Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12871 13 stycznia 2014, 11:42

Ece Gotowa na wszystko
Cześć Mamcie!
Niutka26-powodzenia na wizycie.Dobrze,że nic ci się wczoraj nie stało na tym światełku.
Dorotka-melduj co u Ogóreczka ;-) .
Basza-czekamy na wieści co tam u Ninki :-) .Widzę że Ciebie też ciążowy kac dopadł-ja mam tak od zeszłego weekendu-dziś zaaatakował mnie w kauflandzie-i skutecznie go pokonałam mlekiem czekoladowym millera.Polecam ;-) .
Kincia-śniłaś mi się dzisiaj,że urodziłaś Diankę-bardzo mnie to zdziwiło,bo przecież wieczorem nic na to nie wskazywałao.
Ewcia-jedz Kochana na zdrowie,jak się organizm domaga tzn.że potrzebuje,tym bardziej że przed nami iście maratoński wysiłek.
Lorelei-wiedza lekarzy odnośnie refundacji pozostawia wiele do życzenia,ja tez przez pierwsze  2miesiące płaciłam 100% z a zastrzyki z heparyna,bo żle mi lekarz recepty wypisywał.Potem sie tłumaczył,że lista refundacyjna sie zmieniła i itd.Najważniejsze,żeby tylko te lsmarowidła pomogły.No i gratuluje db wypełnionego pita,ja nawet się do tego nie zabieram,zawsze M to robi,bo dla mnie to chińszczyzna normalnie ;-) .
Dzis trochę sobie pośmigałam po sklepach i nie tylko.Wszędzie padało to samo pytanie,a właściwe stwierdzenie "to lada chwila?".Na moją odpowiedz,że za miesiąc lekkie niedowierzanie.Zmierzyłam apartament gwiazdy i mam 103,5 w pasie!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12872 13 stycznia 2014, 11:50

Konto usunięte
Basza Dorota ok :) a kaczka już prawie rodzi :D hihi
Lorelei nic nie rozumiem z tą maścią ,ale ok :D hahah to jest własnie służba zdrowia ! :D tu nie można nic rozumieć :P dzięki za sposób na zgagę :* brawo za dobrze wypełniony pit ! :D

Zgłoś nadużycie #12873 13 stycznia 2014, 11:52

ewka90 Gotowa na wszystko
Baszka no taka wycieczka w góry i taki maraton to i kac musi b być :) )
Właśnie ciekawe czy kaczce szyjka trzyma ;p

Ece to wcale nie tak dużo w pasie :) Ja mam 105 cm! :)

Lorelei dobrze, że pozałatwiałaś wszystko no i PIT dobrze wypełniony :) Gratuluję! :)

Zgłoś nadużycie #12874 13 stycznia 2014, 11:53

Konto usunięte

Ece napisał(a)

Cześć Mamcie!
Niutka26-powodzenia na wizycie.Dobrze,że nic ci się wczoraj nie stało na tym światełku.
Dorotka-melduj co u Ogóreczka ;-) .
Basza-czekamy na wieści co tam u Ninki :-) .Widzę że Ciebie też ciążowy kac dopadł-ja mam tak od zeszłego weekendu-dziś zaaatakował mnie w kauflandzie-i skutecznie go pokonałam mlekiem czekoladowym millera.Polecam ;-) .
Kincia-śniłaś mi się dzisiaj,że urodziłaś Diankę-bardzo mnie to zdziwiło,bo przecież wieczorem nic na to nie wskazywałao.
Ewcia-jedz Kochana na zdrowie,jak się organizm domaga tzn.że potrzebuje,tym bardziej że przed nami iście maratoński wysiłek.
Lorelei-wiedza lekarzy odnośnie refundacji pozostawia wiele do życzenia,ja tez przez pierwsze  2miesiące płaciłam 100% z a zastrzyki z heparyna,bo żle mi lekarz recepty wypisywał.Potem sie tłumaczył,że lista refundacyjna sie zmieniła i itd.Najważniejsze,żeby tylko te lsmarowidła pomogły.No i gratuluje db wypełnionego pita,ja nawet się do tego nie zabieram,zawsze M to robi,bo dla mnie to chińszczyzna normalnie ;-) .
Dzis trochę sobie pośmigałam po sklepach i nie tylko.Wszędzie padało to samo pytanie,a właściwe stwierdzenie "to lada chwila?".Na moją odpowiedz,że za miesiąc lekkie niedowierzanie.Zmierzyłam apartament gwiazdy i mam 103,5 w pasie!

