Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13111 14 stycznia 2014, 22:04

Anett Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

jestem ! :D

Oooo.... :D

Zgłoś nadużycie #13112 14 stycznia 2014, 22:04

ewka90 Gotowa na wszystko
ja też kładę się już spać więc spokojnej nocki dla Wszystkich! No i Ece czekam na wiadomości.

Zgłoś nadużycie #13113 14 stycznia 2014, 22:06

Konto usunięte
dziękuje za pamięć o mnie :P hih :* mam dziś mega nieogar ,normalnie nieżyje :P :( nic mi się nie chce ,leń konkretny ! mam zamiar Was nadrobić :)
dobrej nocki bez skurczy Kochane :*:*:*

Zgłoś nadużycie #13114 14 stycznia 2014, 23:03

Konto usunięte
Strasznie źle sie czuje :( nie wiem co mi jest dzisiaj

Zgłoś nadużycie #13115 14 stycznia 2014, 23:07

Dorota93 Supermama
A boli Cie cos?

Zgłoś nadużycie #13116 14 stycznia 2014, 23:17

Dorota93 Supermama
Ty sie slonce obserwuj, bo niedlugo sie rozpakowywac bedziesz

Zgłoś nadużycie #13117 14 stycznia 2014, 23:26

Konto usunięte
Wszystko mnie boli :( i znów wymiotowałam ,nie wiem dlaczego ? :(

Zgłoś nadużycie #13118 14 stycznia 2014, 23:43

Dorota93 Supermama
Albo zas sie najadlas wszystkiego , druga opcja to jest taka, ze teraz wszedzie jelitowka panuje , a trzecia organizm sie oczyszcza przed porodem (chociaz z reguly to biegunka jest)

Zgłoś nadużycie #13119 14 stycznia 2014, 23:49

Dorota93 Supermama
Ja probuje spac bo wysiadam fizycznie ale gdyby nie fakt, ze psychika tez juz mi siada byloby nawet ok... eh ciagle cos. Branoc. Musze sie wyciszyc troszke i pozbierac mysli.
A Ty Kincia jesli faktycznue jest tak zle to jedz na ip i pisz mi co i jak

Zgłoś nadużycie #13120 15 stycznia 2014, 0:14

Ewelina91 Początkująca
witam jestem tu nowa.niedawno znalazłam to forum i bardzo żałuję że nie szukałam wcześniej mam nadzieje że mogę z wami popisać chociaż na tej końcówce ;) ja również mam termin na luty u mnie nie obejdzie się bez cc i termin mam na 4 luty aczkolwiek lekarz poinformował mnie że może dojść do porodu dużo wczesniej ze względu na duże dziecko. w 34 tyg ważył już 3200g w czwartek bede miała 36 tydzień i jutro ktg ;)

Zgłoś nadużycie #13121 15 stycznia 2014, 0:21

Niutka26 Gotowa na wszystko
hej Ewelina!
witamy i na koncowce tez zapraszamy do grona niedalekich mam :)
rozgosc sie,napisz cos wiecej o sobie,Ece nad suwaczkami ma tabelke nas wszystkich ,pewnie jak sie dobrze poczuje to Cie do Niej dopisze,teraz przebywa w szpitalu.
dziewczynki nie mialam dzis weny do pisania,teraz zasnac nie moglam to pisze z tel.
zycze wszystkim spokojnej nocy bez skurczybykow i boli.
jutro nadrobie zaleglosci w pisaniu :)

Zgłoś nadużycie #13122 15 stycznia 2014, 0:33

Ewelina91 Początkująca
bardzo dziękuje za przyjęcie do waszego grona ;) a więc tak jestem już mamą 3.5 letniego Danielka pocieszny chłopczyk :* teraz też będzie synek na imie będzie miał Oskarek (wybrał to imię Danielek) ;) termin według OM mam na 16 luty. ze względów zdrowotnych będę miała drugi raz cc i termin na 4 luty jak pisałam wyżej, co tydzień muszę chodzić na KTG ze względu na skurcze ( co prawda nie są regularne ale musimy kontrolować ) no i na wielkość mojego skarba. lekarz powiedział że na prawdę jest duży i całkiem możliwe że będziemy się umawiać na jeszcze wcześniejszy termin porodu. co do Mojego samopoczucia na tym etapie ciąży hmm strasznie boli mnie krocze nie wiem dlaczego ale jak przychodzi mi wstać z łóżka to aż mam łzy w oczach . brzuch pobolewa mnie u dołu. mam twardnienie brzucha i bule jak na miesiączkę łącznie z krzyżami ale nie są regularne. przytyłam już 17 kg pocieszeniem jest to że w pierwszej ciąży przytyłam aż 30 kg więc teraz nie jest tak źle . do ubikacji wstaję w nocy co 30 min tak że nocki są nie przespane . ale co się nie zrobi dla Maleństwa ;) Pozdrawiam Was ;)

Zgłoś nadużycie #13123 15 stycznia 2014, 0:58

Ewelina91 Początkująca
Kurczę napisałam na forum i poszłam po mandarynkę do kuchni stojąc i obierając ją poczułam takie ciepło w kroczy (bardzo przepraszam za dosłowność) poszłam do łazienki patrze całe majtki mokre i taki jakby śluz hm kleisty taki lekko zabarwiony na biało ale bardziej przeźroczysty nie wiem jak to opisać. czy może mi któraś powiedzieć czy to może być czop? ale się zmartwiłam a przecież nie będę o 1 w nocy do lekarza dzwoniła... :( na szczęście rano na ktg do szpitala i tam będzie Mój lekarz napewno mu o Tym powiem.

