Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12251 9 stycznia 2014, 22:17

basza Fajna mama
Kincia Kochana skurcze jak zwykle przy mnue :-) .

Anetko dopiero teraz mam Wiktora w domu juz mierzymy :-) .

Zgłoś nadużycie #12252 9 stycznia 2014, 22:18

basza Fajna mama
Kincia a Ty jak ?? Skurczybyki są?

Zgłoś nadużycie #12253 9 stycznia 2014, 22:23

Konto usunięte

basza napisał(a)

Kincia Kochana skurcze jak zwykle przy mnue :-) .

Anetko dopiero teraz mam Wiktora w domu juz mierzymy :-) .

Ojej :( a leżysz sobie ? Ja dziś cały dzień w łózku ,bo głowa bolała ,czułam jakieś tam skórcze ale w miarę znośne były :) potem mnie olśniło że muszę zrobić przelew i wstałam żeby nr rachunku znaleźć poczułam meega ucisk i czuję go do tej pory na krzyżu nawet ,kurczę nie chce jeszcze rodzić :( trzymaj się Kochana :*

Zgłoś nadużycie #12254 9 stycznia 2014, 22:52

Anett Gotowa na wszystko
Basza jak dacie radę to będę wdzięczna, tak sobie porównam z ciekawości mimo że zamówiłam o takich rozmiarach jak podałam :)

Kincia wow, to chyba kosztowało fortunę :) ale przynajmniej masz już wszystko... a wiesz co nie mogłam na str znaleźć kosztu wysyłki, podpowiesz? :) :)

Bidulki, zamęczą Was te skurcze :* mi dzisiaj syn daje ostro popalić, to jest wiercioch...

Miłej nocy Mamki, bez żadnych skurczybyczków i wycieczek do łazienki! :*

Zgłoś nadużycie #12255 9 stycznia 2014, 22:59

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Basza jak dacie radę to będę wdzięczna, tak sobie porównam z ciekawości mimo że zamówiłam o takich rozmiarach jak podałam :)

Kincia wow, to chyba kosztowało fortunę :) ale przynajmniej masz już wszystko... a wiesz co nie mogłam na str znaleźć kosztu wysyłki, podpowiesz? :) :)

Bidulki, zamęczą Was te skurcze :* mi dzisiaj syn daje ostro popalić, to jest wiercioch...

Miłej nocy Mamki, bez żadnych skurczybyczków i wycieczek do łazienki! :*

Bo wysyłka jest za darmo :P właśnie wyszło taniej niż w aptece ,no i kupiłam to co potrzebowałam :) nie wydziwiałam :P hihi najwięcej mam chyba gazów jałowych xD bo chcę Diane podmywać wodą i gazikami ,mokre chusteczki wole odłozyć ,ale nie wiem czy wytrwam w tym postanowieniu :P

Zgłoś nadużycie #12256 10 stycznia 2014, 6:41

qasha Fajna mama

kincia napisał(a)

jak dobrze że jest opcja w skrzynce pocztowej kasuj,bo dostałam jakąś wiadomość od pewnej Pani ,całe szczęście nie musiałam tego czytać ! uff :)

tak od czarownicy w czerwonych włosach ze zwierzęcym pracoholizmem, ktora na ciebie rzuciła urok i odganiasz go jajkiem...

żałosne to jest dla mnie...

miłego dnia

Zgłoś nadużycie #12257 10 stycznia 2014, 7:31

Dorota93 Supermama
Jak dla mnie zalosnr na tyn forum robi sie to, ze niektore osoby wszystko odbieraja do siebie. Tu nie mozna nic swobodnie napisac, z zartami bo odrazu jest afera. To jest chore!
Qasha mialas juz nie czytac co niby Kincia pisze, a znow jakies problemy sa wynajdywane. Paranoja jakas!

Zgłoś nadużycie #12258 10 stycznia 2014, 7:41

qasha Fajna mama
Dorota nie wiem czy w ogóle nie zareagowałabyś jak ktoś by cię wyzwał tak jak wyzwano mnie. ja nikogo na tym forum nie obraziłam, nie wyzwałam. sprawa zaczęła się od jakiegoś głupiego zarzutu.

każda z nas pisze na forum co danego dnia robi, jakie ma plany itp. każda z nas wspiera każda w trudnych i nie tylko trudnych chwilach. nie wiem jak inni, ale ja zżyłam się z dziewczynami i nie traktuję żadnej z was jak obcej. każdej sprawy są ważne itp.

raptownie pojawiają się wyzwiska... to już nie jest miłe. wiadomo, wsrod wielu osob moga pojawić się inne zdania na dane tematy, ale załatwia się to w inny sposób, na pewno nie takimi zachowaniami.

mówisz że ja wynajduję problemy. może robię to nieświadomie, ale niestety sama nie ślę w swoim kierunku wyzwisk.

strasznie przykre to jest.

ale ja koncze ten temat, nie mam zamiaru go dłużej ani komentować ani się nim denerwować. na dzisiaj mi już stanowczo wystarczy nerwów i łez...

