Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1411 30 lipca 2013, 11:16

Konto usunięte
babeluniek : Kochana ,nie słuchaj takich opowiadań.. Jak ktoś zaczyna takie rozmowy to ja mówię że przepraszam ,ale muszę do łazienki ,a jak wracam to zmieniam temat. Nic się nie martw,gwarantuje Ci że wszystko z Twoim maleństwem i z Tobą będzie dobrze. Niektóre starsze Panie ( oczywiście nie mówię tu o Twojej Babci ) zazdroszczą nam młodości i tego pięknego okresu w jakim teraz jesteśmy :) musisz się dużo uśmiechać ,być szczęśliwa . Pójdz sobie gdzieś coś innego zobaczyć. Też bardzo nie lubię takich ludzi,kobietą w ciąży powinno się same wesołe rzeczy mówić. Wyobrażaj sobie swoje maleństwo jak na spacer z nim idzesz z wózkiem ,jak leży w ślicznym łóżeczku ,poprostu myśl pozytywnie ,bo w takiej sytuacji trudno się nie przejmować jak ktoś Ci takich głupot naopowiada. Trzymaj się !! :*

Zgłoś nadużycie #1412 30 lipca 2013, 11:20

babeluniek Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

babeluniek : Kochana ,nie słuchaj takich opowiadań.. Jak ktoś zaczyna takie rozmowy to ja mówię że przepraszam ,ale muszę do łazienki ,a jak wracam to zmieniam temat. Nic się nie martw,gwarantuje Ci że wszystko z Twoim maleństwem i z Tobą będzie dobrze. Niektóre starsze Panie ( oczywiście nie mówię tu o Twojej Babci ) zazdroszczą nam młodości i tego pięknego okresu w jakim teraz jesteśmy :) musisz się dużo uśmiechać ,być szczęśliwa . Pójdz sobie gdzieś coś innego zobaczyć. Też bardzo nie lubię takich ludzi,kobietą w ciąży powinno się same wesołe rzeczy mówić. Wyobrażaj sobie swoje maleństwo jak na spacer z nim idzesz z wózkiem ,jak leży w ślicznym łóżeczku ,poprostu myśl pozytywnie ,bo w takiej sytuacji trudno się nie przejmować jak ktoś Ci takich głupot naopowiada. Trzymaj się !! :*

Dzięki :) Tak też sobie powtarzam :)
My z M. to często tak wybiegamy w przyszłość :) Zastanawiamy się jaki będzie nasz bobas, co będzie lubił, jak wyglądał (śmiejemy się, że urodzimy małego rudego chłopaczka, bo ja jako dziecko byłam ruda, później zrobiłam się jasno blond) :)
W nocy w Gdańsku była tak ogromna burza i chyba byliśmy w samym jej środku. O 3 w nocy się obudziliśmy i siedzieliśmy w oknie podziwiając błyskawicę jak małe dzieci :) Mimo wszystko, dobrze dziś spałam :)

Zgłoś nadużycie #1413 30 lipca 2013, 11:40

Konto usunięte

babeluniek napisał(a)

Dzięki :) Tak też sobie powtarzam :)
My z M. to często tak wybiegamy w przyszłość :) Zastanawiamy się jaki będzie nasz bobas, co będzie lubił, jak wyglądał (śmiejemy się, że urodzimy małego rudego chłopaczka, bo ja jako dziecko byłam ruda, później zrobiłam się jasno blond) :)
W nocy w Gdańsku była tak ogromna burza i chyba byliśmy w samym jej środku. O 3 w nocy się obudziliśmy i siedzieliśmy w oknie podziwiając błyskawicę jak małe dzieci :) Mimo wszystko, dobrze dziś spałam :)

I bardzo dobrze !! :) właśnie o takie nastawienie chodzi :) . U mnie też była burza i to konkretna :D mieszkam jakieś 100 km od Ciebie :) spało nam sięchyba dobrze dlatego że wkońcujest czym oddychać !!! :)

Zgłoś nadużycie #1414 30 lipca 2013, 12:33

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-to Ty też Pomorzanka :-) ?W Słupsku tez burza była nad ranem.
Niskie ciśnienie mi nie przeszkadza-mam tak od dawna-ot taka uroda.
Babeluniek-wszystko co jest bez happy endu wypuszczamy drugim uchem.Dzidziulki rosną,za chwilę będą nas kopać i będziemy je tulic w lutym :-) .Czarnowidztwu mówimy stanowcze nie ;-) !
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1415 30 lipca 2013, 12:39

Konto usunięte
Ece : tak ja z pomorza ,a dokładnie z Chojnic :) mała miejscowość ,ale Bory Tucholskie mam pod nosem :) . Dobrze to napisałaś ,rozśmieszyłaś mnie :P czarnowidztwu :D ale masz całkowitą racje !!! Jak takie czarownice próbują nas zaczarować :/

Zgłoś nadużycie #1416 30 lipca 2013, 13:31

anusiaczek Zaprawiona w bojach
cześć dziewczyny :)
Ja jestem z Podkarpacia i jest chłodniej niż wczoraj, ponuro ale na razie kropla deszczu nie spadła. To może dopiero dojdzie wieczorem :) Duszno jest nadal...

