Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12831 13 stycznia 2014, 7:55

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

http://demotywatory.pl/4270133/Zjem-chocby-mi-mialo-chalupe-rozsadzic

Ahahaha :D

Zgłoś nadużycie #12832 13 stycznia 2014, 8:15

ewka90 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) Ale się rozpisałyście przed snem, ja zasnęłam z laptopem w łóżku i obudziłam się przed chwilą ;) Tylko raz na siku wstawałam więc moja noc dzisiaj super!

A Wy jak tam Kincia Basza? Wy się na ochotniczki zgłaszacie a dzieciaki same wybiorą które się pierwsze urodzi :) ) Może uda się Wam w tym samym dniu rodzić :) Basza powodzenia na wizycie. Mam nadzieję, że Ninka pomacha do e-ciotek :) )

Niutka dobrze, że oglądałaś z samochodu i nic się nie stało. Też byłam wczoraj zobaczyć światełko do nieba. Niutka Tobie też powodzenia!

Dorotka Tobie oczywiście też powodzenia i pisz od razu co tam u naszego forumowego Ogórka słychać :) A demotywator świetny!!! Chyba sobie na tapetę ustawię!! :) )

Tiki taki, kasztanki ale Wy mi smaki robicie... :) Mi chyba na prawdę tyłek rozsadzi jak będę tak jadła... :)

Zgłoś nadużycie #12833 13 stycznia 2014, 8:17

A w ogóle śniłyście mi się dzisiaj :) Zrobiłyśmy sobie u mnie imprezkę, wszystkie takie ciężaróweczki byłyśmy :) I opychałyśmy się słodyczami! :D :D :D :D Nawet ciasto upiekłam :)

Zgłoś nadużycie #12834 13 stycznia 2014, 8:18

Dorota93 Supermama
ide na wizyte, bo moja kaczka juz dawno w poczekalni miejsce mi trzyma :)

Zgłoś nadużycie #12835 13 stycznia 2014, 8:18

A co do ilości piszących na forum nie martwcie się :) Liczy się jakoś a nie ilość :D :D

"Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego" :)

Zgłoś nadużycie #12836 13 stycznia 2014, 8:21

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

A w ogóle śniłyście mi się dzisiaj :) Zrobiłyśmy sobie u mnie imprezkę, wszystkie takie ciężaróweczki byłyśmy :) I opychałyśmy się słodyczami! :D :D :D :D Nawet ciasto upiekłam :)

No to do nas pasuje xD
U mnie kilka skórczy ,ale słabych ,albo juz sie przyzwyczaiłam sama nie wiem :P
Wiesz możesz jakiś nowy rekord ustalić ,bo tylko 1 raz na siku to naprawde ok :D
Buziaki :*

Zgłoś nadużycie #12837 13 stycznia 2014, 8:22

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Spoko kaczka ,nie ma co xD

Zgłoś nadużycie #12838 13 stycznia 2014, 8:22

Dorota93 napisał(a)

Dorotka to będziesz miała miejsce siedzące jak Ci kaczucha zajęła :D

Zgłoś nadużycie #12839 13 stycznia 2014, 8:23

kincia napisał(a)

No to do nas pasuje xD
U mnie kilka skórczy ,ale słabych ,albo juz sie przyzwyczaiłam sama nie wiem :P
Wiesz możesz jakiś nowy rekord ustalić ,bo tylko 1 raz na siku to naprawde ok :D

No aż sobie zapisałam w kalendarzu, że tylko raz wstawałam :) ) Ale rano jak się obudziłam to myślałam, że nie dobiegnę do toalety... ;p

Zgłoś nadużycie #12840 13 stycznia 2014, 8:25

Kincia a kiedy masz kolejną wizytę?

Zgłoś nadużycie #12841 13 stycznia 2014, 8:36

lorelei_l Fajna mama
Witajcie :)

Kincia śliczny brzuszek :) i chyba faktycznie jest już niżej :)
Ece zrobiłaś mi teraz ochotę na michałki :P ale będę twarda, bo nie mogę jeść czekolady niestety ;(
Basza- widzisz, wytrwałaś do poniedziałku :) teraz metodą małych kroków kolejny tydzień- pamiętaj o sesji jako motywatorze :) bardzo mi się podoba pomysł wyboru konkretnej daty urodzin dziecka :)
Kinia- pochwal się zdjęciami- bo jeszcze tych z usg 3d nie widziałam (mam nadzieję, że nie przegapiłam)
Dorota- powodzenia na wizycie :)
Niutka- Tobie również udanej wizyty :) dobrze, że zostałaś w aucie, bo ciężko byłoby uciekać teraz przed lecącymi w Twoją stronę pociskami. A to jest jeden z powodów (błędy organizatorów), dla któych nie lubie takich pokazów.
Ewka- wstawanie jeden razy w nocy, to jedno z moich marzeń :) na imprezkę to się piszę- mogę nawet ciasto upiec :)

