Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13351 15 stycznia 2014, 19:52

ewka90 Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

To już nie czytaj :p
jakbyśmy miały na to wszystko uwazać to byśmy zbzikowały... :) Baszko wcinaj ananasa i nic się nie przejmuj :)
A ja muszę się oficjalnie przyznać, że się przejadłam ehh.. :)

Ewka a Ty byłaś na tej imprezie? :)

Na jakiej imprezce? Tej karnawałowej? Jeśli o nią pytasz to nie byłam. Mąż już nie chciał ze mną iść tańczyć...;/ No i tak szczerze nie miałabym co ubrać.
Ale chrzestna mojego męża ma 8 lutego 50 lat i ma imprezkę z orkiestrą więc jeszcze potańczę :)

Zgłoś nadużycie #13352 15 stycznia 2014, 19:53

Anett Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

ale Ty jako królowa musisz mieć elegancko zrobione ! :*
idę się myć i przy okazji wykonać gimnastykę z pomocą lusterka ahahah

Ooo kochana powodzenia :) ja to już nawet lusterka nie używam, tylko krem i wszystko na oślep hihi

Zgłoś nadużycie #13353 15 stycznia 2014, 19:53

Ale do tego czasu leżę i dużo odpoczywam, wg zaleceń pana doktora :)

Zgłoś nadużycie #13354 15 stycznia 2014, 19:54

Anett Gotowa na wszystko

ewka90 napisał(a)

Na jakiej imprezce? Tej karnawałowej? Jeśli o nią pytasz to nie byłam. Mąż już nie chciał ze mną iść tańczyć...;/ No i tak szczerze nie miałabym co ubrać.
Ale chrzestna mojego męża ma 8 lutego 50 lat i ma imprezkę z orkiestrą więc jeszcze potańczę :)

Nie nie chodziło o ten ślub i chrzest znajomych :)

Ale fajnie, moi znajomi organizują bal karnawałowy 1 marca to juz raczej nie potańczę :(

Zgłoś nadużycie #13355 15 stycznia 2014, 19:55

Dorota93 Supermama
1 marca ślub miałam brać, jakaś fajna data :)
dobra spadam :P

Zgłoś nadużycie #13356 15 stycznia 2014, 19:55

No Anett 1 marca to już raczej nie potańczysz na tej imprezce ;p ;) Ale za rok w karnawale sobie odbijesz :)
Na imprezce nie byłam ale w kościele tak. Ale rozmawiałam z ludźmi, którzy byli to podobno było super i nikt nie był zmieszany :)

Zgłoś nadużycie #13357 15 stycznia 2014, 20:02

lorelei_l Fajna mama
O żesz raptem godzinę mnie nie było a tu tyle do nadrobienia :)
Ewka ale się uśmiałam o wywoływaniu skurczy z nudów :) ja podobnie jak Basza jestem za karmieniem i aktywnością :)
Margaret- jabłko i jogurt ewidentnie nie starcza psychicznie- na myśl o ciastku czekoladowym dostaję ślinotoku :D DD ale jako że po czekoladzie moje uczulenie boli 5 razy bardziej to mam motywator :)
Kincia może ludzie się boją, że ich będziesz bić :) jak te kobiety od wózków :)
Basza ty się relaksuj przed sesją, bo może nie zaśniesz w nocy, ale jak będziesz zrelaksowana to zdjęcia lepsze wyjdą :)
Anett będziesz mogła powiedzieć, że przypadkiem wpadłaś brzuchem na kota to przyszły tatuś nie będzie mógł nic powiedzieć :) ten wasz ksiądz to powinien zobaczyć, że papież jakoś nie miał problemu z chrzcinami dziecka rodziców bez ślubu czy samotnej matki
Dorota czemu ananas jest zły? chyba jest tak jak mówisz, że tyle teorii jest, że nic nie powinniśmy jeść
Vikaa13 witaj :)

Ja generalnie ślub mam tylko cywilny, chrzcin nie planuję, cała rodzina już uprzedzona. Jedynie siostra W. nie wierzy (a mówilśmy jej już chyba z 3 razy) i cały czas pyta kogo na rodziców chrzestnych bierzemy...
Powiem wam, że ikea mnie zawiodła- nie było moich pudełek, teraz muszę szukać w necie

Zgłoś nadużycie #13358 15 stycznia 2014, 20:05

Kiniaa Gotowa na wszystko
Witajcie kobitki :) chyba was nie nadrobię..wybaczcie nie dam rady ;)
U nas wielkie wykończenia pokoi i to wszystko po pracy mąż robi a ja nadzoruje.Nie mam kiedy do was tu wpaść bo po pracy ciągle cos tam do roboty jest a i dziecku trzeba troche czasu poswiecic bo pół dnia nas nie widzi :) Ja pranie i prasowanie ciuszków dla synka planuje jak już na wolnym będę czyli od 1 lutego,wtedy będę miała dużo czasu i w ciągu kilku dni wyrobie się z wszystkim :) Już czuje się zmęczona wiec biorę wolne koniec kropka ;)

