Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13611 16 stycznia 2014, 19:25

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ewka,Dorotko,Kincia -dzięki kochane :*
Właśnie Dorotko! Czytałam w najnowszym numerze M jak Mama ( kupuje co miesiąc) o kobitce,która właśnie w ciąży znalazła na nich czasopismowym forum grupę dziewczyn,które rodziły w tym samym czasie co Ona i że dużo się z takiej grupy dowiedziała,pomagały sobie nawzajem,doradzały,potem chwaliły się zdjęciami Maluszków i założyły na facebook;u grupę i teraz każda ma ze sobą kontakt,podziwiają jak rosną im maluszki,raz w roku mają zjazd gdzieś w środku Polski,żeby było dla każdej sprawiedliwie i ogólnie powiązały się fajne znajomości :) Tak to sobie czytałam i pomyślałam od razu o Was!
Co o tym myślicie,żeby coś takiego sobie utworzyć? Takie grupy mają to do siebie,że sa tajne,nie każdy wejdzie i będzie oglądał prywatne zdjęcia tak jak tutaj,zawsze to zaufany krąg ;)
Ja należę do takiej grupy tortoholiczek,każda coś doda od siebie,doradzi jak trzeba,pochwali się zdjęciem.. Fajna sprawa. :) Zastanówcie się w wolnym czasie :)

Zgłoś nadużycie #13612 16 stycznia 2014, 19:26

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

Właśnie Dorotko! Czytałam w najnowszym numerze M jak Mama ( kupuje co miesiąc) o kobitce,która właśnie w ciąży znalazła na nich czasopismowym forum grupę dziewczyn,które rodziły w tym samym czasie co Ona i że dużo się z takiej grupy dowiedziała,pomagały sobie nawzajem,doradzały,potem chwaliły się zdjęciami Maluszków i założyły na facebook;u grupę i teraz każda ma ze sobą kontakt,podziwiają jak rosną im maluszki,raz w roku mają zjazd gdzieś w środku Polski,żeby było dla każdej sprawiedliwie i ogólnie powiązały się fajne znajomości :) Tak to sobie czytałam i pomyślałam od razu o Was!
Co o tym myślicie,żeby coś takiego sobie utworzyć? Takie grupy mają to do siebie,że sa tajne,nie każdy wejdzie i będzie oglądał prywatne zdjęcia tak jak tutaj,zawsze to zaufany krąg ;)
Ja należę do takiej grupy tortoholiczek,każda coś doda od siebie,doradzi jak trzeba,pochwali się zdjęciem.. Fajna sprawa. :) Zastanówcie się w wolnym czasie :)

ja jestem za, nie muszę się zastanawiać :) :) :)

Zgłoś nadużycie #13613 16 stycznia 2014, 19:28

basza Fajna mama
Dzien doberek! Wrocilam i zyje....

Dorotka.Ja tez kce ksiazeczke: basiek82@poczta.onet.pl

Morele.uwielbiam.zamawiam.bio na allegro i są boskie. Jak chcecie link to podeslę.

Babelunku dziekujemy za.wiesci o Ece. Ece Kochana pamietam.o.Tobie codziennie i jak.sie modlę też. Trzymajcie sie dzielne dziewuszki.

Babelunku szkoda ze Ty sie nie odzywasz :-( .

Skoki lubie ogladac, ale wole pilke.reczna postanowilam.wiec nie rodzic do.konca mistrzostw europy hihi.

Na sesji ledwie wytrzymalam... Kincia doskonale Cie rozumiem az sie boje nocy.. to byl dla mnie zdecydowqnie zq ciezki dzien... brzuch mnie tak boli, ze szok... mam tylko nadzieje ze warto bylo.

Anetka Ja sie pozbylam.swoich pamietnikow.. balam sie.ze wpadna w niepowolane rece hihi, chociaz Niutka ma racje ze moze.kiedys przydalyby sie.

Zgłoś nadużycie #13614 16 stycznia 2014, 19:29

ewka90 Gotowa na wszystko
Dziewczyny jestem za! :)
Kincia to rozumiesz co zawsze przeżywam przy pobieraniu krwi;/

Dorotko dotarła książka :) Dziękuję:*

Zgłoś nadużycie #13615 16 stycznia 2014, 19:30

basza Fajna mama

Niutka26 napisał(a)

ja sie nie musze zastanawiac ~ jestem za :-)
a zjazdy bedą mega :-)

Zgłoś nadużycie #13616 16 stycznia 2014, 19:30

Basza dobrze, że wróciłaś cała i w dwupaku :) Na pewno było warto, a teraz odpoczywaj :) :*

Zgłoś nadużycie #13617 16 stycznia 2014, 19:31

Dorota93 Supermama
baszko dzielna kobita z Ciebie ! teraz do wyrka jak na królową przystało i odpoczywać ! :)
Ewka to dobrze :)

Zgłoś nadużycie #13618 16 stycznia 2014, 19:32

Basza jeśli mogłabym Cię prosić to napisz jeszcze raz jak robisz te zupki na warzywach, bo chciałabym się tego nauczyć :)

