Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13131 15 stycznia 2014, 8:19

Konto usunięte
Hej Kochane :* noc masakra :( co 20 minut chyba się budziłam ,boli mnie dalej krocze jak wstaje to mam wrażenie że zaraz dziecko zgubie :D dzwoniłam do lekarza i mam przyjechać jakby nic się nie zmieniło i chyba pojedziemy ,bo już nie mam sił nawet leżeć ... Pada u nas śnieg,a ja w nocy z otwartym oknem spałam co jakiś czas bo jakieś duszności mnie dopadły
Dorota jak się czujesz ? :*gratki skończonego tyg :*
Niutka co u Ciebie ? Nogi dalej w nocy bolą ? Gratki skończonego tyg :*
Lorelei to niedobrze że nie pospałaś :( moze faktycznie zmęczenie się przed snem coś da ,ale u mnie kończy się wtedy to nocnym okropnym bólem nóg :/ miłej wyprawy na porodówkę i do ikea ,kto nie lubi jeździć do ikea ? :P buziaki :*

Basza daj znać co u Ciebie :*
Ece wszystkie za Was trzymamy kciuki i jesteśmy z Wami :*
Diaglab jak tam ? :*
Anett co u Babci ?
Ewka jak się spało ? :*
Ewelina daj znać jak z tym czopem ,chociaż myślę że to nie był czop :)
Trzymajcie się laski !! :*

Zgłoś nadużycie #13132 15 stycznia 2014, 8:20

lorelei_l Fajna mama
Basza :* spróbuj odespać w dzień chociaż, kiedy masz tą sesję?

Zgłoś nadużycie #13133 15 stycznia 2014, 8:21

Konto usunięte

basza napisał(a)

Dzień dobry Slicznotki :-) .

Dorotka jam tam po nocce?

Kincia lepiej dzisiaj ??

Witam nową Mamę :-) na tym etapie ciąży upLawy to normalka,.wazny jest zapach i kolor :-) . Ja przy tym moim pessarze to dostalam nawet papierki lakmusowe do sprawdzania czy to aby nie wody, bo czasem to przeciekam ;-) . Milego.pisania i czytania fajnie, ze.dołączyłaś.

Dzień dobry Niutka - jak tam dzisiaj Kochana ?? Jakie.plany ??

Lorelai no to witam w klubie niewyspanych. Ja wczorajsza nocka pol godziny a dzisiejsza.moze.ze 3 i to optymistycznie licząc. No ale plany masz ambitne na dzisiaj.

Ece Kochana co tam u Was dziewczynki ??

Ewcia a co u Ciebie ?? Mam nadzieje, ze grzeczna jestes.

A u mnie co? Znowu cala nocka ze.skurczami i stawianiem.sie.brzucha, wydaje mi sie,.ze.zblizam.sie.do.finiszu i jednak wczesniej pojawimy sie w.szpitalu. No nic jestem na to gotowa. Dzisiaj tez.baaaardzo kiepsko.sie czuje. A jeszcze w nocy durna baba zamiast pstryknac.swiatlo jak.szlam.do.lazienki.to ne.po.co... mqlo.sie nie.zabilam.bo.wlazlam.w krzeslo. :-) . Milego.dnia Kobietki :-)

Kochana gratki skończonego tyg !!! :* idzesz do przodu i jesteś coraz bliżej :)
Współczuję skórczy :( przytulam :* ja tyle co skórczy nie miałam ,tylko ten brzuch taki twardy jak Twój :( jesteśmy bliżej niż dalej i to mnie pociesza :D

Zgłoś nadużycie #13134 15 stycznia 2014, 8:23

basza Fajna mama
Kincia to nie ma co się.zastanawiać tylko jak nic lepiej nie będzie.to na ktg chociaz podjechac i na IP. Moja Kochana :-*

Lorelai nie umiem, nie potrafię zasnąc w dzien. Sesja jutro i ile nie bede w szpitalu :-/

Zgłoś nadużycie #13135 15 stycznia 2014, 8:25

Dorota93 Supermama
Oj kochane moje przytulam kazda z osobna :* u mnie nieciekawie, co przeplakalam to moje... kincoa ty chociaz snieg masz. Zbieraj sie do lekarza :* i torbe wez :)

Zgłoś nadużycie #13136 15 stycznia 2014, 8:27

lorelei_l Fajna mama
Kincia trzymam kciuki, żeby przeszło, ale jak masz wątpliwości to jedz.

