Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #13011 14 stycznia 2014, 12:00

basza Fajna mama
Kinciw nadal tak boli ??

Zgłoś nadużycie #13012 14 stycznia 2014, 12:09

Konto usunięte

basza napisał(a)

Kinciw nadal tak boli ??

Hej piękna :) no już troszkę mniej bo leże i się nie ruszam :P ale jakaś dziś jestem nieżyjąca :D a Ty jak tam ? Opowiadaj co u doktorka :) i na kiedy cc juz wiadomo ? :)

Zgłoś nadużycie #13013 14 stycznia 2014, 12:11

lorelei_l Fajna mama
w końcu przyszło moje zamówienie z apteki :) tak zapakowane, że chyba z godzinę zajęło mi ściąganie tej folii bąbelkowej- choć nie powiem, że nie było zabawnie sobie tak postrzelać :D
ale najważniejsze, że teraz mogę się już spakować w końcu :)

Zgłoś nadużycie #13014 14 stycznia 2014, 12:11

basza Fajna mama
Nie pamiatam co kto pisal i pewnie cos pomieszam, cos pominę od razu przepraszam :-) .

Dorotka bardzo się cieszę, że Ogórek juz taki duzy chlopaczek i niedlugo juz będzie. Mamo to juz naprawdę ostatnia prosta :-)

Niutka super ze wszystko ok :-) . A z tymi naszymi humorkami to juz tam bywa..ale mamy trochę prawo do tego uuz ostatnie chwilę mamy na to wytlumaczenie ;-) . I jak.bedziesz prasowac to ode.mnie tez dostaniesz :-) .

Lorelai gratki udanej nocy... Ja spalam dzis moze pol godziny takze znowu ciezki dzionej dla.mnie i dla wszystkich z.domu hihihi... masc dziala ??

Anetko wszystko bedzie dobrze, dzielna jestes :-) . Jak nauka ??

Kincia Ty moja Nutellko - wspolczuje kolejnej wyprawy do szpitala, kiedy tam brykasz znowu ?? Te km sa coraz gorsze. Ja durna w tamta strone postanowilam byc dzielna i jechac na wpol.lezaco z przodu i to byl błąd potem W. juz mi wymoscil komplet wypoczynkowy z tylu i jakos sie dokulałam.

Ece jak tam u Adusi ?? Ja cos ciagle mysle, ze Ty bedziesz pierwsza :-)

A u Nas tak: Nina 2,5kg, zdrowa i ponoc niesamowicie.kudlata chyba przesad z psem jest prawdziwy hihihihi... jak Nam wczoraj doktorek klaczki taaaaakie dlugie pokazal to od razy mi sie przypomnialo....smiac mi.sie ch ialo na tej kozetce. 27 stycznia ostatnia wizyta po ktorej juz zostaje w szpitalu i moze 28 jak Nina bedzie pchala sie na swiat po wyciagnieciu krążka to cc.... buuuu nie chce byx styczniówką... Ja mam legitymacje lutowek :-) .No a jesli nie bedzie pchala na swiat to leze w szpitalu i czekamy az zechce :-)

Zgłoś nadużycie #13015 14 stycznia 2014, 12:32

Konto usunięte

basza napisał(a)

Nie pamiatam co kto pisal i pewnie cos pomieszam, cos pominę od razu przepraszam :-) .

Dorotka bardzo się cieszę, że Ogórek juz taki duzy chlopaczek i niedlugo juz będzie. Mamo to juz naprawdę ostatnia prosta :-)

Niutka super ze wszystko ok :-) . A z tymi naszymi humorkami to juz tam bywa..ale mamy trochę prawo do tego uuz ostatnie chwilę mamy na to wytlumaczenie ;-) . I jak.bedziesz prasowac to ode.mnie tez dostaniesz :-) .

Lorelai gratki udanej nocy... Ja spalam dzis moze pol godziny takze znowu ciezki dzionej dla.mnie i dla wszystkich z.domu hihihi... masc dziala ??

Anetko wszystko bedzie dobrze, dzielna jestes :-) . Jak nauka ??

Kincia Ty moja Nutellko - wspolczuje kolejnej wyprawy do szpitala, kiedy tam brykasz znowu ?? Te km sa coraz gorsze. Ja durna w tamta strone postanowilam byc dzielna i jechac na wpol.lezaco z przodu i to byl błąd potem W. juz mi wymoscil komplet wypoczynkowy z tylu i jakos sie dokulałam.

