Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12571 11 stycznia 2014, 12:54

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

niech sie sama wazy i swoja waga przejmuje

zazdrosci ;)

Zgłoś nadużycie #12572 11 stycznia 2014, 12:57

Dorota93 Supermama
idę robić obiad, bo mężu z pracy za godzinę będzie

Zgłoś nadużycie #12573 11 stycznia 2014, 13:58

ewka90 Gotowa na wszystko
Ja też zapisuję się do Kinci!!! Przywiozę namiot :) )

Ale się pośmiałam jak przeczytałam co naprodukowałyście :) Mi tez mój mówi, że jestem ciężarówką i mam titać jak cofam, bo nieraz zderzyłam się z nim w korytarzu... ;p
Trzymajcie się będę potem, teraz do mamy na kawkę! :)

Zgłoś nadużycie #12574 11 stycznia 2014, 13:58

Kiniaa Gotowa na wszystko
zlitujcie się bo nie nadążam za wami ;) u mnie w chałupie rozpierducha bo mężuś ze szwagrem walczą z malowaniem 2 pokoi dla maluchów ,dobrze że zakupiliśmy farby które nie smierdzą.Mysle ze do końca tygodnia będzie wszystko na glanc zrobione i będę mogła wam się pochawlic ;)

a ja przy garach i piche obiadek dla tych dwóch robotników ,śmie oznajmić że mój wczorajszy pech mnie opuścił i pewno przeszedł na kogos innego hehe ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #12575 11 stycznia 2014, 14:06

Dorota93 Supermama
Ewka udanej kawki :)
Kiniaa dobrze, ze pech Ci minal :) co robisz na obiadek? Czekamy na fotki pokoiku :)
Ja tez ogarnelam, ugotowalam i teraz relaks :)

Zgłoś nadużycie #12576 11 stycznia 2014, 14:17

Kiniaa Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Ewka udanej kawki :)
Kiniaa dobrze, ze pech Ci minal :) co robisz na obiadek? Czekamy na fotki pokoiku :)
Ja tez ogarnelam, ugotowalam i teraz relaks :)

u mnie dzisiaj zupa ogórkowa,ziemniaki i pulpety w sosie śmietanowo-koperkowym ;)

a ty co upichciłas dla mężula?
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #12577 11 stycznia 2014, 14:21

Dorota93 Supermama
Mniam. Ja zrobilam dzis makaron rurkinz mielonym i sosem slodko kwasnym. Nie chcialo mi sie nic innego wymyslac :p

Zgłoś nadużycie #12578 11 stycznia 2014, 16:07

Anett Gotowa na wszystko
Hejka, ale się z Was uśmiałam :) zwłaszcza z titających ciężarówek i orki, tak samo z kaczki która se już poszła do lekarza, ojj Dorota pociecho :)

Kincia to prawda, wczoraj się napracowałam ale zostałam  doceniona na szczęście a mały jak walczył z brzuchem tak wcale nie przestawał dopóki nie zasnęłam. :) zmieszczę się i ja z moim tobołkiem i namiotem do Ciebie? :)
Ewka90 dzieki Kochana, trzymajcie mocno kciuki ale w przyszłą sobotę i niedzielę :) w końcu i ja nie kupuję Octeniseptu bo siostrze M. sporo zostało i chce nam dać, i to nie Oct..ale jakiś zastępnik... Ty tancerko! wystarczy tych imprez na razie, a w 40 tyg możesz tańczyć do bólu :) ja tylko bujne biodrem w rytm muzy (uwielbiam tańczyć) to zaraz M. mnie gani "nie pamiętasz co mówił lekarz?" :)
A w ogóle co do tańcowania, nie wiem czy Wam opowiadałam po ostatnim weselu że była taka jedna duuuuża brzuchatka a tak tańczyła że byłam w szoku, że zaraz urodzi no i fakt faktem, poźniej się dowiedziałam że właśnie miała taki cel gdyż to był już 42 tydz :) także no.. :)
Niutka26 z tą zapiekanką to wystrzeliłaś! wrr... :) musiałam się zadowolić parówkami :p ja też planuję Dady ale dopiero po newbornach :)
Basza głodne dziecko z napuchniętym brzuszkiem? o raany :) ale malutko te 59 ja tyle ważylam w 2 miesiącu, a teraz 69 na osi :) no a dobrze, że poduszka się nie marnuje i bardzo się komuś przydaje :)
Dorotka wiesz co ja nie prasowałam kocyków, nie popadajmy w paranoje :)
Dziewczyny u mnie dokładnie tak samo jak u Was wygląda wstawanie z łóżka i w ogóle z czegokolwiek, trzeba się rozbująć i zatoczyć duży łuk ciałem i jakoś się odbić :)
Kiniaa cieszę się, że masz dziś lepszy dzień :) właśnie u mnie też lekki bałagan ale chyba jestem w lepszej sytuacji bo wszystko dzieje się na poddaszu a na dole jest tylko folia rozłożona żeby nie zabrudzili chodząc, mało tego obiad przygotowuje moja mama :)

