Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12931 13 stycznia 2014, 14:59

ewka90 Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Mamy czas, mamy czas, czas nie goni nas :D

Ty masz ale czy Igorek stwierdzi, że ma czas? :)

Zgłoś nadużycie #12932 13 stycznia 2014, 15:15

Widzę, że nikogo nie ma a więc ja też idę na spacer, bo ładnie słoneczko świeci :) Miłego po południa dla Wszystkich!

Zgłoś nadużycie #12933 13 stycznia 2014, 16:11

Ece Gotowa na wszystko
Ewcia-wczoraj w dzienniku mówili,ze90% sprzętu na oddziałach noworodkowych kupiła WOŚP,więc myślę że warto ja wspierać :-) .
Sol fizjologiczną mam w domu z uwagi na M i te jego alergie,ale Adzie planuje przebywać oczka jeśli oczywiście będzie taka potrzeba woda przegotowaną i jałowym gazikiem.U Martyski to było wystarczające :-) .
Podziel sie z nami informacjami NT diety matki karmiacej,bo ja ciagle mam mętlik w głowie.

Nasza Basza juz na wizycie,ciekawe tez co u Niutki i Dominisia.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12934 13 stycznia 2014, 16:26

Ece Gotowa na wszystko
Obfotografowałam na okoliczność 1 miesiąca przed porodem :-) .Jak tak dalej pójdzie to będę szersza niż dluższa ;-) :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12935 13 stycznia 2014, 16:45

Kiniaa Gotowa na wszystko
hejo!
Ece-superowo :) duży brzusio ;)

Ja dopiero z pracy wróciłam i jestem taka głodna że mogłabym teraz konia z kopytami zjeść ;) idę coś skonsumować :) później wpadne do was :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #12936 13 stycznia 2014, 16:58

Ece Gotowa na wszystko
smacznego Kiniaa!

Zgłoś nadużycie #12937 13 stycznia 2014, 17:21

Konto usunięte
A prosiłam Was nie tyle stron :D znów nie nadąże za Wami :(

Zgłoś nadużycie #12938 13 stycznia 2014, 17:23

Konto usunięte
Ece plecy Cię nie bolą od tego brzuszka ? :P pięknie wyglądasz ,Ada chyba sobie z przodu miejsce znalazła ,bo brzuszek jest naprawde pokaźny :) ślicznie wyglądasz w ciąży ,tylko dziwię się że do przodu Cię nie przechyla hihi :D bo jesteś chudzinka jak nie wiem ! Tylko ten brzusio z przodu :)

Zgłoś nadużycie #12939 13 stycznia 2014, 17:28

lorelei_l Fajna mama
Ece- piękny brzuszek :) teraz wierzę, że Ada faktycznie może już mieć więcej niż 3 kg :) ale wyglądasz jakbyś połknęła piłkę :)
Ewka- nam na szkole sugerowali wodę przegotowaną do oczu, a do ewentualnie czyszczenia noska- sól fizjologiczną lub wodę morską (oczywiście tą spreparowaną :) )

Zgłoś nadużycie #12940 13 stycznia 2014, 17:31

Konto usunięte
A ja nie kupiłam soli ... Zapomniałam ,a położna mówiła że można przemywać solą ,lub właśnie wodą przygotowaną.
Lorelei ślicznego masz kociaka ! :)

Zgłoś nadużycie #12941 13 stycznia 2014, 17:35

Czyli najpierw wypróbuję wodę przegotowaną, a w razie czego kupię później tą sól.

Ece świetny brzuszek :) Wydaje mi się, że to już nie potrwa miesiąc ;p :)

No czekamy na wiadomości od Niutki i Baszy :)

Zgłoś nadużycie #12942 13 stycznia 2014, 17:38

Konto usunięte
Ewka dobrze myślisz :D też tak zrobię wtedy ;)
Basza wraca ,pewnie sobie kąplet wypoczynkowy w samochodzie rozłożyła hihi :)
Niutka zgłoś się ! :P
A ja idę spać ,źle się czuje jakoś mi dziwnie ,godzinka snu na pewno dobrze mi zrobi :) dobranoc :P

Zgłoś nadużycie #12943 13 stycznia 2014, 17:39

Ja już najedzona córa też i mężulek się nawet na ciepłe załapał ;) na razie odpoczywam

wiecie co, tak sobie teraz pomyslalam że qasha to się chyba obraziła po tym starciu z kincią ;) i już nie zagląda do nas....przeszła na stycznówki..

Zgłoś nadużycie #12944 13 stycznia 2014, 17:40

Kincia wyśpij się tylko nie za długo, bo wieczorem nie zaśniesz :) Mnie głowa bolała ale właśnie jem białą czekoladę, jak byłam na spacerku sobie kupiłam i pomaga :D :D

Zgłoś nadużycie #12945 13 stycznia 2014, 17:41

Kincia kolorowych snów :) wpadnij jeszcze...odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #12946 13 stycznia 2014, 18:13

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Ja już najedzona córa też i mężulek się nawet na ciepłe załapał ;) na razie odpoczywam

wiecie co, tak sobie teraz pomyslalam że qasha to się chyba obraziła po tym starciu z kincią ;) i już nie zagląda do nas....przeszła na stycznówki..

