Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13511 16 stycznia 2014, 9:46

Dorota93 Supermama
musze jeszcze małemu dokupić rzeczy w aptece, ale boję się że z tej internetowej mi nie dojdzie.
właśnie, ile czekałyście na zamówienie przez neta?

Zgłoś nadużycie #13512 16 stycznia 2014, 9:51

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry Gwiazdy :)
ale Wam się zebrało na 'lekturzenie' hihi ale tym razem miło było poczytać, nie to co w szkole :D

Ja niestety nie miałam udanej nocy, biodra mi doskwierają coraz bardziej ale nie będę narzekać, jakoś to przeżyję :) grunt, że już jest dzień.. :)

Dorotka współczuję tych swędotek, bardzo mocno, ale rozstępy są prawie niewidoczne, po porodzie jak brzuszek zginie to wcale nie będzie widać :)
A co do rozstępów, wspominałam Wam wczoraj że jak M zobaczy moje zadrapania od kota to będzie jęczał no i słuchajcie, przebieram się przy nim, on oczywiście ucałował syna i nagle 'uuuuuuuuu rozstępiki ?? - nie - a co Prukwa? a to sk.... " hihi

Kincia z tym obrazkiem co wstawiłaś to święta prawda, jadąc do szkoły warszawskimi ztm jeszcze nigdy nikt nie ustąpił mi miejsca :p cóż...

Margaret przekaż uściski Ece i ode mnie, myślę o nich cały czas :*

Lorelei powodzenia w tych ćwiczeniach :) :)

Muszę powiedzieć, że mi wczorajsze zachciołki nie poszły na dobre, po tych frytach żołądek daje mi dziś poplić... rumianek goni miętę hihi

Miłego dnia dla wszystkich Mamuś :)

Zgłoś nadużycie #13513 16 stycznia 2014, 9:53

Dorota93 Supermama
Anett hah nie ma to jak komplementy w strone kota xD

Zgłoś nadużycie #13514 16 stycznia 2014, 9:54

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Anett hah nie ma to jak komplementy w strone kota xD

To jest miłość haha

Zgłoś nadużycie #13515 16 stycznia 2014, 9:56

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

To jest miłość haha

miłość to ból :P

Zgłoś nadużycie #13516 16 stycznia 2014, 9:56

Dorota93 Supermama
w ogóle nie uwierzycie , moja babcia dziś przychodzi zobaczyć co kupiliśmy dla małego. ciuszki itp. To już nie jest za wcześnie hihi

Zgłoś nadużycie #13517 16 stycznia 2014, 9:57

basza Fajna mama
Dorotka ale jest taka apteka doz.pl w ktorej zamowienie przychodI max 2 dnii i odbierasz so ie w wybranej aptece :-)

Zgłoś nadużycie #13518 16 stycznia 2014, 9:59

Dorota93 Supermama
dziękuję baszko :*
idę trochę ogarnąć w domu, bo zaraz się przewrócę o coś :/

Zgłoś nadużycie #13519 16 stycznia 2014, 10:02

basza Fajna mama
Wysylka za darmo oczywiscie :-) wtedy

Zgłoś nadużycie #13520 16 stycznia 2014, 10:03

basza Fajna mama
Babelunku a co u Ciebie Kochana, wszystko ok? I jak sie mieszka?

Zgłoś nadużycie #13521 16 stycznia 2014, 10:03

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Wysylka za darmo oczywiscie :-) wtedy

a no to ok :)
jeszcze jednak chwile posiedze, bo mnie brzuch boli :(

Zgłoś nadużycie #13522 16 stycznia 2014, 10:03

Anett Gotowa na wszystko
U mnie niestety jak pakowałam torbę w tym tygodniu to było 'za wcześnie' tak że Dorotka duży postęp ze strony Twojej babci, dla mojej jeszcze jest 'wcześnie' :D

Ja też muszę ogarnąć komnaty bo za jakąś godz wpada do mnie przyjaciółka ze swoim małym :)

Zgłoś nadużycie #13523 16 stycznia 2014, 10:04

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

U mnie niestety jak pakowałam torbę w tym tygodniu to było 'za wcześnie' tak że Dorotka duży postęp ze strony Twojej babci, dla mojej jeszcze jest 'wcześnie' :D

Ja też muszę ogarnąć komnaty bo za jakąś godz wpada do mnie przyjaciółka ze swoim małym :)

haha 37 tc za wcześnie :D
ah kochajmy się :)

Zgłoś nadużycie #13524 16 stycznia 2014, 10:06

babeluniek Gotowa na wszystko

basza napisał(a)

Babelunku a co u Ciebie Kochana, wszystko ok? I jak sie mieszka?