Ja dziś też miałam wyjątkowo dobrą noc :) a teraz powoli się szykuję do wyjścia- muszę w końcu odwiedzić przychodnie przyszpitalną do kontroli no i jeszcze urząd skarbowy :/. Ale z miłych akcentów jest też w planach biblioteka :) Będę pewnie później, nie szalejcie za bardzo z postami, bo więcej niż 20 stron nie dam rady nadrobić :P

Zgłoś nadużycie #12842 13 stycznia 2014, 8:54

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Kincia a kiedy masz kolejną wizytę?

Dopiero za tydzień :( buuuu ! :P

Zgłoś nadużycie #12843 13 stycznia 2014, 8:56

Konto usunięte

lorelei_l napisał(a)

Witajcie :)

Kincia śliczny brzuszek :) i chyba faktycznie jest już niżej :)
Ece zrobiłaś mi teraz ochotę na michałki :P ale będę twarda, bo nie mogę jeść czekolady niestety ;(
Basza- widzisz, wytrwałaś do poniedziałku :) teraz metodą małych kroków kolejny tydzień- pamiętaj o sesji jako motywatorze :) bardzo mi się podoba pomysł wyboru konkretnej daty urodzin dziecka :)
Kinia- pochwal się zdjęciami- bo jeszcze tych z usg 3d nie widziałam (mam nadzieję, że nie przegapiłam)
Dorota- powodzenia na wizycie :)
Niutka- Tobie również udanej wizyty :) dobrze, że zostałaś w aucie, bo ciężko byłoby uciekać teraz przed lecącymi w Twoją stronę pociskami. A to jest jeden z powodów (błędy organizatorów), dla któych nie lubie takich pokazów.
Ewka- wstawanie jeden razy w nocy, to jedno z moich marzeń :) na imprezkę to się piszę- mogę nawet ciasto upiec :)

Ja dziś też miałam wyjątkowo dobrą noc :) a teraz powoli się szykuję do wyjścia- muszę w końcu odwiedzić przychodnie przyszpitalną do kontroli no i jeszcze urząd skarbowy :/. Ale z miłych akcentów jest też w planach biblioteka :) Będę pewnie później, nie szalejcie za bardzo z postami, bo więcej niż 20 stron nie dam rady nadrobić :P

A to udanej wizyty :* miłego dnia :* super że dziś też miałaś dobrą nocke :)
No i zycze jakiejś trafionej książki ,bo ja zawsze to co chce to nigdy nie ma :P

Zgłoś nadużycie #12844 13 stycznia 2014, 8:56

No Kincia to trzymam kciuki byś do wizyty wytrzymała ;) Kurcze 37 tydzień, ja to pewnie będę już panikować :) ) Tylko za szybko nas nie opuszczaj :) Bo ktoś musi na forum pisać ;p

Lorelei to udanych spacerków i załatwiania :) Mam nadzieję, że szybko uda się to załatwić.

Zgłoś nadużycie #12845 13 stycznia 2014, 8:57

Konto usunięte
Podmlowałam sie troche zeby ludzi w sklepie nie przestraszyć :D i lecę po buły ,bo padnę z głodu !

Zgłoś nadużycie #12846 13 stycznia 2014, 9:00

No i wszystkie mi uciekły... W takim razie ja też idę sobie coś przygotować do jedzenia :) )

Zgłoś nadużycie #12847 13 stycznia 2014, 9:34

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dooobry w nowym tygodniu :) nie wierzę.... tyle stron mam do nadrobienia od sobotniego wieczoru? jesteś niesamowite! :) ehh.. ciężko będzie :)

Tymczasem życzę MIŁEGO DNIA i postaram się jak najszybciej to wszystko nadrobić :)

Zgłoś nadużycie #12848 13 stycznia 2014, 9:35

Konto usunięte
Anett wkońcu !!! :P
Miłego dzionka :*

Zgłoś nadużycie #12849 13 stycznia 2014, 9:36

Konto usunięte
Ewuś co dobrego na śniadanie zjadłaś ? :)

Zgłoś nadużycie #12850 13 stycznia 2014, 9:37

Płatki z mlekiem jak na razie ale czekam aż mąż wróci ze sklepu ze świeżymi bułeczkami :) ) A Ty Kincia?

Anett trochę masz do nadrabiania :) Mnie nie było kilka godzin i też nadrabiałam :)