Ece jak tam u Adusi ?? Ja cos ciagle mysle, ze Ty bedziesz pierwsza :-)

A u Nas tak: Nina 2,5kg, zdrowa i ponoc niesamowicie.kudlata chyba przesad z psem jest prawdziwy hihihihi... jak Nam wczoraj doktorek klaczki taaaaakie dlugie pokazal to od razy mi sie przypomnialo....smiac mi.sie ch ialo na tej kozetce. 27 stycznia ostatnia wizyta po ktorej juz zostaje w szpitalu i moze 28 jak Nina bedzie pchala sie na swiat po wyciagnieciu krążka to cc.... buuuu nie chce byx styczniówką... Ja mam legitymacje lutowek :-) .No a jesli nie bedzie pchala na swiat to leze w szpitalu i czekamy az zechce :-)

Ale super wieści !! :) wypoczełaś już po tej wyprawie ? ja jadę za tydzień w piątek ,ale najpierw idę tutaj do gin w moim mieście w poniedziałek z wynikami posiewu... Kurcze pierwsza chyba zostaniesz Mamusią u nas na forum :*

Zgłoś nadużycie #13016 14 stycznia 2014, 12:34

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

w końcu przyszło moje zamówienie z apteki :) tak zapakowane, że chyba z godzinę zajęło mi ściąganie tej folii bąbelkowej- choć nie powiem, że nie było zabawnie sobie tak postrzelać :D
ale najważniejsze, że teraz mogę się już spakować w końcu :)

Coś o tym wiem :D mi jeszcze dodatkowo taśmą zaklejali wieczka od kremów/oliwki i miałam dodatkowe zdrapywanie taśmy :D ale fakt foli bąbelkowej nie żałują :P

Zgłoś nadużycie #13017 14 stycznia 2014, 12:50

Anett Gotowa na wszystko
Basza 'Eliczne' brzmi bardzo ładnie :) nie musiałaś poprawiać :) gratuluję udanej wizyty :) ale nie może tak być, że zostaniesz styczniówka, wstrzymaj ich te 2 3 dni :D a nauka ciężko ojj ciężko...
Lorelei oczywiście, że nudne te przedmioty, może nie tyle zaśnie synuś co ja już ledwo żyje... a jedyne co robiłam to przekopiowałam jedną prezentację do worda bo nie chciała mi się odtworzyć na lapku :)
Dorotka współczuję tych swędotek, wiem jak to jest, czasem mam takie napady że cała skóra mnie boli od drapania ale na szczęście jeszcze nie pojawiły się nowe rozstępy :)
Kincia może przełóż pierogi na jutro a dziś odpoczywaj! jakoś wytrzymasz przecież, prawda? :) nieżyjąca ja też jestem :)

Wiecie co ja w końcu nic nie zamawiałam z tej apteki, jutro jadę na zakupy z siostrą to zajdę u siebie i dokupię to co niezbędne :)

Zgłoś nadużycie #13018 14 stycznia 2014, 12:53

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab mam nadzieję że się pojawisz niebawem, gratuluję wyboru wózka! :)
Na pewno dobrze będzie się nam jeździło, nie mogę się doczekać.. :)

Zgłoś nadużycie #13019 14 stycznia 2014, 13:00

Anett Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Diaglab mam nadzieję że się pojawisz niebawem, gratuluję wyboru wózka! :)
Na pewno dobrze będzie się nam jeździło, nie mogę się doczekać.. :)

na prawdę jestem nieprzytomna, myslałam że jeszcze nie komentowałam tego samego wyboru wózka hihi
no nic, trudno.. :)

Zgłoś nadużycie #13020 14 stycznia 2014, 13:08

Dorota93 Supermama
hehe Anett :)

Zgłoś nadużycie #13021 14 stycznia 2014, 13:09

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Ale super wieści !! :) wypoczełaś już po tej wyprawie ? ja jadę za tydzień w piątek ,ale najpierw idę tutaj do gin w moim mieście w poniedziałek z wynikami posiewu... Kurcze pierwsza chyba zostaniesz Mamusią u nas na forum :*

Nie chce być styczniówką ;-) . No to bedziesz miala 2 wizyty pod rząd :-) . A te pierozki ze spinakiem mniam... tylko dla mnie poprosze bez czosnku bo on na zgagę zle dlziała hihi. No ake tak jak pisala Anetka mize jednak dasz sobie luz do jutra.Wiecie co nie.spalam dzisiaj wcake bo raz kregoslup, dwa Nina jest chyba akrobatką i na dodatek.uwielbia rozsadzać moje żeberka, trzy dotarło do mnie, że może za 2 tygodnie będę już mamą... aaaaaaaaa i chyba siè boję.

Zgłoś nadużycie #13022 14 stycznia 2014, 13:10

basza Fajna mama
Anetka i kolejny skonczony tydzien. Gratki.

Dorotka jak Twoje swedziuszki ??

Zgłoś nadużycie #13023 14 stycznia 2014, 13:14

Dorota93 Supermama
Anett gratulacje ! :*
basza a wiesz, ja też po tej wczorajszej wizycie nie umiałam spać, dużo myślałam a też krocze mnie bolało. nie mam pojęcia dlaczego tak mi się dzieje.... byśmy wiedziały, że nie śpimy to byśmy zrobiły koleżanką lekturkę do czytania hihi
a swędziołki nie minęły. myślę, że nowe rozstępy wychodzą. baaaaa, one non stop się pojawiają !
a jak Ty dziś? skurcze czy skurczyki? a moze SKURCZYBYKI?!

