Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13171 15 stycznia 2014, 11:01

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień( mógłby być) dobry ( gdybym spała) Czy wy też? jej widze że to mega poważne tematy, rozwarcia, czopy łoooł czyzbyśmy zaczynały rodzić już? Ja w nocy kilka rady też się wystraszyłam, ale o dziwo to siurki były....wsty. Po za tym czuje jak małe naprawde napiera mi na brzucho. Wogóle zastanawiam się nad spaniem w fotelu, moje lewe biodro siada :( mega boleści....

Dorota przybijam piątasa, ja wczoraj na swojego warczałam jak pogryziony kot, aż sam powiedział: miś nie krzycz na mnie....a mi się aż głupio zrobiło...hm nie wyspanie, zmęczenie bóle...frustracja wszystko robi swoje.

Gratuluje skończonych tygodni dziewczyny.

Ewa ja kupiłam laktator, stoji w kuchni. Mój jak zobaczył mówi co to? A ja na to: dojarka :)

Niutka aż ci zazdroszcze że wszystko masz. Ja do kąpieli kupiłam emolium, pani w aptece powiedziała żeby nie świrować i na razie tylko na prób sobie kupić kosmetyki a potem zobaczyć co będzie, fakt standardowe kosmetyki kosztują dużo mniej niż te na dzieci alergiczne. Ja kupiłam te waciki nasączone spirytusem na pępuszem, sudocream i bepanthen. No i jak narazie mam jeszcze liste co jeszcze ale czekam na wypłate i mojego bohatera wyśle po reszte.

Udanego dnia kochane.
śnieg...pada śnieg :) yyeeey :)

Zgłoś nadużycie #13172 15 stycznia 2014, 11:23

Niutka26 Gotowa na wszystko
Kirsti hehe rozbawiła mnie ta dojarka :D :D heheh
z tymi kosmetykami racja- nie wiadomo,co się sprawdzi,ale chyba na początek lepiej kupic te hipoalergiczne ,skoro jakieś i tak trzeba kupić.
Ja postawiłam na Nivea,a czy zda rezultat to się jeszcze zobaczy :)

Dziś w planach..? Hmm .. sama nie wiem,jutro i w piątek to wiem co będę Robić ( m.in.idę na badania) a dziś..? może poprasuje resztę ( wczoraj jednak się za to wzięłam,ale sposobem,żeby mąż nie szalał :) - deskę ciągnęłam po ziemi albo ją przekręcałam opartą na podłodze :D ( jakoś radzić sobie trzeba) :D ,
a ciuszki miałam w paczuszce, na ziemi,więc nie wdrapywałam się na żadne krzesła i taborety ;)
Wyprasowałam nawet skarpetunie ( taki na pół paluszka :) z lewej strony,i wszystko na siedząco i oglądając powtórki Anioła ;)

Zgłoś nadużycie #13173 15 stycznia 2014, 11:39

ewka90 Gotowa na wszystko
Niutka a miałaś odpoczywać a nie prasować! :)
Kirsti współczuję tego bólu, może w fotelu faktycznie będzie lepiej... :) Spróbuj :)

Ja mam dużo próbek płynów do kąpieli nivea, johnsons itp. Emolium też mam 3 próbki. Mleczka do pielęgnacji też mam próbki z nivea i z johnsona. Więc zobaczymy co będzie najlepsze. Najwyżej ten płyn 2 w 1 co kupiłam ja będę używać :) ) Ale siostra używała do dwójki dzieci i żadnego uczulenia, ani oliwki nie musiała używać więc może mój Mały też nie będzie miał problemów ze skórą :)

Zgłoś nadużycie #13174 15 stycznia 2014, 11:41

basza Fajna mama
Dojarka Kirsti :-D uwielbiam Cię :-D . Wspolczuje wszelkich boleści Kochana.

Niutka nie wiem czy już gratulowałam kolejnego tygodnia... oj tam lepiej raz za duzo hihi

Z kosmetykow Ja zakupilam Mustelę ponoć super no zobaczymy, ale przesyłka juz mi z apteku 2 tygodnie idzie.... mam nadzieję, ze zdążą.

Czy Ece się do ktorejs odzywała?

