Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12611 11 stycznia 2014, 19:08

basza Fajna mama
http://allegro.pl/posciel-6-el-szare-kule-120-x-90-cm-i3848011965.html szukałam jeszcze kompletu na zmianę do łóżeczka i co Wy na taki?

Zgłoś nadużycie #12612 11 stycznia 2014, 19:09

kirsti30 Gotowa na wszystko
Niutka śliczny wózeczek, a kolegą się nie martw, jełopy ;) hihihi gdyby on miał nosić dzidzi w brzusiu to by stękali jak 5 latki ;)

Zgłoś nadużycie #12613 11 stycznia 2014, 19:09

Anett Gotowa na wszystko
Niutka26 to nie skóra, ale wiesz oglądaliśmy takie z ekoskóry designerskie, kusząco wyglądały ale tak jakoś nie zaufałabym takiemu, trzeba uważać na przechowywanie a my już mysleliśmy przyszłościowo :)
Kincia witaj w klubie, właśnie ja też uwielbiam szary, a co do wózka mielismy wytypowany inny wzór i kolor ale ten nas jakoś przekonał :)
a co śmieszniejsze nawiązując do Twojego kocia, jak Pani w sklepie wyciągała ten wózek, żeby nam pokazać to mój M. FACET : oo taki niebieski. Phi typowe :)

A wiecie co zamierzam obalić teorię, że brzuchy są okrągłe, mój zazwyczaj wygląda tak :)

Zgłoś nadużycie #12614 11 stycznia 2014, 19:10

Konto usunięte

basza napisał(a)

http://allegro.pl/posciel-6-el-szare-kule-120-x-90-cm-i3848011965.html szukałam jeszcze kompletu na zmianę do łóżeczka i co Wy na taki?

Przepiękna !!!

Zgłoś nadużycie #12615 11 stycznia 2014, 19:11

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Niutka śliczny wózeczek, a kolegą się nie martw, jełopy ;) hihihi gdyby on miał nosić dzidzi w brzusiu to by stękali jak 5 latki ;)

Hahaha :D wyobraziłam sobie chłopa w ciąży xD o szok !

Zgłoś nadużycie #12616 11 stycznia 2014, 19:11

basza Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

ewa podzielam twoje obawy, dla mnie ma to sens, ale jakoś też nie moge się przebić to kupna tego. Podejrzewam że nieufność że to dopiero weszło na rynek powoduje moje obawy, bo nie wiem do końca jaki to będzie miało wpływ na kości i rozwój dzidzi...może być naprawde drobniutkie....nie mam pojęcia :(

nasze babcie mocno motały dzieci w nieelastyczne beciki i wszystko było ok... mi się nie podoba jak to wygląda, ale własciwosci bardzo mnie przekonują

Zgłoś nadużycie #12617 11 stycznia 2014, 19:13

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Przepiękna !!!

pokaze W. jak wroci, ale decyzje mam w zasadzie podjętą

Zgłoś nadużycie #12618 11 stycznia 2014, 19:13

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Niutka26 to nie skóra, ale wiesz oglądaliśmy takie z ekoskóry designerskie, kusząco wyglądały ale tak jakoś nie zaufałabym takiemu, trzeba uważać na przechowywanie a my już mysleliśmy przyszłościowo :)
Kincia witaj w klubie, właśnie ja też uwielbiam szary, a co do wózka mielismy wytypowany inny wzór i kolor ale ten nas jakoś przekonał :)
a co śmieszniejsze nawiązując do Twojego kocia, jak Pani w sklepie wyciągała ten wózek, żeby nam pokazać to mój M. FACET : oo taki niebieski. Phi typowe :)

A wiecie co zamierzam obalić teorię, że brzuchy są okrągłe, mój zazwyczaj wygląda tak :)

Noo to Ty masz faktycznie bardzo nieokrągły wypięty brzuszek :D hihi uroczy :) noo do niebieskiego też mi daleko się wydaje ,ale niby to jest niebieski :D przynajmniej tak mam wpisane w książece kota ,mi to szary się wydaje xD

Zgłoś nadużycie #12619 11 stycznia 2014, 19:15

Konto usunięte

basza napisał(a)

nasze babcie mocno motały dzieci w nieelastyczne beciki i wszystko było ok... mi się nie podoba jak to wygląda, ale własciwosci bardzo mnie przekonują

Moja babcia opowiadała mi że niektórzy nawet ciasno bandarzami wiązali... A w ameryce to już jest od dawna znany ten otulacz , tylko polska za murzynami jak zwykle :D

Zgłoś nadużycie #12620 11 stycznia 2014, 19:16

basza Fajna mama

Anett napisał(a)

wyjątkowo słodki kwadratowy brzusio :-)

