Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13291 15 stycznia 2014, 18:37

ewka90 Gotowa na wszystko
Anett frytki ?? Mniam a nie mam w domu;/ Buu... Dopiero jutro będę mogła zjeść...;/

Basza u mnie chrzciny dość wcześnie pewnie będą myślę, że około miesiąca max 1.5 po porodzie. Taka tradycja. Chyba, że będę się źle czuła ja albo Mały. No wydatek spory... U nas w sumie też tylko nasze rodzeństwo, chrzestni, dziadkowie i pradziadkowie, ale nas tyle jest :)

Zgłoś nadużycie #13292 15 stycznia 2014, 18:38

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Anett- nie kus frytami na kolacje!ja staram sie nie robic drzemek w dzien bo wtedy juz moge zaoomniec o spaniu w nocy.

Zgłoś nadużycie #13293 15 stycznia 2014, 18:38

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Ludziom nie dogodzisz albo komentują o Matko jaki wielki brzuch moze to blizniaki albo o nie jaki maly brzuszek, w ciazy nie mozna sie odchudzac....

bo ludzie wszystko zawsze wiedzą lepiej :/

Zgłoś nadużycie #13294 15 stycznia 2014, 18:40

Anett Gotowa na wszystko
Ewka90 u nas frycie samoróbki :) właśnie mama ciecha ziemniaki, kurcze ale najpierw muszę zjeść coś słodkiego.. :)

Skoro już weszłyście na temat chrzcin, nam ksiądz kategorycznie odmówił chrztu przed ślubem ale ciekawe co on na to, żeby zrobić ślub i chrzest razem bo to ostatnio rozważamy... :)

Zgłoś nadużycie #13295 15 stycznia 2014, 18:40

Dorota93 Supermama
mniam frytki ! :) u mnie były wczoraj :D

Zgłoś nadużycie #13296 15 stycznia 2014, 18:41

Ludźmi nie ma co się przejmować, ja jak wiecie na początku się bardzo przejmowałam tym, że porównują mnie do tej szwagierki, która rodzi w marcu ale teraz mam to gdzieś! Niech ma brzuszek jaki chce i niech tyje ile chce, ja przynajmniej jem to na co mam ochotę a nie pilnuję się nie ograniczam wszystkiego tak jak ona :) ) A ciotki poplotkują pokomentują i zapomną :)

Zgłoś nadużycie #13297 15 stycznia 2014, 18:41

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Ewka90 u nas frycie samoróbki :) właśnie mama ciecha ziemniaki, kurcze ale najpierw muszę zjeść coś słodkiego.. :)

Skoro już weszłyście na temat chrzcin, nam ksiądz kategorycznie odmówił chrztu przed ślubem ale ciekawe co on na to, żeby zrobić ślub i chrzest razem bo to ostatnio rozważamy... :)

jak dla mnie to super pomysł :) fajne są takie łączone imprezki :)

Zgłoś nadużycie #13298 15 stycznia 2014, 18:42

No Anett fajny pomysł :) Jedna imprezka, a dwie okazje ;)

Zgłoś nadużycie #13299 15 stycznia 2014, 18:43

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Ludźmi nie ma co się przejmować, ja jak wiecie na początku się bardzo przejmowałam tym, że porównują mnie do tej szwagierki, która rodzi w marcu ale teraz mam to gdzieś! Niech ma brzuszek jaki chce i niech tyje ile chce, ja przynajmniej jem to na co mam ochotę a nie pilnuję się nie ograniczam wszystkiego tak jak ona :) ) A ciotki poplotkują pokomentują i zapomną :)

BRAWO !

Zgłoś nadużycie #13300 15 stycznia 2014, 18:44

Anett Gotowa na wszystko
Margaret drzemki w dzień dość rzadko mi się zdarzają a dziś mnie znużyło tylko dlatego, że wczoraj padłam w podobnej porze :) a brzuchem się nie przejmuj, ja tez mam ponad 170cm i niektórzy mówia że mały ale to tylko pozory, ten brzuszek po prostu nam gdzieś ginie :) ale jest duży :)

Dorota a myślisz, że dlaczego u mnie te fryty dziś? przez Ciebie hihi

No właśnie taka łączona uroczystość może mieć swój urok, a słuchajcie może zdarzyło Wam się byc na takiej imprezie? zastanawia mnie jak są konstruowane zaproszenia :)

Zgłoś nadużycie #13301 15 stycznia 2014, 18:52

Dorotka no w sumie moglam napisac i czekac na paczke z pysznosciami.musze zgrac jakies zdjecie i sprobuje wstawic :) ja tez bym chciala jak najsxybciej ochrzcic i miec z glowy.Corke chrzcilam jak miala 3 miesiace ale terax tez sie obawiam jak bede wygladala po porodzie-bo brzuszek spadnie a reszta moze zostac haha.No a dzien bez skurczybykow to dxien stracony.Cala poprzednia noc nie spalam tak brzuszek bolal.