boże Ece nie strasz mnie !!! :D ja jeszcze nie mogę rodzić ,bo nie mam wyprane pościeli :D też mi powód :P hihi brawo za 103 w pasie :* jest moc :P

Zgłoś nadużycie #12875 13 stycznia 2014, 11:53

ewka90 Gotowa na wszystko
Za chwilę do mnie przychodzi położna więc będę później :)

Zgłoś nadużycie #12876 13 stycznia 2014, 11:54

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Za chwilę do mnie przychodzi położna więc będę później :)

łał spoko położna :P super :) podpytaj ją o coś mądrego i potem mi napisz :P

Zgłoś nadużycie #12877 13 stycznia 2014, 11:55

Konto usunięte
a ja jadę z mężem po jakieś szyby czy coś,nie wiem nie znam się ,ale nie mogę z tego jak idę jak pingwin :D !!!
do potem :*

Zgłoś nadużycie #12878 13 stycznia 2014, 11:58

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

boże Ece nie strasz mnie !!! :D ja jeszcze nie mogę rodzić ,bo nie mam wyprane pościeli :D też mi powód :P hihi brawo za 103 w pasie :* jest moc :P

Kincia-ja Cię nie straszę-prorokiem raczej nie jestem ;-) ,ale lepiej wypierz tą pościel ;-) :-) .Ja właśnie przytargałam ze sklepu materacyk i mam zamiar powlekać.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12879 13 stycznia 2014, 12:37

Dorota93 Supermama
hej :* wróciłam :) Ogóreczek waży niecałe 2900 i zdrowy :) szyjka w sumie nie wiem jaka, ale juz mam rozwarcie na opuszek palca. lekarz powiedział, żebym się zarejestrowała na wizytę 3 lutego, a potem mnie zbadał i stwierdził, że jednak raczej nie dotrwam tej wizyty, bo już mały będzie. I mam się sugerować datą z USG, bo wszystko na to wskazuje, skoro sama nie wiem kiedy miałam miesiączkę dokładnie.
Czyli wg lekarza, za 3 tygodnie Ogóreczek powinien być już po drugiej stronie brzuszka, ale czy i On tak zechce wyjść? no i mały ma dużo pępowiny przed twarzyczką i nie mam konkretnego zdjęcia. Mało widać :(
Jednak dla pewności zacznę wszystko szykować i prasować, bo w końcu jeszcze nie zaczęłam a i kosmetyków mu nie kupiłam, więc nie miałabym w czym go nawet okąpać :P

Zgłoś nadużycie #12880 13 stycznia 2014, 12:39

Dorota93 Supermama
i pytam lekarza, czy mam już zacząć szykować rzeczy dla małego a on mi : no w tym tygodniu nie powinnaś jeszcze urodzić :D
ale się pośmialiśmy z doktorkiem. fajny koleś :)

