Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12271 10 stycznia 2014, 8:26

lorelei_l Fajna mama
:) Witam
Wczoraj się wcześniej położyłam, bo znów mnie W. obudził o 6 i dziś się wyspałam- może po prostu się wysypiam jak wstaję o tej porze :)
Kinia- ja zamówienie złożyłam dopiero we wtorek, bo ktoś :P pewnie Ty wykupił podkłady :P i nie było na stanie :D
Jeszcze w sumie tydzień musisz wytrzymać i ciąża będzie donoszona :) łoł jak to szybko minęło :)
Anett rozumiem Cię z tym wierceniem- mój bejbiś cały czas sprawdza czy jednak nie uda się wyjść w okolicy mojego prawego żebra, mam wrażenie, że czasem różnica w poziomach mojego brzucha po obu stronach dawnego pępka to 5 cm...
Qasha mam nadzieję, że będziesz miała jednak miły dzień- spróbuj wyprawy na deser lodowy :) może poprawi Ci nastrój :)
Diaglab może powinnaś zacząć czytać coś nudnego przed snem :) podręcznik łaciny :) to Cię weźmie takie znużenie, że zaśniesz
Ewka fajnie, że wypoczęłaś trochę, może skurcze Hixtrona-Bricksa? też miałam to kłucie w szyjce, i też lekarz powiedział, że mam się nie przejmować
Dorota ty nie szalej tak z prasowaniem, bo znów Cię wezmą do szpitala

Ja dziś mam ambitny plan wziąć się za rozliczenie PIT28, bo termin jest do 20 stycznia. :) Zobaczymy tylko czy wytrwam w tym postanowieniu :) Jutro organizujemy urodziny W. więc się zabiorę za powolne sprzątanie domu. No i jeszcze muszę zadzwonić do położnej ze szkoły rodzenia, żeby się umówić na weekend na zwiedzanie porodówki i odbiór zaświadczenia. U was w szpitalach też tak jest, że anestezjolog do znieczulenie zewnątrzoponowego może wymagać zaświadczenia o kursie ze szkoły rodzenia?

Zgłoś nadużycie #12272 10 stycznia 2014, 8:29

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

:) Witam
Wczoraj się wcześniej położyłam, bo znów mnie W. obudził o 6 i dziś się wyspałam- może po prostu się wysypiam jak wstaję o tej porze :)
Kinia- ja zamówienie złożyłam dopiero we wtorek, bo ktoś :P pewnie Ty wykupił podkłady :P i nie było na stanie :D
Jeszcze w sumie tydzień musisz wytrzymać i ciąża będzie donoszona :) łoł jak to szybko minęło :)
Anett rozumiem Cię z tym wierceniem- mój bejbiś cały czas sprawdza czy jednak nie uda się wyjść w okolicy mojego prawego żebra, mam wrażenie, że czasem różnica w poziomach mojego brzucha po obu stronach dawnego pępka to 5 cm...
Qasha mam nadzieję, że będziesz miała jednak miły dzień- spróbuj wyprawy na deser lodowy :) może poprawi Ci nastrój :)
Diaglab może powinnaś zacząć czytać coś nudnego przed snem :) podręcznik łaciny :) to Cię weźmie takie znużenie, że zaśniesz
Ewka fajnie, że wypoczęłaś trochę, może skurcze Hixtrona-Bricksa? też miałam to kłucie w szyjce, i też lekarz powiedział, że mam się nie przejmować
Dorota ty nie szalej tak z prasowaniem, bo znów Cię wezmą do szpitala

Ja dziś mam ambitny plan wziąć się za rozliczenie PIT28, bo termin jest do 20 stycznia. :) Zobaczymy tylko czy wytrwam w tym postanowieniu :) Jutro organizujemy urodziny W. więc się zabiorę za powolne sprzątanie domu. No i jeszcze muszę zadzwonić do położnej ze szkoły rodzenia, żeby się umówić na weekend na zwiedzanie porodówki i odbiór zaświadczenia. U was w szpitalach też tak jest, że anestezjolog do znieczulenie zewnątrzoponowego może wymagać zaświadczenia o kursie ze szkoły rodzenia?

Hej :* u nas nie trzeba chodzic na szkole rodzenia, by miec znieczulenie....
Dziewcyny w ogole jak ja sie boje porodu pojecia nie macie... najbardziej tego wywolywania , kroplowek itp

Zgłoś nadużycie #12273 10 stycznia 2014, 8:32

ewka90 Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Nie no o 21 chyba ostatnie pranie sie zrobilo, zanim to u mnie wyschnie to minie , bo u mnie dlugo schnie wszystko...