Zgłoś nadużycie #13175 15 stycznia 2014, 11:52

lorelei_l Fajna mama
Spakowałam torbę :) Jeszcze zgodnie z sugestią Diaglab (dziękuję :*) zrobiłam liste co trzeba dołożyć

Ja laktator muszę mieć, bo nie wiadomo czy przez te strydy będę mogła karmić w pierwszych dniach :/ może dopiero jakimś czasie
Niutka może powinnaś jednak skonsultować z lekarze branie tego magnezu, bo może jednak od tego odstawienia masz takie bóle/ skurcze mięśni
Basza podgrzewacza na razie nie kupiłam, mam tylko sterylizator, który dostaliśmy w prezencie na święta
Ewka dobrze, że odpoczywasz
Kristi może jakiś dmuchany materac- będzie bardziej miękko, bo jak będziesz spać na siedząco, to za moment kręgosłup będzie krzyczał
Babeluniek :) cieszę się, że z nami jesteś :)

Ja za moment się zbieram zwiedzać ostatnią porodówkę. Śnieg pada, ale na ziemi to chlapa zostaje, paskudztwo.

Zgłoś nadużycie #13176 15 stycznia 2014, 11:58

basza Fajna mama
U Nas tez chlapa.

Mam na cos ochotę do zjedzenia i nie wiem na co :-) .

Anetka zapomnialam wczoraj napisac, ze w przyszlym miesiacu na henne przyjade, bo juz nie bede teraz wizyty idwolywac hihi :-)

Zgłoś nadużycie #13177 15 stycznia 2014, 12:02

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ewka miałam,miałam :) ale nosi mnie nic nie robiąc :)
Lorele_i ten magnez rzeczywiście co nieco dawał,skurczy nie miałam,ale właśnie lekarz kazał przestać już brak leków rozkurczowych na tym etapie...
no nie wiem,w pon. mam wizytę to zapytam
Mąż dziś zaproponował ,że pomasuje mi łydki, ojj kochany :) zadeklarowałam się,że w takim wypadku wyszoruje dobrze nogi i oddaję się w Jego ręce :D
Baszko już chyba gratulowałaś ale dziękuje :) :) jeszcze tydzień i mogę rodzić :)

Zgłoś nadużycie #13178 15 stycznia 2014, 12:05

U mnie nie ma śniegu w ogóle więc cieszcie się, że chociaż u Was pada.
Anett a ja też chętnie przyjadę na hennę :) )
No Niutka jeszcze tydzień Ci został :) ) Więc jeszcze się trochę pooszczędzaj lepiej.

Basza jedz wszystko, bo Ty taka chudzinka... :)

Zgłoś nadużycie #13179 15 stycznia 2014, 12:06

Lorelei zwiedź porodówkę i zdecydujesz gdzie rodzisz :) Dobrze, że już spakowana jesteś... :)

Zgłoś nadużycie #13180 15 stycznia 2014, 12:19

Dorota93 Supermama
Niutka ja też postawiłam na nivea :)
ej dziewczyny w końcu nic nie zrobiłam, bo szwagierka na kawe wpadła :D

u Kinci na ktg wszystko wyszło ok, teraz jest u swojej ginekolog z wynikami :)

Zgłoś nadużycie #13181 15 stycznia 2014, 12:21

basza Fajna mama
Ewus na wszystko to nie ma miejsca hihi musze wybrac coś :-) . A Ty jak Kochana lepiej dzisiaj psychicznie ??

Zgłoś nadużycie #13182 15 stycznia 2014, 12:21

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Dojarka Kirsti :-D uwielbiam Cię :-D . Wspolczuje wszelkich boleści Kochana.

Niutka nie wiem czy już gratulowałam kolejnego tygodnia... oj tam lepiej raz za duzo hihi

Z kosmetykow Ja zakupilam Mustelę ponoć super no zobaczymy, ale przesyłka juz mi z apteku 2 tygodnie idzie.... mam nadzieję, ze zdążą.

Czy Ece się do ktorejs odzywała?

do mnie nie :(

Zgłoś nadużycie #13183 15 stycznia 2014, 12:22

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Niutka ja też postawiłam na nivea :)
ej dziewczyny w końcu nic nie zrobiłam, bo szwagierka na kawe wpadła :D

u Kinci na ktg wszystko wyszło ok, teraz jest u swojej ginekolog
z wynikami :)

No to przynajmniej odpoczęłaś :-) .

