Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13791 17 stycznia 2014, 9:44

Dorota93 Supermama
dobra lecę dziewuszki :*
buziaczki dla każdej :) muszę się ubrać a nie chce mi się. Tak samo nie mam odwagi skosztować tych kotletów, bo mi ochota przeszła (w sumie wcale nie miałam, ale Kamil ostatnio walnął kalafiorem do koszyka to trzeba było coś zrobić z tym).

Zgłoś nadużycie #13792 17 stycznia 2014, 9:44

ewka90 Gotowa na wszystko
Ja mam w niedzielę jeszcze gości więc teraz nie rozłożę, ale w przyszły weekend chyba się za to zabierzemy. Jeszcze chcę małe przemeblowanie zrobić, żeby się łóżeczko zmieściło :)

Zgłoś nadużycie #13793 17 stycznia 2014, 9:45

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Dorotka w PEPCO są fajne i tanie też tam coś kupiłam. I u nas jeszcze jest jeden taki sklep dość tani. W tych hipermarketach są fajne promocje, zobacz.

no jest pepco, jakiś sklep KiK i coś jeszcze bodajże. Obczailiśmy z Kamilem i sami się tam obkupiliśmy, bo ceny naprawdę fajne dla każdego :)

Zgłoś nadużycie #13794 17 stycznia 2014, 9:49

Dorota93 Supermama
fuj za duzo mąki bleee :(

Zgłoś nadużycie #13795 17 stycznia 2014, 9:57

basza Fajna mama
My w weekend pozbywqmy sie telewizora z.sypialni no i.robimy juz.miejsce na.lozeczko, przed poniedzialkowym wyjazdem trzeba juz lozeczko rozstawic, ale jeszcze bez sprzetu w srodku co by sie nie kurzyl. Na razie wyciagnelismy tylko materac z folii i przykrylismy, bo te materace maja taki dziwny zapach jak.sa nowe. Niech sie wietrzy.
Ja tez mam bardzo malo takich mini ciuszkow, ale jak przymierzalam te mini do tych niby wiekszych to.to.w zasadzie sie niczym.nie.rozni. No nic najwyzej bedzie W. latal po porodzie. Mojejmu koledze w zeszlym roku urodzil.sie synus i mial.46 cm,.ale takie malutkie ciuszki znalezli tylko w Lindexie.

Zgłoś nadużycie #13796 17 stycznia 2014, 10:05

Ja mam kilka na 56 i kilka na 62 ale najwyżej będę podwijać rękawki jak będą aż tak za duże... :) Ale myślę, że nie będzie tak źle ;)

Zgłoś nadużycie #13797 17 stycznia 2014, 10:07

basza Fajna mama
No zawsze.mozna.dokupic... takze.spokojnie :-)

Zgłoś nadużycie #13798 17 stycznia 2014, 10:13

Kurcze czemu moje postanowienie leżenia się nie udaje? Dziś te urodziny koleżanki, w niedzielę mamy gości...;/

Zgłoś nadużycie #13799 17 stycznia 2014, 10:22

basza Fajna mama
Za malo Cie lekarz wystrasayl ?? No, a dostalas nakaz bezwzglednego lezenia czy jqk dokladnie Ci powiedzial ??

Zgłoś nadużycie #13800 17 stycznia 2014, 10:26

No właśnie jakbym dostała nakaz leżenia bezwzględnego to pewnie bym leżała.
A tylko usłyszeliśmy, że mam więcej leżeć niż chodzić i tyle. A najgorsze jest to, że u mnie w rodzinie i tak wszyscy uważają, że sobie wymyślam i co chwile mam coś do zrobienia przez nich.

Podejrzewam, że jakbym musiała leżeć to lekarz by mi to powiedział, a tym bardziej, że nie mam żadnej skróconej szyjki ani nic więc pewnie tylko tak mam odpocząć przed porodem. Martwi mnie jeszcze ten brzuszek Małego ale jak mówisz, że Ninka też tak ma to może faktycznie nie powinnam się martwić.

