Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12431 10 stycznia 2014, 17:32

Anett Gotowa na wszystko
Ece wiesz myślałam o Tobie, dobrze że się pokazałaś :) ale niedobrze, że te skurczybyczki dopadły Cię w nocy, oby dziś było lepiej! a z biustonoszami to mam taką samą teorię, moja mama w ogóle jak się dowiedziała że są takie specjalnie biustonosze do karmienia to była w szoku, mówiła że kiedyś jak się rozpinany z przodu kupiło to już coś, a tak to się zadzierało zwykły do góry i juu.. :)
Tak samo jak dręczą mnie myśli gdzie Bąbeluniek, mam nadzieję że jeszcze jest w dwupaku cała i zdrowa...
Także Bąbeluniek jak to przeczytasz to się odezwij!!

Basza wiesz z tą nauką ostro walczę, ojj walczę... mój organizm się broni od przyjmowania wiedzy, ale ja próbuję, czytam ii czytam ale nawet nie zauważam,kiedy odlatuję myślami hen daleeeko :)

Lorelei ja nie myślałam o szpitalnych odwiedzinach tylko już domowych ale masz rację, tak też może być..to będzie jeszcze gorsze! OBY NIEE! postawię znak zakaz wstępu phi :)
Basza myślę, że odwiedzin nie da się uniknąć :)

Zgłoś nadużycie #12432 10 stycznia 2014, 17:53

kirsti30 Gotowa na wszystko
Jejku nie idzie tego wszystkiego nadrobić, przynajmniej imiennie nie dam rady, ale powiem tak:
kobitki co zdjęcia dodały wyglądacie mega super, zero tłuszczyków a każda płacze że tyle przytyła - no my ważymy 84,9kg :)
Ręczniki papierowe, nie myślałam ale teraz myśle nad tym niezły pomysł :) .
Siostra ma kupić bujaka dla bąbla także nie moge się już doczekać :) .
Ja planuje również cały rok na macierzyński, ale nie mam pojęcia co jak i gdzie, wiem że do 2 tyg po porodzie, ale w mojej pracy nie jestem zbyt mile widziana to nie wiem jak to wszystko załatwić teraz :( kogo się pytać, a może wy się orientujecie?

-pytanie z innej beczki, oczywiście mam nadzieje że kincia się wypowie, jakiego żwirku dla kota używasz?

Zgłoś nadużycie #12433 10 stycznia 2014, 18:04

Kiniaa Gotowa na wszystko
Pomocy...poradzcie mi coś na moje dziurawe ręce,dzisiaj wszystko mi leci z rąk jakieś fatum czy co ;)
o to moja przygoda :p o pracy zrobiłam zakupy i wszystko wyleciało mi z torby na srodek marketu wstyd jak cholera a najśmieszniejsze to że nie wiedziałam jak się zabrać do pozbierania tego wszystkiego,jedyna pozycja co mi przyszła na myśl to na czworaka bo jakby inaczej z brzuchem, Kornelka smiała się z niezdarnej matki i ot szybko przyleciał mój wybawca jakiś młody holender i pomógł nie dołężnej :) :) :)
mało tego przed chwilą opróżniałam zmywarke i wyleciała mi z łap moja jedna z ulubionych filiżanek a 10 min wcześniej rozsypałam cała paczke mąki i mężuś musiał sprzatac ;)

ja się chyba do wieczora już niczego nie czepiam bo mam pecha jak nigdy ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #12434 10 stycznia 2014, 18:19

kirsti30 Gotowa na wszystko

Kiniaa napisał(a)

Pomocy...poradzcie mi coś na moje dziurawe ręce,dzisiaj wszystko mi leci z rąk jakieś fatum czy co ;)
o to moja przygoda :p o pracy zrobiłam zakupy i wszystko wyleciało mi z torby na srodek marketu wstyd jak cholera a najśmieszniejsze to że nie wiedziałam jak się zabrać do pozbierania tego wszystkiego,jedyna pozycja co mi przyszła na myśl to na czworaka bo jakby inaczej z brzuchem, Kornelka smiała się z niezdarnej matki i ot szybko przyleciał mój wybawca jakiś młody holender i pomógł nie dołężnej :) :) :)
mało tego przed chwilą opróżniałam zmywarke i wyleciała mi z łap moja jedna z ulubionych filiżanek a 10 min wcześniej rozsypałam cała paczke mąki i mężuś musiał sprzatac ;)

ja się chyba do wieczora już niczego nie czepiam bo mam pecha jak nigdy ;)

przypomniałaś mi ostatnią moją akcje :) wyciągnełam kase z bankomatu, odchodząc chciałam włożyć pieniądze do portfela...otworzyłam go tak nie fortunnie że wszystkie drobne( a troche ich było) wyleciały na droge :( z przeciwka szły dwie kobiety, pomogły mi, a ja byłam cała czerwona jak burak :)
- nie pękaj :) nam wszystko wolno :) hihihi i zapominać też hahaha

Zgłoś nadużycie #12435 10 stycznia 2014, 18:23

Anett Gotowa na wszystko
Kiniaa przepraszam ale uśmiałam się czytając Twój post, po prostu wyobraziłam sobie te sceny, Kochana masz rację nic dziś już nie rób! :) takie dni czasem się zdarzają zwłaszcza w naszym stanie, nie ma się czym przejmować :* a chociaż przystojny ten holender?hihi

Kirsti30 ja też wiele się nie orientuję w tym temacie macierzyńskim...

hmm.... w jaką pojemność Octeniseptu się wyposażyłyście ? :)

Zgłoś nadużycie #12436 10 stycznia 2014, 18:27

babeluniek Gotowa na wszystko
U mnie wszystko ok, nie martwcie się.
Po prostu jakoś nie mam ochoty tu pisać, przepraszam.