Zgłoś nadużycie #12881 13 stycznia 2014, 12:41

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

hej :* wróciłam :) Ogóreczek waży niecałe 2900 i zdrowy :) szyjka w sumie nie wiem jaka, ale juz mam rozwarcie na opuszek palca. lekarz powiedział, żebym się zarejestrowała na wizytę 3 lutego, a potem mnie zbadał i stwierdził, że jednak raczej nie dotrwam tej wizyty, bo już mały będzie. I mam się sugerować datą z USG, bo wszystko na to wskazuje, skoro sama nie wiem kiedy miałam miesiączkę dokładnie.
Czyli wg lekarza, za 3 tygodnie Ogóreczek powinien być już po drugiej stronie brzuszka, ale czy i On tak zechce wyjść? no i mały ma dużo pępowiny przed twarzyczką i nie mam konkretnego zdjęcia. Mało widać :(
Jednak dla pewności zacznę wszystko szykować i prasować, bo w końcu jeszcze nie zaczęłam a i kosmetyków mu nie kupiłam, więc nie miałabym w czym go nawet okąpać :P

A
Świetne wieści,gratki udanej wizyty!Zobaczymy kiedy Igorek się zdecyduje opuścić brzusio ;-) .a co lekarz powiedział na te Twoje obrzęki?

Zgłoś nadużycie #12882 13 stycznia 2014, 12:42

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

A
Świetne wieści,gratki udanej wizyty!Zobaczymy kiedy Igorek się zdecyduje opuścić brzusio ;-) .a co lekarz powiedział na te Twoje obrzęki?

z tego wszystkiego zapomniałam mu powiedzieć, ale też mi to minęło po porządnym wywietrzeniu mieszkania i masażu mojego męża kochanego :)

Zgłoś nadużycie #12883 13 stycznia 2014, 12:43

Dorota93 Supermama
muszę usunąć suwaczek, bo kaczka już wróciła :)
ale dalej kłuje mnie w pipce. może to przez te rozwarcie?

Zgłoś nadużycie #12884 13 stycznia 2014, 13:04

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

muszę usunąć suwaczek, bo kaczka już wróciła :)
ale dalej kłuje mnie w pipce. może to przez te rozwarcie?

Mnie też kłuje,ale to przez to że główka wstawia się w kanał rodny,bo rozwarcia nie mam(na ostatniej wizycie nie miałam).

Zgłoś nadużycie #12885 13 stycznia 2014, 13:05

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Mnie też kłuje,ale to przez to że główka wstawia się w kanał rodny,bo rozwarcia nie mam(na ostatniej wizycie nie miałam).

ja jeszcze w szpitalu nie miałam a patrz to tylko tydzień a tyle się pozmieniało...

Zgłoś nadużycie #12886 13 stycznia 2014, 13:17

Dorota93 Supermama
chociaż wg USG to i tak powinien się później urodzić. nie ogarniam. w każdym bądź razie co ma być to będzie :)

Zgłoś nadużycie #12887 13 stycznia 2014, 13:18

Dorota93 Supermama
(P.S następuje zmiana suwaczka wg tego, do którego lekarz kazał mi się ustosunkować)

Zgłoś nadużycie #12888 13 stycznia 2014, 13:18

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

ja jeszcze w szpitalu nie miałam a patrz to tylko tydzień a tyle się pozmieniało...

Wiem Dorotko,teraz już sytuacja może się zmieniać z godziny na godzinę.Mój M dziś jak wychodził do pracy to mówi:Tylko jak cos się zacznie to dzwoń po mnie nie jedź sama na porodówkę.Ale ja mam termin za miesiąc.Zresztą z moich wyliczeń wynika ,że raczej przez 19stym nie powinnam urodzić,no chyba że Ada uzna,że lokal za ciasny i trzeba rozprostować gnatki.

Lorelei-właśnie wypróbowałam migdały na zgagę i po zaledwie pięciu minutach jest ulga.Dzięki za ten artykuł.:-*

Zgłoś nadużycie #12889 13 stycznia 2014, 13:19

Ece Gotowa na wszystko
Dorotka-gdzie Twoje suwaczki ??

Zgłoś nadużycie #12890 13 stycznia 2014, 13:20

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Dorotka-gdzie Twoje suwaczki ??

w trakcie zmian :P