Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12971 13 stycznia 2014, 20:51

kirsti30 Gotowa na wszystko
Halo jestem, późno ale zawsze. Zaczynam komentować:
DOROTA wow, fajowa ta wanienka, my mamy problem, bo mamy w czym wykąpać ale nie mamy gdzie tego naszego bąbla po kąpieli położyć :( i szukam na gwałt przewijaka ewentualnie komody takiej łazienkowej.
EWA i ta co nic nie miała do ostatniej chwili :) wow, dużo tych ciuszków faktycznie ale fajowo, ja narazie wszystko co mam jest to rozmiaru 62, boje się kupować więcej dla chłopca, bo może być dziewczynka :)
NIUTKA czyżbyś początkowała nasz zwaroway klan i już chciała się rozpakować? Powolutku...ale dla mnie to szok był jak czytałam myśłałam sobie łoj zaraz urodzi ;)

Zgłoś nadużycie #12972 13 stycznia 2014, 20:51

Ece Gotowa na wszystko
Ja jak czytam to pamiętam-jestem typowym wzrokowcem :-) .Gorzej jak idę po cos do pokoju albo do kuchni-zaraz zapominam.To samo na zakupach,wiec bez listy się nie ruszam ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12973 13 stycznia 2014, 20:53

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Dorotka a jak się czujesz?

ja dobrze, jak zawsze. trochę brzuch mnie boli ale to pewnie po przytulankach tak mam :P
a tak to bez zmian :)
a Ty? :)

Zgłoś nadużycie #12974 13 stycznia 2014, 20:54

kinia dałaś mi natchnienie tym masażem stóp hihi zaraz męża zatrudnie do roboty :D

Zgłoś nadużycie #12975 13 stycznia 2014, 20:54

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Halo jestem, późno ale zawsze. Zaczynam komentować:
DOROTA wow, fajowa ta wanienka, my mamy problem, bo mamy w czym wykąpać ale nie mamy gdzie tego naszego bąbla po kąpieli położyć :( i szukam na gwałt przewijaka ewentualnie komody takiej łazienkowej.
EWA i ta co nic nie miała do ostatniej chwili :) wow, dużo tych ciuszków faktycznie ale fajowo, ja narazie wszystko co mam jest to rozmiaru 62, boje się kupować więcej dla chłopca, bo może być dziewczynka :)
NIUTKA czyżbyś początkowała nasz zwaroway klan i już chciała się rozpakować? Powolutku...ale dla mnie to szok był jak czytałam myśłałam sobie łoj zaraz urodzi ;)

kupuj uniwersalne :)

Zgłoś nadużycie #12976 13 stycznia 2014, 20:58

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

tak, tak Ece rozumiemy, że zamiast małżeństwa miało być maleństwa :P :*

O matko!!ten słownik w tablecie mnie wykończy ;-) .Najpierw Ogórek, Teraz małżeństwo na brzuchu.Nie ma to jak normalna klawiatura,bez słownika.Dobrze Dorotka,że czuwasz i tlumaczysz moje wpadki ;-) :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12977 13 stycznia 2014, 20:59

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

O matko!!ten słownik w tablecie mnie wykończy ;-) .Najpierw Ogórek, Teraz małżeństwo na brzuchu.Nie ma to jak normalna klawiatura,bez słownika.Dobrze Dorotka,że czuwasz i tlumaczysz moje wpadki ;-) :-) .

lubie takie wpadki :P

Zgłoś nadużycie #12978 13 stycznia 2014, 21:00

Noc miałam koszmarną, zresztą to już kolejna taka, plecka bolą diabelnie, i jak mały kopie to już konkretnie boli :) a niech tam. W środe jedziemy na usg, sama zdecydowałam, musze mieć pewność czy wszystko ok z ta pępowiną, a najwyżej w lutym zrobimy kolejne.
Wybaczcie pcozytałam was, ale czuje się koszmarnie. Ide się położyć i podręczyć męża o masaż stóp, a co :D .
dobrej nocy wam życze kochane.

Zgłoś nadużycie #12979 13 stycznia 2014, 21:02

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Noc miałam koszmarną, zresztą to już kolejna taka, plecka bolą diabelnie, i jak mały kopie to już konkretnie boli :) a niech tam. W środe jedziemy na usg, sama zdecydowałam, musze mieć pewność czy wszystko ok z ta pępowiną, a najwyżej w lutym zrobimy kolejne.
Wybaczcie pcozytałam was, ale czuje się koszmarnie. Ide się położyć i podręczyć męża o masaż stóp, a co :D .

dochodź szybko do siebie :*

Zgłoś nadużycie #12980 13 stycznia 2014, 21:03

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Miłego masazyku i oby ta nocka była lepsza od poprzedniej. :-) .

