Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12351 10 stycznia 2014, 12:10

Konto usunięte
Dorooota cóż za piękne zdjęcie profilowe :* śliczny domek Igorka :*
Diaglab my wszystkie chyba tak jak Ty spać już nie możemy :( a podobno ból brzuszka jak na okres ,to jest podobny przy porodzie ,tak słyszałam :) z płakaniem to też tak mam ,jak w nocy spać nie idzie to siadam na łóżku i najchętniej bym się rozryczała :D
Ewka mi powiedziano że te skurcze to normalka :D :( nie wiem jak u Ciebie ,może niech ktg Ci zrobią i zobaczą jakie one są mocne..i mam tak samo jak Ty odkąd dostałam pierwsze skurcze mam je codziennie ,myślałam że da się do nich przyzwyczaić,ale nic z tego :P :( zaraz jak znajdę teściową to jej pytam i Ci wszystko napiszę :) Ewuś pięknie wyglądasz z brzusiem :*
Lorlei gratki skończonego tyg :* im bliżej do rozwiązania tym ja bardziej tego nie chcę :P nie jestem jeszcze gotowa psychicznie :P .Tylko tak "na spokojnie" przygotowuj te urodziny :) i odpocznij sobie w między czasie :) te ochraniacze ja chcę prać i prasować i nawet myślałam zeby wyprać wypełnienie od ochraniaczy ,bo pisze że można ręcznie :)
Basza spokojnie cycki Ci urosną jeszcze bardziej po porodzie i będzie ok hihi :D lepiej pisz jak się czujesz ? :*
no właśnie Ty jedziesz i nie musisz się zastanawiać jak będzie wyglądał Twój poród ,bo już wiesz że CC i dasz radę :* z Twoją CC będzie wszystko cudownie ,dojdziesz szybko do siebie ,Ninka będzie kochana tak jak mamusia :)
Niutka ślicznie wyglądasz :* super pamiątka przy choince :) a to kłucie to faktycznie ucisk pewnie ,maluszek już swoje waży :)
Anett prześlicznie wyglądasz :* ale brzuszek urósł od ostatniego zdjecia brzuszkowego :) gazików razem mam jałowych 1/2 m2 sztuk 39 i niejałowych 1/2 m2 sztuk 40 :) no ja nic nie płaciłam za przesyłkę ,Lorelei chyba też nic nie płaciła nie ? bo ona jest cały czas za darmo ta przesyłka :) urlop też wykorzystam cały ,moim zdaniem dla takiego maluszka 1 rok to i tak za mało z mamą ..w innych krajach można nawet 3 lata być na macierzyńskim ,to jest czas :)

miłego dnia :*

Zgłoś nadużycie #12352 10 stycznia 2014, 12:11

Konto usunięte

Niutka26 napisał(a)

Dziękuje Dorotko i Baszko :)
Dorotko Twój brzuszek taki zgrabny,a narzekasz że przytyłaś :) 10 kg to nie 18 jak u mnie :P
Baszko ,Ewko dziękuje :) Może tego tak nie widać ale ja widzę te grubsze uda,pupkę nie chcącą wejść z stare legginsy,te puchacze na policzkach ;P hehe ale już niedługo :)
Marzy mi się rower,bieganie,spacery ,wchodzenie po schodach bez zadyszki...
a tak dla porównania wklejam zdjęcie z samych początków ciąży, gdy w czerwcu byliśmy na pierwszo - rocznicowym urlopie :) wtedy to można powiedzieć ,że chucherko byłam,teraz to słoń z łóżka się wygramolić nie może :D

ojejku faktycznie chucherko xs :P hihi :*

Zgłoś nadużycie #12353 10 stycznia 2014, 12:13

Dorota93 Supermama
Niutka Tobie tylko brzuszek zrobił się większy !! :) )

Zgłoś nadużycie #12354 10 stycznia 2014, 12:16

Anett Gotowa na wszystko
No piłkę to mam zgadza się, ale moje 12kg też gdzieś się musiało podziać... :) troszkę mi przybyło ogółem, widać po zdjęciach od początku... :)
Niutka26 no byłaś zgrabniocha ale i jesteś, to normalne że trzeba trochę przytyć.. :) WSZYSTKO ZRZUCIMY :)

Ja nie mogę się doczytać z tym urlopem, kiedy to składać i w ogóle... :/

Fajne biustonosze, ja mam zamiar kupić ze dwa szmaciaki i jeden normalny po prostu rozpinany z przodu a co tam... te usztywniane specjalne są strasznie drogie... :( ale ja nie będę wiedziała jaki kupić, bo teraz najczęściej chodzę bez biustonosza, wszystkie co mam mnie uciskają trochę...

Zgłoś nadużycie #12355 10 stycznia 2014, 12:16

Niutka26 Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Niutka Tobie tylko brzuszek zrobił się większy !! :) )

ojjj nie tylko brzuszek - uwierzcie :D ale mam to w nosie :)
Nigdy nie miałam takiego apetytu jak teraz :D Więc korzystam :D hehe :D

Zgłoś nadużycie #12356 10 stycznia 2014, 12:19

Niutka26 Gotowa na wszystko
Anett dostałam ostatnio ulotkę z zusu o wszystkim co dotyczy przyszłe mamy- urlopy macierzyńskie,tacierzyńskie,rodzicielskie, zasiłki,świadczenia ,terminy itd itd... Jak tylko przeczytam i coś zrozumiem to napiszę :)
A póki co można tutaj coś się dowiedzieć - http://rodzina.hostlab.com.pl/urlopy/pytania-i-odpowiedzi/mama
dostałam ten link tutaj od którejś z dziewczyn i jest bardzo fajny.

