Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14351 20 stycznia 2014, 16:08

ewka90 Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

ee ja nie wierze w te terminy :) więc sądzę, że do 20 lutego się temat rozwiąże :)
muszę zaraz się za jakiś obiad zabrać a oczywiście mi się nie chce :) najchętniej bym zamówiła pizze :D tylko obiecałam sobie, że będę zdrowo jeść.

Pizza raz na jakiś czas nie zaszkodzi :) Nawet położna mi tak mówiła jak ostatnio u mnie była ;)

Zgłoś nadużycie #14352 20 stycznia 2014, 16:09

basza Fajna mama
Niutka Moja Kochana no to teraz sciskam Cię najmocniej.
Dorotka jestes the best :-) .

Ewus staram sis troche poruszac bo mam wszystkie.miesnie tak slabe,.ze.szok.

Lorelai jedna pizza nie.zaszkodzi :-)

Zgłoś nadużycie #14353 20 stycznia 2014, 16:12

Basza tylko uważaj z tym ruszaniem, żebyś nie przesadziła. Daj jeszcze Nince posiedzieć w ciepłym basenie :)

Zgłoś nadużycie #14354 20 stycznia 2014, 16:15

basza Fajna mama
Dobrze Kochana, postaram się :-) chociaż tydzień niech ta moja panna jeszcze posiedzi :-) .
A u Ciebie jakies zwiastuny są czy spokojnie ??

Zgłoś nadużycie #14355 20 stycznia 2014, 16:18

Basza u mnie cisza całkowita :) Nawet wieczorne skurcze ustały :) Ale ja jeszcze mam trochę czasu :)

Zgłoś nadużycie #14356 20 stycznia 2014, 16:21

Mąż wrócił z pracy więc uciekam zjeść obiad z nim :)

Zgłoś nadużycie #14357 20 stycznia 2014, 16:29

basza Fajna mama
Smacznego Ewuś i super ze.wszystko.się wyciszyło :-)

Zgłoś nadużycie #14358 20 stycznia 2014, 16:57

lorelei_l Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Pizza raz na jakiś czas nie zaszkodzi :) Nawet położna mi tak mówiła jak ostatnio u mnie była ;)

Lubię Twoją położną :) obiecałam sobie, że do porodu zjem pizza (już zaliczyłam ten punkt) i takie wielgachne lody z owocami, czekoladą itp, ale cały czas byłam podziębiona, więc lody czekają na swoją kolej

Zgłoś nadużycie #14359 20 stycznia 2014, 16:58

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Dobrze Kochana, postaram się :-) chociaż tydzień niech ta moja panna jeszcze posiedzi :-) .
A u Ciebie jakies zwiastuny są czy spokojnie ??

Basza mecz jest :) możesz spokojnie siedzieć i kibicować :)

Zgłoś nadużycie #14360 20 stycznia 2014, 17:28

basza Fajna mama
Dzięki Kochana. A moj Pan Dr zawsze kaze mi się opychać :-)

Zgłoś nadużycie #14361 20 stycznia 2014, 17:43

lorelei_l Fajna mama

basza napisał(a)

Dzięki Kochana. A moj Pan Dr zawsze kaze mi się opychać :-)

No biorąc pod uwagę wagę Ninki i Twoją to skończysz jako szkielet, po miesiącu karmienia, więc musisz się opychać :D

Zgłoś nadużycie #14362 20 stycznia 2014, 17:53

Kiniaa Gotowa na wszystko
Przypominam się po weekendzie :)
Mega ciężki dzień w pracy miałam ,ale to zawsze poniedziałki są takie dla mnie.Zjadłysmy obiadek z córcią i teraz czekamy na naszego mężo-tatusia bo biedactwo w pracy musiał dłużej zostać...
Leże rozwalona na kanapie i nic mi się nie chce,dziecko się bawi wiec mam chwile spokoju :)
Wczoraj byliśmy na sesji,było fajnie ale zmęczyłam się szybko.Będą ciekawe zdjęcia ale musimy na nie trochę poczekać bo mają nawał roboty,pochwale się na pewno jak tylko je dostaniemy ;)

a wy jak piękne się macie ??
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #14363 20 stycznia 2014, 17:53

Anett Gotowa na wszystko
Hejoo :) zaczęłam robić ten chleb, a nóż widelec spełni moje marzenia hehe i ponoć robi się go raz w życiu xD

A właśnie terminy terminami a maluchy i tak wyjdą kiedy same będą chciały :)
Oczywiście musiałyście zacząć temat lodów wrrr.... zabije, uduszę!

