Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #14111 18 stycznia 2014, 12:01

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Kurde ja to bym juz chciala urodzic i miec to za soba :) ja nie mam pojecia czego sie spodziewac itp... a.najgirsze, ze moj K pracuje na kopalni i nie ma zasiegu w telefonie 1000m pod ziemia haha xD
Baszka a Ty jaki masz nastroj przed porodem? U Ciebie to moze byc szybka akcja po odkorkowaniu

Może będą go na megafonach wywoływać- Kamil K. Twoja żona dzwoniła i kazała przekazać "stek przekleństw wracaj rodzę stek przekleństw" hheehhehe :D

Zgłoś nadużycie #14112 18 stycznia 2014, 12:02

Dorota93 Supermama
a ja nie mam apetytu. wczoraj miałam wilczy głód a dziś się nie poznaję. siedzę jak na haju!

Zgłoś nadużycie #14113 18 stycznia 2014, 12:03

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Może będą go na megafonach wywoływać- Kamil K. Twoja żona dzwoniła i kazała przekazać "stek przekleństw wracaj rodzę stek przekleństw" hheehhehe :D

ahahahahaha :D :D dobre ! :D :D

Zgłoś nadużycie #14114 18 stycznia 2014, 12:08

lorelei_l Fajna mama
Ja po przespaniu 2h i spacerku do sklepu jakoś z lepszych humorem się witam. U nas piękne słonce, coś ok 8 stopni, więc prawie jak wiosna.

Pytanie do śląskich dziewczyn (razem z Zagłębiem i Sosnowcem :) ) chce dziś zrobić buchty na parze w parowarze, ale nigdzie nie znalazłam informacji ile to się ma na tej parze gotować. Wszędzie pisze gotuj na parze. To mają być takie drożdzowe, wycinane ze szklanki i do wyrośnięcia a potem na parze- ile ja mam to gotować?

Zgłoś nadużycie #14115 18 stycznia 2014, 12:10

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Ja po przespaniu 2h i spacerku do sklepu jakoś z lepszych humorem się witam. U nas piękne słonce, coś ok 8 stopni, więc prawie jak wiosna.

Pytanie do śląskich dziewczyn (razem z Zagłębiem i Sosnowcem :) ) chce dziś zrobić buchty na parze w parowarze, ale nigdzie nie znalazłam informacji ile to się ma na tej parze gotować. Wszędzie pisze gotuj na parze. To mają być takie drożdzowe, wycinane ze szklanki i do wyrośnięcia a potem na parze- ile ja mam to gotować?

wiesz co ja to na oko zawsze robiłam i nie na parowarze a na szmacie i garnku :D !

Zgłoś nadużycie #14116 18 stycznia 2014, 12:11

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

wiesz co ja to na oko zawsze robiłam i nie na parowarze a na szmacie i garnku :D !

no dobra a skąd wiesz, że one są już gotowe- może durne pytanie, ale nigdy nie robiłam nic podobnego

Zgłoś nadużycie #14117 18 stycznia 2014, 12:12

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

no dobra a skąd wiesz, że one są już gotowe- może durne pytanie, ale nigdy nie robiłam nic podobnego

ja tez robilam tylko raz i nie mialam pojecia czy są gotowe, grzebałam w nich widelcem :D

Zgłoś nadużycie #14118 18 stycznia 2014, 12:15

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

ja tez robilam tylko raz i nie mialam pojecia czy są gotowe, grzebałam w nich widelcem :D

Chyba też tak zrobię- tzn zjem kawałek i zobaczę czy nie będę pluła :) ale małżonek stwierdził, że będzie głodny o 15, więc mam jeszcze czas :) idę na drugie śniadanie a tymczasem miłej soboty :) odpoczywaj Dorotko, żebyś styczniówką nie została :)

Zgłoś nadużycie #14119 18 stycznia 2014, 12:16

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Chyba też tak zrobię- tzn zjem kawałek i zobaczę czy nie będę pluła :) ale małżonek stwierdził, że będzie głodny o 15, więc mam jeszcze czas :) idę na drugie śniadanie a tymczasem miłej soboty :) odpoczywaj Dorotko, żebyś styczniówką nie została :)

miłego dnia :)
spoko mój Synek nie chce być styczniowym :D

Zgłoś nadużycie #14120 18 stycznia 2014, 12:16

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

fajnie jak sie wyrobi do konca lutego ahahaha :D

Zgłoś nadużycie #14121 18 stycznia 2014, 12:18

Dorota93 Supermama
http://www.tvn24.pl/stracila-bliznieta-tuz-przed-cesarka-rodzice-maja-zal-do-lek... :(

Zgłoś nadużycie #14122 18 stycznia 2014, 12:23

Dorota93 Supermama
ale sie splakalam....

Zgłoś nadużycie #14123 18 stycznia 2014, 15:10

Niutka26 Gotowa na wszystko
hej!
Jak Wam dzionek mija?
Anett daj znać jak tam po egzaminach :)
Dorotko smutne to strasznie,co dodałaś :( Najbardziej szokujące dla mnie jest to,że kazali Jej czekać 7 godzin z martwymi dziećmi w brzuchu aż lekarz zjawi się rano na dyżur !!! Co to za kraj?! Jak tak można traktować ludzi?!!! W głowie mi się to nie mieści... :(
Kincia ja Ci się wcale nie dziwię,że Ty chcesz taki świat drogi pojechać do szpitala,gdzie Cię po ludzku potraktują..Jakbym miała taki szpital w okolicy jak Ty masz,to pewnie też wolałabym się pofatygować dalej...
Byleby tylko rodzić wśród ludzi,a nie zwierząt...

