Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14191 20 stycznia 2014, 8:25

diaglab Gotowa na wszystko
Hehe :-D zaraz rozdwojenia jaźni dostanę :-) u mnie w miarę ok, nocka przespana, ale problemy z oddychaniem przez nos mam, ale to i tak pikuś przy Waszych skurczach.
Anett ja rozchyliłam rolety i cieszę się że z domu nie muszę wychodzić :-P klops na pupie murowany zaraz po wyjściu :-D
Lorelei mi też się skończyła książka, dobrze że poradniki jeszcze mam ale to szybko pochłonę :-D
Oj Kincia uduszę Cię! :-P mi też się chce naleśników a nie ma mi kto zrobić bu :-( snacznego :-)

Zgłoś nadużycie #14192 20 stycznia 2014, 8:25

Konto usunięte
Lorelei to szybko do biblioteki ,albo jakiegoś e-booka sobie pobież :)
Anett pogoda fajktycznie słaba :D może przepowiadające bóle Cię dopadają ? U mnie to jest bez sensu liczyć już mi się nie chce tych skurczy i taka niepewność czy to się mocnoej rozkręci czy nie :D a tak mogłoby już na dobre się rozkręcić i dobra ,a nie że leże i czekam jak na zbawienie xD albo już w ogóle żeby nie było tych skurczy ,to w ogóle byłoby super :D

Zgłoś nadużycie #14193 20 stycznia 2014, 8:29

Konto usunięte
Diaglab nos zapchany to też koszmar ,przynajmniej u mnie bo chrapie wtedy na całą chate kot i mąż chodzą obrażeni xD miałam kiedyś dobre krople chomoopatyczne czy jakoś tak do nosa ,ale nazwy nie pamiętam :( skleroza ciążowa :D miłego dnia ! Wysyłam naleśniiiiki !!!

Zgłoś nadużycie #14194 20 stycznia 2014, 8:40

Anett Gotowa na wszystko
Lorelei kojarzę nazwę ale szczerze mówiąc nic więcej, ja zostawiłam czytanie jakoś w pażdzierniku przyjmując na cel edukację, chociaż raz przez cały tok studiów hi hi bo pomyślałam, że ciężko będzie... a w związku z tym że już jestem po sesji to dziś się zabunkruję i będę czytać Język niemowląt, nieprzeczytane M jak Mama itp wariactwa, które dostałam wczoraj od szwagierki z psychologii rozwojowej :)
Kincia nie wiem co to za bóle, one są faktycznie takie kurczące ale to jeden ból na całą noc, i to tak półśpiocha go czuję... zobaczymy Dawaj naleśniora mmmmm...... :) jeszcze troszkę Kochana, przyjdzie w końcu czas że się rozwiną :)

Zgłoś nadużycie #14195 20 stycznia 2014, 8:40

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć Mamuśki :) Melduję się wreszcie po zwariowanym weekendzie :) Nie odpiszę każdej z osobna, bo nie jestem w stanie tego zapamiętać.

Oj Baszka kolejna noc nie przespana, ale już niedługo :) :* A badania na pewno będą ok. A skurcze cały dzień CIę męczą czy odpuszczają czasem?

Kincia no w sumie rodzić to TY już spokojnie możesz ale lepiej posiedź jeszcze trochę z nami :) Powiedz Diance, żeby poczekała a naleśniki też chcę! :)

Lorelei musisz znaleźć jakąś książkę, może coś ciekawego będzie w bibliotece? Współczuję nieprzespanej nocki:*

Diglab ja tez mam opuchnięte śluzówki w nosie i najgorzej mi się oddycha jak się położę ale mi pomaga spacer na świeżym powietrzu przed snem.

Dorotka jak tam dzisaj?
Anett gratuluję zdanych egzaminów i tego, że dałaś radę na uczelni!! :)

U mnie weekend szybko minął, sobotę spędziłam u teściów, bo mąż tam robił mi ten stojak na przewijak, później pojechaliśmy na niespodziewane urodziny, o których całkowicie zapomniałam (skleroza w ciąży). W niedzielę miałam gości więc od rana zajęłam się sprzątaniem i kucharzeniem :) Ciasta popiekłam, zapiekankę zrobiłam, goście zjedli i smakowało więc nie było źle. Była u mnie czwórka dzieci więc było wesoło :) I nasz Mały tak szalał w brzuchu jakby się chciał z nimi bawić :)
W nocy się budziłam kilka razy i przekręcałam się z boku na bok, bo jakoś mnie biodra bolą i oczywiście piłam cały czas jakbym kaca miała.