Zgłoś nadużycie #12621 11 stycznia 2014, 19:16

kincia napisał(a)

NO MASZ RACJE WYWOŁYWANIE JEST OKROPNE!! jak mi mówiła położna o tym wszystkim co Ci wkładają ,podłanczają ,to dziękuje ! :(

Doświadczyłam wywoływania na własnych oczach i dlatego planuje jak nadłużej zostać w domu, będe się kąpac, pić herbatke, skakać na piłce i stękać z bólu, ale nie ma szans że od razu pojade do szpitala :)

Dziewczyna która miała wywoływany poród była 2 tyg po terminie, miała podłączoną kroplówke z samego rana, najgorsze bóle zaczeły się po południu, a potem męczarnia...urodziła dopiero wieczorem, ale rozmawiałam z nią cały czas i widziałam w jakim stanie była....eh

Zgłoś nadużycie #12622 11 stycznia 2014, 19:17

basza Fajna mama

kincia napisał(a)

Noo to Ty masz faktycznie bardzo nieokrągły wypięty brzuszek :D hihi uroczy :) noo do niebieskiego też mi daleko się wydaje ,ale niby to jest niebieski :D przynajmniej tak mam wpisane w książece kota ,mi to szary się wydaje xD

piękny ma kolor, u zwierząt mój ulubiony... moja kolejna psina bedzie wlasnie niebieska

Zgłoś nadużycie #12623 11 stycznia 2014, 19:18

Konto usunięte

basza napisał(a)

pokaze W. jak wroci, ale decyzje mam w zasadzie podjętą

No i to jest prawdziwa kobieta , zdecydowana ,a nie :D

Zgłoś nadużycie #12624 11 stycznia 2014, 19:18

basza napisał(a)

zgadzam się z tym, bo nawet mama sama mówiła że po kąpieli bąbla nie wietrzyć tylko zawijać i grzać ;) z tąd też beciki, ale mimo to mam stracha jakiegoś...po części podobają mi się te otulacze

Zgłoś nadużycie #12625 11 stycznia 2014, 19:19

basza Fajna mama

kirsti30 napisał(a)

Doświadczyłam wywoływania na własnych oczach i dlatego planuje jak nadłużej zostać w domu, będe się kąpac, pić herbatke, skakać na piłce i stękać z bólu, ale nie ma szans że od razu pojade do szpitala :)

Dziewczyna która miała wywoływany poród była 2 tyg po terminie, miała podłączoną kroplówke z samego rana, najgorsze bóle zaczeły się po południu, a potem męczarnia...urodziła dopiero wieczorem, ale rozmawiałam z nią cały czas i widziałam w jakim stanie była....eh

Ja tez widzialam dziewczyny po wywolywaniu, jedna rodzila baaaaaaardzo dlugo

Zgłoś nadużycie #12626 11 stycznia 2014, 19:20

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

No i jeszcze wkładają coś żeby szyjkę macicy podrażniało ,zeby wody odeszły czy coś i ogólnie w bólach się podobno 3 dni leży zanim się urodzi ! A znieczulenia nie dadzą ,bo rozwarcie za małe i za wcześnie Ci powiedzą:/

Zgłoś nadużycie #12627 11 stycznia 2014, 19:21

Anett Gotowa na wszystko
Oj tam Kincia skoro niebieski to niebieski, nie zagłębiajmy się w szczegóły, zapewne to jakiś facet oceniał kolor hihi :)
Na drugim zdjęciu wyraźnie widać jak młody wywala mi kopytka z lewej strony, taki to jest cudak :)

A co do otulaczy, ja bym się nie bała że może się zrobić dziecku krzywda bo prawda jest taka że faktycznie te nasze babcie ale też teraz tak sie robi, że wiąże się dzieci w nieelastyczne koce itp więc takie woombie jest lepsze tylko mi się poprostu nie podoba, zostanę przy kocu hihi

Zgłoś nadużycie #12628 11 stycznia 2014, 19:22

ewka90 Gotowa na wszystko
Basza pościel super! Bardzo mi się podoba.
Kincia kot ma super kolor, szaro-niebieski :) )
Anett faktycznie nieokrągły brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #12629 11 stycznia 2014, 19:22

ewka90 Gotowa na wszystko
Kincia a u mnie dzisiaj super :) Jak do tej pory żadnych skurczy ani nic :)

Zgłoś nadużycie #12630 11 stycznia 2014, 19:24

Anett Gotowa na wszystko
Basza a te komplety są fajne, takie stonowane, tez w moim stylu, nie lubię pstrokacizny :)

Brzuch mam tylko okrągły jak stoję :)