Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13151 15 stycznia 2014, 9:14

ewka90 Gotowa na wszystko
Basza dasz radę wierzymy w Ciebie! :*

Zgłoś nadużycie #13152 15 stycznia 2014, 9:16

Dorota93 Supermama
basza macie cudny zwyczaj :) a ja już myślałam, że pędzisz na prodówkę.
ewka też Cię dopadają skurcze oj

dziękuję Wam za miłe słowa :)

Zgłoś nadużycie #13153 15 stycznia 2014, 9:18

Ale mnie takie delikatne więc to nic w porównaniu do Was, ja mogę normalnie funkcjonować więc nie narzekam. Ale i tam odpoczywam, ale idę sobie teraz zrobić śniadanko i wrócę.

Zgłoś nadużycie #13154 15 stycznia 2014, 9:19

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Ale mnie takie delikatne więc to nic w porównaniu do Was, ja mogę normalnie funkcjonować więc nie narzekam. Ale i tam odpoczywam, ale idę sobie teraz zrobić śniadanko i wrócę.

ale mnie też nie męczą. tyle co krzyże bolą i stopy puchną..

Zgłoś nadużycie #13155 15 stycznia 2014, 9:21

Dorota93 Supermama
http://www.pudelek.pl/artykul/62570/tekst_piosenki_rolowanie_zobacz_o_czym_spiew... :D

Zgłoś nadużycie #13156 15 stycznia 2014, 9:22

Dorota93 Supermama
Kincia napisała, że jedzie do szpitala na ktg ale do tego w jej mieście

Zgłoś nadużycie #13157 15 stycznia 2014, 9:24

Dorota93 Supermama
w ogóle ktoś pytał, czy wiadomo gdzie są przeceny pampersów. w biedronce jest przecena dad. Ja już się zaopatrzyłam :)

Zgłoś nadużycie #13158 15 stycznia 2014, 9:38

Dorota93 Supermama
nie ma nikogo to idę sprzątać i ogarniać do małego...

Zgłoś nadużycie #13159 15 stycznia 2014, 9:47

Dorotka ale spokojnie, żebyś się nie przemęczyła. Ja jadę z mężem do sklepu :)

Zgłoś nadużycie #13160 15 stycznia 2014, 10:06

lorelei_l Fajna mama
Dorota zaproponuj swojemu małżonkowi, żeby np cały następny wolny dzień leżał w łóżku- wstawał tylko do łazienki, zobaczymy czy wytrzyma więcej niż 3 godziny :) po prostu jak ktoś tego nie doświadczył to nie wie o czym mówi i na bardzo krótką metę wizja może się wydać kusząca
Basza i jak uspokoiło się trochę?
Ewka leż spokojnie, bo może te delikatne skurcze się będą nasilać, więc lepiej nie ryzykuj. Niech Ci rodzinka jedzenie do łóżka dostarczy i z niego nie wstawaj :)

Ja jestem w trakcie pakowania torby do szpitala i mnie naszła wątpliwość- bierzecie do szpitala smoczek uspokajacz? bo nigdzie na żadnych listach tego nie mam wymienionego, a się na niego natknęłam w szufladzie i już nie wiem czy go też brać?

Zgłoś nadużycie #13161 15 stycznia 2014, 10:07

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Dorota zaproponuj swojemu małżonkowi, żeby np cały następny wolny dzień leżał w łóżku- wstawał tylko do łazienki, zobaczymy czy wytrzyma więcej niż 3 godziny :) po prostu jak ktoś tego nie doświadczył to nie wie o czym mówi i na bardzo krótką metę wizja może się wydać kusząca
Basza i jak uspokoiło się trochę?
Ewka leż spokojnie, bo może te delikatne skurcze się będą nasilać, więc lepiej nie ryzykuj. Niech Ci rodzinka jedzenie do łóżka dostarczy i z niego nie wstawaj :)

Ja jestem w trakcie pakowania torby do szpitala i mnie naszła wątpliwość- bierzecie do szpitala smoczek uspokajacz? bo nigdzie na żadnych listach tego nie mam wymienionego, a się na niego natknęłam w szufladzie i już nie wiem czy go też brać?

wiesz co u mnie pisze, że mam takich rzeczy nie brać. ani smoczka, ani butelki... ale i tak wezmę :P

Zgłoś nadużycie #13162 15 stycznia 2014, 10:10

lorelei_l Fajna mama
no właśnie u mnie pisze, żeby wziąć laktator, więc domyślam się, że z butelką :)

Zgłoś nadużycie #13163 15 stycznia 2014, 10:15

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

no właśnie u mnie pisze, żeby wziąć laktator, więc domyślam się, że z butelką :)

u mnie nie pisze nic o laktatorze, w sumie nawet nie wiem czy kupić, czy nie.... i tak myślę nad tym od paru dni

Zgłoś nadużycie #13164 15 stycznia 2014, 10:29

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej wszystkim :)
Lorele_i,Baszko,Kincia dziekuje :)
U mnie noc zleciała nie najlepiej,zmęczenie mnie zmogło o 20tej, pospałam dwie godziny i potem nie mogłam juz zasnąc do 2 w nocy :(
Nogi bolą cholernie,łydki mam tak napięte,że boję się w ogóle noge wyprostować ,że skurcz nie złapał :( Leże raz na prawym raz na lewym boku,nogi na poduszce,głowa na dwóch bo wszystko podchodzi mi do gardła.. Eh.. Ale plus w tym taki,że nie będzie takiego szoku jak za kilka tygodni trzeba bęzie wstawać co 3 godziny do Misia :)
No i co to jest przy Waszych skurczach,bólach i ciągłym leżeniu.. Dlatego nie ma co narzekać,trzeba być twardym i mówić sobie że to pikuś do porodu ,hmm... Pan Pikuś :D

Kincia jak będziesz mogła napisz co u Was? Jak wyszło ktg.