pewnie zaglada ale nie pisze :p

Zgłoś nadużycie #12947 13 stycznia 2014, 18:28

Anett Gotowa na wszystko
Hej Mamcie jestem, ale miałam ciężki dzień... Miło, że się wczoraj martwiłyście:*:* ale też jestem jeszcze w dwupaku :) niedziela jak niedziela - późna pobudka, kościół, obiad u teściów i wieczór ze znajomymi, nawet nie miałam chwili usiąść przed kompem ale dzisiejszy dzień miał być spokojniejszy a wyszło jak zawsze phi :) miałam w planach pakowanie swojej torby do szpitala (bo oczywiście tego nie zrobiłam) a skończyło się na tym, że musiałam spakować babcie do szpitala, wczoraj nam zasłabła, dziś w nocy też, pojechała do lekarza i tam zaraz skierowanie do szpitala na badania po czym się okazało że musi zostać, więc wzięłam rzeczy i pojechałam co oczywiście mój M strasznie przeżył bo już mi nie pozwala jeździć samochodem, martwił się jak cholera ale wszystko przebiegło pomyślnie, tylko nasiedziałam się 3 godz w szpitalu, a zanim pojechałam to ogarnęłam domek i zrobiłam kanapki pracusiom i miałam drugą babcie na głowie, musiałam ją ubrać i zrobić sniadanie... Szczerze mówiąc przemęczyłam się dzisiaj, już się kiepsko czułam, o czym oczywiście nikomu nie mówiłam, na szczęście teraz już dobrze :)

Ale jest też miły akcent tego dnia, doszedł kombinezonik - sweet! :)

Pupsztal mnie zabolał od czytania tych wszystkich zaległych stron :)
Dziewczynki piękne zdjęcia brzuszków! :)
I gratuluję udanych wizyt :) Dorotka Ogóreczek już taki pokaźny, może faktycznie niebawem wyskoczy :p
A wiesz ja też mam takie dziwne odczucie czasem, że mały jest tak nisko jakby juz prawie się przebijal na wylot :)
Diaglab na pewno będziemy zadowolone z wózków, zapowiadają się na prawdę obiecująco, niebieski to śliczny kolor :)
Kincia ale mix jedzeniowy sporządziłaś ostatnio, a jeszcze ta nutella hihi moja największa ciążowa zachciołka! :)
Ewka90 Tobie to tylko imprezy w głowie,a pytałaś o film - polecam :) bardzo dobry... :)
Kiniaa też zastanawiało mnie zniknięcie Qashy hmm... już niedługo sesja :)
Ale ja również zamówiłam sobie taką sesję z tym że mniej profesjonalną :) za 2 tygodnie :)
Ece ciesze się, że udało Ci się odespać za wszystkie czasy, ja mam z tym ostatnio problem.. :/

Już mi wszystko wyleciało z głowy ale Basza, Kirsti, Niutka, Lorelei oczywiście pamiętam o Was :)

Szkoda, że Babeluniek z nami nie dzierga :*

Miłego wieczoru Kochane!

Zgłoś nadużycie #12948 13 stycznia 2014, 18:45

Anett-zdrówka dla babci i szybkiego powrotu do domku jej życze :)
a ty się tak nie przesilaj kochana..

Mnie dzisiaj w pracy pobolewał dołem brzuch,myslałam że się zwolnie i pojade od domu ale przeszło po no-spie.Zle spałam w nocy bo mały się przewracał ciagle i do południa bylam nie przytomna,jednym słowem ciężki dzien..może dlatego że poniedziałek :(

Zgłoś nadużycie #12949 13 stycznia 2014, 18:53

lorelei_l Fajna mama
Anett uważaj na siebie, bo jak się przemęczysz to jeszcze dodatkowe stresy będą dla rodzinki. Mam nadzieję, że babcia szybko do was wróci w dobrym zdrowiu.
Kinia może połóż się dziś wcześniej, bo kiedyś w końcu musisz odpocząć.

Tak się zastanawiam jak będą wyglądały skurcze. Bo do tej pory miałam tylko takie jakieś jednorazowe kłucia, ale raczej w okolicy szyjki. Dziewczyny, które mają skurcze (może głupie pytanie, ale się nie obrażajcie) skurcze macie całego brzucha czy tylko na dole jak jajniki?

Zgłoś nadużycie #12950 13 stycznia 2014, 19:01

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-plecy mnie nie bola,ale miednica i nogi owszem,czuję że dzwigam na nich taki nadbagaż pokaźny ;-) .Nie ma to jak to drzemkadrzemka-byle nią za długa,bo w nocy będziesz miała problem z zaśnięciem.

Kiniaa-milego odpoczynku :-) .

Ewcia-super,ze spacerem udany :-) .Mnie tez dziś trochę głowa bolala od mroźnego powietrza,bo u nas zrobiło się rześko. Trochę Zmarzłam jak wracalam z Martyską i napalilam w kominku-do tego kawka,Raffaello i odrazu zrobiło się cieplutko :-) .

Anett-duzo zdrowia dla babci :-) .Odpocznij sobie Kochana,cieszę się,ze juz masz się lepiej.Oby jutrzejszy dzień był spokojniejszy.Fajnie,że kombinezon doszedł i się Tobie podoba.W wolnej chwili wrzuc fotkę.
Ja tez żałuje,ze Babeluniek sie nie odzywa,ale szanuje jej decyzję.

Diaglab,Kirsti -a co u Was?

Czekamy na wieści od wizytujących. :-)