Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12991 13 stycznia 2014, 22:26

Ece Gotowa na wszystko
Ja tez mykam.Spokojnej nocy Ewcia. :-)

Jak najmniej pobudek i wygodnych pozycji Brzuchatki.Do jutra. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12992 13 stycznia 2014, 23:02

Konto usunięte
Kinia gratki skończonego tyg :* dobrze że nospa pomogła!
Ewka biała czekolada na ból głowy ? hihi :D wypróbuję na pewno :) kochana pokazna kolekcja ciuszków i jak ładnie już poukładane :)
Anett faktycznie ciężki dzień miałaś :( trzymam kciuki aby Babcia lepiej się poczuła :)
Lorelei Ece idealnie opisała skurcze :)
Ece to niefajnie jak nogi bolą i miednica ,ale chociaż jedno pocieszenie że plecy jeszcze dają rade :) Ty jesteś dla mnie zawsze megaa pocieszeniem ,tak podnosisz na duchu że szok :) fajnie napisałaś o tych skurczach,że da się je przeżyć :) jestem dobrej myśli :P
Dorota cieszę się że na wizycie wszystko dobrze :* Igorek rośnie i ma się super ,to najważniejsze :) kosmetyki super ,jesteś już w pełni gotowa ,bo pamiętaj że ja wygraną mam w kieszeni :P dobrze że się z tym pogodziłaś :P no i suwaczek wkońcu jakiś normalny masz ! brawo :D :* jezu! dobrze że zdążyłaś odskoczyć !! o matko :(
Niutka super że na wizycie wsio ok :* a jak szyjka nisko ,to faktycznie już niedługo bo rozwarcie może się zrobić i nawet nie będziesz wiedziała kiedy :) właśnie ostatnio też zastanawiałam się nad tym magnezem..
Kristi mam nadzieję że Ci lepiej :* trzymam kciuki za to abyś się wyspała :) ja urodziłam się z pępowiną 1x wokół szyji i mój mąż tak samo. Wszystko będzie dobrze z tą pępowiną ,pewnie jak zaczniesz rodzić i dzidziuś zejdzie do miednicy ,to pępowina jakoś się ułoży inaczej ,trzymam kciuki :*

No jo ja się wyspałam ,a teraz wszystkie spać poszły :P ja Was dopiero teraz przeczytałam ,bo wcześniej nie miałam siły na nic..
Dobrej nocki :*

Zgłoś nadużycie #12993 14 stycznia 2014, 5:21

Dorota93 Supermama
Kincia kochanie to ze kosmetyki sa gotowe.to nie znaczy ze moge rodzic, bo nic innego gotowe nie jest ;)

Zgłoś nadużycie #12994 14 stycznia 2014, 6:11

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dorota widze już buszuje fo fm ;) eh. Błogi śnie kochany śnie kiedy to było kiedy 8 godzin się snu śniło :)

Zgłoś nadużycie #12995 14 stycznia 2014, 8:05

lorelei_l Fajna mama
:) Witajcie Mamuśki :)
Udało mi się nawet przespać noc :) tylko z jednym wstawaniem na siku i 2 na smarowanie się mazidłami :) jak tak dalej pójdzie to jeszcze zacznę całe noce przesypiać :)

Dziś mam podjechać do szpitala na rozmowę z położną, którą chcę mieć przy porodzie. Pewnie będziemy omawiać cały plan porodu. I tutaj pytanie do Was- myślałyście już może w jakiej pozycji chcecie rodzić?

Zgłoś nadużycie #12996 14 stycznia 2014, 8:35

Dorota93 Supermama
Ja moge w kazdej i probowac ile wlezie az znajde wygodna :)

Zgłoś nadużycie #12997 14 stycznia 2014, 8:49

lorelei_l Fajna mama
http://www.rodzicpoludzku.pl/porod/wertykalne-pozycje-porodowe-przyklady.html

wyszukane

Zgłoś nadużycie #12998 14 stycznia 2014, 9:45

Anett Gotowa na wszystko
Witam i ja :) spałam ok 8 godz ale nie czuję się wyspana, bioderko znów dało popalić z rana a syn za to z wieczora tak szalał, że całe podbrzusze mnie rozbolało ale dzis na razie ma spokojne ruchy... :)
Śniadanko też juz za mną - czekoladowe muszelki z mlekiem :) i teraz czas się troszkę pouczyć ehh..

Miłego dnia Brzuchasie :)

Zgłoś nadużycie #12999 14 stycznia 2014, 10:01

Niutka26 Gotowa na wszystko
Dziń dybry :D
hehe zaczęłam z humorem niczym francuski żandarm z ,,Alo,Alo" :D a wcale mi do śmiechu nie jest po takiej nocy jaka dzisiaj była :(
Widzę,że nie tylko ja tak miałam - każdej na tym etapie coś w nocy przeszkadza spać.
Mnie dzisiaj złapał taaaaaaaki skurcz w łydkę,że aż piszczałam z bólu :( najpierw w lewą a potem w prawą :( stwierdziłam do męża ,że to lepsze niż budzik,bo wstajesz z łóżka w ciągu sekundy! :)
Ojjj się działo :)
Ciekawe czy to taki ekspresowy powód odstawienia magnezu,raptem tabletki na noc nie wzięłam a tu taka przygoda :)
Ja też już po śniadanku,dama nie wiem,co tu dzisiaj robić :/ Jakbym ochrzanu od męża nie dostała,to wzięłabym się za prasowanko,ale ciuszki wysoko i deska ciężka..Nie chcę ryzykować ,Jego gniew w takich sytuacjach potrafi zwalić z nóg ;)
Dziewczyny a propos położnych- wiecie już ile taka usługa kosztuje? Ja się przymierzam,bo mojej bratowej siostra jest położną w szpitalu,gdzie będę rodzić i chciałabym się zorientować ile w razie czego przydałoby się Jej zapłacić jak sama nie poda kwoty..