Zgłoś nadużycie #13801 17 stycznia 2014, 10:27

A też masz tak, że Ninka ma wymiary reszty na ponad 35 tydzień, a brzuszek na ponad 32? Jakoś nie daje mi to spokoju...;/

Zgłoś nadużycie #13802 17 stycznia 2014, 10:29

Niutka26 Gotowa na wszystko
witam się i ja :)
ale tu się w nocy działo, ułaaaa :D takie wyjścia bez reszty :) najlepsze były te białe kozaczki Baszki i bluzka odkrywająca pępek :D nie mogłam jak to przeczytałam :D
ja dziś już po badaniach,miałam mocz i morfologię -to już chyba te ostatnie wyniki,co z nimi do szpitala trzeba się zgłosić. Weszłam bez kolejki,bo tutaj ciężarne tak fajnie mają,po 5 min,byłam już po.Coś tak jakaś stara baba zaczęła sapać-oczywiście kulturalnie do innego człowieka,ale słychać było ,że ,,możemy tak stać godzinę,bo reszta bez kolejki wchodzi"... hehe taki nasz przywilej,chociaż ostatni raz skorzystam póki w dwupaku jestem ;D

Dorotko gdyby to były moje ciuszki ( a nie pożyczone) to bym Ci wysłała tuzin śpioszków,bo tyle tego mam,że połowy nie zdążę Malutkiemu ubrać :)
I tak mi koleżanka pisała ,że w tym tyg.wyśle kolejną paczkę z ciuchami... :P Już nie mamy gdzie tego trzymać,tyle tego jest...
Pytałam się Jej też o poród ( trwał 13 godzin od pierwszych skurczy) ,o to co przyda się w szpitalu,mówiła,żeby wziąć sobie jakiś ciemny ręcznik,bo zaraz po porodzie będę mocno krwawić,na pewno 3-4 koszule na zmianę,bo bardzo szybko się brudzą ( od krwi,po karmieniu i ogólnie na te kilka dni żeby codziennie mieć świeżą).
Na wyjście też najlepiej jakieś ciemne ubranie i poduszeczkę do siedzenia w aucie,bo w pierwszych dniach nie dawała rady normalnie siedzieć.Tak wszystko bolało.
Zawsze coś się przyda.

U mnie dziś kiepsko z samopoczuciem :( Gardełko przestało ale wzięło mnie przeziębienie :( Głowę mam obolałą,nos zatkany,na nic nie mam siłki,tylko leżeć i spać :( eh..oby przeszło... Jutro mąż ma wolne to ja w kimono na cały dzień,a On coś porobi,może przejdzie..

Zgłoś nadużycie #13803 17 stycznia 2014, 10:31

Niutka przykro mi, że przeziębienie Cię złapało;/ Do łóżka i herbatka z cytrynką ;) Jak będziesz odpoczywać to organizm będzie się sam bronił przed chorobą.

Zgłoś nadużycie #13804 17 stycznia 2014, 10:34

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

A też masz tak, że Ninka ma wymiary reszty na ponad 35 tydzień, a brzuszek na ponad 32? Jakoś nie daje mi to spokoju...;/

Dokladnie tak mialam u Niny prawie 3 tygodnie roznicy jest. No,.ale brzuch rosnie, bo 2 tygodnie wczesniej tez byl.mniejszy od reszty o ok 2 tygodnie i potem wszystko uroslo brzuchol.tez,.ale nadal proporcjonalnie byl mniejszy. I.mi pan dr powiedzial, ze albo lapiemy go ciagale na wdechu,.ale raczej po prostwu jest mniejszy. I powiedzial, Ze to normalne, bo po kim ma.miec bebenekjak JA chuda i moj W. tez. Powiedzial jakby to.mial byc po mnie brzuchol.tzn po doktorku to by byl.wiekszy od reszty. Mnie napeawde mega uspokoil. A.mam.do tego dr napraade wielkie zaufanie :-) wyciagal takie przypadki gdzie inni zalamywali rece. Takze Ewus glowa do gory :-D