Ja kompletnie zapomniałam, że dziś u mnie ma nie być wody do 16.00, dobrze, że mpwik zaparkowało u mnie przed domem, to jeszcze zdążyłam kilka garnków napełnić :)

Zgłoś nadużycie #13137 15 stycznia 2014, 8:27

Dorota93 Supermama
Ece trzymam za was kciuki. Czy Ada juz na swiecie czy hamowali porod? Jestem ciekawa. Co ma byc to bedzie ale i tak bedzie wszystko ok :*

Zgłoś nadużycie #13138 15 stycznia 2014, 8:29

Konto usunięte
jedyne co mnie odżuca to ta droga ! Też tak macie że jadą na Was tiry i musicie zjeżdzać ? :D :/ no ale trudno jakoś wytrzymam :)
Basza trzymam kciuki zebys lepiej sie poczula i dala rade na sesji :*
Dorota dlaczego płakałaś ? :( :*

Zgłoś nadużycie #13139 15 stycznia 2014, 8:33

basza Fajna mama
Kincia to moze podjedz gdzies u siebue na ktg i na Ip niech sprawdza czy rozwarcia bie ma i jak skurcze.

Dorotka co sie dzialo, czemu plakalas ??

Zgłoś nadużycie #13140 15 stycznia 2014, 8:40

Dorota93 Supermama
kincia juz tez chodzi z rozwarciem przeca....
chlop mnie doprowadzil wczoraj do takiego stanu.. nie wiem czy to juz nerwy nam puszczaja przed koncowka, czy cos ale najchetniej do porodu bym sie przeprowadzila !!

Zgłoś nadużycie #13141 15 stycznia 2014, 8:42

Konto usunięte
Ja się zbieram idę najpierw do położnej,zobacze co da sie zrobic u mnie ,jak nie to jedziemy do Gdańska.
Odezwe sie potem :*

Zgłoś nadużycie #13142 15 stycznia 2014, 8:43

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Ja się zbieram idę najpierw do położnej,zobacze co da sie zrobic u mnie ,jak nie to jedziemy do Gdańska.
Odezwe sie potem :*

pisz mi albo baszce to bedziemy sie informować :*

Zgłoś nadużycie #13143 15 stycznia 2014, 8:45

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

kincia juz tez chodzi z rozwarciem przeca....
chlop mnie doprowadzil wczoraj do takiego stanu.. nie wiem czy to juz nerwy nam puszczaja przed koncowka, czy cos ale najchetniej do porodu bym sie przeprowadzila !!

Jeszcze szybko napisze ,Kochana nie denerwuj się :* wiesz sama że też mam takie sytuacje i niejedna tutaj z Nas takie ma :( będzie dobrze :* zjedz sobie czekolady ,bo podnosi hormony szczęścia :) tez ostatnio chciałam się wyprowadzać :D ale usłyszałam bardzo ciekawe zdanie : " dokąd idziesz z moim dzieckiem " haha :D mi się wydaje że jak ludzie się tak mocno kochają ,to z tej miłości się chyba czasami kłócą :)

Zgłoś nadużycie #13144 15 stycznia 2014, 8:48

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Jeszcze szybko napisze ,Kochana nie denerwuj się :* wiesz sama że też mam takie sytuacje i niejedna tutaj z Nas takie ma :( będzie dobrze :* zjedz sobie czekolady ,bo podnosi hormony szczęścia :) tez ostatnio chciałam się wyprowadzać :D ale usłyszałam bardzo ciekawe zdanie : " dokąd idziesz z moim dzieckiem " haha :D mi się wydaje że jak ludzie się tak mocno kochają ,to z tej miłości się chyba czasami kłócą :)

ja bym za to zdanie rzuciła mu się na szyję :D !! bez kitu !
wiem, że jestem czasem nieznośna i w ogóle, ale potrzebuję zrozumienia. Nie wysypiam się, robię bardzo dużo w domu i wieczorami nie czuję już pleców nie wspominając o stopach , które są opuchnięte a słyszę , że sobie nie radzę. Noż kur*** nóż się w kieszeni otwiera !