Zgłoś nadużycie #12981 13 stycznia 2014, 21:04

ewka90 Gotowa na wszystko
Kirsti odpoczywaj i oczywiście, że pomęcz męża, niech zrobi masaż :) ) Jasne zrób USG, będziesz spokojniejsza.

Dorotka ja czuję się dobrze :)

Zgłoś nadużycie #12982 13 stycznia 2014, 21:06

Niutka26 Gotowa na wszystko
Odpoczywaj Kirsti :* doskonale Cię rozumiem- ta noc u mnie też była masakryczna :( Nogi mi już w d..kę właziły,tak bolały :( I z prawego na lewy,z lewego na prawy i zmiana...
Najmilszym akcentem był poranek kiedy wstaliśmy z mężem a tam za oknem biało :) w Końcu :)
A potem cały dzień chodzenia z Nim za rękę,bo ślisko jak diabli! Kilka razy bym poleciała jak długa,ale nie ma to jak silne ramię mężczyzny obok siebie :)
Jeśli u Was też pojawiła się zima uważajcie kochane na śliskie chodniki !

Zgłoś nadużycie #12983 13 stycznia 2014, 21:08

Konto usunięte
Nie nadążam za Wami ,dziś mam megaa ślamazarne ruchy :(
Idę dalej leżeć ,bo się najadłam :D mąż jakiś film załączy :)
Buziaki :*

Zgłoś nadużycie #12984 13 stycznia 2014, 21:11

Niutka26 Gotowa na wszystko
ojjj zjadłam mega pełną michę kisielku z jabłuszkiem i ruszać się nie mogę :D
idę zatem pod kołderkę,bo zaraz będą mnie dzwigiem podnosić z fotela :D
Dobrej nocy wszystkim! :)

Zgłoś nadużycie #12985 13 stycznia 2014, 21:17

Niutka zazdroszczę śniegu!! :) U mnie nadal nic...;/ I uważaj, bo pewnie ślisko a taki upadek jest dla nas niebezpieczny. Taki kisielek.. mniam... :) Spokojnej nocki bez bólu :)

Kincia znowu do łóżka a dopiero co wstałaś ;p :)

Zgłoś nadużycie #12986 13 stycznia 2014, 21:29

Dorota93 Supermama
I u mnie tez nic sniegu :( a zapomnialam wam napisac, ze wrabaloby we mnie auto. Wychodzilismy z Kamilem z galerii z pelnym wozkiem zakupow i szlismy w strone auta i nagle kierowca jakoegos auta zaczal wyjezdzac z parkingu a ja bylam za tym samochodem i by we mnie wjechal ale zdazylam odskoczyc. Kamil jaki wkurzony podszedl do goscia, ale on sie wystraszyl i odjechal. Jego baba zaczela krzyczec i na nas i otworzyla okno (ale sie nie zatrzymali) a ja zdenerwowana pokazalam im srodkowy palec i poszlam do auta

Zgłoś nadużycie #12987 13 stycznia 2014, 21:56

Ece Gotowa na wszystko
O kurcze Dorotka-cale szczęście, ze nic Ci się nie stało.

Niutka-u nas zimno,ale bez śniegu.Dopóki nie dopinam płaszcza wcale za nim nie tesknię :-) ;-) .spokojnej nocki :-)

Kincia-Ty spiochu ;-) :-) .Ja tez poleguję sobie na sofie i oglądam jednym okiem jakieś czarownice na Polsacie.

Zgłoś nadużycie #12988 13 stycznia 2014, 21:56

No Dorotka musisz uważać na siebie... Niestety na parkingach często ludzie nie widzą, że ktoś idzie więc ja bardzo uważam... Ale i tak najbardziej uważam w sklepach bo już nieraz staranowano by mnie wózkiem sklepowym więc zawsze po markecie chodzę z rękami z przodu, żeby w razie czego szybko okryć brzuszek...

Zgłoś nadużycie #12989 13 stycznia 2014, 22:16

Dobranoc Dziewczyny! Ja powoli kładę się do łóżka :)

Zgłoś nadużycie #12990 13 stycznia 2014, 22:23

Anett Gotowa na wszystko
Wrrrrrrr........... tyle się napisałam do każdej z osobna i wszystko mi się skasowało, chyba zaraz zabije jakiegoś pluszaka :)

Najważniejsze, dziękuję za dobre słowo w kierunku mojej babci, jesteście Kochane, na pewno będzie dobrze:*
a ja? a ja daję radę jakoś, nawet udało mi się spakować torbę do szpitala jeszcze.... wyszła przeogromna, też taką macie ??
Juz nie powtórzę tego wszystkiego co pisałam ehh.. poddaję się! :(
Dobranoc:*