Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13251 15 stycznia 2014, 17:54

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Diglab przykro mi, że masz takie bóle i skurcze. A jak tam humorek?

Kincia no oczywiście, że wywołujemy :D Nudzi nam się to stwierdzamy: "mały skurczyk by się przydał" i tak długo głaszczemy aż będzie :) Nie wiedziałaś o tym? ;p

A no tak zapomniałam :D

Zgłoś nadużycie #13252 15 stycznia 2014, 17:57

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

Haha jak byłam parę tyg. Temu w szpitalu to też nasłuchałam wykładu o masowaniu brzucha ( jakbym o tym nie wiedziała że nie można :-D )

No uświadamiają Nas jakbysmy miały niedorozwój :D w ogóle zauwarzyłam że działam na ludzi jakoś dziwnie :D boją się mnie czy co :D to chyba przez te kilkogramy :D

Zgłoś nadużycie #13253 15 stycznia 2014, 17:57

ewka90 Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

A no tak zapomniałam :D

no skleroza w ciąży to normalka ;p Przecież my uwielbiamy skurcze :D :D

Zgłoś nadużycie #13254 15 stycznia 2014, 17:58

kincia napisał(a)

No uświadamiają Nas jakbysmy miały niedorozwój :D w ogóle zauwarzyłam że działam na ludzi jakoś dziwnie :D boją się mnie czy co :D to chyba przez te kilkogramy :D

Boją się, że zaczniesz przy nich rodzić ;p Moja kuzynka chodzi do pracy a jest w ciąży to powiedziały jej znajome z pracy, żeby już poszła na L4 bo one się boją, że będą musiały poród odbierać... :) haha.

Zgłoś nadużycie #13255 15 stycznia 2014, 17:59

Konto usunięte

Margaret80 napisał(a)

No dziewczynki teraz to skurcze beda u nas normalna sprawa-mnie tez juz dopadaja.Podziwiam was wszystkie se tak dzielnie znosicie ciaze a przedewszystkim te ktore musza leżeć. Jak czytam ze niektorym starcza jogurt i jabluszko to zazdroszcze.Ja jestem jak chodzacybsmietnik-wciagam wsxystko co napotkam na drodze. A slodycze to mna zawladnely! Basza tez czekam na zdjecia z sesji.

A ile kg Ci przybyło w ciązy ? Bo ja też pochłaniam bardzo dużo słodyczy ,co za tym idzie mam juz swój rekord wagowy (prawie) :P

Zgłoś nadużycie #13256 15 stycznia 2014, 18:00

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Boją się, że zaczniesz przy nich rodzić ;p Moja kuzynka chodzi do pracy a jest w ciąży to powiedziały jej znajome z pracy, żeby już poszła na L4 bo one się boją, że będą musiały poród odbierać... :) haha.

A masz tak że jak do kogoś dzwonisz to się pytają czy to już ? Ja ostatnio dzwonie do mamy a ona do mnie o matko juz rodzisz :D

Zgłoś nadużycie #13257 15 stycznia 2014, 18:02

kincia napisał(a)

A masz tak że jak do kogoś dzwonisz to się pytają czy to już ? Ja ostatnio dzwonie do mamy a ona do mnie o matko juz rodzisz :D

Kincia mam tak :) ) Też ostatnio dzwoniłam do mamy z samego rana, coś ważnego chciałam, to zaczęła panikować, że rodzę :) A znajomi jak mnie spotykają na ulicy to słyszę: "Ty jeszcze chodzisz?!" Zawsze odpowiadam: Nie chodzę. Kulam się!
Przecież mam tyle czasu jeszcze. A dopiero będą mnie wkurzać jak przenoszę i już będę chciała urodzić i tak kogoś spotkam, to chyba rzucę się z pięściami za takie hasło ;p

Zgłoś nadużycie #13258 15 stycznia 2014, 18:04

Konto usunięte
Takze podsumowując kobieta w ciąży budzi strach w innych ludzich :D ja juz spokojnie do mamy dzwonić nie mogę ,bo ona czeka az zadzwonie że rodze i każdy mój tel to dla niej stres :D

Zgłoś nadużycie #13259 15 stycznia 2014, 18:04

A właśnie mam pytanie jak tak piszemy o tych kilogramach. Kupujecie lub macie te pasy poporodowe?