Zgłoś nadużycie #13145 15 stycznia 2014, 8:48

Dorota93 Supermama
basza a u Ciebie lepiej?

Zgłoś nadużycie #13146 15 stycznia 2014, 8:53

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

Kincia trzymam kciuki, żeby przeszło, ale jak masz wątpliwości to jedz.

Ja kompletnie zapomniałam, że dziś u mnie ma nie być wody do 16.00, dobrze, że mpwik zaparkowało u mnie przed domem, to jeszcze zdążyłam kilka garnków napełnić :)

ah ta skleroza :)

Zgłoś nadużycie #13147 15 stycznia 2014, 8:58

Dorota93 Supermama
no i przegoniłam wszystkie

Zgłoś nadużycie #13148 15 stycznia 2014, 9:10

basza Fajna mama
Nie Ja juz jestem :-) . PrYszla mama i modlilysmy sie. Zawsze rano razwm si modlimy :-) .

Kincia ale ladnie Ci maz powiedzial.

Dorotka nie przejmuj sie, My z moim W. bardzo dlugo sie.docieralismy, a i tak zdarzaja sie afery jak we wloskiej rodzinie. A Ty sama najlepiej wiesz ile robisz,.no i My wszystkie. A jak nastepnym razem Tobie powie ze sobie nie radzisz to powiedz K. wiesz co to mi pomoz...moze razem bedzie latwiej sobie ze wszystkim poradzic, moge np. oddac Ci brzuszek tak na 2h :-) .
Sciskam Was Moje Cudne.

A Ja czuje sie bardzo kiepsko, nie wiem ile to jeszcze potrwa... mam nadzieje, ze.sie uspokoi czekam

Zgłoś nadużycie #13149 15 stycznia 2014, 9:10

basza Fajna mama
Dorotka.i.Diaglab i kolejny skonczony tydIen Gratki :-)

Zgłoś nadużycie #13150 15 stycznia 2014, 9:12

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki, ja wczoraj zasnęłam po 1 więc dopiero teraz się obudziłam. U mnie dobrze, lekkie skurcze mi wieczorem dokuczały, ale ogólnie nie mogę narzekać. Basza jestem grzeczna, dużo odpoczywam i nic nie robię.

Kincia jedz do szpitala, bo wiesz, że na Twoim etapie to może się już coś zaczynać więc lepiej niech to sprawdzą.

Dorotka nie przejmuj się! Ja tez czasem kłócę się z mężem, to normalne. A tym bardziej teraz jak jesteśmy takie rozdrażnione i zmęczone. Zobaczysz, że jak Igorek się urodzi to wszystko się zmieni. Współczuję skurczy i opuchniętych stóp. Może masaż, albo zimna woda pomoże. I głowa do góry!! Już niedługo będziesz miała dwóch facetów w domu :) Więc dopiero musimy się nauczyć cierpliwości, a pamiętaj, że nasi mężowie też się boją i chociaż tego nie pokazują to wewnątrz trzęsą się ze strachu jak o będzie.

Lorelei dobrze, że zdążyłaś z tą wodą. Tak to musiałabyś dostawę mineralnej gdzieś zakupić do wszystkiego :p Współczuję nocy nieprzespanej, może drzemka w ciągu dnia? No i nie przesadź z tym zmęczeniem się dzisiaj przed snem.

Basza tak Ci współczuję tych skurczy! Ja mam chwilkę i delikatne i czasem mam dość, więc podziwiam Cię, że tak dobrze się trzymasz!! :) Ninka jest duża a więc może urodzić się wcześniej i nie będzie problemów :) Tylko musisz jeszcze do jutra do sesji wytrzymać, a potem niech się dzieje co chce :) Najwyżej szybciej uściskasz Ninkę :)

Ewelina witam na forum. Obserwuj się, ale upławy to normalne na tym etapie ciąży, ja też mam.

Mam nadzieję, że u Ece wszystko dobrze i odezwie się dzisiaj do nas :)

Miłego dnia dla Wszystkich!