Mam ten sam problem... Miałabym już gotowe, ale nie chce to schnąć...

Nie martw się ja będę się kulać z Tobą :) ) Mam wszystko pozamykane i żadnych objawów wcześniejszego porodu :) ) A pamiętaj, że Ty masz termin tydzień przede mną więc to ja będę się kulać do marca :) )

Zgłoś nadużycie #12274 10 stycznia 2014, 8:35

Kincia jak będziesz to mam do Ciebie prośbę. Proszę zapytaj się teściowej czy my musimy robić jakieś rozliczenia z ZUS-em lub Skarbówką? Bo w tym to ja jestem zielona. Jestem Vat-owcem, rozliczam się Księgą przychodów i rozchodów. I do kiedy mamy na to czas?

Zgłoś nadużycie #12275 10 stycznia 2014, 8:35

Dorota93 Supermama
To sie razem pokulamy bo ja tez mam pozamykane wszystko, ale nie wyprzedzaj mnie :P bo naszym niekolezenskim kolezanka sie juz spieszy a raczej ich dzidziolkom to my se razem zostaniemy :P

Zgłoś nadużycie #12276 10 stycznia 2014, 8:36

basza Fajna mama
Dzien dobry Moje Śliczne!

Po pierwsze przepraszam, ze wczoraj nie odpisalam ale cos nie moglam zapisac postu, nie.wiem dlaczego....

Anett no to tak: 55cm plus kaptur, paszki 2x30, dlugosc z rekawiczka od.paszki 23 :-) . Wiem, ze juz zamowilas ale.nie mialam jak wczesniej.

Ewus to moga byc skurcze przepowiadajaca, moze tez juz.sie.skaracac szyjka, jesli pomalutku to na tym etapie juz ponoc normalne. Co.do budyniu to budyn byl, ale Malza nie bylo :-) .

Diaglab łacze sie z Toba w bolu nie spania,.skurczybyki mnie meczyly, bol taki okresowy, kolejna.nocka.moze.2.h snu... jestem juz jak zoombie. Chce juz konca tej.ciazy... napprawde jeszcze 1,5 tyg i moge rodzic byle Sloninka byla juz wystarczajaco tlusciutka :-) .

Dorotka a Ty tak nie gadaj, ze ost.bedziesz bo tego nie.wie nikt... zacznie sie i.kropka :-) . Ostro poszalalas z prqniem i prasowaniem.

Kirsti Ja teZ uwazam, ze jesli mozesz.przelozyc te mafijne sprawy to powinnas je przeloayc...bo przeciez to naprawde ostatnia prosta, a Ty tez nie czujesz sie rewelacyjnie... a jak musza byc zalatwiane teraz to nie kot leci ;-) .

Kincia jak nocka ?? No niezle te zapasy apteczne, Ja tez czekam na przesylke z apteki. Wczoraj mi przyszly staniki i dupa za duze w obwodzie.

Wszystkim Mamciom zycze milego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #12277 10 stycznia 2014, 8:38

lorelei_l Fajna mama
U mnie ostatnio przerażenie wzbudziła informacja, że można mieć uczulenie na oksytozynę :/ a odnośnie tych kroplówek itp myślę, że jak się nam włączy adrenalina związana z tym, że za chwilę zobaczymy nasze dziecko, to nie będzie tak źle :)

Zgłoś nadużycie #12278 10 stycznia 2014, 8:38

Dorota93 Supermama
Ja nic nie prasowalam gdzie wyscie to wyczytaly :D dopiero pranie zrobilam :D
Basza bidulko wspolczuje skurczy :( ale jeszcze tylko troszke, cos cxuje, ze Ninka to bedzie pierwsze forumowe dzieciatko :)

Zgłoś nadużycie #12279 10 stycznia 2014, 8:40

Dorota93 Supermama

lorelei_l napisał(a)

U mnie ostatnio przerażenie wzbudziła informacja, że można mieć uczulenie na oksytozynę :/ a odnośnie tych kroplówek itp myślę, że jak się nam włączy adrenalina związana z tym, że za chwilę zobaczymy nasze dziecko, to nie będzie tak źle :)

Ja mialam na sali dziewczyne ktora sie meczyla 7h po kroplowce po czym wrocila bo nic ja nie ruszylo i na drugi dzien na nowo... miala skurcze ale chyba za slabe no i brak rozwarcia. Az plakala

Zgłoś nadużycie #12280 10 stycznia 2014, 8:41

Baszka juz niedługo :) Ninka jest duża więc myślę, że za 1.5 tygodnia będzie mogła już wychodzić :) Dasz radę!

