Babeluniek-na tym zdjęciu nie było dobrze widać mojego sadełka,bo zdjęcie robiłam rano i to jeszcze po treningu :) nie mam innego zdjęcia niestety.. :P ale bardzo dziękuje :) ahh te wzdęcia,też mam niestety często,ale tak jak mówisz brzuch robi się wtedy ogromny ! :) Nie zazdroszczę że Cię mdli :( ja jestem w 2 trymestrze i mdli mnie czasami cały dzień ,a czasami rano ,czy wieczorem. Fajnie że idziecie razem na wizytę :) na pewno będzie to dla Was bardzo wzruszające :)
Dorota93- dobrze że głowa nie boli, bo wiem co to ból głowy :( a powiedz mi jak radzisz sobie z bólem ? O elektrykach i mechanikach nie chcę w ogóle słuchać! :) hehe,ostatnio samochód był na przeglądzie..

Zgłoś nadużycie #1465 31 lipca 2013, 10:51

Dorota93 Supermama
ja to nie biorę żadnych leków. Słyszałam, że apap można brać, ale one są jak cukierki... Więc jak mnie głowa boli, to piję dużo wody, staram się wychodzić z domu, ewentualnie zimny okład :) Lekami się nie wspieram.A trudne to dla mnie, bo zawsze brałam najmocniejsze tabletki od bólu głowy.
A mi w aucie rozrusznik się zepsuł :( no i 200zł kurcze!

Zgłoś nadużycie #1466 31 lipca 2013, 11:47

Dorota93 Supermama
hej dziewczyny, dzis caly czas slucham tej piosenki http://www.tekstowo.pl/piosenka,kamil_bednarek,cisza.html ale lekko się na serduszku robi :)

Zgłoś nadużycie #1467 31 lipca 2013, 12:41

camelkova Zaprawiona w bojach

Dorota93 napisał(a)

hej dziewczyny, dzis caly czas slucham tej piosenki http://www.tekstowo.pl/piosenka,kamil_bednarek,cisza.html ale lekko się na serduszku robi :)

Mnie równie pozytywnie nastraja "Mesajah feat. Kamil Bednarek - Szukając Szczęścia"
http://www.youtube.com/watch?v=yHzBXTu3Hqw

Polecam :)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #1468 31 lipca 2013, 13:13

Ece Gotowa na wszystko
Mnie dziś znowu niedobrze..Cos te mdłości nie odpuszczają...Chyba idę cos zjeść i mała drzemeczka się kroi..
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1469 31 lipca 2013, 13:18

babeluniek Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Mnie dziś znowu niedobrze..Cos te mdłości nie odpuszczają...Chyba idę cos zjeść i mała drzemeczka się kroi..

Dokładnie o tym samym właśnie pomyślałam! :)

Zgłoś nadużycie #1470 31 lipca 2013, 13:24

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Dokładnie o tym samym właśnie pomyślałam! :)

Telepatia ja nic ;-)