Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13851 17 stycznia 2014, 12:57

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

dzwoniłam do labolatorium, mam jakieś cholerstwo :/
i za to muszę dopłacić 45zł, żal

Co to znaczy?

Zgłoś nadużycie #13852 17 stycznia 2014, 12:58

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Co to znaczy?

no miałam robiony ten posiew. i mi wyszła bakteria :/
i skuli tego , przy odbiorze wyników muszę dopłacić 45zł za to, że wykryli tą bakterię

Zgłoś nadużycie #13853 17 stycznia 2014, 13:02

Anett Gotowa na wszystko
Dopłacić za to że wykryli? pierwsze słyszę o takich cudach...
Dorotka przykro mi ale dobrze, że juz wiadomo i będzie można załączyć leczenie, będzie ok!

Aaaa skoro już mowa o poduszkach do karmienia i innych gadżetach to pokaże Wam swój jedyny ręcznie robiony, powiedzmy że to jest po...podkładka do karmienia, tak to można nazwać :) zawsze to dzidzi będzie wygodniej :) tak samo się przyda jak ktoś będzie chciał potrzymać to będzie wygodniej, cwane co? hehe żartuję :)

Zgłoś nadużycie #13854 17 stycznia 2014, 13:05

Dorota93 Supermama
Anett śliczne to, zdolna jesteś :)
ja też pierwsze słyszę, za to, że to wykryli właśnie chcą 50 zł. A ja się zastanawiam jak z leczeniem, bo mi lekarz powiedział, że ja raczej nie dotrwam do następnej wizyty... zadzwonię do niego co dalej. Zestresowałam się.

Zgłoś nadużycie #13855 17 stycznia 2014, 13:07

Anett Gotowa na wszystko
Dzwoń, dzwoń wszystko się wyjaśni, może jeszcze dziś każe Ci przyjść na wizytę, nie przejmuj się na razie :*

Zgłoś nadużycie #13856 17 stycznia 2014, 13:08

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka będzie dobrze! :)

Zgłoś nadużycie #13857 17 stycznia 2014, 13:09

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dzwoń, dzwoń wszystko się wyjaśni, może jeszcze dziś każe Ci przyjść na wizytę, nie przejmuj się na razie :*

dziś to się wieczorem uczę rodzić hahah

Zgłoś nadużycie #13858 17 stycznia 2014, 13:11

Dorota93 Supermama
to jak już chcą dopłatę to niech se wezmą tą bakterię odrazu ! :P

Zgłoś nadużycie #13859 17 stycznia 2014, 13:19

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

to jak już chcą dopłatę to niech se wezmą tą bakterię odrazu ! :P

I to jest najlepsza myśl. :-)

Zgłoś nadużycie #13860 17 stycznia 2014, 13:20

Dorota93 Supermama
Jade kochane po te wyniki i do bankomatu jeszcze. Oni na wszystkim se zarobia grr :/

Zgłoś nadużycie #13861 17 stycznia 2014, 13:49

Anett Gotowa na wszystko
Dorotka żebyś wiedziała, dosłownie na wszystkim próbują zedrzeć ajj i daj znać co lekarz powie jak do niego zadzwonisz.. :)

Weszłam na chwilę na swoje poddasze i muszę powiedzieć, że zaczyna to jakoś wyglądać, myślę że z tym wykończeniem do Wielkiej Nocy się wyrobią :)

A teraz wyparzam laktator i będę miała już właściwie spakowaną torbę :) jeszcze tylko te biustonosze jak wymienię i juu :) grubaśny szlafrok zapakowałyście?

Zgłoś nadużycie #13862 17 stycznia 2014, 13:54

basza Fajna mama
Nie Ja mam taki cieniutki z.mikrofibry, ale.powiem ze wogole sie zastanawiam czy brac... teraz jak lezalam to raz jak wyszlam po prysznicu to zalozylam, bo W. mi kazal hihihi tam jest tak.goraco.w tym.szpitalu zreszta chyba we wszystkich polozniczych tak grzeja.