Mi doszedł też biustonosz do karmienia i na szczęście trafiłam z rozmiarem. I przyznam, że był tani, a na prawdę fajny jest, mile się zaskoczyłam.

Zgłoś nadużycie #12281 10 stycznia 2014, 8:43

No z tym wywoływaniem to różnie bywa... Najlepiej jak są skurcze i jedziesz do szpitala i rodzisz :) Poród marzenie :) Moja siostra tak teraz miała, żadnej kroplówki nic. Godzina od przyjazdu do szpitala i Szymonek już był na świecie :)

Zgłoś nadużycie #12282 10 stycznia 2014, 8:48

lorelei_l Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Ja mialam na sali dziewczyne ktora sie meczyla 7h po kroplowce po czym wrocila bo nic ja nie ruszylo i na drugi dzien na nowo... miala skurcze ale chyba za slabe no i brak rozwarcia. Az plakala

Też tak może być, ale najważniejsze, że dziecko jest pod opieką. Pewnie u nas na końcu to już hormony będą szaleć i będziemy mieć dość, ale lekarze przede wszystkim kontrolują samopoczucie i zdrowie dziecka i dopóki dla niego nie będzie zagrożenie to pewnie nie będą się decydować na jakieś bardziej radykalne kroki.
Nie ma się chyba co nastawiać na najgorsze rozwiązania, bo są też kobiety, które rodzą w 3 godziny od pojawienia się w szpitalu i może to będziemy MY :)

Zgłoś nadużycie #12283 10 stycznia 2014, 8:48

Dziewczyny ale nie przejmujmy się porodem! :) Damy radę! Bo kto jak nie my właśnie? :)

Zgłoś nadużycie #12284 10 stycznia 2014, 8:56

Lorelei gratuluję skończonego kolejnego tygodnia! :) Ale nam to już leci :)

Zgłoś nadużycie #12285 10 stycznia 2014, 9:09

lorelei_l Fajna mama
:) szybko leci - jak na wizycie gin powiedziała, że 21 stycznia pobiera posiew, żeby były aktualne przed porodem to do mnie dotarło :) choć u mnie pewnie termin porodu będzie wypadał jakiś tydzień później niż według karty ciąży, bo wszystko miałam tak rozregulowane, że ciąża była dla nas wielkim zaskoczeniem, a patrząc na mój kalendarz wyjazdów delegacyjnych nie było szans zajść wtedy, kiedy gin twierdzi, że zaszłam :D

Zgłoś nadużycie #12286 10 stycznia 2014, 9:13

Dorota93 Supermama
Moze u was rodzinne szybkie porody :)

Zgłoś nadużycie #12287 10 stycznia 2014, 9:34

Dorotka chciałabym żebyśmy miały te porody rodzinne takie szybkie :)
Lorelei tak na prawdę to nigdy nie wiadomo kiedy urodzimy ;p Dzieciątka same sobie wybiorą jakieś terminy :) U mnie też z tym terminem może być różnie bo miałam bardzo długie przerwy pomiędzy miesiączkami ponad 33 dni, a więc owulacja jest wówczas później więc mogę urodzić nawet w marcu :) Chociaż czasem chciałabym już mieć mojego Małego przy sobie :)

Zgłoś nadużycie #12288 10 stycznia 2014, 9:48

Dorota93 Supermama
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151972614079775&set=a.492964159774.274...

Zgłoś nadużycie #12289 10 stycznia 2014, 10:01

basza Fajna mama
Lorelai gratki kolejnego skonczonego tygodnia :-) .

Ja to będę miala szybki porod ;-) cięcie i koniec :-) . Chociaz bardzo chcialabym sn

Zgłoś nadużycie #12290 10 stycznia 2014, 10:03

Dorotka świetne :) )

Widzę, że zmieniłaś zdjęcie... Ale nie wrzuciłaś nowego z brzuszkiem... Pokaż domek Igorka :) )
No i przypominam Niutce, że przed Świętami obiecała nam zdjęcie, a jak do tej pory go nie widać ;p