Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12671 11 stycznia 2014, 20:11

basza Fajna mama
Ewcia Ty masz dwie jedynki, Kincia to pedzi jak szalona hihihi.

Kirsti bigos z lodami na jednym talerzu to jest to hihi

Zgłoś nadużycie #12672 11 stycznia 2014, 20:12

ewka90 Gotowa na wszystko
Idę bo mąż mnie zaprasza na spacer :) ) Będę później :)

Zgłoś nadużycie #12673 11 stycznia 2014, 20:13

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Mi znajoma kiedyś opowiadała (pracuje w pomocy społecznej), że była u dziewczyny 25-letniej, która urodziła dziecko, dziecko miało tydzień, i było ubrane tylko w pieluchy tetrowe i przykryte jej kołdrą bo nie miała na nic pieniędzy. Wtedy pamiętam robiłyśmy jej taką dużą paczkę z ubrankami, pieluszkami itd. Niektórzy to mają na prawdę ciężko.

i to jest straszne i niesprawiedliwe, ze mowi sie tyle o pomocy rodzinie, o nizu demograficznym, a dzieją się takie rzeczy...

Zgłoś nadużycie #12674 11 stycznia 2014, 20:13

basza Fajna mama
miłego spacerku :-) pa pa

Zgłoś nadużycie #12675 11 stycznia 2014, 20:41

Anett Gotowa na wszystko
Miłego spaceru Ewka90! :)
Takie historie są najbardziej bolesne...

Mój M. za to zaprasza mnie na seans filmowy, może oglądałyście 'Piąta pora roku' podobno bardzo dobry film i właśnie mamy go na dziś w planach, a przed chwilą puszczaliśmy bejbikowi muze z telefonu i patrzalismy na reakcje :) może coś zapamięta i po porodzie będziemy go usypiać przy piosenkach Gadowskiego i Lipnickiej hihi

Na dziś już zmykam, miłych wieczorów i nocy Kochane :) do jutra:*

Zgłoś nadużycie #12676 11 stycznia 2014, 20:51

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Kincia jak nie zdążysz dojechać to mąż CI na szybko zrobi szałas na poboczu ;p :) hehe :)

Spokojnie pierwszy poród nie jest taki szybko... :)

A Basza to w sumie też nie wie czy dotrwa do terminu cesarki czy nie pojedzie prędzej :) Damy rady! W końcu mistrzowie kierownicy będą nas dowozić do szpitali :)

Haha szałas na poboczu :D masz racje mistrzowie kierownicy nas będą zawozić :D no i racja Basza może nie dotrwać ,ale ja trzymam kciuki że dotrwa ,już mało jej zostało :)

Zgłoś nadużycie #12677 11 stycznia 2014, 20:53

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Mi znajoma kiedyś opowiadała (pracuje w pomocy społecznej), że była u dziewczyny 25-letniej, która urodziła dziecko, dziecko miało tydzień, i było ubrane tylko w pieluchy tetrowe i przykryte jej kołdrą bo nie miała na nic pieniędzy. Wtedy pamiętam robiłyśmy jej taką dużą paczkę z ubrankami, pieluszkami itd. Niektórzy to mają na prawdę ciężko.

No naprawdę niektórzy to mają bardzo ciężko :( ale bardzo dobry gest ,zrobić paczkę dla maluszka :)

Zgłoś nadużycie #12678 11 stycznia 2014, 20:55

Konto usunięte
No i wszystkie poszły :(
Ewka udanego spacerku :)
Anett udanego filmu :)
Basza a Ty jakie plany masz na wieczór ? Ja myślę o jakiejś dyskotece xD ahaha ,ale każda kreacja za mała :D
Nie tak na powarznie to chyba potrzebuje pooowietrza ! Tylko na spacer nigdzie nie dojde ,chociaż se okno otworze :D

Zgłoś nadużycie #12679 11 stycznia 2014, 20:56

Konto usunięte
Kristi smacznego bigosu z lodami !! :D

Zgłoś nadużycie #12680 11 stycznia 2014, 20:58

basza Fajna mama
Ja leze z psem pod pqcha hihi i oczekuje na grzanki z serem :-) . I chce gdzies pojsc, ale najdalej puszczaja mnie do lazienki wiec chyba pojde na spacer hihihi.... a okno dobry pomysl. A Ty Kincia tez filmowo czy jak? No a Dorotka jak sie gosci.

