Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13231 15 stycznia 2014, 15:25

Dorota93 Supermama
Anett jak pojade z nim to prsynajmniej cos dobrego przywioxe, ale bliziutko :) kurde no, wyzarlam wszystko hahaha ale tempo mam! :D to przez ta bezsennosc bo wtedy chodze i jem :p
Anett zdolna bestia z Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #13232 15 stycznia 2014, 15:28

lorelei_l Fajna mama
u mnie mały żarłok zadowolił się jabłkiem i jogurtem- pytanie tylko na jak długo :D

Zgłoś nadużycie #13233 15 stycznia 2014, 16:01

Anett Gotowa na wszystko
Wsunęłam koklecika z surówką z kiszonej kapuchy i od razu lepiej, teraz popijam pokrzywę :)

Co racja to racja, faceci nie mają głowy do zakupów hihi

Jabłko i jogurt? u mnie by to było 15min :) :)

Zgłoś nadużycie #13234 15 stycznia 2014, 16:09

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie przyjęłam atak swojego kota i mam 3 rysy nad pępkiem, muszę przyznać że troszkę boli gdyż w tym miejscu mam najbardziej rozciągniętą skórę i jeden rozstęp, wstręciucha jedna! a chciała się tylko przytulić i tak mnie załatwiła...

Zgłoś nadużycie #13235 15 stycznia 2014, 16:14

Dorota93 Supermama
U mnie tez jablko i jogurt na chwile by bylo :p
Oj oj co za kocisko, ale no zle nie chciala :(

Zgłoś nadużycie #13236 15 stycznia 2014, 16:43

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Hej mamuski-pisalam na samym poczatku ciąży na forum a późn iej miałam problemy i tak jakos was tylko podczytywalam. Postanowilam sie odezwac bo widze se martwicie sie o Ece a ja mam z nia kontakt smsowy.Ece jest w klinice w Gdansku, skurcze naraxie ustaly sle dalej nie wiedzą skad ten płyn. Postaram sie codziennie coś skrobnac.Cesarke mam juz wyznaczona na 7 lutego.Trzymajcie sie dzielnie brzuchatki.

Zgłoś nadużycie #13237 15 stycznia 2014, 16:43

Hej mamuski-pisalam na samym poczatku ciąży na forum a późn iej miałam problemy i tak jakos was tylko podczytywalam. Postanowilam sie odezwac bo widze se martwicie sie o Ece a ja mam z nia kontakt smsowy.Ece jest w klinice w Gdansku, skurcze naraxie ustaly sle dalej nie wiedzą skad ten płyn. Postaram sie codziennie coś skrobnac.Cesarke mam juz wyznaczona na 7 lutego.Trzymajcie sie dzielnie brzuchatki.

Zgłoś nadużycie #13238 15 stycznia 2014, 17:13

lorelei_l Fajna mama
Margaret dzięki za info :) przekaż jej od nas uściski :* a co do aktywności na forum zapraszamy do aktywnego dołączenia :)
Jogurt i jabłko starczyło do teraz- ale pewnie tylko dlatego, że zaczęłam czytać książkę i się wkręciłam :)
Anett mój kocur też tak ma, że się lubi przytulać tylko jak jemu pasuje, a nagle przestaje mu pasować i potrafi ugryźć

Zgłoś nadużycie #13239 15 stycznia 2014, 17:30

Konto usunięte
Dorota rozwaliłaś mnie tym nożem w kieszeni który otwiera się sam ! :D właśnie teraz wsparcia i zrozumienia potrzebujemy jak nikt inny ! :* ale już jest ok widzę :* miłość kwitnie dalej :P :*
Basza tulę Cię mocno kochana :*
Ewka to już niezle u Ciebie też się skurcze rozkręciły na dobre :( :*
Lorelei ja biorę smoczki ze 2 ,ale nie wiem czy się przydadzą :)
Niutka z tego co piszesz ,to tak jak bym słyszała swoją "opowieść" o bolących nie do wytrzymania nogach! najgorsze jest to że próbowałam już prawie wszystkiego! wyczytałam o maści z winogron na opuchnięcia i krążenie ,kupiłam smaruję przed snem ,poprawy nie widzę :( przed spaniem poleca się również polewanie nóg letnią wodą ,również mi nie pomaga.Robienie "kółek" stopami w powietrzu ,tylko skurcze mnie mocniej łapały :( tak jak Ty mam wszystko w gardle,biodra bolą ,bo ile można na jednym boku leżeć. Masz racje ,co do porodu trzeba sobie mówić że to pikuś :D :( trzymaj się Kochana :*
Kristi witaj w klubie bólu biodra i nie spania w nocy :( serio zakładam taki klub ! ściskam mocno Cię Kochana ,w tych Twoich bólach :*jak uszka Puszato ?
Ewelina dobrze że u Was wszystko ok :) tak myślałam że to nie czop :)
Anett ale zakupy ! :) i ten kombinezon ,podoba mi się :) przykro mi że z Babcia ma kość pękniętą :( pewnie to strasznie boli :( trzymam kciuki za jej szybki powrót do zdrowia ! :) o widzę budziłyśmy się chyba w nocy co ten sam czas :( :P buziaki :*
Diaglab to super że przestało Cię boleć krocze :) trzymaj się kochana :* odpoczywajj dużo :*
Margaret dzięki za info ! :)
Ece jesteśmy z Tobą wszystkie ! :*
Bąbeluniek wez już coś naskrob ! co u Was ? :*

Zgłoś nadużycie #13240 15 stycznia 2014, 17:35

ewka90 Gotowa na wszystko
Melduję się z powrotem po kawce z mamą i po przygodach :) Mojemu tacie zepsuł się samochód na autostradzie, a że wszyscy byli w pracy więc mi się trafiło jechać po niego. Jest mechanikiem więc próbował go naprawić, bo przywiozłam mu wszystko ale się nie da... Ale jak to mówią "szewc bez butów chodzi". Więc zostawiliśmy auto tam na parkingu i będzie czekał na assistance. Hehe śmiałam się z niego, bo sobie kupił nowe auto naszpikowane komputerem to tak ma, że nie da się naprawić na odległość a te duże maszyny ma w warsztacie więc teraz niech holuje auto :) Więc tak się skończyło moje leżenie w łóżku, ale już jestem z powrotem i zaraz zrobię sobie kakao i z łóżka się do wieczora nie ruszam :) ) Jutro tylko na badania pojadę.