Zgłoś nadużycie #12357 10 stycznia 2014, 12:24

ewka90 Gotowa na wszystko
Ja też czytam tą stronkę co Niutka podała i tam staram się wszystkiego dowiedzieć.

Niutka Ty faktycznie taka chudzinka! Nie martw się szybko wrócisz do swojej wagi :) A korzystaj póki możesz jeść, bo jak będziemy karmić to będzie więcej ograniczeń.

Zresztą wszystkie to szybko zrzucimy wszystko :) )

Kincia dzięki, że zapytasz się teściowej :)

Zgłoś nadużycie #12358 10 stycznia 2014, 12:30

Dorota93 Supermama
http://weselnybox.pl/9712,Czy_zostaniesz_moj%C4%85_%C5%BCon%C4%85

Zgłoś nadużycie #12359 10 stycznia 2014, 12:30

basza Fajna mama
Kincia.no.jestes wreszcie :-D . Dziewczynki zanum.zaczniecie zalatwiac becikowe to sprawdzcie najpierw czy sie lapiecie z dochodami, bo wiem, ze tam sa jakies ograniczenia i moze nie warto.wszystko wypelniac bo kryterium dochodowego nie.spelniacie.

Kincia Ja jak zwykle pokurczona i juz.jestem.tak mega niewyspana, ze tez chce ryczec.... Znowu moze.w.sumie.2h snu... A Ty jak Slicznoto? I dawaj bebenek na foto. Moj Malz mi.poiedzial, ze nie moge jeszcze rodzic bo w przyszlym tygodniu bedzie sesja brzuszkowa YUPIII Nina trzymaj się :-D

Zgłoś nadużycie #12360 10 stycznia 2014, 12:31

basza Fajna mama
A gdzie jest Babeluniek?

Zgłoś nadużycie #12361 10 stycznia 2014, 12:32

basza Fajna mama
Kincua w cyckach to.juz mam wiecej niz w brzuchaczu hihihi... ale to obwod pod biustem a on ponoc po porodzie spada... no nic bede sobie strzelac z gumek hihihi

Zgłoś nadużycie #12362 10 stycznia 2014, 12:33

Dorota93 Supermama
strzelać z gumek ahahah :D

Zgłoś nadużycie #12363 10 stycznia 2014, 12:36

Anett Gotowa na wszystko
Dziękuję Niutka26 na pewno coś poczytam.. :) może trochę mnie oświeci :) ojj ja też mam apetyt, dziś na obiad mam takie kluchy 'kładzioki' z tartych ziemniaków ze skwareczkami i cebulą, taka prostota a już mi sie gęba cieszy na samą myśl :)

Kincia no troche urósł ten mój tobołek, kiedyś musiał :) phi :) faktycznie się zaopatrzyłaś ostro w te gaziki... :)

Basza sesja? EKSTRA! :) chyba namówię koleżankę na taką sesję, ta jej lustrzanka robi całkiem fajne zdjęcia :)

Zgłoś nadużycie #12364 10 stycznia 2014, 12:37

Basza a nie umiesz ego jakoś przerobić? A gdzie będziecie mieć sesję? W domku?
Ja też się nad tym zastanawiałam, ale boję się, że przerażę się oglądając te zdjęcia. Nie mam takiego idealnie okrąglutkiego brzuszka tylko rozlany na boki i nie wiem czy to będzie fajnie się prezentować na tych zdjęciach.

Zgłoś nadużycie #12365 10 stycznia 2014, 12:38

basza Fajna mama
Ja juz nie moge... normalnie jakiejs glupawki dostaje :-) .

Kincia a z tymi wacikami to.mi wlasnie tak samo polozna radzila, ze w domu do pupy ciepla.woda i waciki, bo tp chustki nawilzane to tylko na wyjscia i wyjazdy bo to chemia :-/

Zgłoś nadużycie #12366 10 stycznia 2014, 12:40

http://rodzina.gov.pl/narodziny/swiadczenia-rodzinne/becikowe

Dochód to 1922 zł na osobę, ale liczą tylko ojca i matkę, bez dziecka i my musimy wykazać dochód z 2012 roku, takie zaświadczenie odbieramy w Urzędzie Skarbowym.

Zgłoś nadużycie #12367 10 stycznia 2014, 12:41

Basza i Kincia ja też miałam taki plan ale podejrzewam, że jak będę przebierać dziesiątą kupkę w ciągu dnia to skorzystam z chusteczek nawilżanych :P

Zgłoś nadużycie #12368 10 stycznia 2014, 12:41

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Basza a nie umiesz ego jakoś przerobić? A gdzie będziecie mieć sesję? W domku?
Ja też się nad tym zastanawiałam, ale boję się, że przerażę się oglądając te zdjęcia. Nie mam takiego idealnie okrąglutkiego brzuszka tylko rozlany na boki i nie wiem czy to będzie fajnie się prezentować na tych zdjęciach.

no porozlewalo Ci sie jak u Dorotki po.uszach....

Sesja zaleznie od zgody pana dr i mojego aktualnego stanu bedzie albo u Nas w domu, albo w studio.ale bardzo blizutko. 20 fotek obrobionych kosztuje 450zl. Ja bardzo chcialam nie mam zdjec takich domowych, a ponoc dzieciaki bardzo lubia potem ogladac mame.z.brzuchem. No chyba, ze nie zdaze :-(

Zgłoś nadużycie #12369 10 stycznia 2014, 12:43

Dorota93 Supermama
wytrzymasz ! :)

Zgłoś nadużycie #12370 10 stycznia 2014, 12:48

Baszka zdążysz na pewno! :) Musisz :)

Kurcze też zorientuję się ile u mnie taka sesja kosztuje. Jakby nie była droga to może faktycznie warto :)