Zgłoś nadużycie #13124 15 stycznia 2014, 1:59

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Ja probuje spac bo wysiadam fizycznie ale gdyby nie fakt, ze psychika tez juz mi siada byloby nawet ok... eh ciagle cos. Branoc. Musze sie wyciszyc troszke i pozbierac mysli.
A Ty Kincia jesli faktycznue jest tak zle to jedz na ip i pisz mi co i jak

Wiesz co mi juz tez wysiada psychika i chyba od tego tez mam takie samopoczucie :(
Trzymam kciuki Kochana za to zebyś się wyspała :*

Zgłoś nadużycie #13125 15 stycznia 2014, 2:00

Konto usunięte
A ja cierpię dalej :(

Zgłoś nadużycie #13126 15 stycznia 2014, 2:02

Konto usunięte

Ewelina91 napisał(a)

Kurczę napisałam na forum i poszłam po mandarynkę do kuchni stojąc i obierając ją poczułam takie ciepło w kroczy (bardzo przepraszam za dosłowność) poszłam do łazienki patrze całe majtki mokre i taki jakby śluz hm kleisty taki lekko zabarwiony na biało ale bardziej przeźroczysty nie wiem jak to opisać. czy może mi któraś powiedzieć czy to może być czop? ale się zmartwiłam a przecież nie będę o 1 w nocy do lekarza dzwoniła... :( na szczęście rano na ktg do szpitala i tam będzie Mój lekarz napewno mu o Tym powiem.

Hej Ewelina :) to raczej nie czop ,to upławy ja juz od kilku tyg chodzę z wkładkami w gaciach... Ale obserwuj się o wrazie co do szpitala :) daj znac potem jak sie czujesz

Zgłoś nadużycie #13127 15 stycznia 2014, 5:19

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Hej Ewelina :) to raczej nie czop ,to upławy ja juz od kilku tyg chodzę z wkładkami w gaciach... Ale obserwuj się o wrazie co do szpitala :) daj znac potem jak sie czujesz

Ja tez mam takie uplawy :)

Zgłoś nadużycie #13128 15 stycznia 2014, 6:29

Niutka26 Gotowa na wszystko
Hej! I jak tam noc Wam minela? Kincia,Dorotka cos lepiej u Was?
Ewelina na ktora wybierasz sie na ktg? Powiedz koniecznie o tej wiekszej ilosci sluzu,choc tak jak pisza dziewczyny to teraz normalne,ja tez juz musialam przejsc na wkladki choc ich nie cierpie..
Gdyby ktoras nie mogla zasnac o 8 na dwojce w pytaniu na sniadanie bedzie dziewczyna ode mnie ktora fotografuje maluszki ( wysylalam Wam raz link) i bedzie temat o reportazu z narodzin. Ogladnijcie,bo to fajnasprawa :)

Zgłoś nadużycie #13129 15 stycznia 2014, 8:03

lorelei_l Fajna mama
Witajcie :)

Ewelina fajnie, że do nas dołączyłaś :) mam nadzieję, że lekarz Cię dziś uspokoi, że wszytko w porządku
Kincia i Niutka oby nocy była dla Was jednak przespana
Ece dalej trzymam za Was kciuki :)

Ja wczoraj padłam o 21 co się skończyło, wstawaniem w nocy co 2h i pobudką o 5 rano. Dziś muszę się jakoś bardziej zmęczyć, ale jest na to szansa, bo zwiedzam ostatnio porodówkę i namówiłam męża na wyprawę do ikea :)

Zgłoś nadużycie #13130 15 stycznia 2014, 8:15

basza Fajna mama
Dzień dobry Slicznotki :-) .

Dorotka jam tam po nocce?

Kincia lepiej dzisiaj ??

Witam nową Mamę :-) na tym etapie ciąży upLawy to normalka,.wazny jest zapach i kolor :-) . Ja przy tym moim pessarze to dostalam nawet papierki lakmusowe do sprawdzania czy to aby nie wody, bo czasem to przeciekam ;-) . Milego.pisania i czytania fajnie, ze.dołączyłaś.

Dzień dobry Niutka - jak tam dzisiaj Kochana ?? Jakie.plany ??

Lorelai no to witam w klubie niewyspanych. Ja wczorajsza nocka pol godziny a dzisiejsza.moze.ze 3 i to optymistycznie licząc. No ale plany masz ambitne na dzisiaj.

Ece Kochana co tam u Was dziewczynki ??

Ewcia a co u Ciebie ?? Mam nadzieje, ze grzeczna jestes.

A u mnie co? Znowu cala nocka ze.skurczami i stawianiem.sie.brzucha, wydaje mi sie,.ze.zblizam.sie.do.finiszu i jednak wczesniej pojawimy sie w.szpitalu. No nic jestem na to gotowa. Dzisiaj tez.baaaardzo kiepsko.sie czuje. A jeszcze w nocy durna baba zamiast pstryknac.swiatlo jak.szlam.do.lazienki.to ne.po.co... mqlo.sie nie.zabilam.bo.wlazlam.w krzeslo. :-) . Milego.dnia Kobietki :-)