Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13491 16 stycznia 2014, 8:51

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

może znów masz to uczulenie jak na proszek do prania?

To ewidentnie przez te rozstepy. Jeden dzien mnie az parzy a drugi dzien sa nowe :/

Zgłoś nadużycie #13492 16 stycznia 2014, 8:56

Dorota93 Supermama
Margaret czy sa nowe wiesc o Ece i Adusi?

Zgłoś nadużycie #13493 16 stycznia 2014, 9:05

Konto usunięte
Hej lasencje :D spałam ,ale nogi to chyba sobie zaraz sikierą odrąbie !! Ile one jeszcze będą puchły ? :(
Ewelina no mi lekarz powiedział że kroczę mnie tak boli od tego że szyjki już prawie nie mam,a na zgage to taj jak pisze Dorota ,migdały najlepsze ! :)
Dorota faktycznie długo pospałaś :( :* nie dotykaj brzucha bo skórczy dostaniesz ! :D hihi przytulam :* i wspólczuję swędzenia ,bo mam to samo ! :(
Lorelei nie masz rozstępów ,to Ci zazdroszczę ,bo ja mam i to naprawdę spore ! Ale mam to gdzieś ,nic na to nie poradzę :D hihi dziś noc przespałaś ,a brzuszek Ci nie dokucza ?

Buziaki :*
Reszta Mamusiek pobudka !! :D

Zgłoś nadużycie #13494 16 stycznia 2014, 9:07

Dorota93 Supermama
Hej kincia :* z tymi nogami mamy tak samo... jak skurcze? U mnie nic :D

Zgłoś nadużycie #13495 16 stycznia 2014, 9:07

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Hej dziewuszki-przepraszam ze tak wczoraj zniknelam bez pozegnania ale tak strasznie bolaknmnie brxuch z jednej strony ze nie moglam nawet oddychac.Podobno z bolu orzez sen krxyczalam.Ece przyslala wieczorem smsa ze czeka na konsultacje i dalej nic nie wie.Jedno jest pewne ze Ada urodzi sie w Gdansku.Naprodukowalyscie wczoraj tyle lektury ze nie moge tego nadrobic

Zgłoś nadużycie #13496 16 stycznia 2014, 9:10

Kincia tobie nogi puchna'a mi rece.Rano sie budze z takim bolem ze szok

Zgłoś nadużycie #13497 16 stycznia 2014, 9:11

Dorota93 Supermama

Margaret80 napisał(a)

Hej dziewuszki-przepraszam ze tak wczoraj zniknelam bez pozegnania ale tak strasznie bolaknmnie brxuch z jednej strony ze nie moglam nawet oddychac.Podobno z bolu orzez sen krxyczalam.Ece przyslala wieczorem smsa ze czeka na konsultacje i dalej nic nie wie.Jedno jest pewne ze Ada urodzi sie w Gdansku.Naprodukowalyscie wczoraj tyle lektury ze nie moge tego nadrobic

To usciski dla nich!
Kincia to ten szpital gdzie Ty ??
A u Ciebie juz lepiej margaret?

Zgłoś nadużycie #13498 16 stycznia 2014, 9:12

basza Fajna mama
Dzien doberek! Milo Was od rana podczytac,

Dorotka az Cie parzylo, wspolczuje i przytulam. No, ale te rozstepy taki bladziutkie masz dobre kremy i te plastry co polecalam kiedys Kinci i nie bedzie nic widac.

Kincia i jak tam dzisiaj ?? Wczoraj wrocilas a My juz polazlysmy :-
/

Dzien dobry Lorelai gratuluje dobrej nocy, ale musze sie pochwaluc, ze Ja tez z 4h dzis pospalam w sumie to jakis rekord.

Ewelina krocze moze bolec od tego, ze dzidziulec napiera glowka.

Margaret przekaz prosze Ece usciski i napisz co u Niej i oczywis ie u Ciebie.

Zgłoś nadużycie #13499 16 stycznia 2014, 9:15

Dorota93 Supermama
Basza jakie to plastry?
Dobrze, ze choc troche sie wyspalas :*

Zgłoś nadużycie #13500 16 stycznia 2014, 9:20

Ewelina91 Początkująca
dzień dobry wszystkim :) dziękuje za rady. dzwonię już do mężulka by mi je zakupił jak będzie wracał z przedszkola :) widze że nie tylko ja miałam spokojniejszą noc,wstałam tylko 2-3 razy na siusiu :) rano wstać nie mogłam więc ledwo patrząc na oczy wyszykowałam synka do przedszkola i mąż go zawiózł a ja tak leżę.
Kincia - no to we wtorek musi mnie lekarz porządnie zbadać bo mnie okropnie boli krocze tak że nie mogę chodzić a jak przychodzi wstać z łóżka to ze łzami w oczach... koszmar po prostu ....
dziewczyny czytam was na bierząco i naprawde robicie smaki jak całą ciąże nie miałam ochoty na żadne tłuste rzeczy to teraz mam smaka na placki ziemniaczane,frytki , prażynkami też bym nie pogardziła :D hehehe

