Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14311 20 stycznia 2014, 11:53

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Ja stwierdziłam, że jak już się w nic nie zmieszczę to przestanę wychodzić z domu ;p

hahah ekonomiczna jesteś :D

Zgłoś nadużycie #14312 20 stycznia 2014, 11:55

Dorota93 Supermama
ide robi obiad :D

Zgłoś nadużycie #14313 20 stycznia 2014, 11:57

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka nie wiem co tam Ci się spodoba :)
http://milkavanilla.wrzuta.pl/audio/5om8ZUEdYfM/manian_-_i_39_m_in_love_with_the...
http://calpi94.wrzuta.pl/audio/2jL8tfHcjoU/daddy_yankee_-_lovumba_calpi_39_summe...
http://djkarolcia.wrzuta.pl/audio/aSkbUIcvqEM/dj_antoine_vs._mad_mark_feat._b-ca...

Ewka musze przyznać, że masz bardzo ciekawe pomysły :) :)

Zgłoś nadużycie #14314 20 stycznia 2014, 12:03

ewka90 Gotowa na wszystko
No ale na razie jeszcze się mieszczę: ) Więc chyba nie będę musiała siedzieć w domu ;)

Zgłoś nadużycie #14315 20 stycznia 2014, 12:13

Anett Gotowa na wszystko
Chyba i ja się wezmę za ogarnięcie tego mojego małego burdelku :)
niedługo wracam :)

Zgłoś nadużycie #14316 20 stycznia 2014, 12:45

lorelei_l Fajna mama
Jestem, pospałam 2h i teraz mam jakies mdłości :/ ale próbuję dzielnie zjeść kanapkę

Dorota- ja bym chyba nie ryzykowała kręgli, bo kule są dość ciężkie a ten ruch też nie sprzyja mięśnią, może zaplanujcie sobie romantyczną kolację w jakiejś fajnej knajpce i wtedy właśnie Ogórek stwierdzi, że musi się pojawić :D
Anett- no jak materac macie już gotowy, to widać, że poród blisko :)
Ewka- widzę, że jesteś fanką seriali medycznych jak ja :) nie wiem czy oglądasz chirurgów (grey's anatomy) ale ja już od miesiąca nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, żeby się dowiedzieć co April odpowie Jaksonowi O_o może w końcu dziś się dowiem :D
Diaglab- hehe to faktycznie masz lenia :P ale jak będziesz czytać język niemowląt to czas szybko minie, bo szybko się czyta jak jest wiele przykładów

ja też będę miała te wymazy itp pobierane jutro, a dopiero dostanę skierowanie na morfologie i badania moczu, wizyty mam co 2 tygodnie jeszcze, więc wyjdzie na to, że zrobię je w 39 tygodniu. Trochę się tym stresuję, bo moja mama mnie (pierwsze dziecko) urodziła właśnie w 39 tyg. Ale stwierdziłam, że zapytam na wizycie czy są jakieś symptomy wcześniejszego porodu, jak tak to zrobię jeszcze w tym tygodniu, jak nie, to poczekam to następnego. Na razie jedyne co to czasami mnie bolą "jajniki" jak na okres, ale dosłownie 5 minut i przestają, a skurczy jako takich nie mam.
Dorota- tydzień ciąży też liczyłam wg zasady, że 36 i 6 dni to 37 tydzień, bo jak było się w 3 dniu ciąży (a kto to wtedy wiedział :P ) to był 1 tydzień :)

Krem na wyjście ze szpitala mi polecano http://www.smyk.com/nivea-baby-krem-na-kazda-pogode-50-ml,p1044891201,swiat-niem...