Dobrze ze Kincia git :-)

Zgłoś nadużycie #13184 15 stycznia 2014, 12:24

Dorota93 Supermama
ponoć pani w szpitalu nieprzyjemna i z łaską jej zrobiła te ktg. Głupia baba :P

Zgłoś nadużycie #13185 15 stycznia 2014, 12:24

basza Fajna mama
Wiecie co tak sobie mysle ze jeszcze kilka takich nocek i będę zombie... ta sesja jutro to chyba w stylizacji upiorka hihi

Zgłoś nadużycie #13186 15 stycznia 2014, 12:24

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

ponoć pani w szpitalu nieprzyjemna i z łaską jej zrobiła te ktg. Głupia baba :P

No to tylmo pogratulować tej Pani :-/

Zgłoś nadużycie #13187 15 stycznia 2014, 12:27

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Wiecie co tak sobie mysle ze jeszcze kilka takich nocek i będę zombie... ta sesja jutro to chyba w stylizacji upiorka hihi

zrobią Ci make up i będzie czadowo ! :D
najwyżej się umalujesz jak kirsti na jej ostatnim zdjęciu hihih

Zgłoś nadużycie #13188 15 stycznia 2014, 12:28

Konto usunięte
Jestem ! Musiałam zjeść pizze ,mąż mi podgrzał bo tak zgłodniałam że szok ,ale to nic nowego :)
Już opowiadam :)
Poszłam najpierw do położnej w moim mieście do przychodni ,opowiedziałam jej o moim brzuchu twardym,nocy nieprzespanej,dusznościach,bólach w kroczu i wymiotowaniem. Wkręciła mnie dobra kobieta w kolejke bez kolejki :D do ginekologa ,mu również powiedziałam to wszystko ,zbadał mnie stwierdził że szyjki już prawie nie mam ,a rozwarcie troszkę większe niż na opuszek ,ale raczej jeszcze nie rodze :P dał mi skierowanie do szpitala na ktg ,bo w przychodni nie robią. Pojechałam na ktg, była bardzo miła pielęgniarka :D pozdrawiam ! Która stwierdziła że "coś" wymyślam bo twardnienie brzuszka i bóle krocza to jest "fizjologia ciąży przecież " i jestem przewrażliwiona. Przecież lekarz mi dał skierowanie ,sama sobie tego nie wymyśliłam ,ale ok !
Wróciłam z wynikiem z ktg do przychodni do gin i powiedział że zapis z ktg jest dobry ,taki ból krocza mam od tego że szyjka jest skrócona prawie na maxa. W poniedziałek mam przyjść po zwolnienie i wtedy zbada mnie i znów zobaczy co tam na dole się dzieje :P a i pokazałam mu wynik z posiewu szyjki i zaś mam antybiotyki do wzięcia :( teraz będe leżeć i Was nadrabiać ,bo widzę już ładnie stron napisane :)
Buźka i dzięki za trzymanie kciuków :*

Zgłoś nadużycie #13189 15 stycznia 2014, 12:30

basza Fajna mama
No to uff :-)

Zgłoś nadużycie #13190 15 stycznia 2014, 12:31

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Jestem ! Musiałam zjeść pizze ,mąż mi podgrzał bo tak zgłodniałam że szok ,ale to nic nowego :)
Już opowiadam :)
Poszłam najpierw do położnej w moim mieście do przychodni ,opowiedziałam jej o moim brzuchu twardym,nocy nieprzespanej,dusznościach,bólach w kroczu i wymiotowaniem. Wkręciła mnie dobra kobieta w kolejke bez kolejki :D do ginekologa ,mu również powiedziałam to wszystko ,zbadał mnie stwierdził że szyjki już prawie nie mam ,a rozwarcie troszkę większe niż na opuszek ,ale raczej jeszcze nie rodze :P dał mi skierowanie do szpitala na ktg ,bo w przychodni nie robią. Pojechałam na ktg, była bardzo miła pielęgniarka :D pozdrawiam ! Która stwierdziła że "coś" wymyślam bo twardnienie brzuszka i bóle krocza to jest "fizjologia ciąży przecież " i jestem przewrażliwiona. Przecież lekarz mi dał skierowanie ,sama sobie tego nie wymyśliłam ,ale ok !
Wróciłam z wynikiem z ktg do przychodni do gin i powiedział że zapis z ktg jest dobry ,taki ból krocza mam od tego że szyjka jest skrócona prawie na maxa. W poniedziałek mam przyjść po zwolnienie i wtedy zbada mnie i znów zobaczy co tam na dole się dzieje :P a i pokazałam mu wynik z posiewu szyjki i zaś mam antybiotyki do wzięcia :( teraz będe leżeć i Was nadrabiać ,bo widzę już ładnie stron napisane :)
Buźka i dzięki za trzymanie kciuków :*

ej dziewczyny się tak rozpędzacie ze tu co druga styczniówka będzie ! :D
kincia czyli bóle w kroczu są od skracającej się szyjki?
generalnie dobrze, ze u Ciebie wsio ok :* :* :* Diana chce do mamusi i tatusia :)