Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13371 15 stycznia 2014, 20:19

lorelei_l Fajna mama
Kinia jak skończycie pokój robić to wrzuć zdjęcia, bo chciałabym zobaczyć mebelki w pokoju :)

Zgłoś nadużycie #13372 15 stycznia 2014, 20:23

ewka90 Gotowa na wszystko
Ja też uważam, że każdy ma prawo decydować o wychowaniu swojego dziecka. Więc szanuję Wasz wybór.

Kiniaa dobrze, że się odezwałaś :) Jak skończycie pokoiki to oczywiście pochwal się zdjęciem później :)
No faktycznie rozkręciłyśmy się z pisaniem po kilkugodzinnej nieobecności ciężko nadrobić wszystko :)

Zgłoś nadużycie #13373 15 stycznia 2014, 20:29

Anett Gotowa na wszystko
Tymczasem ja uciekam, dupka już mnie boli a przydałoby się przeczytać z raz notatki :)
ale jeszcze się tu pojawię :)

Miłego wieczoru/nocy :)

Zgłoś nadużycie #13374 15 stycznia 2014, 20:34

Anett powodzenia w nauce :) Ja też uciekam, położę się i jakiś film zobaczę. Jak nie zasnę to pewnie jeszcze później wpadnę :)

Zgłoś nadużycie #13375 15 stycznia 2014, 20:35

Kiniaa Gotowa na wszystko
Lorelei-a pewno że cykne efekt naszej pracy ;)

Kincia-wiesz co ja czasem sama sobie się dziwie ze daje radę praca dom i córka ale mam pomoc w mężu,on ciagle mi tłumaczy żebym zwolniła tępo i odpoczęła.Wiec u nas jest tak że po pracy mój mąz nigdy nie siedzi na kanapie wielce zmeczony tylko więcej robi w domu niż ja i reszte wieczoru poswieca mi i Kornelce :)
Powiem ci ze moja Kornelka należy do dzieci spokojnych,nie musimy za nia ganiac po całym mieszkaniu i non stop pilnować ,potrafi i bawic się sama :) chodzi do żłobka wiec dużo tam się uczy :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #13376 15 stycznia 2014, 20:37

Anett,Ewcia miłego wieczoru i spokojnej nocki w razie jakbyście nie wpadły :) :) :)

Zgłoś nadużycie #13377 15 stycznia 2014, 21:15

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

Lorelei-a pewno że cykne efekt naszej pracy ;)

Kincia-wiesz co ja czasem sama sobie się dziwie ze daje radę praca dom i córka ale mam pomoc w mężu,on ciagle mi tłumaczy żebym zwolniła tępo i odpoczęła.Wiec u nas jest tak że po pracy mój mąz nigdy nie siedzi na kanapie wielce zmeczony tylko więcej robi w domu niż ja i reszte wieczoru poswieca mi i Kornelce :)
Powiem ci ze moja Kornelka należy do dzieci spokojnych,nie musimy za nia ganiac po całym mieszkaniu i non stop pilnować ,potrafi i bawic się sama :) chodzi do żłobka wiec dużo tam się uczy :)

No to masz cudowne dziecko ! :) marzę o takiej córce :) morze dziewczynki są spokojniejsze ? Hihi dobrze mieć w mężu takie oparcie ,nic nie liczy się tak jak meega wsparcie w najbliższej osobie. Niczym tego nie zastąpisz :)

Zgłoś nadużycie #13378 15 stycznia 2014, 21:15

kirsti30 Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Jestem ! Musiałam zjeść pizze ,mąż mi podgrzał bo tak zgłodniałam że szok ,ale to nic nowego :)
Już opowiadam :)
Poszłam najpierw do położnej w moim mieście do przychodni ,opowiedziałam jej o moim brzuchu twardym,nocy nieprzespanej,dusznościach,bólach w kroczu i wymiotowaniem. Wkręciła mnie dobra kobieta w kolejke bez kolejki :D do ginekologa ,mu również powiedziałam to wszystko ,zbadał mnie stwierdził że szyjki już prawie nie mam ,a rozwarcie troszkę większe niż na opuszek ,ale raczej jeszcze nie rodze :P dał mi skierowanie do szpitala na ktg ,bo w przychodni nie robią. Pojechałam na ktg, była bardzo miła pielęgniarka :D pozdrawiam ! Która stwierdziła że "coś" wymyślam bo twardnienie brzuszka i bóle krocza to jest "fizjologia ciąży przecież " i jestem przewrażliwiona. Przecież lekarz mi dał skierowanie ,sama sobie tego nie wymyśliłam ,ale ok !
Wróciłam z wynikiem z ktg do przychodni do gin i powiedział że zapis z ktg jest dobry ,taki ból krocza mam od tego że szyjka jest skrócona prawie na maxa. W poniedziałek mam przyjść po zwolnienie i wtedy zbada mnie i znów zobaczy co tam na dole się dzieje :P a i pokazałam mu wynik z posiewu szyjki i zaś mam antybiotyki do wzięcia :( teraz będe leżeć i Was nadrabiać ,bo widzę już ładnie stron napisane :)
Buźka i dzięki za trzymanie kciuków :*

aż musze to skomentować, ostatnim razem jak mnie mój gin wysłał do szpitala moja położna też zadawała jakieś dziwne pytania, a ja jej na to: pierwszy raz w zyciu jestem w ciąży i nie wiem czy to normalne....i ją zatkało. Także lepiej 50 razy jeździć niż później raz żałowac do końca życia. Musisz być padnięta biedna.