Dziewczyny a wiecie jak się czuje Ece i jak tam u niej ?? ?zmartwiła mnie jak przeczytałam że w szpitalu jest :( mam nadzieje ze u niej się uspokoiło
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #13359 15 stycznia 2014, 20:06

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

O żesz raptem godzinę mnie nie było a tu tyle do nadrobienia :)
Ewka ale się uśmiałam o wywoływaniu skurczy z nudów :) ja podobnie jak Basza jestem za karmieniem i aktywnością :)
Margaret- jabłko i jogurt ewidentnie nie starcza psychicznie- na myśl o ciastku czekoladowym dostaję ślinotoku :D DD ale jako że po czekoladzie moje uczulenie boli 5 razy bardziej to mam motywator :)
Kincia może ludzie się boją, że ich będziesz bić :) jak te kobiety od wózków :)
Basza ty się relaksuj przed sesją, bo może nie zaśniesz w nocy, ale jak będziesz zrelaksowana to zdjęcia lepsze wyjdą :)
Anett będziesz mogła powiedzieć, że przypadkiem wpadłaś brzuchem na kota to przyszły tatuś nie będzie mógł nic powiedzieć :) ten wasz ksiądz to powinien zobaczyć, że papież jakoś nie miał problemu z chrzcinami dziecka rodziców bez ślubu czy samotnej matki
Dorota czemu ananas jest zły? chyba jest tak jak mówisz, że tyle teorii jest, że nic nie powinniśmy jeść
Vikaa13 witaj :)

Ja generalnie ślub mam tylko cywilny, chrzcin nie planuję, cała rodzina już uprzedzona. Jedynie siostra W. nie wierzy (a mówilśmy jej już chyba z 3 razy) i cały czas pyta kogo na rodziców chrzestnych bierzemy...
Powiem wam, że ikea mnie zawiodła- nie było moich pudełek, teraz muszę szukać w necie

My również nie planujemy chrzcin :) jak mi dziecko powie że chce chrzciny ,to mu zrobię ,a jak nie to nie :) chcę żeby miała wybór :) nie było pudełek w ikea ? Buuu :P

Zgłoś nadużycie #13360 15 stycznia 2014, 20:08

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

Witajcie kobitki :) chyba was nie nadrobię..wybaczcie nie dam rady ;)
U nas wielkie wykończenia pokoi i to wszystko po pracy mąż robi a ja nadzoruje.Nie mam kiedy do was tu wpaść bo po pracy ciągle cos tam do roboty jest a i dziecku trzeba troche czasu poswiecic bo pół dnia nas nie widzi :) Ja pranie i prasowanie ciuszków dla synka planuje jak już na wolnym będę czyli od 1 lutego,wtedy będę miała dużo czasu i w ciągu kilku dni wyrobie się z wszystkim :) Już czuje się zmęczona wiec biorę wolne koniec kropka ;)

Dziewczyny a wiecie jak się czuje Ece i jak tam u niej ?? ?zmartwiła mnie jak przeczytałam że w szpitalu jest :( mam nadzieje ze u niej się uspokoiło

Kinia nie dziwie się że nie nadrabiasz ,bo ja też nie nadrabiam tak nam sie lutóweczki rozkręciły :D
Super że posuwa się praca przy pokojach :) odpocznij sobie Kochana :* bo się zarobisz ! A Ece leży w szpitalu i w sumie to tylko tyle wiemy :( jeszcze nie urodziła

Zgłoś nadużycie #13361 15 stycznia 2014, 20:09

Lorelei-a można zapytać,czemu nie będziecie chrzcić dziecka ?? to jest taki wasz wybór czy nie możecie ??
my tez jesteśmy po slubie cywilnym ale dzieci normalnie chrzcimy...

Zgłoś nadużycie #13362 15 stycznia 2014, 20:12

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

My również nie planujemy chrzcin :) jak mi dziecko powie że chce chrzciny ,to mu zrobię ,a jak nie to nie :) chcę żeby miała wybór :) nie było pudełek w ikea ? Buuu :P

Kincia słuchaj tego- mi znajomi powiedzieli, że powinnam zrobić chrzciny, bo jak to, że potem wszystkie dzieci w klasie dostaną prezenty na komunię, a mój syn-nie. Już nie zdzierżyłam i powiedziałam, że jeśli o to chodzi w komunii to mu kupie te piep.. playstation :D