Pyszne obiadki dziś macie, u mnie dziś rosołek :)
Właściwie to ja niedawno się przebudziłam, rano jak moja ekipa wróciła z nocnej zmiany to się zapakowaliśmy i pojechaliśmy od razu po wózek, także pierwszy środek lokomocji dla syna już mamy! :) tak mnie pochłonęło to składanie, rozkładanie itd że przesadziłam, brzuchal zaczął się stawiać ale już po krótkiej drzemce i Mg jest ok :) pomijam fakt, że dostałam opitol od M. że miałam się oszczędzać a się rwę do wszystkiego :)

Miłego wieczoru :)

Zgłoś nadużycie #12579 11 stycznia 2014, 16:16

Konto usunięte
Basza bo ja Wam swoje łóżko chcę odstąpić ,a nie namioty w taką pogode xD
Dorota a daj troche tego makaronu ,bo czasu coraz mniej,a mam misje xD
Ewka zapraszam zapraszam :D tylko wtedy zmienię nazwę siłowni na klub ciężarówki :P smacznej kawki ! :*
Kinia to powodzenia w remontach :) cieszę się że pech Cię opuścił ,bo niedługo byście po całej zastawie talerzy i misek mieli :D jak robisz sos koperkowo-śmietankowy ? bo szukam ideału :P
Anett zapraszam :D tylko mówię że odstąpie Wam łóżko ,trudno musicie wszystkie ciężarówki zmieścić się na jednym :D nie dam Was w taką pogodę do namiotu ! no chyba że w pokoju ten namiot sobie rozłożycie :P Troszkę zwolnij obroty kochana :) a jaki wózek wybraliście ? super że zakupki się udały !! :)

Zgłoś nadużycie #12580 11 stycznia 2014, 16:29

Dorota93 Supermama
Anett daj fotke wozu :) ja dziewczynki zmykam, gosci mam ;*

Zgłoś nadużycie #12581 11 stycznia 2014, 16:34

basza Fajna mama
Kincia ale My przyjedziemy juz z bejbikami przeciez cwiczyc przyjezdzamy :-)

Anett a TY po pupie dostaniesz mialas sie oszczedzac. Fote wozia tez chetnie zobwcze :-) .

Dorotka milego gosciowania sie ;-) .

Zgłoś nadużycie #12582 11 stycznia 2014, 16:35

basza Fajna mama
Kincia w silowni sie ulokujemy hihi :-)

Zgłoś nadużycie #12583 11 stycznia 2014, 16:37

Konto usunięte
A to już się lokujcie gdzie chcecie :D daje wam wolną ręke xD

Zgłoś nadużycie #12584 11 stycznia 2014, 16:39

basza Fajna mama
Kochana q jak brzusio ??