Zgłoś nadużycie #13000 14 stycznia 2014, 10:13

Konto usunięte
Kristi a pamiętasz jak na początku ciąży się zasypiało jak kamień i budziło rano bez żadnej pobudki ? :D tęsknie za tym :(
Lorelei cieszę się że ta maść Ci pomaga :) no i że noc przespana :)
Anett współczuję bólu biodra :( miłej nauki kochana :*
Niutka no skórcz to potrafi na nogi postawić :/ mój mąż grał bardzo dużo w piłkę i potrafi wygiąć jakoś dziwnie nogę jak kogoś skórcz złapie i mi tak właśnie robi ,odrazu przechodzi :P a jeśli chodzi o położną to są rózne ceny ,zależy pewnie od miasta i od kobiety :) jedna bieże 200zł ,a inna nawet 1000zł lub jeszcze więcej także musisz się dowiedzieć :) muszelki cze.koladowe z mlekiem....i tu właśnie mam powód żeby się podnieś z łóżka :D

Noc miałam ciężką ,bo strasznie boli mnie krocze jakbym pożądnego kopa w nie dostała :( dziś pewnie będzie leżący dzień ,a tak marzyły mi się pierogi ze szpinakiem !
Miłego dnia :*
Basza pisz co tam u Ciebie :) mam nadzieje że się wyspałaś ,po tych podróżach :)

Zgłoś nadużycie #13001 14 stycznia 2014, 10:14

Konto usunięte
Anett gratki skończonego tyg :* ale lecą te tygodnie :)

Zgłoś nadużycie #13002 14 stycznia 2014, 10:24

Dorota93 Supermama
U mnie za polpzna place 650zl

Zgłoś nadużycie #13003 14 stycznia 2014, 10:33

lorelei_l Fajna mama
:) już po porannych zabiegach pielęgnacyjnych :)
Anett- może jak będziesz się uczyć, to maluch zaśnie znużony, zwłaszcza jeśli to będzie nauka na jakiś nudny przedmiot :)
Niutka- może spróbuj naturalnie uzupełniać magnez- tzn dużo migdałów jeść, wczoraj się dowiedziałam, że są też dobre na zgagę, więc korzyść podwójna, w tym szpitalu, w którym chcę rodzić można "wykupić" położną za 650 zł w formie cegiełki na szpital, ale nie wiem ile z tego dostaje położna. Plus taki, że jak trafisz na jej dyżur z porodem, to już nie płacisz dodatkowo :)
Kincia- nic straconego może z jakiejś restauracji zamówisz sobie z dowozem do domu :) - mniej mycia naczyń :)

Zgłoś nadużycie #13004 14 stycznia 2014, 10:35

Dorota93 Supermama
lorelei u mnie jest tak samo :) a polozna dostaje 550 zl :)

Zgłoś nadużycie #13005 14 stycznia 2014, 10:41

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

lorelei u mnie jest tak samo :) a polozna dostaje 550 zl :)

podejrzewam, że u nas gdzieś maks połowę tej kwoty. Czyli jednak się na SN decydujesz?

Zgłoś nadużycie #13006 14 stycznia 2014, 10:44

Dorota93 Supermama
tak tak , pisałam wczoraj :)
a tam co ma być, to będzie ;)

jejuu jak mnie brzuch swędzi a rozstępów coraz więcej :(

Zgłoś nadużycie #13007 14 stycznia 2014, 10:51

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

tak tak , pisałam wczoraj :)
a tam co ma być, to będzie ;)

jejuu jak mnie brzuch swędzi a rozstępów coraz więcej :(

mi położne radziły, żeby generalnie dietę wzbogacić w oliwki, tłuste ryby i inne takie rzeczy to skóra będzie natłuszczona od środka

Zgłoś nadużycie #13008 14 stycznia 2014, 11:55

Konto usunięte
Chyba się nie poddam i itak zjem dziś ten szpinak :P
Lorelei z tą dietą to jest na pewno racja ,bo zdrowe odżywianie sprzyja zdrowej skórze :)
Dorota ja też mam coraz więcej rozstępów :/ ale będzie "pamiątka" po ciąży :D :(

Jak tam czuje się reszta dziewczyn ? :)

Zgłoś nadużycie #13009 14 stycznia 2014, 11:59

basza Fajna mama
Dzien dobry Moje Eliczne :-)

Zgłoś nadużycie #13010 14 stycznia 2014, 12:00

basza Fajna mama
Mialo byc Sliczne :-)