Zgłoś nadużycie #13363 15 stycznia 2014, 20:14

Kincia-masz racje ja musze zwolnic tepo troche ale już o lutego będę lezec i pachniec jak to się mówi :)
widzę że ty tez chrzcin nie planujesz,może dobrze myślisz o tym wyborze ze strony dziecka ale ja chyba bym tak nie potrafiła nie ochrzcić dziecka....no ale to jest każdego indywidualna sprawa i jak komu pasuje tak prawda :)

Zgłoś nadużycie #13364 15 stycznia 2014, 20:14

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Kincia słuchaj tego- mi znajomi powiedzieli, że powinnam zrobić chrzciny, bo jak to, że potem wszystkie dzieci w klasie dostaną prezenty na komunię, a mój syn-nie. Już nie zdzierżyłam i powiedziałam, że jeśli o to chodzi w komunii to mu kupie te piep.. playstation :D

Ahahah :D dobre :D haha ale się uśmiałam :D u mnie rodzina też wie że nie planujemy chrzcin ,ale tak jak u Ciebie są przypadki że niektórzy pytają mnie czy rodziców chrzestnych mam wybrane :D a reszta mówi że to nasze dziecko i mamy prawo wychowywać je tak jak chcemy. Ja również kupie to playstation jeśli będzie trzeba :D

Zgłoś nadużycie #13365 15 stycznia 2014, 20:15

lorelei_l Fajna mama

Kiniaa napisał(a)

Lorelei-a można zapytać,czemu nie będziecie chrzcić dziecka ?? to jest taki wasz wybór czy nie możecie ??
my tez jesteśmy po slubie cywilnym ale dzieci normalnie chrzcimy...

Jasne- kto pyta nie błądzi :) nie jesteśmy praktykująco-wierzący :) i w mojej prywatnej opinii (do nikogo nie nawiązuje) nie ma to sensu, skoro nie będę dziecka wychowywać według tych zasad. Jak będzie miało potrzebę bycia ochrzczonym np w wieku lat 12-15-20 to oczywiście nie będę przeciwna o ile będzie świadome co to znaczy. Bo mam przekonanie, że nie powinno chodzić o playstation :)

Zgłoś nadużycie #13366 15 stycznia 2014, 20:16

lorelei_l napisał(a)

no niezłe,dobrze odpaliłaś hehe...dla nie których to tylko prezenty najważniejsze...

Zgłoś nadużycie #13367 15 stycznia 2014, 20:17

lorelei_l Fajna mama

kincia napisał(a)

Ahahah :D dobre :D haha ale się uśmiałam :D u mnie rodzina też wie że nie planujemy chrzcin ,ale tak jak u Ciebie są przypadki że niektórzy pytają mnie czy rodziców chrzestnych mam wybrane :D a reszta mówi że to nasze dziecko i mamy prawo wychowywać je tak jak chcemy. Ja również kupie to playstation jeśli będzie trzeba :D

U mnie nawet babcia przyznała, że to na tym etapie nasz wybór a to czy ktoś jest dobrym człowiekiem nie zależy od tego czy ma chrzest :D a uważam, że bardzo mądrze powiedziała :)

Zgłoś nadużycie #13368 15 stycznia 2014, 20:18

Kincia,Lorelei-szanuje wasz wybór :)

Zgłoś nadużycie #13369 15 stycznia 2014, 20:18

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

Kincia-masz racje ja musze zwolnic tepo troche ale już o lutego będę lezec i pachniec jak to się mówi :)
widzę że ty tez chrzcin nie planujesz,może dobrze myślisz o tym wyborze ze strony dziecka ale ja chyba bym tak nie potrafiła nie ochrzcić dziecka....no ale to jest każdego indywidualna sprawa i jak komu pasuje tak prawda :)

No dokładnie to każdego indywidualna sprawa ,ja również szanuję decyzje innych i nie przeszkadza mi to w ogóle jeśli ktoś chrzci swoje dzieci :)
Musisz koniecznie odpocząć ,bo Ty masz jeszcze piękną Kornelie,która pewnie potrzebuje bardzo dużo uwagi :) siostrzeniec męza jak przyjeżdza ma 13 miesięcy ,to nie mogę za nim nadążyć i się zastanawiam jak to robią te kobiety co są w ciąży i mają roczne dziecko... Szacun ! Ja bym nie dała rady za słaba jestem ! :D

Zgłoś nadużycie #13370 15 stycznia 2014, 20:18

Anett Gotowa na wszystko
Ojj Ewka w przyszłym roku nadrobie, glutusia zostawię z babcią i pójdę w tango hihi tak mi się już chcę zawładnąć parkietem, że nie mogę wytrzymać :) ale wytrzymam przecież hihi
Kiniaa spokojnie, wybaczymy :) dobrze, że remont idzie pełną parą :)
Kincia, Lorelei właściwie mogę Was zrozumieć, ale ja tak jak Kiniaa nie umiałabym nie ochrzcić... u nas tak już jest i tyle :) ale toleruję Wasz wybór :)