Zgłoś nadużycie #13501 16 stycznia 2014, 9:22

lorelei_l Fajna mama
Margaret - jak tak bardzo Cię bolało to może znaczy, że już niedługo :) przekaż od nas Ece pozdrowienia :) trzymam kciuki, żeby się nie musiała dłużej stresować i żeby wszystko się dobrze skończyło :)
Kincia- generalnie ja kocham mój brzuch, bo jest zupełnie bezproblemowy :) twardnieje tylko jak bejbiś sprawdza czy na pewno nie da się wyjść tyłkiem w okolicy prawego żebra :) a zgłaszałaś lekarzowi, że masz takie duże obrzęki? podobno herbata z pokrzywy jest na to dobra
Basza- szalejesz z tym spaniem :P ale dobrze to na sesje będziesz mieć więcej sił, bo takie ciągłe uśmiechanie to wykańcza :D

Ja sobie zaraz idę poćwiczyć :) bo jak teraz tak paskudnie to odpuściłam spacerki, żeby się nie przeziębić. A ćwiczenia fajne :) mogę więcej rzeczy zrobić niż w 6 miesiącu :) już nie mówiąc o tym, że przerywam co 3 minuty, bo mam ataki ziewania :)

Zgłoś nadużycie #13502 16 stycznia 2014, 9:25

Dorotka u mnie juz dobrze ale nie wiem co to bylo.Tobie wspolczuje tego pieczenia i swedsenis.Gratuluje wszystkim ktorym udalo sie spokojnie przesoac nic :)

Zgłoś nadużycie #13503 16 stycznia 2014, 9:27

Dorota93 Supermama
Umowilam sie na wizyte na 3 lutego :)

Zgłoś nadużycie #13504 16 stycznia 2014, 9:29

basza Fajna mama
Margaret o juz napisalas :-) . Dobrze, ze dzisiaj juz lepiej :-) ).

Dorotka sa takie.plastry na blizny, Ja je stosowalam po roznych operacjach i.tak pieknie dzialaja, ze.saok..a przeciez rozstepy to nic innego jak blizny i tak sobie pomyslalam, ze.jesli mialabym.rozstepy to na pewno.sprobowalabym. Juz poszukam.nazwy i wysle.

Lorelai daj Kochana troche.mocy.na cwiczenia.

Zgłoś nadużycie #13505 16 stycznia 2014, 9:31

Dorota93 Supermama
Basza daruj se cwiczenia !

Zgłoś nadużycie #13506 16 stycznia 2014, 9:34

Ewelina91 Początkująca
czytam tak o roztępach co piszecie ja w pierwszej ciąży miałam bardzo dużo ich cały brzuch w czerwonych pręgach płakałam jak to widziałam ... ale dla maluszka wszystko, :) ale kiedy zaczełam chudnąć brzuch zaczął się kurczyć rozstępy robiły się nie widoczne śmiało mogłam wskoczyć w strój kompielowy bo nie było ich widać teraz widać bo skóra się naciągła i mam białe takie .. ale żadnych nowych,,. tak dla pocieszenia mnie każdy straszył że one nie znikną ani nie zbledną a tu prosze :)

Zgłoś nadużycie #13507 16 stycznia 2014, 9:41

Dorota93 Supermama

Ewelina91 napisał(a)

czytam tak o roztępach co piszecie ja w pierwszej ciąży miałam bardzo dużo ich cały brzuch w czerwonych pręgach płakałam jak to widziałam ... ale dla maluszka wszystko, :) ale kiedy zaczełam chudnąć brzuch zaczął się kurczyć rozstępy robiły się nie widoczne śmiało mogłam wskoczyć w strój kompielowy bo nie było ich widać teraz widać bo skóra się naciągła i mam białe takie .. ale żadnych nowych,,. tak dla pocieszenia mnie każdy straszył że one nie znikną ani nie zbledną a tu prosze :)

to mam nadziję :)

Zgłoś nadużycie #13508 16 stycznia 2014, 9:42

basza Fajna mama
Dorotka JA nie bede cwiczyc Ja chve tylko sily hihihi. Te plastry to.sutricon w aptekach internetowych sa tansze.niz.w zwyklych :-)

Zgłoś nadużycie #13509 16 stycznia 2014, 9:43

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej, idę dziś odwiedzić Ece w szpitalu, mam nadzieję, że czegoś się dowiem :)
Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #13510 16 stycznia 2014, 9:44

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dorotka JA nie bede cwiczyc Ja chve tylko sily hihihi. Te plastry to.sutricon w aptekach internetowych sa tansze.niz.w zwyklych :-)

ale jak dolicze przeyslke wyjdzie mi na to samo :(
o ktorej masz sesje?:*