Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1271 22 lipca 2013, 13:26

mona3 Zadomowiona
witam mnie też ostatnio często boli głowa i też czasem biorę apap. Wczoraj dużo sie działo moja curcia rozwaliła sobie głowę o krawężnik, wywróciła się ja się strachu najadłam bo krew się lała ciurkiem wylądowaliśmy w szpitalu ale obyły się bez szycia tylko stripsy.Miłego dnia życzę pozdrowionka dla wszystkich.

Zgłoś nadużycie #1272 22 lipca 2013, 20:49

kirsti30 Gotowa na wszystko
Alinka strasznie mi przykro. Trzymaj się silnie i dbaj o siebie, zwłaszcza teraz, i najwazniejsze nie poddawaj się !!!

Kobitki, ja też strasznie odczuwam bóle głowy. Do tego masakryczne mdłości, a teraz dopiero zaczeły się wymioty. Już myślałam że wszystko po mdłosciach, a tutaj ostatnie dwa dni fiu fiu :( nic nie pomaga. Zatwardzenie, ekhm też mnie dręczy. śliwki nie dają rady :( ...a tutaj cały tydzień pracy przedemną wrrrr. Pozdrawiam i wspieram fasolki.

Zgłoś nadużycie #1273 22 lipca 2013, 20:52

Dorota93 Supermama
kirsti30 witaj w klubie. Mi dopiero zaczyna być niedobrze, a myślałam, że jak do tej pory nic mi się nie działo to już nic nie będzie. Trzymaj się :)

Zgłoś nadużycie #1274 22 lipca 2013, 21:13

Dorota93 Supermama
za równy tydzień mam badania prenatalne, trzymajcie kciuki ! :)

Zgłoś nadużycie #1275 23 lipca 2013, 12:28

Anett Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki :) a ja nic tak silnie nie odczuwam jak senność, akurat teraz mam drugie zmiany w pracy więc wieczorem zaraz zasypiam w trakcie filmu, rano śpię do 10 i wraz chce mi się spać hi hi masakra :)

Zgłoś nadużycie #1276 23 lipca 2013, 18:59

Ece Gotowa na wszystko
Hej!.
Anusiaczek-jak wizyta i USG prenatalne?Prosimy o wiesci.
Mnie tez nie omija bol głowy i wrażenie utrudnionego oddychania przez nos z uwagi na przekrwienie i obrzęk śluzowki.Zawsze tak mam w ciąży...
Mona3-mam nadzieję,że córcia ma się już lepiej i nie będzie śladów po tym wypadku.Po szwach pewnie zostały by blizny,więc stripsy to lepsze rozwiązanie.
Dorota93 i kristi30-u mnie mdłości też nie odpuszczają-najgorzej jest wieczorem,mycie zębów to katastrofa.
Anett-doskonale Cię rozumiem-ja tez właśnie wstalam po drzemce.Wysypiam się przecież,nie przemeczam,a czuję się jak bym harowala od świtu...
A gdzie podziały się pozostałe dziewczyny ?? ?
Pozdrawiam wszystkie Mamusie
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1277 23 lipca 2013, 21:41

Anett Gotowa na wszystko
No właśnie wróciłam z pracy i myślałam, że zastanę tu ostre dyskusje a tu chyba nasza ekipa przysypia hi hi :) ale według mnie to znak, że nic się nie dzieje czyli wszystko jest w porządku :)

Zgłoś nadużycie #1278 23 lipca 2013, 21:59

Ece Gotowa na wszystko
Chyba tak-w dzień korzystają z uroków lata,a wieczorem przysypiają. :-) ...
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #1279 24 lipca 2013, 7:54

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie :) . Ja obecnie w pracy jestem dzień w dzień. Pokrywam zmiany koleżanki na urlopie. Dowiedziałam się że teraz następna ma iść na wolne, a szefowa nadal nie szuka zastępstwa na moje miejsce. Dzisiaj planuje z nią porozmawiać i powiem otwarcie że nie czuje się najlepiej i żeby zaczeła szukać kogoś, bo ja długo tak nie pociągne. Stress w domu się nawarstwił, ojciec postanowił rozwieść się z moją mamą, w dalszym ciągu nie odzywa się do mnie. Ledwo naprawiłam ładowanie w samochodzie a teraz mam problemy ze skrzynią biegów. Czekam na telefon od mechanika kiedy mogę się doczłapać. Plus moje kochanie nadal ani śladu o przeniesieniu, i tak bujam się sama z moim kropeczkiem. Już chyba powoli wysiadam. Oi i hormony. Kurcze, wczoraj zobaczyłam samochód na brytyjskich numerach ....i się poryczałam w pracy...ostatnie 7 lat spędziłam na wyspach, dlatego że mi ciężko teraz to chyba przypomniało mi się uczucie bezpieczeństwa i stabilizacji z tamtych lat i zabolało.
Powiedzcie mi coś kochane, czy czasami jak za szybko wstajecie, przykładowo z samochodu, to przechodzi was taki przeszywający ból w brzuszku?normalnie jakby prąd prze ułamek sekund a później jest ok? Już dwa razy to miałam, i strasznie zabolało, ale w sekundach znikło.
Pozdrawiam fasolki i mamcie :) - ale się namarudziłam :)

Zgłoś nadużycie #1280 24 lipca 2013, 8:41

Dorota93 Supermama
kirsti30 ja tak czasem mam i nie wiem dlaczego, w ogóle ostatnio boli mnie brzuszek..