Dzięki, u mnie bez większych zmian. Wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #13525 16 stycznia 2014, 10:18

Dorota93 Supermama
baszko make up zrobiony? :P

Zgłoś nadużycie #13526 16 stycznia 2014, 10:41

diaglab Gotowa na wszystko
Melduje się i ja ;-)
bardzo " krótką" lekturę naprodukowałyście od wczoraj :-P godzinę nadrabiałam :-D ładnie tak " męczyć " koleżanki?! :-P
Ja też w miarę szybko usnełam wszystko dzięki czytaniu przed snem :-) muszę jeszcze tylko opanować technikę nie wiercenia się i wybrania szybkiej pozycji do snu :-D
Dorotka ja aktywność będę zwiększać od 37 tyg. Jak dotrwam, wtedy można już spokojnie rodzić :-) oj współczuję swedzenia- mi też czasami przydałaby się szczotka druciana :-D zawsze przed snem po bokach bardzo mnie swedzi nawet po oliwce
Basza jak nastrój przed sesją? :-) widzę masz osobistą kosmetyczkę w osobie męża, zazdroszczę! :-D
Kiniaa to dobrze że już niedługo będziesz leżeć i pachnieć :-) a taki mąż to skarb że we wszystkim sam z siebie Ci pomaga :-)
Babeluniek przekaz pozdrowienia dla Ece, cieszę się że u Ciebie wszystko ok :-)
Anett wysyłam pozytywne fluidki do nauki :-) udanego spotkania z koleżanka i jej synkiem :-)
Niestety nie pamiętam o czym pozostałe kobitki pisały :-(
Jednym słowem humor wczoraj dopisywal Wam, porządnie się uśmiałam :-D a smaki na jedzonko takie zrobiłyście że hej :-) ja wczoraj wieczorkiem przeżyłam orgazm smakowy z golonką taką wielką :-D mąż stwierdził że więcej od niego zjadłam :-D

Zgłoś nadużycie #13527 16 stycznia 2014, 10:50

Anett Gotowa na wszystko
Ogarnęłam trochę i siebie i mieszkanie tak powierzchownie oczywiście :)
Teraz wcinam serek waniliowy z otrębami i mandarynką hehe i czekam na swoich.. :)
żołądek dalej pobolewa ale cóż... :)

Właśnie Baszka ale Ty masz dziś fajnie :) gotowa? :)
Diaglab cieszę się że nasze rady odnośnie czytania przed snem skutkują pozytywnie, a z pozycją to jest ciężko Ja za diabła nie mogę takiej znaleźć :)
Jeszcze troszkę hihi dziękuję za fluidki, wieczorem się przydadzą jak siąde do tych nudów :)

Kochane jeszcze miłego, może tym razem dla odmiany popołudnia :)
Wpadnę później :*

Zgłoś nadużycie #13528 16 stycznia 2014, 10:56

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie stałe i nowe mamusie :)
Rzeczywiście nadrabiania było chyba z 15 stron,ale przeczytałam wszystko.Czego nie zapomniałam to napisze :)
Baszko po pierwsze udanej sesji Ci życzę!!! Postaraj się o takie zdjęcia,które będziesz mogła nam tutaj pokazać :) ( czyli ładne tylko ) :)
Dorotko współczuje rozstępów,to chyba genetyczne-jeden ma drugi nie.. Ale tak jak piszą dziewczyny- po porodzie wszystko wróci do normy. Nic się nie martw :)
Lorele_i cieszę się,że miałaś tą noc udaną i przespaną :) Oby więcej takich :)
Bąbeluńku pozdrów Ece i Adusie od nas! Życz Im dużo zdrówka ode mnie !!!
Diaglab smakowita musiała być ta golonka skoro takie wrażenie na Tobie wywarła :)
Kicia już bliżej niż dalej,zobaczysz nasze nogi wrócą do stanu normalności jak już Maluszki będą z nami.
Kiniaa odpoczytaj już więcej,fajnego masz męża,jak tyle pomaga w domu/
Więcej nie pamiętam,za co bardzo przepraszam :)

U mnie niestety nie za ciekawie,złapałam anginę,nie mogę przełknąć śliny,tak gardło boli :( Noc i wieczór był masakryczny,co pół godziny herbata,żeby rozgrzać gardło i nieco zmniejszyć ból... ogólnie czuję się kiepsko,mam tylko nadzieję,że mnie nie rozbiera coś gorszego... nie na sam koniec..
Jutro muszę iść rano na badania,muszę się opatulić ciepło szalem i może jakoś wyjdę,kiepsko być teraz chorą :(
Z miłych rzeczy to napiszę tylko tyle,że włączyłam Misiowi głośno muzykę klasyczną jak Was czytałam i brzuch tak podskakiwał,że nie mogłam się napatrzeć :)
Co najlepsze - jadąc samochodem nagraliśmy sobie z mężem największe hity disco-polo lat 90' ,bo już nie da się tego radia słuchać -jedno i to samo i to rzucanie ścianą o groch :D
i jak tylko Mały usłyszy muzykę to samo robi przy disco :D
mamy niezły ubaw :)

Zgłoś nadużycie #13529 16 stycznia 2014, 11:01

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry.
Faktycznie produkcja postów mega tutaj :) . UWAGA. MAMA NEWSA :) nie nie urodziłam jeszcze, wyspałam się dzisiaj, raz tylko na siku wstawanie HURRRA :) mega happy.
Biore sie za tworzenie obiadu.

Niutka współczuje samopoczucia dbaj o siebie. Dorotka smarowanie olejkiem może zminializuje ten ból? biedula.

A ogólnie udanego dnia wam życze kobitki.

Zgłoś nadużycie #13530 16 stycznia 2014, 11:01

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry.
Faktycznie produkcja postów mega tutaj :) . UWAGA. MAMA NEWSA :) nie nie urodziłam jeszcze, wyspałam się dzisiaj, raz tylko na siku wstawanie HURRRA :) mega happy.
Biore sie za tworzenie obiadu.

Niutka współczuje samopoczucia dbaj o siebie. Dorotka smarowanie olejkiem może zminializuje ten ból? biedula.

A ogólnie udanego dnia wam życze kobitki.