Zgłoś nadużycie #12259 10 stycznia 2014, 7:50

diaglab Gotowa na wszystko
Widzę że atmosfera na forum robi się coraz bardziej nieprzyjemna a szkoda, tym bardziej że jesteśmy już na końcówce. I niestety jest to bardzo przykre.....
Kirsti popieram Kinie z tym lotem samolotem.... Trzymam kciuki żeby udało Ci się załatwić problem w Polsce, pamiętaj że dzidziuś jest najważniejszy :-) y
Basza mam nadzieję że nocka minęła bezskurczowo
Anett przesyłam Ci wymiary kombinezonu ( jest to rozmiar 6/9 m-cy, ale może Ci się przydadzą): dł. Łącznie z kapturem 80 cm, bez kaptura 56, długość między paszkami 34, dł. Rękawa bez rękawiczki od pachy 13, dł. rękawa mierzony na ramieniu 28 cm i dł. Nóżki 16 cm.
Dziękuję dziewczyny za linki do różnych termometrów, chętnie je sobie porównam.
Jak nocka Wam minęła? Mam nadzieję że jesteście bardziej wyspane ode mnie :-)
Również życzę miłego dnia, zarówno pracującym w zakładach pracy, jak i w domku przygotowując wyprawkę dla swoich przyszłych pociech no i leżących :-)

Zgłoś nadużycie #12260 10 stycznia 2014, 8:03

ewka90 Gotowa na wszystko
Witam się z rana :)

Nocka nawet prawie przespana więc nie jest źle... :) Chociaż jak pierwszy raz mnie te skurcze męczyły to od tamtego czasu codziennie wieczorem mnie dopadają. Dobrze, że we wtorek mam wizytę, bo skonsultuję je z lekarzem czy tak może być...

Kirsti ja też miałam wczoraj budyń :D Czeka mnie kolejna sterta ciuszków do prasowania...;/ Chyba dziś spróbuję to jakoś na siedząco zrobić :) I co wymyśliłaś z tym lotem? Zgadzam się z Anett jakieś mafijne sprawy lecisz pewnie załatwiać :P

Kincia świetne zapasy :) Chyba masz już wszystko :) Ja jeszcze muszę kilka rzeczy a aptece domówić lub dokupić.

Anett to korzystaj jak babcia szasta kaską i zamawiaj :) )

Baszka jak tam dzisiaj? Już dzisiaj piątek więc do poniedziałku już niedługo :) Dasz radę! :) No i przekaż swojemu Małżowi, że jak Baszka i Ninka chcą budyń to nawet jak w domu nie ma to powinien kupić dla swoich księżniczek i zrobić :) )

Dorotka jak tam dzisiaj się czujesz?

Zgłoś nadużycie #12261 10 stycznia 2014, 8:04

Diglab a znów miałaś ciężką nockę?

Zgłoś nadużycie #12262 10 stycznia 2014, 8:13

ewka90 napisał(a)

Diglab a znów miałaś ciężką nockę?

Niestety tak, z tego niewyspania fatalnie się teraz czuję:'( płakać mi się chce już z tymi problemami z brakiem snu.
Dużo Ci jeszcze zostało prania i prasowania? No na stojaka to teraz ciężko prasować :-D na siedząco będzie Ci wygodniej tym bardziej że to małe rzeczy są ;-)

Zgłoś nadużycie #12263 10 stycznia 2014, 8:15

Ewa a masz bolesne te skurcze? Ja z kolei skurczy nie mam ale brzuch jak na okres mnie boli

Zgłoś nadużycie #12264 10 stycznia 2014, 8:16

Oj współczuję Ci takich nocy, ja taką miałam jedną do tej pory i byłam tak zmęczona cały dzień... Spróbuj w ciągu dnia się zdrzemnąć...

No jeszcze dużo... Mam dużo tych ubranek wszystkich, bo dostałam dużo... Ale myślę, że dzisiaj skończę pranie i w weekend prasowanie i będę gotowa :)

Zgłoś nadużycie #12265 10 stycznia 2014, 8:16

Dorota93 Supermama
Diaglab wspolczuje Ci :( a moze probuj wypic meliske przed snem?
Ja czuje sie dobrze, wyspalam sie i mysle co dzis robic :)

Zgłoś nadużycie #12266 10 stycznia 2014, 8:18

Skurcze mam bolesne ale nie aż tak nie do zniesienia i taki twardy brzuch się robi. Tak przez godzinę mam taki kamień i potem mija, a potem znów w nocy tak się zdarza. Wydaje mi się, że to te przygotowujące. No i czasem mnie tak kłuje w środku, kiedyś myślałam, że to szyjka się skraca lub coś ale miałam wtedy wizytę i lekarz stwierdził, że nic się nie dzieje więc chyba tak może być.

Zgłoś nadużycie #12267 10 stycznia 2014, 8:18

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Ewa a masz bolesne te skurcze? Ja z kolei skurczy nie mam ale brzuch jak na okres mnie boli

To chyba tez niedobrze....

Zgłoś nadużycie #12268 10 stycznia 2014, 8:18

Dorotka a jak pranie i prasowanie? Skończone?

Zgłoś nadużycie #12269 10 stycznia 2014, 8:19

Dorota93 Supermama
Ja wam gadam wy wszystkie urodzicie a ja bede sie kulac xD

Zgłoś nadużycie #12270 10 stycznia 2014, 8:20

Dorota93 Supermama

ewka90 napisał(a)

Dorotka a jak pranie i prasowanie? Skończone?

Nie no o 21 chyba ostatnie pranie sie zrobilo, zanim to u mnie wyschnie to minie , bo u mnie dlugo schnie wszystko...