Zgłoś nadużycie #13379 15 stycznia 2014, 21:18

Anett wyslij tego księdza do nas, my go zeswatamy z naszym może mu przejdzie do rozumku :) nam sam zaproponował ślub z chrzcinami i powiedział że zamiast wielkiego ślubu to lepiej żebyśmy gdzieś wyjechali....TAJWAN :D

Zgłoś nadużycie #13380 15 stycznia 2014, 21:19

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Jasne- kto pyta nie błądzi :) nie jesteśmy praktykująco-wierzący :) i w mojej prywatnej opinii (do nikogo nie nawiązuje) nie ma to sensu, skoro nie będę dziecka wychowywać według tych zasad. Jak będzie miało potrzebę bycia ochrzczonym np w wieku lat 12-15-20 to oczywiście nie będę przeciwna o ile będzie świadome co to znaczy. Bo mam przekonanie, że nie powinno chodzić o playstation :)

Moim zdaniem 8 lat to za mało żeby zrozumieć o co chodzi i być pełen świadom swojego wyboru. Jeszcze może gdyby to było w inny sposób przeprowadzane.. Te wielkie przyjęcie ,prezenty to chodzi tylko o to ,a nie o to jaką drogę się wybiera przez życie. Ja praktykuje ale biblie ,a nie jakieś inne dziwne rzeczy :D ( pewnie wiesz o co chodzi ) :)

Zgłoś nadużycie #13381 15 stycznia 2014, 21:20

siedze na piłce i czytam was, jak zawsze cieżko nadrobić. Jejku boje się nocy, jak zbliża się 22:00 to zastanawiam się czy będe spać....hm.

Te próbki to najlepszy pomysł, super, lepiej niz kupować całe zestawy.

Zgłoś nadużycie #13382 15 stycznia 2014, 21:23

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

aż musze to skomentować, ostatnim razem jak mnie mój gin wysłał do szpitala moja położna też zadawała jakieś dziwne pytania, a ja jej na to: pierwszy raz w zyciu jestem w ciąży i nie wiem czy to normalne....i ją zatkało. Także lepiej 50 razy jeździć niż później raz żałowac do końca życia. Musisz być padnięta biedna.

No te pielęgniarki potrafią być cudowne :D tak jak i w Twoim przypadku nie było to miłe spotkanie ,tak i ja mialam dość bycia tam i patrzenia jak z łaską wszystko robi. Ale przekonałam się w jednym ! Nie urodzę tam nigdy !! Nie dziwie się że kobiety które tam rodzą ,to juz dzieci nigdy nie chcą mieć ,bo taka polozna moze cały poród zepsuć .Wolę już rodzić w szałasie przy drodze :D hihi

Zgłoś nadużycie #13383 15 stycznia 2014, 21:26

Pieczemy piernika :D

Kincia aż tak źle to chyba nie będzie żeby przy drodze rodzić, ale ja tez wolałabym w domu rodzić niż z takim wsparciem.

Zgłoś nadużycie #13384 15 stycznia 2014, 21:29

kincia napisał(a)

No to masz cudowne dziecko ! :) marzę o takiej córce :) morze dziewczynki są spokojniejsze ? Hihi dobrze mieć w mężu takie oparcie ,nic nie liczy się tak jak meega wsparcie w najbliższej osobie. Niczym tego nie zastąpisz :)

Twoja Diana jak się urodzi też będzie cudowna....z pewnoscia taka jak sobie wymarzyłaś :) :) :)

Zgłoś nadużycie #13385 15 stycznia 2014, 21:35

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Pieczemy piernika :D

Kincia aż tak źle to chyba nie będzie żeby przy drodze rodzić, ale ja tez wolałabym w domu rodzić niż z takim wsparciem.

Dawaj tego piernika mi tu no ! :D
Nie ake masz racje z takim wsparciem ,to dziękuje i też wolę rodzić w domu ,mój kot by mi lepiej pomógł niż taka położna :D jak uszka Puszato ? :( mamy nadzieję że lepiej ! :)

Zgłoś nadużycie #13386 15 stycznia 2014, 21:36

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

Twoja Diana jak się urodzi też będzie cudowna....z pewnoscia taka jak sobie wymarzyłaś :) :) :)

Dziękuje :*
Mam nadzieję :P hihi

Zgłoś nadużycie #13387 15 stycznia 2014, 21:46

basza Fajna mama
Ja przez te mistrzostwa w pilce recznej urodzę zaraz.... Pomocy

Zgłoś nadużycie #13388 15 stycznia 2014, 21:56

Konto usunięte

basza napisał(a)

Ja przez te mistrzostwa w pilce recznej urodzę zaraz.... Pomocy

Basiu co się dzieje ?

Zgłoś nadużycie #13389 15 stycznia 2014, 22:02

Baszko jeszcze nie rodź... Jutro sesja :) a co tam się dzieje? bo nawet nie oglądam.

Zgłoś nadużycie #13390 15 stycznia 2014, 22:04

Kirsti piernik... hmm... Może chciałabyś się podzielić z forumowymi ciężarówkami? :)

Staraj się nie myśleć o śnie o może nie będzie tak źle. Zrelaksuj się.