Ece mam nadzieję,że jeszcze w dwu-paku jesteście z Adą. Trzymam kciuki za Was i jestem myślami,żeby wszystko było dobrze!

Dorotko nie martw się nic,zawsze po burzy wschodzi słońce,może mąż dzisiaj przyjdzie z pracy z podkulonym ogonem,od progu przeprosi ,bo poukładał to sobie wszystko w pracy... Nie martw się kochana :) Będzie dobrze

Lolere_i jak tam brzuszek? Nie swędzi tak jak wcześniej?
Dobrze,że zdążyłaś z tą wodą :)
Ja tak awaryjnie spakowałam smoczek do uspokajania,a nóż widelec sie przyda, choć słyszałam,żeby nie przyzwyczajać raczej dziecka do smoczka..

Ewka a miałaś leżeć,żeby Maluszek rósł jak na drożdżach :) Wracaj szybko :)

Ja wczoraj zrobiłam ostatnie zakupy dla Małego i mogę z ręką na sercu oznajmić-mam już WSZYSTKO :)
Kupiłam oscenisept do pępuszka,waciki,gaziki jałowe,sól morską do noska ( w aplikatorze do psikania,fajna i łatwa sprawa) i tantum Rosa dla siebie .
Jeszcze się zastanawiam co kupić do kąpieli ,bo akurat nie mogę się zdecydować.I czy trzeba coś od pierwszych dni życia,skoro mam do natłuszczania oliwkę i krem pielęgnacyjny do całego ciała.
Co Wy kupowałyście?
Pieluszki mam na razie Dada najmniejsze,78 sztuk więc po wyjściu ze szpitala jak będą się sprawdzać kupimy więcej,bo dużo osób poleca i cena też bardzo dobra.
Wyjdzie w praniu :)

Zgłoś nadużycie #13165 15 stycznia 2014, 10:33

basza Fajna mama
Ewa Ty ponoć mialas lezec.

Lorelai u mnie tez nic trzeba brac z takich rzeczy. Smoczek chyba wrzucę. Kurcze a z tym lakatatorem to nie wiem sama czy kupowac czy nie, a jak pokarm nie ruszy :-( . Kochane a macie podgrzewacze, bo nie wiem sama czy kupowac czy nie.

U mnie troche slabsze skurcze... tylko bebenek boli i Nina jakby coraz nizej.

Ece buziole dla Ciebie.

Babelunku sciskamy :-)

Zgłoś nadużycie #13166 15 stycznia 2014, 10:45

Leżę leżę :) Jednak nie pojechałam :) Mąż sam pojedzie :) Teraz sobie siedzimy i robimy listę osób na chrzciny, bo mamy strasznie dużą rodzinę więc naliczyliśmy 40 osób...;/

Niutka to może jednak ten magnez warto zażywać. Bo skurcze w łydkach to niefajna sprawa. Ja też muszę jeszcze odwiedzić aptekę, żeby zrobić takie ostatnie zakupy.

Zgłoś nadużycie #13167 15 stycznia 2014, 10:46

Ja też nie mam laktatora i na razie nie kupię, poczekam zobaczę co się będzie działo z pokarmem.

Zgłoś nadużycie #13168 15 stycznia 2014, 10:47

Niutka, Dorotka, Basza gartulację kolejnego skończonego tygodnia!! :)

Zgłoś nadużycie #13169 15 stycznia 2014, 10:57

Ja do kąpieli mam płyn z szamponem 2 w 1 z Johnsona ten żółty. Siostra go używa do Małego i się jej sprawdził. Chciałam emolienty, ale później stwierdziłam, że lepiej dziecka nie przyzwyczajać, bo trudno później normalne kosmetyki stosować. Mam jeszcze oliwkę, ale nie wiem czy będzie potrzeba używania. No i krem ochronny Bambino na twarz i pielęgnacyjny Ziajka. Na odparzenia mam jakieś próbki różne: sudocrem, nivea i johnsons i wypróbuję co będzie dobre, a jak nie to mąka ziemniaczana pójdzie w ruch :)

Zgłoś nadużycie #13170 15 stycznia 2014, 10:59

Niutka26 Gotowa na wszystko
Ja tez gratuluje wszystkim skończonych tygodni :) Już na finiszu jesteśmy dziewczyny :)
Ja z laktatorem także się wstrzymuje,zobaczymy czy w ogóle będę miała pokarm,na początku pewnie tak,ale po miesiącu może się już przecież skończyć-z tym akurat różnie bywa. A potem zostanie butelka i mleko modyfikowane,które też nie mało kosztuje,a kasa zawsze zostanie.