Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12311 10 stycznia 2014, 10:25

lorelei_l Fajna mama
Basza NIE CZYTAJ TEGO :P

:) Dorota nie łam się, lepiej znosi się SN a po CC można też mieć wiele komplikacji. W końcu z jakiś powodów lekarze nie są zbyt skłonni robić CC na życzenie. Znam osoby, które miały problemy z raną lub pęcherzem po CC, już nie mówiąc o tym, że przez 2 tygodnie nie były w stanie się dzieckiem zająć.

Basza MOŻESZ CZYTAĆ :)

A ja w innym temacie bo już zgłupiałam- macie może taką osłonkę na szczebelki w łóżeczku? też mam to prać i prasować?

Zgłoś nadużycie #12312 10 stycznia 2014, 10:25

basza Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

ja kończę na chwilkę, idę do przychodni odebrać wyniki krwi i moczu :)

Bedziemy tesknic. A gdzie Kincia?

Zgłoś nadużycie #12313 10 stycznia 2014, 10:25

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

A masz taka mozliwosc?

wydaje mi się, że mam. i dlatego mam mętlik, bo mogę wybrać... Tzn tak mi się wydaje.
bede za 20 minutek

Zgłoś nadużycie #12314 10 stycznia 2014, 10:26

Dorota93 Supermama

basza napisał(a)

Bedziemy tesknic. A gdzie Kincia?

pewnie śpi :D

Zgłoś nadużycie #12315 10 stycznia 2014, 10:27

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

Basza NIE CZYTAJ TEGO :P

:) Dorota nie łam się, lepiej znosi się SN a po CC można też mieć wiele komplikacji. W końcu z jakiś powodów lekarze nie są zbyt skłonni robić CC na życzenie. Znam osoby, które miały problemy z raną lub pęcherzem po CC, już nie mówiąc o tym, że przez 2 tygodnie nie były w stanie się dzieckiem zająć.

Basza MOŻESZ CZYTAĆ :)

A ja w innym temacie bo już zgłupiałam- macie może taką osłonkę na szczebelki w łóżeczku? też mam to prać i prasować?

Kochana nie czytałam ;-) ... osłonkę mam wyprana i wyprasowana, tylko wyciagnelam gabke ze s

Zgłoś nadużycie #12316 10 stycznia 2014, 10:28

basza Fajna mama
Ze środka :-) w sensie wyciagnelam

Zgłoś nadużycie #12317 10 stycznia 2014, 10:32

ewka90 Gotowa na wszystko
Byłam sobie tylko inkę zrobić, a wy tyle naprodukowałyście :)

Dorotka śliczny masz brzuszek :) Taki okrąglutki, taka piłeczka :) No i wracaj szybko. Moja znajoma miała cc na życzenie, ale załatwiła to sobie z lekarzem prowadzącym, który jej wypisał takie wskazanie.

Basza no Ty sama zdjęcia nie rób, nie wstawaj! Mąż zrobi jak wróci :) Może być nawet na leżąco. No mój Mały też mi ak daje czadu po żebrach i też czasem go proszę by przestał, ale też jest uparty :) Ciekawe po kim to ma :)

Lorelei ja zamówiłam razem z pościelą osłonkę ale jeszcze do mnie nie dotarła. Więc później się wypowiem.

Zgłoś nadużycie #12318 10 stycznia 2014, 10:32

basza Fajna mama
Mi tez.Pan Dr powiedzial, ze kazdy porod ma swoje plusy i minusy. Nie ma jednej dobrej drogi dla kazdego. Ja.mialam.juz operacje ginekologiczna z utrata 2l krwi i nie wspominam tego traumatycznie, a na drugi dzien smigalam po oddziale wyprostowana i bylo calkiem spoko... nie wiem jak bedzie teraz... No ale nie matego ryzyka, o ktorym pisaly dziewczyny ze po 20h porodu sn i tak skonczy sie cc. Poza tym nie mam wyboru.... bo pewnie jakbym miala to probowalabym sn. No, ale Ja sie wcale bolu nie boje.. jestem juz po 9 roznych operacjach i wiem, ze wszystko jest do przejscia :-)

Zgłoś nadużycie #12319 10 stycznia 2014, 10:35

lorelei_l Fajna mama
to ja chyba muszę moją rozpakować, bo nie wiem czy ma taką opcję, a tak mnie właśnie olśniło, że przecież prześcieradło i osłonkę też przydałoby się wyprać. Dobrze, że pomyślałam wcześniej o kocyku :) Ile macie w ogóle kocyków?

Skończyłam głupie podatki i w pon muszę jeszcze pójść do US, bo co roku coś muszę poprawiać, więc jak teraz mam czas to się tam przespaceruję :)

Zgłoś nadużycie #12320 10 stycznia 2014, 10:39

Ja mam jeden kocyk, który kupiłam i jeden taki starszy, który będę wykorzystywać jako podkładkę jak będę Małego kładła na sofie itp. Nie kupowałam więcej bo wiem ile moja siostra dostała rzeczy jak ją goście odwiedzali więc poczekam i najwyżej później dokupię :)
Baszka Ty to jesteś niezniszczalna! :) No ale sama wiesz, że w Twoim przypadku lepiej cc.
Ja na pewno będę próbować naturalnie, a jak się skończy to zobaczymy.
A to my z dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #12321 10 stycznia 2014, 10:41

basza Fajna mama
Ewa slicznie wygladacie, jakie szczuplutkie nogi i pupka. Tak jak u Dorotki tylko brzusio :-)