Mam nadzieję, że ktokolwiek da radę przeczytać tego posta :D

Zgłoś nadużycie #14317 20 stycznia 2014, 12:51

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Jestem, pospałam 2h i teraz mam jakies mdłości :/ ale próbuję dzielnie zjeść kanapkę

Dorota- ja bym chyba nie ryzykowała kręgli, bo kule są dość ciężkie a ten ruch też nie sprzyja mięśnią, może zaplanujcie sobie romantyczną kolację w jakiejś fajnej knajpce i wtedy właśnie Ogórek stwierdzi, że musi się pojawić :D
Ewka- widzę, że jesteś fanką seriali medycznych jak ja :) nie wiem czy oglądasz chirurgów (grey's anatomy) ale ja już od miesiąca nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, żeby się dowiedzieć co April odpowie Jaksonowi O_o może w końcu dziś się dowiem :D
Diaglab- hehe to faktycznie masz lenia :P ale jak będziesz czytać język niemowląt to czas szybko minie, bo szybko się czyta jak jest wiele przykładów

ja też będę miała te wymazy itp pobierane jutro, a dopiero dostanę skierowanie na morfologie i badania moczu, wizyty mam co 2 tygodnie jeszcze, więc wyjdzie na to, że zrobię je w 39 tygodniu. Trochę się tym stresuję, bo moja mama mnie (pierwsze dziecko) urodziła właśnie w 39 tyg. Ale stwierdziłam, że zapytam na wizycie czy są jakieś symptomy wcześniejszego porodu, jak tak to zrobię jeszcze w tym tygodniu, jak nie, to poczekam to następnego. Na razie jedyne co to czasami mnie bolą "jajniki" jak na okres, ale dosłownie 5 minut i przestają, a skurczy jako takich nie mam.
Dorota- tydzień ciąży też liczyłam wg zasady, że 36 i 6 dni to 37 tydzień, bo jak było się w 3 dniu ciąży (a kto to wtedy wiedział :P ) to był 1 tydzień :)

Krem na wyjście ze szpitala mi polecano http://www.smyk.com/nivea-baby-krem-na-kazda-pogode-50-ml,p1044891201,swiat-niem...

przeczytalam :) hihi

Zgłoś nadużycie #14318 20 stycznia 2014, 13:10

Anett Gotowa na wszystko

lorelei_l napisał(a)

Ja też oczywiście przeczytałam :)
Ojj tak wszystkie porody są już blisko nie ma co ukrywać :)

Dobrze, że pospałaś :) odpoczęłaś trochę :)
ja już troszkę posprzątałam i znów się położę na chwilę z gazetką lub z językiem :) mam czas do 14.30 hi hi potem wpada ekipa z pracy i trzeba im papu zrobić :)

Kochana zdążysz na pewno ze wszystkimi badaniami :) ja już miałam posiew robiony a we wtorek za tydz ostatnia wizyta na którą musze przynieść wyniki z krwi i moczu, i na tych skończą się badania :)
Ja przez całą ciąże miałam wizyty co 3 tyg

Zgłoś nadużycie #14319 20 stycznia 2014, 13:16

Anett Gotowa na wszystko
Hehehe jeszcze sie nie chwaliłam, wczoraj dostałam zaczyn i przepis na jakiś chleb watykański, który się robi cały tydzień no i który spełnia życzenia, słyszałyście takie cuda ?? xD
I w przepisie jest że w trakcie robienia znów mam podzielić ciasto na 4 części i 3 z nich oddać dobrym ludziom z przepisem, a przed zjedzeniem trzeba wypowiedzieć życzenie hi hi
ale się usmiałam, ale skoro już mam to chyba zrobię :D

Zgłoś nadużycie #14320 20 stycznia 2014, 13:43

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Hehehe jeszcze sie nie chwaliłam, wczoraj dostałam zaczyn i przepis na jakiś chleb watykański, który się robi cały tydzień no i który spełnia życzenia, słyszałyście takie cuda ?? xD
I w przepisie jest że w trakcie robienia znów mam podzielić ciasto na 4 części i 3 z nich oddać dobrym ludziom z przepisem, a przed zjedzeniem trzeba wypowiedzieć życzenie hi hi
ale się usmiałam, ale skoro już mam to chyba zrobię :D

mi się coś obiło o uszy, ale nigdy nie kosztowałam takiego chleba :D
poprasowałam, obiad się robi ale ja to bym na samych zupkach chinskich zyla :D tak mi smakują :)
baszka odezwij się :*