Kurcze gdzie jest Ece ?? Adusia byla taka duza czyzby juz?

Zgłoś nadużycie #12681 11 stycznia 2014, 21:00

basza Fajna mama
Kincia dociera do Ciebie ze juz jestes donoszona Mamuska :-)

Zgłoś nadużycie #12682 11 stycznia 2014, 22:46

Dorota93 Supermama
Goscie poszli, Kamil sprzata a ja ide spac :) dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #12683 11 stycznia 2014, 23:40

Konto usunięte

basza napisał(a)

Kincia dociera do Ciebie ze juz jestes donoszona Mamuska :-)

Nie nie dociera to do mnie i nawet mnie to przeraża :P jak chcesz to możemy się zamienić :)

Zgłoś nadużycie #12684 11 stycznia 2014, 23:40

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Goscie poszli, Kamil sprzata a ja ide spac :) dobranoc :*

Dobranoc imprezowiczko :*

Zgłoś nadużycie #12685 11 stycznia 2014, 23:41

Konto usunięte

basza napisał(a)

Ja leze z psem pod pqcha hihi i oczekuje na grzanki z serem :-) . I chce gdzies pojsc, ale najdalej puszczaja mnie do lazienki wiec chyba pojde na spacer hihihi.... a okno dobry pomysl. A Ty Kincia tez filmowo czy jak? No a Dorotka jak sie gosci.

Kurcze gdzie jest Ece ?? Adusia byla taka duza czyzby juz?

Ale Cię pilnują ! :P
Ece wllasnie gdzie jestes ?? ?

Zgłoś nadużycie #12686 12 stycznia 2014, 1:34

Ece Gotowa na wszystko
Hejo Słoneczka Wy moje!

Jestem ciągle w dwupaku :-) .Bosko odespalam nocka i od rana ostro wzięłam się za sprzątanie domu-syndrom wicią gniazda ;-) :-) .Łóżeczko złożone,jeszcze tylko parę rzeczy dopakuję do torby,nosidelko przygotowane.Jestem prawie gotowa.Skurczybyki pojawiają się,ale dalej niereguralne.Reasumując jest ok,poza tym ze strasznie szybko się męczę i wolno to robię,ale to pewnie przez tą cholerną anemię :-( .

Basza-oj te Twoje skurczbyki-dobrze ze masz pessar założony.Pościel śliczna-ja też lubię szary :-) .

Kincia-porod wywoływany nie zawsze jest straszny-ja tak rodzilam Martysię-od 8.00 do 17.07.o 12stej przebili mi pęcherz płodowy,około 15 odkleili go ręcznie(i to bolalo powtórnie,aż krzyczalam).Nie wiem przy ktyorym oparciu urodziła sie mała,ale ja nic nie czulam ani skurczów,ani nacięcia,lekarz musiał ją ze mnie wycisnac bo kompletnie opadlam z sił i jedyne co pamiętam,to Ze była śliczna,slabo płakała i ze M bal się ze przecięcie pępowiny będzie nas bolalo.Potem było mi okropnie zimno,telepalo mną na wszystkie strony,ale jak się rozgrzalam to chciałam iść do toalety,jednak nawet z pomocą M i położnej nie miałam siły przebierać nogami.Dopiero po kolacji wstalam i zaczelam się zajmować Martynką.
Kochana zdążysz dojechać do swojego szpitala,jestem o tym przekonana,nie będzie trzeba budować żadnych szałasów ;-) :-) .A prosiaczek to słodkie przezwisko :-) .

Dorotka-pi3kne masz to zdjęcie w awatarze :-) .Fajnie,ze zajęcia w szkole rodzenia udane-i w razie w możesz liczyć na zzo.

Anett-fajny brzusio,moj tez często jest asymetryczny jak Ada ćwiczy wigibasy.Woził b.ładny i wygląda na funkcjonalny.

Niutka26-sliczny wóz dla Dominika.Cieszę się,ze mąż dzielnie Ci pomaga prasuje i robi pyszne zapiekanki.

Diaglab-dzięki za nazwę tego zelaza-ja mam dwa inne jedno na recept3 ale koszmarnie sie po nim czuję.Morele suszone wcinam,śliwki też,pieruszkę,brokuły,buraki.Jeszcze chyba muszę zacząć jeść wątróbké.
Bepanten b.ładnie sprawdza się do pielęgnacji sutków-sprawdziłam z Martyską :-) .Lanolina kiepsko się rozsmarowywuje :-( i szybko si3 do niej zniechęcilam.A wietrzenie i smarowanie mlekiem faktycznie pomaga,ale przy małych urazach.