Zgłoś nadużycie #13805 17 stycznia 2014, 10:37

basza Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

witam się i ja :)
ale tu się w nocy działo, ułaaaa :D takie wyjścia bez reszty :) najlepsze były te białe kozaczki Baszki i bluzka odkrywająca pępek :D nie mogłam jak to przeczytałam :D
ja dziś już po badaniach,miałam mocz i morfologię -to już chyba te ostatnie wyniki,co z nimi do szpitala trzeba się zgłosić. Weszłam bez kolejki,bo tutaj ciężarne tak fajnie mają,po 5 min,byłam już po.Coś tak jakaś stara baba zaczęła sapać-oczywiście kulturalnie do innego człowieka,ale słychać było ,że ,,możemy tak stać godzinę,bo reszta bez kolejki wchodzi"... hehe taki nasz przywilej,chociaż ostatni raz skorzystam póki w dwupaku jestem ;D

Dorotko gdyby to były moje ciuszki ( a nie pożyczone) to bym Ci wysłała tuzin śpioszków,bo tyle tego mam,że połowy nie zdążę Malutkiemu ubrać :)
I tak mi koleżanka pisała ,że w tym tyg.wyśle kolejną paczkę z ciuchami... :P Już nie mamy gdzie tego trzymać,tyle tego jest...
Pytałam się Jej też o poród ( trwał 13 godzin od pierwszych skurczy) ,o to co przyda się w szpitalu,mówiła,żeby wziąć sobie jakiś ciemny ręcznik,bo zaraz po porodzie będę mocno krwawić,na pewno 3-4 koszule na zmianę,bo bardzo szybko się brudzą ( od krwi,po karmieniu i ogólnie na te kilka dni żeby codziennie mieć świeżą).
Na wyjście też najlepiej jakieś ciemne ubranie i poduszeczkę do siedzenia w aucie,bo w pierwszych dniach nie dawała rady normalnie siedzieć.Tak wszystko bolało.
Zawsze coś się przyda.

U mnie dziś kiepsko z samopoczuciem :( Gardełko przestało ale wzięło mnie przeziębienie :( Głowę mam obolałą,nos zatkany,na nic nie mam siłki,tylko leżeć i spać :( eh..oby przeszło... Jutro mąż ma wolne to ja w kimono na cały dzień,a On coś porobi,może przejdzie..

Niutka a masz maliny w domu, jak nie niech Małż kupi i pij Kochana jak najwiecej woda lub herbatka z malinami, miodkiem i ogromna iloscia cytryny :-) . U mnie W. tez przeziebiony,a Ja taka na wpol.ani zdrowa ani chora hihi.

A.kozaczki i bluzke.moge Ci na dzisiaj pozyczyc na wieczor bo juz komponuje cos innego rownie ladnego hiho.

Zgłoś nadużycie #13806 17 stycznia 2014, 10:40

Dzięki Basza :) Ja też mam zaufanie do mojego doktora, bo jest na prawdę dobry w tym co robi. Więc tak jak kazał poczekam do wtorkowego USG i nie będę się martwić.

Zgłoś nadużycie #13807 17 stycznia 2014, 10:43

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Zgłoś nadużycie #13808 17 stycznia 2014, 10:44

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Dzięki Basza :) Ja też mam zaufanie do mojego doktora, bo jest na prawdę dobry w tym co robi. Więc tak jak kazał poczekam do wtorkowego USG i nie będę się martwić.

No i prawidlowo :-) wszystko jest dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #13809 17 stycznia 2014, 10:45

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

Dzień dobry :)

Dzien dobry :-) , stresik jest przed egzaminami ??

Zgłoś nadużycie #13810 17 stycznia 2014, 10:46

Witaj Anett :) Właśnie jak tam nauka przed weekendem? :)