Zgłoś nadużycie #13302 15 stycznia 2014, 18:52

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Margaret drzemki w dzień dość rzadko mi się zdarzają a dziś mnie znużyło tylko dlatego, że wczoraj padłam w podobnej porze :) a brzuchem się nie przejmuj, ja tez mam ponad 170cm i niektórzy mówia że mały ale to tylko pozory, ten brzuszek po prostu nam gdzieś ginie :) ale jest duży :)

Dorota a myślisz, że dlaczego u mnie te fryty dziś? przez Ciebie hihi

No właśnie taka łączona uroczystość może mieć swój urok, a słuchajcie może zdarzyło Wam się byc na takiej imprezie? zastanawia mnie jak są konstruowane zaproszenia :)

hihi smaka Ci zrobiłam? Ty mi teraz na samoróbki. Bo ja kupne miałam, łeeee

Zgłoś nadużycie #13303 15 stycznia 2014, 18:54

Dorota93 Supermama

Margaret80 napisał(a)

Dorotka no w sumie moglam napisac i czekac na paczke z pysznosciami.musze zgrac jakies zdjecie i sprobuje wstawic :) ja tez bym chciala jak najsxybciej ochrzcic i miec z glowy.Corke chrzcilam jak miala 3 miesiace ale terax tez sie obawiam jak bede wygladala po porodzie-bo brzuszek spadnie a reszta moze zostac haha.No a dzien bez skurczybykow to dxien stracony.Cala poprzednia noc nie spalam tak brzuszek bolal.

w tą noc to chyba mało kto spał... porażka totalna.
Zazdroszczę tym, co ciąża im tylko w brzuszek poszła hihi

Zgłoś nadużycie #13304 15 stycznia 2014, 18:54

Konto usunięte

Margaret80 napisał(a)

Kincia przytylam 11kg ale dla pocieszenia to w poprzedniej ciazy 25kg! Dzisiaj cwiczylam silna wole-zjadkam jedna drozdzowke z budyniem i aa chwile chcialam w innej piekarni kupic kolejna ale postalam w sklepie i wyszlam, za to w domu wyciagnelam ciasteczka hehe a pozniej chrupki kukurydziane! Ja pasa po poprzedniej ciazy nie uzywalam a brzuszek ladnie sie sam wciagnal.Mysle ze to raczej kwestia genetyki tak jak z rozstepami.Dorota jak czytalam jakie cudenka pieklas to od razu slinotoku dostawalam.Was sie pytaja czy jeszcze sie kulacie z brxuchami a mnie sie pytaja ile miesiecy zostalo do porodu! Jak mowie ze to koncowka to kwituja ze mam maly brxuch i pewnie nic nie tyje hehe.Kincia to ile ci prxybylo tych kg?

No coś Ty 25 ? To ja już teraz 25 kg mam na plusie :( wątpie czy to zgubię ,ale co zrobię tak już sobie tyję :( no ja tez tak mam ze jak sobie coś odmówię ,to potem zjem to razy dwa :D hihi

Zgłoś nadużycie #13305 15 stycznia 2014, 18:55

Ooo my tez rozwazamy slub z chrzcinami ale znajoma mi odradzala ze ludzie nie wiedza jak sie maja zachowac na takiej podwojnej uroczystosci.u nas inny problem bo slub bylby cywilny

Zgłoś nadużycie #13306 15 stycznia 2014, 18:55

Dorota93 napisał(a)

w tą noc to chyba mało kto spał... porażka totalna.
Zazdroszczę tym, co ciąża im tylko w brzuszek poszła hihi

Ja też :) Ale nie martw się Dorotka! Jedziemy do Kinci gubić kilogramy przecież :) )

Zgłoś nadużycie #13307 15 stycznia 2014, 18:55

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Dokładnie nie przejmuj się Ewuś ,cieszę się że zmieniłaś "podejście" do tej sprawy :*

Zgłoś nadużycie #13308 15 stycznia 2014, 18:57

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Ja też :) Ale nie martw się Dorotka! Jedziemy do Kinci gubić kilogramy przecież :) )

Ja już czekam ! :D

Zgłoś nadużycie #13309 15 stycznia 2014, 18:57

Dorota93 Supermama
jasne, będziemy ćwiczyć (hahahahah .... buaaaaahahahahahah )

baszka gdzie zniknęłaś? :*

Zgłoś nadużycie #13310 15 stycznia 2014, 18:58

Kincia nie przejmuj sie-zejdzie tylko nie mysl o tym.Ja nie karmilam piersią a zlecialo samo.Za to poeiem wam ze wczoraj zjadkam mega wielka pizze-polowa strasznie ostra a druga z tunczykiem, stwierdzilam ze to pewniejyz ostatnie moje wyjscie na pizze wiec musze sobie dogodzic