Zgłoś nadużycie #12437 10 stycznia 2014, 18:29

Anett Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Najważniejsze, że wszystko w porządku...

Nic na siłę, trzymaj się Kochana

Zgłoś nadużycie #12438 10 stycznia 2014, 18:30

diaglab Gotowa na wszystko
I po kolędzie :-) ale był nasz ulubiony ksiądz więc było sympatycznie ;-)
Ece ja bralam Tardyferon on jest na receptę ale mi bardzo poprawił wyniki. Jedz też suszone morele -one zawierają więcej żelaza niż buraki ja wcinam je odkąd Tardyferon odstawiłam i Hb jest super :-)
Basza i Ece oj te skurcze nie dadzą Wam chyba odpocząć :-(
Kirsti super że z bobaskiem i Tobą wszystko w porządku :-) oby ta pępowina odkręciła się. Może poproś męża by załatwił za Ciebie formalności w pracy skoro nie chcesz się tam pokazywać. Ja swojego też będę prosić.
Kiniaa i Kirsti nie przejmujcie się ja też mam dziurawe ręce :-D codziennie coś mi upada a najbardziej lubi zakrętka od butelki po wodzie.

Zgłoś nadużycie #12439 10 stycznia 2014, 18:32

babeluniek napisał(a)

Każdy ma czasem gorsze dni, rozumiemy :-) ważne że z Tobą i Marcysią wszystko ok :-)

Zgłoś nadużycie #12440 10 stycznia 2014, 18:34

Anett ja nie kupuje octeniseptu bo ponoc pępka już nie trzeba nim psikac by odpadł. No chyba że do dezynfekcji tak w razie potrzeby.

Zgłoś nadużycie #12441 10 stycznia 2014, 18:41

Anett Gotowa na wszystko
Diaglab cieszę się, że wizyta się udała :) mam nadzieję, że nie zapomniałaś o najważniejszym - kopercie hihih

A ja się zastanawiam właśnie czy nie kupić 250ml butelkę, dość kosztowna ale przyda się poza tym do innych rzeczy ale przede wszystkim do dezynfekcji pępulka :) i druga rzecz nad którą dumam to krem na brodawki, nie wymagający zmywania Purelan, słyszałyście?

Zgłoś nadużycie #12442 10 stycznia 2014, 18:49

Była koperta była ;-) purelan słyszalam coś o nim ale ja narazie nie kupuję takich rzeczy, dopiero jak będą mi potrzebne, aptekę mam bliziutko :-)

Zgłoś nadużycie #12443 10 stycznia 2014, 18:57

lorelei_l Fajna mama

babeluniek napisał(a)

Babeluniek trzymaj się ciepło :)

Zgłoś nadużycie #12444 10 stycznia 2014, 18:58

lorelei_l Fajna mama
Anett ja zamówiłam ten najmniejszy octanisept 25 ml bo jak będzie trzeba coś bardziej odkażającego to się na spirytus przerzucę

Zgłoś nadużycie #12445 10 stycznia 2014, 19:06

Lorelei mi już mąż zapowiedział co najmniej kilka " pępkowych" imprez i to zaraz po urodzeniu i też sobie tego nie wyobrażam :-D

Zgłoś nadużycie #12446 10 stycznia 2014, 19:10

Konto usunięte
ja chyba wstawię dzwi pancerne do pokoju :P też przerażają mnie te odwiedziny

Zgłoś nadużycie #12447 10 stycznia 2014, 19:12

Konto usunięte
kobietki a mi koleżanka kiedyś wspomniała o maści bepanthen na popękane sutki ,kupiłam ją na odparzenia wrazie co ,ale naprawdę można jej też używać na sutki ? któraś o tym słyszała ?

Zgłoś nadużycie #12448 10 stycznia 2014, 19:13

lorelei_l Fajna mama

diaglab napisał(a)

Lorelei mi już mąż zapowiedział co najmniej kilka " pępkowych" imprez i to zaraz po urodzeniu i też sobie tego nie wyobrażam :-D

Ja już mojemu zapowiedziałam, że świętowanie narodzin pierworodnego ma się odbyć jak będę jeszcze z dzieckiem w szpitalu, bo jak wrócę do domu to raczej takiej imprezy nie odeśpi

Zgłoś nadużycie #12449 10 stycznia 2014, 19:17

lorelei_l napisał(a)

Ja już mojemu zapowiedziałam, że świętowanie narodzin pierworodnego ma się odbyć jak będę jeszcze z dzieckiem w szpitalu, bo jak wrócę do domu to raczej takiej imprezy nie odeśpi

Hehe, racja :-) poczekaj, oni teraz są tacy mocni, jak nie prześpią parę nocek to imprezy wyparują im z głów :-D

Zgłoś nadużycie #12450 10 stycznia 2014, 19:20

kincia napisał(a)

kobietki a mi koleżanka kiedyś wspomniała o maści bepanthen na popękane sutki ,kupiłam ją na odparzenia wrazie co ,ale naprawdę można jej też używać na sutki ? któraś o tym słyszała ?

Tak, ja ją właśnie zamierzam kupić i tylko właściwie to z " leków" , nic więcej, ta maść ma chyba więcej zastosowań, też muszę jeszcze poczytać dokładniej. Ale tak jak przeglądałam różne stronki to tą polecają na dolegliwości co pisałaś :-)