Zgłoś nadużycie #1417 30 lipca 2013, 13:32

Dorota93 Supermama
ja jestem ze śląska i jest zimno i pochmurno dziś...

Zgłoś nadużycie #1418 30 lipca 2013, 13:58

camelkova Zaprawiona w bojach
hej dziewczyny! :) u nas wreszcie koniec tych upałów, myślałam, że ich nie zniosę...
Gratuluję udanych wizyt, wstawcie zdjęcia USG :) Pochwalcie się!

Ja mam swoje już za tydzień :)

Kincia, podaj dane do tabelki, bo widzę, żeś jeszcze nie wpisana :)
Miłego popołudnia ;***
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #1419 30 lipca 2013, 13:59

Dorota93 Supermama
ja wstawię zdjęcie jak mój K swój komputer przyniesie, bo na moim nie da się kopiować na mojej drukarce :(

Zgłoś nadużycie #1420 30 lipca 2013, 14:24

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Dziewczyny jak Wy umieszczacie te zdjęcia usg? Wydawało mi się, że konieczny jest skaner...ja go nie mam niestety...

Zgłoś nadużycie #1421 30 lipca 2013, 14:32

Dorota93 Supermama
anusiaczek a moze aparatem spróbujesz zdjęcie zrobić ??

Zgłoś nadużycie #1422 30 lipca 2013, 14:47

Chyba najprościej to zrobić zdjęcie zdjęcia :)

Zgłoś nadużycie #1423 30 lipca 2013, 14:49

camelkova Zaprawiona w bojach
ja robię telefonem i wysyłam sobie na pocztę :)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmVppXjtV1DNdC1LRVVEak1rSFdsX29WaTl...
Udało się ! Będę młodą mamą :)

Zgłoś nadużycie #1424 30 lipca 2013, 14:52

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-
Czarno widzenie wydało mi się takie banalne,więc wymyslilam slowotworka ;-) .Grunt ,ze Cię rozmiesżył am ,bo o to chodzi-mamy się śmiać jak najwięcej. Odezwę się po wizycie.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1425 30 lipca 2013, 15:06

Anett Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki :) po pierwsze Dorota93 gratuluję, że już prawdopodobnie znasz płeć :) ja też się nie mogę doczekać, we wtorek wizyta i może może coś będzie wiadomo... :)
Tak dziś zdecydowanie chłodniej i w centralno wschodniej części kraju :) od razu lepiej... ale mimo to mam nadzieję, że temperatura nie spadnie za dużo... :)
Mam takie pytanie, czy wy też zaobserwowałyście u siebie większą ilość bezbarwnej wydzieliny podczas ciąży ?? ? to chyba raczej normalne prawda? :)

Zgłoś nadużycie #1426 30 lipca 2013, 15:09

Anett napisał(a)

Mam takie pytanie, czy wy też zaobserwowałyście u siebie większą ilość bezbarwnej wydzieliny podczas ciąży ?? ? to chyba raczej normalne prawda? :)

Tak, zaobserwowałam :) I też mam nadzieję, że to normalne.

Zgłoś nadużycie #1427 30 lipca 2013, 15:15

Anett Gotowa na wszystko
Ja kiedyś słyszałam, że tak jest... ale teraz nic nie szukałam na ten temat bo też myślę że to norma ale tak dla pewności pytam czy nie jestem sama :) właściwie to dobrze... Druga sprawa - w tych swoich nabrzmiałych piersiach czasem wyczuwam niewielkie zgrubienia tu pewnie też chodzi o tworzenie się tych wszystkich gruczołów itp. czy raczej powinnam się martwić ??

Zgłoś nadużycie #1428 30 lipca 2013, 15:38

O piersiach to się naczytałam, bo to moja główna dolegliwość.
Teraz właśnie ogromne zmiany w nich zachodzą, wybijają się gruczoły mleczne, przez co mogą być nawet gołym okiem widoczne grudki na piersiach.
U mnie skóra jest jakby przeźroczysta :( Widać wszystkie żyłki, są takie nabrzmiałe, okropne :(

Zgłoś nadużycie #1429 30 lipca 2013, 15:57

Dorota93 Supermama
lutowy mężczyzna :)

Zgłoś nadużycie #1430 30 lipca 2013, 16:05

Dorota93 napisał(a)

lutowy mężczyzna :)

Ogromny :) Gratuluję :)