Zgłoś nadużycie #14196 20 stycznia 2014, 8:41

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

Lorelei to szybko do biblioteki ,albo jakiegoś e-booka sobie pobież :)
Anett pogoda fajktycznie słaba :D może przepowiadające bóle Cię dopadają ? U mnie to jest bez sensu liczyć już mi się nie chce tych skurczy i taka niepewność czy to się mocnoej rozkręci czy nie :D a tak mogłoby już na dobre się rozkręcić i dobra ,a nie że leże i czekam jak na zbawienie xD albo już w ogóle żeby nie było tych skurczy ,to w ogóle byłoby super :D

heheh śmiać się zaczęłam z tego- już mi się nie chce liczyć tych skurczy :D jeszcze się okaże, że będziesz mieć poród domowy :)

Zgłoś nadużycie #14197 20 stycznia 2014, 8:46

lorelei_l Fajna mama
Właśnie widziałam na TVN 24 prognozę pogody z -11 stopni w Suwałkach i powiem Wam, że kocham Wrocław z +5 nawet jeśli to oznacza paskudny deszcz :)

Kupiłam tą herbatkę z liści malin i mam pytanie do dziewczyn, które ją piją- jak często konsumujecie? bo na opakowaniu pisze raz dziennie, ale nie wiem czy wtedy efekt przyniesie?

Zgłoś nadużycie #14198 20 stycznia 2014, 8:47

Gdzie kupiłyście tą herbatkę? Bo ja już w dwóch aptekach pytałam i nie mają;/

Zgłoś nadużycie #14199 20 stycznia 2014, 8:49

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Właśnie widziałam na TVN 24 prognozę pogody z -11 stopni w Suwałkach i powiem Wam, że kocham Wrocław z +5 nawet jeśli to oznacza paskudny deszcz :)

Kupiłam tą herbatkę z liści malin i mam pytanie do dziewczyn, które ją piją- jak często konsumujecie? bo na opakowaniu pisze raz dziennie, ale nie wiem czy wtedy efekt przyniesie?

ja przyjmuję tak jak mi lekarz kazał, 2 razy dziennie mi kazał pić.

ewka ja kupiłam w sklepie zielarskim , bo w aptece też nie mieli

Zgłoś nadużycie #14200 20 stycznia 2014, 8:50

Poszukam jutro jakiegoś sklepu zielarskiego. U mnie nic takiego nie ma...;/

Zgłoś nadużycie #14201 20 stycznia 2014, 8:53

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Poszukam jutro jakiegoś sklepu zielarskiego. U mnie nic takiego nie ma...;/

jak nie znajdziesz mogę Ci wysłać :)

Zgłoś nadużycie #14202 20 stycznia 2014, 8:53

lorelei_l Fajna mama
Ewka u mnie na osiedlu jest taki sklep z ekologicznym jedzeniem- miody, mięsa, chleby ect i właśnie tam mieli

Zgłoś nadużycie #14203 20 stycznia 2014, 8:56

Jest taki jeden sklep w centrum Rybnika to jutro sobie tam pojadę i kupię :) Ale zacznę dopiero pić tak w 37/38 tygodniu, bo ja jeszcze trochę czasu mam :)

Zgłoś nadużycie #14204 20 stycznia 2014, 8:58

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Jest taki jeden sklep w centrum Rybnika to jutro sobie tam pojadę i kupię :) Ale zacznę dopiero pić tak w 37/38 tygodniu, bo ja jeszcze trochę czasu mam :)

no ja też dopiero zaczęłam pić :) dziś drugi dzień.
Ta herbatka nie jest tyle na skurcze, co ma spowodować, żeby szyjka była elastyczniejsza i aby główka łatwiej wyszła :)

Zgłoś nadużycie #14205 20 stycznia 2014, 8:59

Dorota93 napisał(a)

Ta herbatka nie jest tyle na skurcze, co ma spowodować, żeby szyjka była elastyczniejsza i aby główka łatwiej wyszła :)

Ale tak to pewności to jeszcze poczekam :) ) Dorotka a co z tą bakterią? Co Ci lekarz powiedział? Masz jeszcze wizytę czy nie?