Kiniaa-nie przejmuje się-mnie ciagle cos wypada i rozsypuję się.Czuję się pokracznie i niezgrabnie, jak słoń w składzie porcelany. czekam na fotki pokoikow dziecięcych.

Ewcia-jejku straszna historia z tą 25 latka,to niewyobrażalne,ze w cywilizowany kraju takie rzeczy sie zdarzają.Super,ze jej pomogliscie.Cieszę się,ze lepiej sie czujesz i skurczybyki odpuscily.

Lorelei l-jak tam Twoje powieki i zapuszczanie kropelek?

Kirsti-ja tez staram się oglądać pozytywne rzeczy i na stawiam sie na bezbolesny i w miarę szybki poród bez komplikacji. :-)

Babeluńku-dobrze,ze u Was ok :-) .

Sprobuję zasnąć, ale będzie ciężko, bo znowu u nas wieje niemiłosiernie i leje :-( .Paskudna aura. mam nadziej3 ze u Was jest lepiej i słodko sobie spicie.Buziaki. :-) :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #12687 12 stycznia 2014, 8:38

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam się z rana dzisiaj :) )

Ece cieszę się, że nadal w dwupaku jesteś :) No syndrom wicia gniazda u mnie też się już pojawia :) Wyspałaś się dzisiaj?

Baszka jak po nocce? I jak tam spacer do łazienki? Pamiętaj, że dla Ciebie to większy wysiłek niż dla mnie godzinny spacer ale już niedługo i będziesz z Ninką spacerować :)

Anett jak po seansie?
Dorotka wyspana po wizycie gości?

No i Kincia jak po dyskotece? Pewnie wcisnęłaś się w mini, czarne pończochy, piersi na wierzchu i impreza trwała do rana? ;p :)

Kirsti bigos z lodami? ;) Mniam... :) Coś dla mnie :)

Miłego dnia dla Wszystkich!

Zgłoś nadużycie #12688 12 stycznia 2014, 8:57

lorelei_l Fajna mama
Hej :)

Posty produkujecie jak szalone, nie dałam rady odnaleźć tych, na których skończyłam czytać :)
Ale dziś paskudnie na dworze grrr aż nie chce się za okno wyglądać.
Ece powieki lepiej, więc na razie nie zdecydowałam się na ich zakropienie, ale mam w pogotowiu krople. Mam nadzieje, że nie trzeba będzie ich użyć. Mi położne odradzały wątróbkę, bo zbiera cały "syf" z otoczenia zwierzęcia, więc jak nie jest z pewnego źródła to może bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Ewka również miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #12689 12 stycznia 2014, 9:03

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry.
Zwłaszcza Ece nie wiem czy dobry wieczór czy dzień dobry ;) ja już wczoraj padłam po tym koktajlu kolacyjnym :)
Dzisiaj niedziela w samotności, no nie Puszato dotrzyma mi towarzystwa. Pogoda u nas też masakra :( wieje całą noc i pada....całą noc tańcowałam w łóżku :( ale nie czuje się tragicznie chyba się przyzwyczajam, ale mojego mi szkoda bo nie wiem czy się wysypia.
Kochane udanego dnia :)

Zgłoś nadużycie #12690 12 stycznia 2014, 9:16

lorelei_l Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Dzień dobry.
Zwłaszcza Ece nie wiem czy dobry wieczór czy dzień dobry ;) ja już wczoraj padłam po tym koktajlu kolacyjnym :)
Dzisiaj niedziela w samotności, no nie Puszato dotrzyma mi towarzystwa. Pogoda u nas też masakra :( wieje całą noc i pada....całą noc tańcowałam w łóżku :( ale nie czuje się tragicznie chyba się przyzwyczajam, ale mojego mi szkoda bo nie wiem czy się wysypia.
Kochane udanego dnia :)

Ja swojemu W. proponowałam przeniesienie się do innego pokoju :) ale miło powiedział, że beze mnie i tak by się nie wysypiał :) za to, jak na wiosnę będzie miał akcje wstawania o 3 to chyba już będzie spać osobno, żeby niepotrzebnie bejbisia nie budzić.

Właśnie robię w piekarniku croissanty z gotowego ciasta- baaaardzo jestem ciekawa jak wyjdą- tutaj następuje ślinotok :)