Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1431 30 lipca 2013, 16:10

Dorota93 Supermama
w końcu ma 7cm :D

Zgłoś nadużycie #1432 30 lipca 2013, 16:16

Anett Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

O piersiach to się naczytałam, bo to moja główna dolegliwość.
Teraz właśnie ogromne zmiany w nich zachodzą, wybijają się gruczoły mleczne, przez co mogą być nawet gołym okiem widoczne grudki na piersiach.

To mnie uspokoiłaś :) to teraz będziesz naszym ekspertem w dziedzinie piersi... :)
Właśnie piersi to i mi dokuczają od samego początku, zawsze miałam niewielkie piersi i mojemu N nigdy to nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie, ale teraz po prostu jest wniebowzięty, nie może przestać komentować a mnie to już tak drażni, tak samo jak każdy dotyk.. jemu to sprawia przyjemność a mi tylko ból, oczywiście stara sie byc delikatny ale taaak mnie to wkurza yhh!... w ogóle tak mi spadło libido w ciąży ,nie mam ochoty na żadne pieszczoty... nic po prostu... a czytałam, że najczęściej w naszym stanie to odwrotnie się dzieje... chyba jestem jakaś dziwna... Najgorzej na tym cierpi mój N bo ciężko mnie namówić na cokolwiek... co powiecie na ten temat dziewczynki ??

Zgłoś nadużycie #1433 30 lipca 2013, 16:30

babeluniek Gotowa na wszystko
Myślę, że to indywidualna sprawa :) U mnie już lepiej. Na początku było słabo, bo piersi bolały tak, że nie pozwalałam się nawet przytulić, ciągle wymiotowałam, miałam zgagę, chciało mi się tylko spać i pobolewał brzuch. Kto wtedy myśli o pieszczotach? :) Na szczęście bardzo powoli wszystko wraca do normalności :)

Zgłoś nadużycie #1434 30 lipca 2013, 16:38

Konto usunięte
Ece : koniecznie daj znać jak po wizycie :)
Dorota93 : śliczny ,bardzo ładne zdjęcie !! Gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #1435 30 lipca 2013, 16:41

Anett Gotowa na wszystko
No tak to prawda.... :) pożyjemy zobaczymy... :)

Zgłoś nadużycie #1436 30 lipca 2013, 17:12

qasha Fajna mama
witam :)

ufff u mnie też dzisiaj troszkę chłodniej, ale niedziela i wczoraj - tragedia....

Zgłoś nadużycie #1437 30 lipca 2013, 17:21

Konto usunięte
Czesc dziewczyny!! Ja dzisiaj zadowolona bo maz w domu maly do niego ciagle lata wiec ja mam chwile odpoczynku :-) Ja mam jasna karnacje wiec u mnie widc zyly i na piersiach i na calym dekolcie...wiecie mowia ze drugi porod odbywa sie szybcie ale co ja mam myslec skoro moje pierwsze dziecko urodzilo sie w expresowym tempie ?? ? wszystko tak szybko sie dzialo ze nawet gdybym chciala znieczulenie to nie byloby juz czasu. ja codziennie potrzebuje dobre 20 min drzemki bo jak nie to wieczorem jestem jak zombie haha

Zgłoś nadużycie #1438 30 lipca 2013, 17:49

camelkova Zaprawiona w bojach
Dorotka śliczny maluch! :)
zaraz dopiszę Ci do tabelki płeć :)

Anett, mam podobnie co do piersi i mężczyzny ;p
tyle, że u mnie od początku ciąży libido wzrosło masakrycznie...
Przed ciążą kochaliśmy się przy dobrych wiatrach raz w tygodniu a często nawet i rzadziej, bo ja po prostu nigdy praktycznie ochoty nie miałam. (o dziecko nie staraliśmy się tak na siłę, tylko po prostu stwierdziliśmy, że jak ma być to i tak będzie :) )

A teraz? Teraz to ja muszę mojego do łóżka zaciągać, bo mogę codziennie praktycznie :D
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #1439 30 lipca 2013, 18:44

kirsti30 Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

lutowy mężczyzna :)