Zgłoś nadużycie #12322 10 stycznia 2014, 10:44

Dziękuję Basza, że tak mówisz ale ja tam widzę papelki na buzi jak to moja babcia mi zawsze mówi :) No i w nogach i pupce też mi się przybrało, ale trudno :) Jak tego ten mój Mały mężczyzna potrzebuje to tak musi być :)

Zgłoś nadużycie #12323 10 stycznia 2014, 10:45

basza Fajna mama

lorelei_l napisał(a)

to ja chyba muszę moją rozpakować, bo nie wiem czy ma taką opcję, a tak mnie właśnie olśniło, że przecież prześcieradło i osłonkę też przydałoby się wyprać. Dobrze, że pomyślałam wcześniej o kocyku :) Ile macie w ogóle kocyków?

Skończyłam głupie podatki i w pon muszę jeszcze pójść do US, bo co roku coś muszę poprawiać, więc jak teraz mam czas to się tam przespaceruję :)

Ja mam 3, jeden w komplecie z wozkiem taki co sie przypina, drugi taki eh... normalny, cieplusi i trzeci taki z dziurami do fotelika :-)

Zgłoś nadużycie #12324 10 stycznia 2014, 10:53

basza Fajna mama

ewka90 napisał(a)

Dziękuję Basza, że tak mówisz ale ja tam widzę papelki na buzi jak to moja babcia mi zawsze mówi :) No i w nogach i pupce też mi się przybrało, ale trudno :) Jak tego ten mój Mały mężczyzna potrzebuje to tak musi być :)

Papelki akurat są super :-) , slicznie wygladasz i kropa :-)

Zgłoś nadużycie #12325 10 stycznia 2014, 11:04

lorelei_l Fajna mama
Dzięki za info, chyba zgodnie z sugestią Ewki poczekam chwilkę :) może ktoś z gości będzie reflektował :)

Kurcze szukałam kabla do telefonu, żeby wrzucić zdjęcie i nie wiem gdzie jest :/ może później mi się uda. Idę coś ten dom ogarnąć, bo można się zabić o sterty talerz wszędzie po rozkładanych. Będę pewnie później a tym czasem miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #12326 10 stycznia 2014, 11:12

Dorota93 Supermama
ja wyprałam tą osłonkę na szczebelki do łóżeczka i nic się z nią nie stało :) ale prałam na delikatnym 30stopnie bo się bałam bardzo, że zniszczę, a to od kompletu jest.
Ewka wyglądasz super :)

Zgłoś nadużycie #12327 10 stycznia 2014, 11:13

Dorota93 Supermama
a jeśli chodzi o kocyki to mam ich mnóstwo, mogę handlować :D no ale dostałam je, nie kupiłam ani jednego

Zgłoś nadużycie #12328 10 stycznia 2014, 11:23

basza Fajna mama
Dorotka Ty to chyba mozesz wogole sklep z art. dla.niemowlakow.otworzyc :-) . Jak wyniki?

Zgłoś nadużycie #12329 10 stycznia 2014, 11:24

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam się i ja dzisiaj z rana ;)
Dla mnie to rano,bo śpię do 9-10 więc zanim Was nadrobię to już 11-12 na zegarku :)
Ewka dobrze pamiętałaś z tym zdjęciem :)
Obiecałam- zatem wrzucam ;)
Dziewczyny współczuje Wam tych skurczy :( Mi na szczęście nieco lepiej z nogami w nocy,zauważyłam,że jak śpię w tej poduszce rogalu i mam jej koniec zawinięty pomiędzy uda/kolana to leżąc na boku jedna noga drugą zgniata swoim ciężarem i zaraz muszę pozycję zmienić,żeby przeszło.. Teraz już nie wkładam pomiędzy nogi i jakoś przesypiam..
Ale od tygodnia-choć nie codziennie mam takie kłucie w pochwie,nie wiem czy to Mały uciska główką czy może szyjka się już skraca? Dowiem się w poniedziałek ,bo mam wizytę.Ostatnio szyjka była krótka,ciekawe czy to przez to..
Czasem to mnie taj zakuje że muszę stanąć jak chodzę ,zwolnić tempo lub się położyć,bo nie da rady... Ale na szczęście trwa to sekundy i przechodzi..
Lorele_i Ty jesteś na ryczałcie? Przez to ten pit 28? Kurcze ja też musze się zapytać księgowej,bo rzeczywiście w tamtym roku coś takiego wcześniej składałam..
Oj ta moja głowa ;/
Ewka a możesz wrzucić link do tych biustonoszy do karmienia? Bo muszę w końcu jakieś zamówić i chciałabym taki fajny,nie lubię tych zwykłych materiałowych,czuję się jakbym nic pod spodem nie miała,z resztą zawsze miałam przekonanie że one są na większe cycuchy :) a nie na takie których z pod koszuli nie widać ;D

Zgłoś nadużycie #12330 10 stycznia 2014, 11:27

Dorota93 Supermama
basza wyniki chyba dobrze, ale juz nie probuje ich sama interpretowac, bo se tylko choroby wymyślam. odebrałam i odstawiłam na bok :)
niutka wyglądasz super ! szczupła babeczka z Ciebie :)
i kolejna co ma już jakieś objawy a my nic :D masakra!!

mnie zgaga coś zaczyna dopadać buuu