Zgłoś nadużycie #1281 24 lipca 2013, 8:57

Ece Gotowa na wszystko
hejka!Kirsti ja też mam te bole przeszywające lub kłucia przy wstawaniu z pozycji leżącej lub siedzącej.Aż mnie w poł zgina.To efekt rosnącej macicy i naciągających się więzadel.W poprzednich ciązach tez tak mialam i lekarz mnie i uspokajal,ze to normalne.trzeba tylko unikac gwaltownych ruchow,choc nie zawsze to dziala.

Zgłoś nadużycie #1282 24 lipca 2013, 11:02

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Witajcie!Na usg wszystko ok.Lekarz mówił,że  nie ma się do czego przyczepić....Ale powiedział też, że usg daje tylko 60% pewnośći co do tych chorób.Dzidzi ma 5,3cm.Najbardziej wzruszające dla mnie było jak usłyszałam bicie serduszka.... :) . No i te małe rączki.... :) .
Zauważyłam, że nie dopinam się  już w spodnie, jedynie leginsy mnie teraz ratują,a jeszcze tak gorąco....mogłabym chodzić w sukienkach,ale jeszcze nie wszyscy wiedzą i nnie chce sie tak afiszować.
A jak tam u was brzuszki? widać już coś? :)

Zgłoś nadużycie #1283 24 lipca 2013, 11:18

qasha Fajna mama
anusiaczek super :)

witam się po dłuższej nieobecności :)

ja dzisiaj mam usg. mam stresa, mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze && :)

u mnie już mały brzuszek widac ;) spodnie też już ciasnawe się robią ;)

Zgłoś nadużycie #1284 24 lipca 2013, 11:24

Dorota93 Supermama
a u mnie jeszcze nie widać ;)

Zgłoś nadużycie #1285 24 lipca 2013, 12:43

mona3 Zadomowiona
U mnie też już brzuszek widać ale przy 3 ciąży to chyba tak już jest pozdrowienia

Zgłoś nadużycie #1286 24 lipca 2013, 13:02

Dorota93 Supermama
u mnie moze dlatego, ze zawsze troche sadełka miałam :P

Zgłoś nadużycie #1287 24 lipca 2013, 13:05

Dorota93 Supermama
wlasnie pisze z kolezanka ktora niedawno przeprowadzila sie do niemiec. bardzo chwali swojego lekarza. wiecie ze tam jest wszystko za darmo? nawet leki dla kobiet w ciazy. jestem w szoku ! :)

Zgłoś nadużycie #1288 24 lipca 2013, 15:39

Ece Gotowa na wszystko
Anusiaczek-gratulacje,ale dzidzia już duża!
Qasha-trzymam kciuki za wizytę-wszystko na pewno jest ok.Daj znać po.
Dorota93-w Niemczech jest faktycznie polityka prorodzinna i to od poczęcia.Ja mam tam rodzinę i jeśli chodzi o dostęp do służby zdrowia,to jesteśmy niestety daleko w tyle.Ale może kiedyś będzie lepiej...
U mnie brzucha brak,dziś mierzyłam talię-mniej niż przed ciążą. Waga nie idzie do przodu,co mnie wkurza,bo przecież jem...Gdybym tyła byłabym zdecydowanie spokojniejsza..

Zgłoś nadużycie #1289 24 lipca 2013, 17:14

qasha Fajna mama
ja już po wizycie :)
z maluszkiem wszystko ok, lekarz powiedział, że nie ma się do czego przyczepić :) przezierność karkowa w normie, kość nosowa jest, ryzyko zespolu downa 1:7000 :) ufffff :)

aaa i maluszek ma 6 cm :)

Zgłoś nadużycie #1290 24 lipca 2013, 17:20

babeluniek Gotowa na wszystko
Cieszę się, że Wam te usg przynoszą dobre wieści. Ja na swoje będę musiała jeszcze poczekać do 8 sierpnia.

Dziewczyny, miałyście je jeszcze dopochwowo czy już przez brzuch?
Moja lekarka mówiła, że być może uda się już przez jamę brzuszną i zachęcała, żebym zabrała faceta ze sobą, ale obawiam się, że jeszcze nic nie będzie widać, tym bardziej, że mam sporo sadełka na brzuchu :)