Zgłoś nadużycie #14206 20 stycznia 2014, 9:00

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

heheh śmiać się zaczęłam z tego- już mi się nie chce liczyć tych skurczy :D jeszcze się okaże, że będziesz mieć poród domowy :)

Wiesz tyle to ja się nawet w szkole na matematyce nie naliczyłam :D hihi

Zgłoś nadużycie #14207 20 stycznia 2014, 9:02

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Cześć Mamuśki :) Melduję się wreszcie po zwariowanym weekendzie :) Nie odpiszę każdej z osobna, bo nie jestem w stanie tego zapamiętać.

Oj Baszka kolejna noc nie przespana, ale już niedługo :) :* A badania na pewno będą ok. A skurcze cały dzień CIę męczą czy odpuszczają czasem?

Kincia no w sumie rodzić to TY już spokojnie możesz ale lepiej posiedź jeszcze trochę z nami :) Powiedz Diance, żeby poczekała a naleśniki też chcę! :)

Lorelei musisz znaleźć jakąś książkę, może coś ciekawego będzie w bibliotece? Współczuję nieprzespanej nocki:*

Diglab ja tez mam opuchnięte śluzówki w nosie i najgorzej mi się oddycha jak się położę ale mi pomaga spacer na świeżym powietrzu przed snem.

Dorotka jak tam dzisaj?
Anett gratuluję zdanych egzaminów i tego, że dałaś radę na uczelni!! :)

U mnie weekend szybko minął, sobotę spędziłam u teściów, bo mąż tam robił mi ten stojak na przewijak, później pojechaliśmy na niespodziewane urodziny, o których całkowicie zapomniałam (skleroza w ciąży). W niedzielę miałam gości więc od rana zajęłam się sprzątaniem i kucharzeniem :) Ciasta popiekłam, zapiekankę zrobiłam, goście zjedli i smakowało więc nie było źle. Była u mnie czwórka dzieci więc było wesoło :) I nasz Mały tak szalał w brzuchu jakby się chciał z nimi bawić :)
W nocy się budziłam kilka razy i przekręcałam się z boku na bok, bo jakoś mnie biodra bolą i oczywiście piłam cały czas jakbym kaca miała.

Ciasta ,zapekanki o boże !!! :D mniam :P 4 dzieci to faktycznie wesoło :) biodra pewnie Cię bolą od tego że dzidziuś swoje waży i jest jednak obciążenie na biodra ,gdy leżysz na którymś boku... :( ale już nidługo zapomnimy o tym wszystkim i będziemy tulić swoje maleństwa :)

Zgłoś nadużycie #14208 20 stycznia 2014, 9:03

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Kurde też musze sobię tą herbatę zapodać :D

Zgłoś nadużycie #14209 20 stycznia 2014, 9:04

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Ale tak to pewności to jeszcze poczekam :) ) Dorotka a co z tą bakterią? Co Ci lekarz powiedział? Masz jeszcze wizytę czy nie?

no pewnie nie ma co przyspieszac, maluchy wiedza kiedy na nich przyjdzie pora :)
wiesz co ja mam mieć tą kartkę z wynikami przy sobie zawsze, przy karcie ciąży. I przy porodzie mi dadzą antybiotyk.
Co do wizyty- lekarz powiedział, że mam się zapisać, ale jest prawdopodobienstwo, ze do niej nie dotrwam (w co nie wierzę, bo zdążę spokojnie na tą wizytę).
No ale ja też mam swoją położną do porodu, więc z nią się i tak będę jeszcze widzieć i jej wszystko powiem, pokażę te wyniki to będzie wiedzieć co zrobić :)

Zgłoś nadużycie #14210 20 stycznia 2014, 9:04

Konto usunięte
Jestem po naleśnikach ,nie wiem ile zjadłam ,bo liczyć przestałam :D dość już tego liczenia :P teraz się szykuje i do przychodni w tych śniegach !!