Jestem strasznie happy, że moje łóżeczko wylądowało wreszcie w domu na poddasze i przechodzi regenerację :) a dziś pościel mi doszła i mamie też udało się zrobić solidne zakupy dla mnie, tak że mam już pojemniki na pokarm i biustonosze których mi brakowało :) i dokupiłam sobie jeszcze jedną koszulkę do karmienia, taką do domu bawełnianą :)

Zgłoś nadużycie #14364 20 stycznia 2014, 17:53

Mega ciężki dzień w pracy miałam ,ale to zawsze poniedziałki są takie dla mnie.Zjadłysmy obiadek z córcią i teraz czekamy na naszego mężo-tatusia bo biedactwo w pracy musiał dłużej zostać...
Leże rozwalona na kanapie i nic mi się nie chce,dziecko się bawi wiec mam chwile spokoju :)
Wczoraj byliśmy na sesji,było fajnie ale zmęczyłam się szybko.Będą ciekawe zdjęcia ale musimy na nie trochę poczekać bo mają nawał roboty,pochwale się na pewno jak tylko je dostaniemy ;)

Zgłoś nadużycie #14365 20 stycznia 2014, 17:54

Anett Gotowa na wszystko

Kiniaa napisał(a)

Kiniaa nie możemy się doczekać efektów :) a dziś większość z nas chyba leniuchuje :)

Zgłoś nadużycie #14366 20 stycznia 2014, 17:57

Konto usunięte
Hej Kobitki ja padłam ! Byłam niewyspana i jeszcze ludzie mnie dobili ,musiałam odespać... Już opowiadam :)
U lekarza ok ,jedyne co to chyba z 3 godziny w kolejce siedzieliśmy ,mój mąż obejżał całego batmana na tablecie ! :D Diana zdrowa ,wszystko dobrze serce bije ,głowa w dole ,wód płodowych coraz mniej ,bo podobno się wchłaniają ? :)
Potem wróciliśmy do domku ,chciałam dokończyć zupkę ,ale musieliśmy jechać do starostwa z pismem o zmany w projekcie i zapłacić za to oczywiście w kasie że pismo donieśliśmy :D ale baba mnie wkurzyła :/ zawsze mnie w tych urzędach dobijają,ona do mnie że my pozwolenia na budowę nie mamy ,jak pół szałasu już wybudowane ,a pozwolenie na piśmie leży w domu ! W ogóle była strasznie beszczelna, bo miała pretensje o jakieś dokumenty ,a tym zajmuje się kierownik budowy ,a nie my ,ale nie szło jej tego wytłumaczyć !eee tam :)
Wracając jakiś koleś zjechał na nasz pas i o mało wypadku nie mieliśmy ,bo idjota w lusterka nie patrzy !
Pod domem stała ciężarówka z towarem do sklepu (mieszkamy w budynku usługowym) chcieliśmy zaparkować samochód ,ale tir nam cały podjazd zajoł ,to mówie do dziada za ile odjedzie ,a on na mnie z krzykiem czy ja ne widzę że on towar wykłada . Po tych "emocjach" zjadłam zupe i poszłam spać ,a Wy nadrukowane znów 10 stron :) buziaki:*

Zgłoś nadużycie #14367 20 stycznia 2014, 18:05

Kincia-to naprawdę ciekawy dzień miałaś i trochę pechowy ale jedno co dobrze wyszło to wizyta,naszczescie Dianka ma się super i wszystko wsio oki :) bardzo podziwiam te osoby które w dzień mogą spac bo w życiu bym w dzień nie usnęła ;)

Zgłoś nadużycie #14368 20 stycznia 2014, 18:06

Anett Gotowa na wszystko
Kincia to miałaś dzień pełen wrażeń :) dobrze, że udało Ci się troszkę po tym odpocząć.. :)
i cieszę się, że wizyta udana :) ale ze wody się wchłaniają to ja nie słyszałam .. :)

Zgłoś nadużycie #14369 20 stycznia 2014, 18:08

Anett napisał(a)

Kincia to miałaś dzień pełen wrażeń :) dobrze, że udało Ci się troszkę po tym odpocząć.. :)
i cieszę się, że wizyta udana :) ale ze wody się wchłaniają to ja nie słyszałam .. :)

ja druga ciąża i tez pierwszy raz słysze o tych wodach

Zgłoś nadużycie #14370 20 stycznia 2014, 18:08

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

Kincia-to naprawdę ciekawy dzień miałaś i trochę pechowy ale jedno co dobrze wyszło to wizyta,naszczescie Dianka ma się super i wszystko wsio oki :) bardzo podziwiam te osoby które w dzień mogą spac bo w życiu bym w dzień nie usnęła ;)

Gratki skończonego tyg :* ja dopiero teraz w ciąży zasypiam w dzień ,wcześniej też nie potrafiłam :)
Ojj Kiniu odpocznij sobie ,bo się zapracujesz kobieto ! :)