Zgłoś nadużycie #13619 16 stycznia 2014, 19:33

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Ewus Ja tez Cie rozumiem z tymi zylami... a u mnie.to.jest jeszcze.wesolo.bo.mysla.ze. cos kiedys szpikowalam hihi.... swojego czasu musialam.wziac w.sumie.ok 200 kroplowek.z bardzo zracego.leku,.a ze wenflony sie nie trzymaly musialy mnie panie kluc codziennie i mam.zrost na zroscie.wiex jak.sie wkluwaja... to.bardzo na mnie dziwnie patrza hihj

Zgłoś nadużycie #13620 16 stycznia 2014, 19:34

to co? zakładać grupkę? :)

Zgłoś nadużycie #13621 16 stycznia 2014, 19:35

basza napisał(a)

Ewus Ja tez Cie rozumiem z tymi zylami... a u mnie.to.jest jeszcze.wesolo.bo.mysla.ze. cos kiedys szpikowalam hihi.... swojego czasu musialam.wziac w.sumie.ok 200 kroplowek.z bardzo zracego.leku,.a ze wenflony sie nie trzymaly musialy mnie panie kluc codziennie i mam.zrost na zroscie.wiex jak.sie wkluwaja... to.bardzo na mnie dziwnie patrza hihj

Basza no to narkomanka z Ciebie była ;p Zazdroszczę zawsze tym co mają żyły na wierzchu i nie trzeba się wbijać i dopiero wtedy szukać...;/ Mi też w szpitalu zawsze wenflon wypadał więc mam nadzieję, że do porodu nie będę musiała mieć.

Zgłoś nadużycie #13622 16 stycznia 2014, 19:35

Konto usunięte

basza napisał(a)

Dzien doberek! Wrocilam i zyje....

Dorotka.Ja tez kce ksiazeczke: basiek82@poczta.onet.pl

Morele.uwielbiam.zamawiam.bio na allegro i są boskie. Jak chcecie link to podeslę.

Babelunku dziekujemy za.wiesci o Ece. Ece Kochana pamietam.o.Tobie codziennie i jak.sie modlę też. Trzymajcie sie dzielne dziewuszki.

Babelunku szkoda ze Ty sie nie odzywasz :-( .

Skoki lubie ogladac, ale wole pilke.reczna postanowilam.wiec nie rodzic do.konca mistrzostw europy hihi.

Na sesji ledwie wytrzymalam... Kincia doskonale Cie rozumiem az sie boje nocy.. to byl dla mnie zdecydowqnie zq ciezki dzien... brzuch mnie tak boli, ze szok... mam tylko nadzieje ze warto bylo.

Anetka Ja sie pozbylam.swoich pamietnikow.. balam sie.ze wpadna w niepowolane rece hihi, chociaz Niutka ma racje ze moze.kiedys przydalyby sie.

Juz masz to za sobą :* dzielna jesteś :) a teraz odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #13623 16 stycznia 2014, 19:36

Niutka zakładaj :)

Zgłoś nadużycie #13624 16 stycznia 2014, 19:37

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Tak doskonale :/ :D jeszcze gorsze jest wkłócie do kroplówki mnie ostatnio w każdą żyłe próbowali i nie mogli a antybiotyk musiałam dostać ,ale damy rade ! :D

Zgłoś nadużycie #13625 16 stycznia 2014, 19:38

Konto usunięte
Niutka dajesz :D z chęcią dołącze z moimkotem do grupy :D jeśli akceptujecie mojego kota :D bo ja nie mam face :D

Zgłoś nadużycie #13626 16 stycznia 2014, 19:38

diaglab Gotowa na wszystko
Ja też jestem za utworzeniem grupy na fb :-D
Baszko dobrze że dotrwałaś do końca sesji ;-) mam nadzieję że udana ;-) czekamy na efekty w postaci zdjęć :-)
Kincia faktycznie denerwujące to jest jak tak każdy się pyta że jeszcze chodzisz z brzuszkiem, mnie by też to wkurzało! :-D
Niutka wracaj szybko do zdrowia, angina kiepska sprawa :-(
Co do pisania pamiętników to ja kiedyś zaczęłam ale skończyło się na opisie jednego dnia :-D stwierdziłam że na pisarkę raczej się nie nadaję :-P

Zgłoś nadużycie #13627 16 stycznia 2014, 19:39

Baszko kochana zdjęcia na pewno wyszły piękne ,będzie pamiątka :)
Słuchajcie napiszcie mi na maila wasze dane,to poszukam Was na facebook'u i pozapraszam do znajomych i do grupy :)
aneczka22.1987@o2.pl

Zgłoś nadużycie #13628 16 stycznia 2014, 19:40

kirsti30 Gotowa na wszystko
o tym zjeździe też kiedys wspominałam ale chyba za wcześnie było na takie plany, ja jestem zaaa :) ale może być ciężko bo widze że my z każdego końca polski prawie, także pewnie bez hotelu się nie obejdzie...

a tak wogóle publika wariuje to ja też http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PUKMUZ4tlJg wiem że może to nie etyczne ale ja naprawde się z tego uśmiałam :)

Zgłoś nadużycie #13629 16 stycznia 2014, 19:40

diaglab Gotowa na wszystko
A wiecie jak ciężko jest tej drugiej stronie pobrać krew? :-P stresior okropny! :-D ja tylko na ładnych żyłach umialam pobierać.

Zgłoś nadużycie #13630 16 stycznia 2014, 19:42

Dorota93 Supermama
ja to nie wiem skąd sie to wzielo w ogole.. masakra jakas kirsti