Basza koniecznie wrzuć później zdjęcia z sesji. :)
Mamaalanka92 witaj na forum :)
Anett dobrze, że babcia trafiła do szpitala, bo tak nawet nie widziałaby o tej nodze i jeszcze jakieś powikłania by były. Wkładek laktacyjnych mam 10 par spakowanych, a gazików ani soli nie biorę, bo u nas do dzieciaków wszystko dają. Jedynie pampersy swoje i chusteczki nawilżane, no i wzięłam pieluchy tetrowe jakby coś, łapki niedrapki (bo jak się nie ma to skarpetki na ręce zakładają) no i czapeczkę. Współczuję ataku kota...;/

Dorotka dobrze, że kryzys zażegnany :) No to znów się napracowałaś dzisiaj więc spokojnie z tymi zakupami. A z tą szyjką to nie mam pojęcia od czego to zależy.

Margaret80 dzięki za informację o Ece. Pozdrów się od nas!:*

Zgłoś nadużycie #13241 15 stycznia 2014, 17:35

Konto usunięte
wiecie co jeszcze dziś usłyszałam od Pani Pielęgniarki ? że my same w ciąży sobie skurcze "wywołujemy" bo za brzuchy się łapiemy ,hahahah :D

Zgłoś nadużycie #13242 15 stycznia 2014, 17:36

Lorelei_l u mnie takie jabłko z jogurtem to też na 15 minut by było :)

Zgłoś nadużycie #13243 15 stycznia 2014, 17:37

diaglab Gotowa na wszystko
Basza mój dół jeszcze nie do końca zakopany ale jakoś daję radę. Najważniejsze dla mnie jest to że fizycznie lepiej się czuję ;-)
Margaret dziękujemy za informacje:-* oby ten płyn wchłonął się sam albo oby po porodzie mogli go jakoś usunąć :-( biedna Ada :-( Ece trzymaj się tam:-*
Anett oj to bliskie spotkanie 3-go stopnia z kotem niefajne :-( ja dlatego mam uprzedzenie do kotów od małego,zawsze bałam się ich bo mnie drapały :-(

Zgłoś nadużycie #13244 15 stycznia 2014, 17:39

Diglab przykro mi, że masz takie bóle i skurcze. A jak tam humorek?

Kincia no oczywiście, że wywołujemy :D Nudzi nam się to stwierdzamy: "mały skurczyk by się przydał" i tak długo głaszczemy aż będzie :) Nie wiedziałaś o tym? ;p

Zgłoś nadużycie #13245 15 stycznia 2014, 17:42

kincia napisał(a)

wiecie co jeszcze dziś usłyszałam od Pani Pielęgniarki ? że my same w ciąży sobie skurcze "wywołujemy" bo za brzuchy się łapiemy ,hahahah :D

Haha jak byłam parę tyg. Temu w szpitalu to też nasłuchałam wykładu o masowaniu brzucha ( jakbym o tym nie wiedziała że nie można :-D )

Zgłoś nadużycie #13246 15 stycznia 2014, 17:45

ewka90 napisał(a)

Kincia no oczywiście, że wywołujemy :D Nudzi nam się to stwierdzamy: "mały skurczyk by się przydał" i tak długo głaszczemy aż będzie :) Nie wiedziałaś o tym? ;p

Hehe dobre dobre :-D polać Ci ( picollo oczywiście) :-D

Zgłoś nadużycie #13247 15 stycznia 2014, 17:47

diaglab napisał(a)

Hehe dobre dobre :-D polać Ci ( picollo oczywiście) :-D

Zasłużyłam na picollo :D :D Ale mam kakao też dobre :) to zdrowie, by nam się nie nudziło i żebyśmy nie wywoływały ich więcej :)

Zgłoś nadużycie #13248 15 stycznia 2014, 17:49

Kirsti szukałaś czegoś do żebyś mogła przewijać Małego po kąpieli w łazience. A więc ja wpadłam na taki pomysł. Mąż mi to sam zrobi :) :)
http://googlowka.blogspot.com/2013/12/diaper-changer-stand-stojak-pod.html

Fajny pomysł no i miejsca w łazience w ciągu dnia nie zajmuje, bo można złożyć :) A przewijak na łóżeczku w ciągu dnia a tylko na czas kąpieli do łazienki pójdzie ;) )

Zgłoś nadużycie #13249 15 stycznia 2014, 17:53

No dziewczynki teraz to skurcze beda u nas normalna sprawa-mnie tez juz dopadaja.Podziwiam was wszystkie se tak dzielnie znosicie ciaze a przedewszystkim te ktore musza leżeć. Jak czytam ze niektorym starcza jogurt i jabluszko to zazdroszcze.Ja jestem jak chodzacybsmietnik-wciagam wsxystko co napotkam na drodze. A slodycze to mna zawladnely! Basza tez czekam na zdjecia z sesji.

Zgłoś nadużycie #13250 15 stycznia 2014, 17:54

Margaret to witaj w klubie smakoszy słodyczy :D :D Czekoladka dobra na wszystko!! (pod każdą postacią). :) )