Zgłoś nadużycie #13863 17 stycznia 2014, 14:00

diaglab Gotowa na wszystko
Dorota moze zrobili antybiogram odrazu jak wykryli bakterie ( na to dodatkowe odczynniki ida) moze osobno za posiew sobie licza. osobno za antybiogram. Trzymam kciuki by udalo sie zwalczyc ta bakterie. Sliczne ubranka :-)
Anett przepekne to rekodzielo i praktyczne :-) dzisiaj mnie wciagnelo czytanie "Jezyk niemowlat";no powieksza nam sie rodzinka facebookowa :-)

ja podgrzewacza i sterylizatora nie kupuje, dla nas to sa zbedne rzeczy , bo rzadko ze skarbem bedziemy jezdzic autem, a sterylizator tak jak Dorota pisala -wrzatkiem, lub wygotowac.
Lozeczko mamy juz rozlozone, materac jeszcze w foli by kurzem nie przeszedl, a posciel i koldry wraz z poduchami czekaja na wypranie :-)
Baszko usmiech poprosze! nie smutaj sie;( jejku to juz za 10 dni Ninka moze byc z Toba :-) super !( mnie by to z jednej strony przerazalo a z drugiej bylabym podekscytowana :-)

Zgłoś nadużycie #13864 17 stycznia 2014, 14:03

Anett napisał(a)

Dorotka żebyś wiedziała, dosłownie na wszystkim próbują zedrzeć ajj i daj znać co lekarz powie jak do niego zadzwonisz.. :)

Weszłam na chwilę na swoje poddasze i muszę powiedzieć, że zaczyna to jakoś wyglądać, myślę że z tym wykończeniem do Wielkiej Nocy się wyrobią :)

A teraz wyparzam laktator i będę miała już właściwie spakowaną torbę :) jeszcze tylko te biustonosze jak wymienię i juu :) grubaśny szlafrok zapakowałyście?

hihi wyrobia sie wyrobia :-) ja dzis tez zaczelam pakowanie torby i szlafrok nie zmiesci mi sie;( chyba do reklamowki wezme pod pache :-)

Zgłoś nadużycie #13865 17 stycznia 2014, 14:10

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie wyobrażam sobie, że jest ciepło wręcz gorąco na tych oddziałach, małemu zapakowałam cienki kocyk ale ja mam jedynie dość ciepły szlafrok, muszę taki wziać nie mam wyjścia mimo że dużo miejsca zajmuję w tej i tak ogromnej torbie :)
Diaglab nie będę sie łudzić czekam cierpliwie na efekty :) dziwnie się czyta ten język niemowląt prawda? :)

Chyba dostanie mi się od mamy, wyjmując butelkę ze wrzątku postawiłam ją do góry nogami i zassała ceratę na stole, postawiłam bańkę ceracie hi hi i teraz został taki bąbel :D

Zgłoś nadużycie #13866 17 stycznia 2014, 14:12

Konto usunięte
O boże jeszcze stelilizator i podgrzewacz ? :O szok :D hihi a myślałam ze mam wszystko ! :D ja się boje że będę miała nawał ,a mała nie będzie miała siły tego odciągnąć i cycki mi wybuchną ,no nie dosłownie :D ale podobno strasznie bolą ...nkurde dylematy ciężarówek :D

Zgłoś nadużycie #13867 17 stycznia 2014, 14:13

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

hihi wyrobia sie wyrobia :-) ja dzis tez zaczelam pakowanie torby i szlafrok nie zmiesci mi sie;( chyba do reklamowki wezme pod pache :-)

Ja nie biorę szlafroku ,bo mi zajmuje tyle miejsca że szok :D i zrezygnowałam z niego :D

Zgłoś nadużycie #13868 17 stycznia 2014, 14:14

Konto usunięte

basza napisał(a)

Nie Ja mam taki cieniutki z.mikrofibry, ale.powiem ze wogole sie zastanawiam czy brac... teraz jak lezalam to raz jak wyszlam po prysznicu to zalozylam, bo W. mi kazal hihihi tam jest tak.goraco.w tym.szpitalu zreszta chyba we wszystkich polozniczych tak grzeja.

No właśnie dlatego ja też nie biere :D bo jak leżałam na ginekologi to tam było tak gorąco że szlafrok wisiał w łazience ,a na położnictwie podejżewam że jest jeszcze cieplej :)

Zgłoś nadużycie #13869 17 stycznia 2014, 14:15

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Jade kochane po te wyniki i do bankomatu jeszcze. Oni na wszystkim se zarobia grr :/

Uważaj na siebie :* czekam

Zgłoś nadużycie #13870 17 stycznia 2014, 14:19

Anett masz juz wprawe w stawaniu baniek hihi :-) "Jezyk niemowlat faktycznie jest napisany dosc specyficznie jak na poradnik, ale w porownaniu do innych pokazuje to z innej strony :-)

Kincia najwyzej z pipkami i cycuchami na wierzchu bedziemy smigac po oddziale :-) dobrze ze koszula jeszcze bedzie :D ale niektore szpitale nakazuja miec szlafroki niestety :( bo twierdza ze tak w pizamach to nieladnie i zaziebic sie mozna