Dziewczyny ja za wszystkie trzymam kciuki,aby nasze porody zakończyły się szczęśliwie i aby nasze dzieciaczki przyszły na świat zdrowe i całe !!!

Zgłoś nadużycie #14124 18 stycznia 2014, 15:12

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ewelina,Atena,Monty,Margaret odezwijcie się czasem :) Co u Was?

Zgłoś nadużycie #14125 18 stycznia 2014, 16:29

Anett Gotowa na wszystko
Hej z ledwością Was przeczytałam, jestem wykończona... ale egzaminy raczej pozytywnie :) z dwóch już mam oceny, bardzo dobre oceny ale też dzięki synusiowi :) babeczka biorąc mój indeks powiedziała: nieee noo mamie to musimy podwyższyć, zawsze tak dzielnie siedziała :) miło mi się zrobiło :) i ja dziś siedziałam na dupie hmm... 2h 10 min przerwy i ze 3h znowu, wyobraźcie sobie co musi czuć mój tyłek i kość ale zaraz się położę bo mało dzis spałam i na prawdę nie mam juz siły.. :)

Chciałabym odnieść się do każdej z Was ale nie dam rady, wybaczcie :*
chyba zdrzemnę się z godzinkę a wieczorem ma przyjechać Michał z szamką z Mc, w nagrodę hi hi
a to wszystko przez to, że Dorotka narobiła mi wczoraj smaaaka że ho ho :)

Do później laleczki :*

Zgłoś nadużycie #14126 18 stycznia 2014, 17:44

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

hej!
Jak Wam dzionek mija?
Anett daj znać jak tam po egzaminach :)
Dorotko smutne to strasznie,co dodałaś :( Najbardziej szokujące dla mnie jest to,że kazali Jej czekać 7 godzin z martwymi dziećmi w brzuchu aż lekarz zjawi się rano na dyżur !!! Co to za kraj?! Jak tak można traktować ludzi?!!! W głowie mi się to nie mieści... :(
Kincia ja Ci się wcale nie dziwię,że Ty chcesz taki świat drogi pojechać do szpitala,gdzie Cię po ludzku potraktują..Jakbym miała taki szpital w okolicy jak Ty masz,to pewnie też wolałabym się pofatygować dalej...
Byleby tylko rodzić wśród ludzi,a nie zwierząt...

Dziewczyny ja za wszystkie trzymam kciuki,aby nasze porody zakończyły się szczęśliwie i aby nasze dzieciaczki przyszły na świat zdrowe i całe !!!

Ale to dobrze napisałaś ! Rodzić wśród ludzi... :)

Zgłoś nadużycie #14127 18 stycznia 2014, 17:46

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

http://www.tvn24.pl/stracila-bliznieta-tuz-przed-cesarka-rodzice-maja-zal-do-lekarzy-szpital-nie-komentuje,388969,s.html :(

Dziewczyny jeśli ktoś z nas , lub ze znojomych miałby podobną sytuacje ,to pamiętajcie że w takich sytuacjach dzwoni sie na policje i mówi że nie chcą udzielić pomocy ,a mamy mieć dziś cesarkę. Albo jedzie się do innego szpitala ,innego miasta

Zgłoś nadużycie #14128 18 stycznia 2014, 18:58

kirsti30 Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Dziewczyny jeśli ktoś z nas , lub ze znojomych miałby podobną sytuacje ,to pamiętajcie że w takich sytuacjach dzwoni sie na policje i mówi że nie chcą udzielić pomocy ,a mamy mieć dziś cesarkę. Albo jedzie się do innego szpitala ,innego miasta

Jejku błagam, mam nadzieje że już więcej takich pesymizmów nie zobacze u nas na forum, ja przeraźliwie sobie wkręcam i teraz się martwie. Zastanawiam się czy mój doktor robi wszystko co trzeba, dlaczego nie miałam ktg od czasu wyjścia ze szpitala, czy usg to oby nie za późno....wrrrrr.
Pozytywna energia, dobre myśli, wspierajmy się....

ja jestem dzisiaj po 2 akcjach z pająkiem i to rozpiętość 10 cm :( giganty. Wiem że jeden jest nadal pod lodówka w kuchni, a mojego nie ma....strasznie boje się pająków i nie wiem jak gada wytępić :(

Zgłoś nadużycie #14129 18 stycznia 2014, 19:00

kincia napisał(a)

Albo może urodzisz ! :D ja dziś tylko 50 razy w nocy się budziłam :D fajnie fajnie :( i 2 razy myślałam że to już trzeba jechać ,ale jakoś przeszło :(

wow kincia trzymaj się :) ale czuje się podekscytowana dla ciebie :)

Zgłoś nadużycie #14130 18 stycznia 2014, 19:02

basza napisał(a)

Moj W. tak 2 dni nalezy sie po porodzie z okazji urodzebia bobasa, potem 3 zwyklego urlopu, potem jak wyjde to 2 tygodnie opieki na mnie Kamilowi tez sie nalezy to normalnie twoj gin. wypisuje, no i potem fwa tygodnie ojcowskiego czy tacierzynskiego nie pamietam jak.on sie nazywa. W sumie juz w.domu bedzie 4 tygodnie YUPII

te dwa tygodnie to przez ginekologa wypisywane?