Zgłoś nadużycie #13024 14 stycznia 2014, 13:15

diaglab Gotowa na wszystko
Hej ,czytam Was cały czas ale nie mam jakoś weny do pisania :-( w dodatku i psychicznie i fizycznie źle się czuję....chcę już rodzić...mam chyba jakiś kryzys 8 m-ca :-) w dodatku nie wiem już w końcu w którym szpitalu będę rodzić...to mi spędza dodatkowo sen z powiek...
Anett ja też nie mogę się doczekać spacerów pierwszą bryką małego :-) będziemy wymieniać się spostrzeżeniami :-)
wszystkie, które kończą dziś okrągłe tygodnie-gratki :-)
Gratuluję też udanych wizyt:Basza, Dorota i Niutka :-)
Wszystkim i pozostałym lepszego samopoczucia i żadnych dolegliwości :-)

Zgłoś nadużycie #13025 14 stycznia 2014, 13:18

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Anett gratulacje ! :*
basza a wiesz, ja też po tej wczorajszej wizycie nie umiałam spać, dużo myślałam a też krocze mnie bolało. nie mam pojęcia dlaczego tak mi się dzieje.... byśmy wiedziały, że nie śpimy to byśmy zrobiły koleżanką lekturkę do czytania hihi
a swędziołki nie minęły. myślę, że nowe rozstępy wychodzą. baaaaa, one non stop się pojawiają !
a jak Ty dziś? skurcze czy skurczyki? a moze SKURCZYBYKI?!

Ja dziś skurczyki hihi :-) . Kurczd to smaruj sie nieustannie sie smaruj... Ale zadbej wysypki nie masz ?? A to jakies okreslone.partie Cię swędzą czy całe ciało ??

Zgłoś nadużycie #13026 14 stycznia 2014, 13:18

Anett Gotowa na wszystko
Taka jestem zakręcona dziś, że chyba sobie strzelę drzemasa bo nic mi nie wchodzi do głowy na chwilę obecną :)
Dorotka to nie jest śmieszne :p

Dziękuję dziewczynki, tak na prawdę, to tydzień kończę w poniedziałki tylko na suwaczku mi inaczej wychodzi ale mimo wszystko dziękuję :) :)
Basza i wcale się nie dziwię, że się boisz... ja też sie boję, ale damy radę! wszystkie damy radę :)
ale odczułam wczoraj taki wewnętrzny spokój gdy spakowałam torbę :)

Diaglab a czytanie? nie zapominaj :) no właśnie tych Twoich pozytywnych fluidków tu brakuje!

Zgłoś nadużycie #13027 14 stycznia 2014, 13:20

basza Fajna mama

diaglab napisał(a)

Hej ,czytam Was cały czas ale nie mam jakoś weny do pisania :-( w dodatku i psychicznie i fizycznie źle się czuję....chcę już rodzić...mam chyba jakiś kryzys 8 m-ca :-) w dodatku nie wiem już w końcu w którym szpitalu będę rodzić...to mi spędza dodatkowo sen z powiek...
Anett ja też nie mogę się doczekać spacerów pierwszą bryką małego :-) będziemy wymieniać się spostrzeżeniami :-)

Diaglab to już chyba taki czas.... poza tym to leżenie... wiesz jakby człoweike mógł łazić, siedzieć, spotykać się z ludzmi a tu tylko cztery sciany i jeszcze za oknem szaro. No ale Kochana juz tqk blisko :-*

Zgłoś nadużycie #13028 14 stycznia 2014, 13:22

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

kochana pisz, marudź i stękaj. Razem damy radę :) i urodzimy szybko. patrz ile już przeszłyśmy. Szybko nam minie ten czas :)
mi tu jakoś na fm szybko leci :)

baszko mnie brzuch swędzi tam gdzie mam takie jasne rozstępy, nie mam wysypki ani nic :( to pewnie przez to buuuu....

Anett i ja chyba walnę sobie drzemkę, ale mam ochotę na fryty i camemberta. Ale z drugiej strony nie mam apetytu. I jak tu ogarnąć ciężarówkę :) ?

zawiozłam dziś wymaz do sanepidu, wyniki w czwartek :)
w ogóle już chyba pomału zaprzestanę jazdy samochodem. Mało jeżdzę i w ogóle tylko jak jest to konieczne, ale ze mnie się zrobił jakiś mały pirat drogowy i w ogóle nie myślę jak jadę :/ rozkojarzona jestem za bardzo a w ogóle denerwuje mnie wszystko.

Zgłoś nadużycie #13029 14 stycznia 2014, 13:29

Dorota93 Supermama
ale u mnie ponuro :(

Zgłoś nadużycie #13030 14 stycznia 2014, 13:32

Anett Gotowa na wszystko
Hi hi Dorotka faktycznie ciężko ogarnąć ciężarówkę, 'mam ochotę na.. ale nie mam apetytu' jedno drugie wyklucza :) hihi fryty, ojj fryty też bym zjadła :)

A co do samochodu, to mój M już kategorycznie mi zabrania i daje tu argumenty jakieś z słabszym reagowaniem przez kobiety ciężarne, ale jeszcze jutro muszę pojechać i chyba sobie też daruję... faktycznie jesteśmy teraz bardzo rozkojarzone :)