Zgłoś nadużycie #14321 20 stycznia 2014, 14:18

Anett Gotowa na wszystko
No to ładnie Dorotka wszystko ogarnęłaś :) brawo! :)

Zgłoś nadużycie #14322 20 stycznia 2014, 14:30

Anett Gotowa na wszystko
Kincia, Basza co tam u Was? :)

Zgłoś nadużycie #14323 20 stycznia 2014, 14:58

Ewelina91 Początkująca
Cześć dziewczyny! ja jestem jeszcze w dwupaku lekarz do mnie w koncu oddzwonił miał operacje jakąś. kazał się położyć odpocząć i czekać czy nie są regularne jeżeli nie przejdzie natychmiast do szpitala, ale się uspokoiło synek mi zasnął położyłam się z nim i też zasnęłam. w nocy mało się budziłąm raz tylko obudził mnie straszny ból że zaczełąm jęczeć z bólu to było ok 3 mąż się przestraszył ale przeszło. dzisiaj spokojnie było do teraz znów czuję bóle ale jutro mam wizyte to wytrzymam .. obawiam się że moje cięcie przyspieszy sie o ok tydzien. hmm pozdrawiam :) dzis pewnie nie dam rady sie odezwac chyba ze jakies pytania bd miała ale jutro po wizycie napewno sie odezwe ,mam o 16:55 wizytę :)

Zgłoś nadużycie #14324 20 stycznia 2014, 15:30

Dobrze Ewelina, że się uspokoiło :) Może faktycznie przeniosą cc na wcześniejszy termin :)
Dorotka a miałaś niby lenia... :) Ale ja też poprasowałam stertę ubrań a teraz znów się obijam :)
Anett miałam kiedyś ten chlebek :)

Zgłoś nadużycie #14325 20 stycznia 2014, 15:34

basza Fajna mama
Dzień dobry Moje.Słoneczka!!

Ale naprodukowałyscie, przepraszam, ze nie będę odpisywać...ale normalnie.jestem przerzuta i wypluta hihi. Ewidentnie mòj organizm zaczyna się szykować... ciekawe czy zdążę odebrać wyniki. Najwyzej będą szybko robić w szpitalu. Szczepionka dla Ninki już w lodówce :-) .
No.a Was wszystkie ściskam, teraz będę wymieniać kogo.w ramach ćwiczenia pamięci - kolejność absolutnie.przypadkowa: Anett, Kincia, Dorotka,.Diaglab, Ece, Kinia, Ewuś, Babeluńku, Lorelai, Qasha - nie.wiem.czy Nas.jeszcze czytasz, Ewelina, Margaret... hm.....jeśli kogoś pominęłam to wszystko moja słaba glowa i.zzarty przez ciążę mózg hihihu.

Zgłoś nadużycie #14326 20 stycznia 2014, 15:35

basza Fajna mama
A Ja chcialabym loda z McDonalda ale.W. mi nie kupi :-(

Zgłoś nadużycie #14327 20 stycznia 2014, 15:36

Basza cieszę się, że się odezwałaś! :) Pewnie organizm się przygotowuje :) Ale jeszcze chwilkę musisz wytrzymać :) ) Za tydzień ta wizyta tak?

Zgłoś nadużycie #14328 20 stycznia 2014, 15:36

basza napisał(a)

A Ja chcialabym loda z McDonalda ale.W. mi nie kupi :-(

Dlaczego Ci nie kupił?

Zgłoś nadużycie #14329 20 stycznia 2014, 15:40

basza Fajna mama
Nie kupi, bo mowi, ze nie wiadomo co tam jest w skladzie.

Tak Ewus za tydzien, ale z tego.co.widze jak.sie rozkreca to chyba nie dam rady wytrzymać hihi... no, a Ja juz tez tak grzecznie nie umiem leżeć. :-)

Zgłoś nadużycie #14330 20 stycznia 2014, 15:42

basza Fajna mama
Ewuś kogo zapomnialam.wymienic ??