Zgłoś nadużycie #12585 11 stycznia 2014, 16:42

basza Fajna mama
Ece gdzie jestes ?? Jak samopoczucie? Babeluniek usciski dla CIebie, mam nadzieje , ze wkrotce do Nas wrocisz :-)

Zgłoś nadużycie #12586 11 stycznia 2014, 17:09

Konto usunięte

basza napisał(a)

Kochana q jak brzusio ??

Brzusio w miarę ok ,troszkę twardy ,ale da się przeżyć :) mała się obudziła i już mnie okopuje :)
A jak Ty ? Mam nadzieję że nie ma skurczy !! :)

Zgłoś nadużycie #12587 11 stycznia 2014, 17:11

lorelei_l Fajna mama
Hej :)

W końcu jest chwilka, żeby spokojnie tutaj zajrzeć :)
Ewka- fajnie, że masz tyle ubranek, będziesz mogła rzadziej prać :)
Niutka dobrze, że mąż Cię wyręczył w tym prasowaniu, bo stanie przez 3h pewnie by się skurczami skończyło, odnośnie tych pieluch z wycięciem na kikut to podobno jak dziecko jest duże to akurat wycięcie się kończy tak, że drażni kikut i nawet się ich nie da wywinąć, nam je odradzali
Dorota- ja dziś też zaliczyłam wywiad z anestezjologiem :) powiedział, że na razie nie ma przeciwwskazań o ile moje zmiany skórne nie wystąpią na plecach- co dołączyłam do mojej listy modlitewnej :)
Basza- cieszę się, że miałaś spokojną noc :) na pewno wytrzymasz do sesji zdjęciowej :) śmiać mi się chciało ze spuchniętego od głodu brzucha :)
Kinia- fajnie, że będziecie już mieć wykończony pokoik, wrzuć zdjęcia jak się mebelki wkomponowały :)
Anett- pochwal się wózkiem :) już woziłaś jakieś maskotki w nim na próbę?

Ja się dziś dowiedziałam, że jestem puchatkiem :/ od puchatych policzków, więc powiedziałam, że wolę zostać wielkim wielorybem :) jak coś to przynajmniej być w duuuużym rozmiarze :)
Właśnie wróciliśmy z jednej porodówki- tej, w której planujemy rodzić :) wszyscy bardzo mili, sale mają tylko do porodów rodzinnych, ale podobno nie odsyłają tak dużo kobiet, zobaczymy. Ale się dowiedziałam, że położne sobie już kobiety na marzec zaklepują, więc muszę w pon do swojej chyba wybranej zadzwonić i się umówić :)
Do tego położna powiedziała, że lepiej przyjeżdżać jak skurcze są co 4-5 minut, bo jak przyjedziemy co 10 minut to mogą odesłać do domu. Idę szykować dalej imprezkę urodzinową :) jutro kolejna porodówka :)

Zgłoś nadużycie #12588 11 stycznia 2014, 18:06

ewka90 Gotowa na wszystko
Kincia gdzieś tam się zmieścimy u Ciebie :) )

Anett to pomyliłam weekendy ;p Za tydzień będę trzymać kciuki :) Wrzucaj fotkę wózka.

Kiniaa dobrze, że pech się skończył. Koniecznie potem pokaż zdjęcia.

A w ogóle to co ze zdjęciami? Nie wrzuciłyście. Bo Was znajdę :p

Zgłoś nadużycie #12589 11 stycznia 2014, 18:13

basza Fajna mama
Kincia zamawiam woombiaka, czy Ty zamaqiasz ten model Houdini?

Zgłoś nadużycie #12590 11 stycznia 2014, 18:14

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Kincia gdzieś tam się zmieścimy u Ciebie :) )

Anett to pomyliłam weekendy ;p Za tydzień będę trzymać kciuki :) Wrzucaj fotkę wózka.

Kiniaa dobrze, że pech się skończył. Koniecznie potem pokaż zdjęcia.

A w ogóle to co ze zdjęciami? Nie wrzuciłyście. Bo Was znajdę :p

Ahahaha :D Ja tak źle wyglądam że nie chce Was przestraszyć i dlatego się nie pokazuje na zdjęciach xD