Wow Dorotka gratuluje :) ) jaki przystojniak :) ja nie mogę się doczekać jak swoje zobaczymy, jeszcze trochę musimy się wstrzymać. Jutro jednak mam wizytę i zapewne skończy się L4 - ja też dzisiaj się nasłuchałam o poronieniach zespołach downa-awwwww :( już miałam dość.Najgorsze że prosiłam ze nie chce uczestniczyć w tej rozmowie a to się dalej działo.
Ja dołaczam do kobitek z upławami, dzisiaj to aż się wystraszyłam w pracy :P ale na szczęście to bezbarwne było. A piersi, podobnie, giganty, mojemu kochanie sie podobają a ja bardzo powoli przywyczajam sie do moich mellllonów :) ).
Pozdrawiam mamuski i fasolki :)

Zgłoś nadużycie #1440 30 lipca 2013, 19:12

Dziewczynki, smarujecie swoje brzuszki i cycuszki czymś specjalnym?
Mam dwie znajome, które po ciąży nie mają ani jednego rozstępu dzięki regularnym smarowaniu się zwykłą oliwką dla dzieci więc zaufałam temu i robię to samo. I wydaje mi się, że mam dość nawilżoną skórę, a jednak od kilku dni zaczęła mnie swędzieć. Brzuch, tak po bokach szczególnie. Nie da się ukryć, że zaczyna rosnąć...
Piszę o tym, bo godzinę temu tak mnie zaczął swędzieć, że musiałam iść się wykąpać i nasmarować :)

Zgłoś nadużycie #1441 30 lipca 2013, 19:53

Dorota93 Supermama
ja tez tylko oliwką :)

Zgłoś nadużycie #1442 30 lipca 2013, 19:55

Konto usunięte
babeluniek : ja smaruje bio-oil'em na zmianę z oliwką zwykłą :) już Cię swędzi ? :P no to musisz smarować ,bo czytałam ze jak zaczyna swędzieć to znaczy ze skóra nie jest dość nawodniona :)

Zgłoś nadużycie #1443 30 lipca 2013, 20:03

kirsti30 Gotowa na wszystko
babeluniek ja też tylko oliwke :)

Zgłoś nadużycie #1444 30 lipca 2013, 20:04

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie!
ja tez dzisiaj wchodze,a tu sporo zaległości mam do poczytania :)
ja jestem wlasnie po piewszym usg,widzialam mojego maluszka :) )) piękości :) aż sie popłakałam ze szczescia w domu :) ))
ruchliwy strasznie,wypiął się pupką jak Pan doktor chciał Mu serduszko namierzyć :D
widzialam już wyraźnie rączki,nóżki i nosek :)
pewnie to dla każdej z Was podobne uczucie,ale dziś poczułam się nie do opisania... nie mam słów na to,co dziś zobaczyłam :) )
Niestety zdjęcia nie dostałam i byłam w gabinecie sama,dlatego w poniedziałek idziemy razem prywatnie,żeby i przyszły tatuś mógł poczuć to co ja dziś :)
na szczęscie wszystko bardzo w porządku,termin przesunął się na tydzień wcześniej,a mianowicie na 7 lutego :) pewnie to ulegnie zmianie jeszcze nie raz,ale najważniejsze że maleństwo zdrowiutkie ;)

Zgłoś nadużycie #1445 30 lipca 2013, 20:06

Dorota93 Supermama
Niutka to super :) gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #1446 30 lipca 2013, 20:23

Niutka, super! Cieszę się, że w końcu zobaczylas swojego malucha :-)

Ece, jak tam u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #1447 30 lipca 2013, 20:27

Konto usunięte
Ja nie smarowalam w pierwszej i nie dostalam rozstepow. moja znajoma smarowala w czasie i po tym bio oilem i nie ma nic a jej mama miala okropne jak byla w ciazy. moja mama po trojce nie ma nic.

Zgłoś nadużycie #1448 30 lipca 2013, 20:38

Konto usunięte
Niutka : doskonale Cię rozumiem :) to wspaniałe uczucie zobaczyć swoje maleństwo :)
Truskaweczka87 : to masz dobre geny :) ja nie chciałabym mieć rozstępów ,ale jak będą to trudno.Wiem że tyle szcześcia da mi dzidziuś że rozstępy pójdą na dalszy plan :)

Dziś mi brzuszek wysadziło :) )

Zgłoś nadużycie #1449 30 lipca 2013, 21:26

maInka Zaprawiona w bojach
ojej ale żeście się rozpisały :) .

Kincia-a ale ładniutki brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #1450 30 lipca 2013, 21:36

Dorota93 Supermama
kincia ale masz już brzuszek, wow !!! :)