Zgłoś nadużycie #13260 15 stycznia 2014, 18:05

kincia napisał(a)

Takze podsumowując kobieta w ciąży budzi strach w innych ludzich :D ja juz spokojnie do mamy dzwonić nie mogę ,bo ona czeka az zadzwonie że rodze i każdy mój tel to dla niej stres :D

Musisz wysyłać smsa: Mamo jeszcze nie rodzę, a zaraz zadzwonię. ;)

Zgłoś nadużycie #13261 15 stycznia 2014, 18:06

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Kincia mam tak :) ) Też ostatnio dzwoniłam do mamy z samego rana, coś ważnego chciałam, to zaczęła panikować, że rodzę :) A znajomi jak mnie spotykają na ulicy to słyszę: "Ty jeszcze chodzisz?!" Zawsze odpowiadam: Nie chodzę. Kulam się!
Przecież mam tyle czasu jeszcze. A dopiero będą mnie wkurzać jak przenoszę i już będę chciała urodzić i tak kogoś spotkam, to chyba rzucę się z pięściami za takie hasło ;p

To ja mam tak samo :D kogo nie spotkam to się pyta ze ja jeszcze chodze z tym brzuchem ! I masz racje jak po terminie się chodzi ,to musi być wkurzające jak tak gadają co chwile "to Ty jeszcze chodzisz " ?

Zgłoś nadużycie #13262 15 stycznia 2014, 18:06

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Musisz wysyłać smsa: Mamo jeszcze nie rodzę, a zaraz zadzwonię. ;)

To jest dobre ! Dzięki :D :*
A jaki pas ,bo ja jak zwykle nie znam takich gadzetów :D

Zgłoś nadużycie #13263 15 stycznia 2014, 18:07

Albo nie będę wtedy wychodzić z domu albo będę udawać, że tego nie słyszę :) Albo rzucę się z pięściami jak któryś raz z kolei to usłyszę :)

Zgłoś nadużycie #13264 15 stycznia 2014, 18:09

http://allegro.pl/pas-wyszczuplajacy-modelujacy-poporodowy-s-m-i3847319391.html

mniej więcej coś takiego. Siostra miała taki z gumy kupiła w sklepie medycznym. Ale słyszałam różne opinie na ten temat więc nie wiem czy będę to kupować. Niby fajnie wyszczupla i trzyma te wszystkie fałdki poporodowe ale z drugiej strony podobno mięśnie brzucha się przyzwyczajają i nie pracują więc nie wiem czy to w ogóle kupować.

Zgłoś nadużycie #13265 15 stycznia 2014, 18:09

Dorota93 Supermama
W koncu humorki dopisuja :)
Dziekujemy za info o Ece. Tysiacr usciskow dla Niej!! :)
Ja tez sie podpisuje pod slodkosciami. Ciasteczkowy potwor ahahah :)
Ja mysle ze chce kupic ten pas ale nie orientuje sie jeszcze cenowo w tym :)

Zgłoś nadużycie #13266 15 stycznia 2014, 18:12

Konto usunięte
No mnie coś o "uszy" się obiło z tym pasem ,ale nie mam tylu opini żeby podjąć decyzje :D muszę o tym poczytać ,dzięki :*

Zgłoś nadużycie #13267 15 stycznia 2014, 18:16

basza Fajna mama
Melduje się ale naprodukowalyscie.

Ewa wiedzialam ze.pozazdroscilas.mi.tych skurczy i zaczelas sie namietnie dotykac :-) hihi

Kincia no to.jak.juz szyjki brak to trzeba uwazac. No ale Ty juz jestes bezpieczna. I Ja sie wcale CIebie nie boję. Mi za to.wczoraj.tesciowa powiedziala to ile przytylas a Ja no tak w sumie jak dobrze sie napnę to 5kg, a Ona do mnie no to co mowisz ze malo przeciez Nina tylko 2,5kg... generalnie za gruba jestem hihihi.

Margaret dzieki za info o Ece i milo ze sie.odezwalas. Usciskaj Ja smsowa.od.Nas.

A Ja po kosmetyczce odpoczywam, ale.przezylam i nie urodzilam. Jutro na sesje.to chyba z torba do.szpitala pojade.hihi.

Zgłoś nadużycie #13268 15 stycznia 2014, 18:18

No Basza weź torbę ze sobą, tak na wszelki wypadek :) No i Ty grubasie! Te teściowe to jednak 'cudowne" kobietki :D :D No tak zazdrościłam i robiłam wszystko, żeby wreszcie i mnie dopadły :) Bo jak tak bez skurczy można żyć? :)

Zgłoś nadużycie #13269 15 stycznia 2014, 18:19

basza Fajna mama
No prawda jest z takimi pasami, ze bardzo oslabiaja miesnie zarowno brzucha jak i kregoslupa. Ja uwazam ze lepsza jest aktywnosc.fizyczna, pomalutku, powolutku. Poza tym przy karmieniu piersia wszystko ladnie schodzi.... wiec zamiast w pas lepiej masowac cycuchy po porodzie hihih

Zgłoś nadużycie #13270 15 stycznia 2014, 18:22

Dorota93 Supermama
Basza grubasie :*
Wypraszam sobie ! Ej da sie zyc bez skurczy!! :P