Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12231 9 stycznia 2014, 20:55

Niutka26 Gotowa na wszystko

Kiniaa napisał(a)

NIUTKA- do Tereszpola to ja kiedyś na zabawy wiejskie jeździłam hehe...to były czasy :) może kiedyś się stykniemy jak obie będziemy w tamtych stronach :) :)

:) jak tylko będziesz znów w odwiedzinach w Polsce to jestem za :) tylko prędko to raczej już teraz nie będzie :)

Zgłoś nadużycie #12232 9 stycznia 2014, 20:56

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Puszato spi, leń jeden ;) . Martwi mnie że nie przybiera na wadze, jest naprawde drobniutka w porównaniu do swojego rodzeństwa.

A na czary, hm dobrze jest przelać jajko :)

Koty mają różne etapy tycia ,moja dopiero na jesień się rozkręciła i przytyła ze 2 kg ,a powinna ważyć teraz z 6 kg conajmniej ,a waży 4kg . Obserwację juz troche prowadzę i stwierdzam że najbardziej kot przybiera po białku i to ma sens ,bo mysz to podobno tez same białko :) także twarogi,śmietana ,jogórt naturalny mile widziane :) Puszato dogoni rodzeństwo ,zobaczysz jeszcze ich przerośnie hihi :D ostatni zostają pierwszymi :D
Przez co mam przelać to jajko ? :D przez głowę hihi :D

Zgłoś nadużycie #12233 9 stycznia 2014, 20:56

Kiniaa Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Kochana to może zapytaj kogoś kto rodził i miał położną żeby Ci sprawdzoną podał imię i nazwisko ? :)

A co do wiadomości to nie wiem jakieś gówno od czarownicy mi przyszło :D próbuje mnie zaczarować swoim zezem z profilowego ,ale się nie daje :)

Kincia-dobra jesteś...ulałam się z tej czarownicy ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #12234 9 stycznia 2014, 20:58

Dorota93 Supermama
:D

Zgłoś nadużycie #12235 9 stycznia 2014, 20:59

Kiniaa Gotowa na wszystko

Niutka26 napisał(a)

:) jak tylko będziesz znów w odwiedzinach w Polsce to jestem za :) tylko prędko to raczej już teraz nie będzie :)

No teraz to pewnie latem będziemy w PL...już w czwórke ;) ale beddziemy w kontakcie forumowym ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #12236 9 stycznia 2014, 21:01

kirsti30 Gotowa na wszystko
kincia dziękuje za porady, pewnie masz racje, puszato uwielbia jogurty zawsze dostaje wieczka do wylizania i z serków hihi.
A jajo trzeba z kubka do kubka i pod łóżko, jeśli się po nocy zetnie bądź zrobi mętne to ktoś żucił na ciebie urok, jeśli nie to jesteś ok :) ja tak kiedys zrobiłam :)

Zgłoś nadużycie #12237 9 stycznia 2014, 21:03

Dorota93 Supermama
I ci scielo sie? :p

Zgłoś nadużycie #12238 9 stycznia 2014, 21:04

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

kincia dziękuje za porady, pewnie masz racje, puszato uwielbia jogurty zawsze dostaje wieczka do wylizania i z serków hihi.
A jajo trzeba z kubka do kubka i pod łóżko, jeśli się po nocy zetnie bądź zrobi mętne to ktoś żucił na ciebie urok, jeśli nie to jesteś ok :) ja tak kiedys zrobiłam :)

Dziękuje Kochana :* muszę tak zrobić bo coś nademną wisi :D dziś śpię z jajkiem !

Zgłoś nadużycie #12239 9 stycznia 2014, 21:05

Konto usunięte

Kiniaa napisał(a)

No teraz to pewnie latem będziemy w PL...już w czwórke ;) ale beddziemy w kontakcie forumowym ;)

Kiniaaa jacie Was już czwórka przecież :D ale fajna rodzinka !! :)

Zgłoś nadużycie #12240 9 stycznia 2014, 21:06

Dorota93 Supermama
:D

Zgłoś nadużycie #12241 9 stycznia 2014, 21:20

ewka90 Gotowa na wszystko
Kirsti ja bym się nie odważyła już na tym etapie lecieć samolotem, mimo, że dobrze się czuję... Ale najlepiej porozmawiaj z lekarzem co o tym myśli...

A co do termometru faktycznie ten co ma Kincia może być fajny.

Dziewczyny ja dziś kładę się już spać, bo nie śpię od 4 i już jestem mega zmęczona. Udanego wieczoru dla wszystkich!

Zgłoś nadużycie #12242 9 stycznia 2014, 21:22

kirsti30 Gotowa na wszystko
niestety jajo się ścieło :) dawno to było ale było :) .

Ja też mykam mężu budyniu narobił i zaraz mykam spać od tego wszystkiego głowa dzisiaj mi pęka :)

Zgłoś nadużycie #12243 9 stycznia 2014, 21:23

Konto usunięte

ewka90 napisał(a)

Kirsti ja bym się nie odważyła już na tym etapie lecieć samolotem, mimo, że dobrze się czuję... Ale najlepiej porozmawiaj z lekarzem co o tym myśli...

A co do termometru faktycznie ten co ma Kincia może być fajny.

Dziewczyny ja dziś kładę się już spać, bo nie śpię od 4 i już jestem mega zmęczona. Udanego wieczoru dla wszystkich!

Ewuś śpij dobrze :* nie ma co się dziwić że jesteś padnięta po takiej nocy :( oby dziś było lepiej ! :)

Zgłoś nadużycie #12244 9 stycznia 2014, 21:24

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

niestety jajo się ścieło :) dawno to było ale było :) .

Ja też mykam mężu budyniu narobił i zaraz mykam spać od tego wszystkiego głowa dzisiaj mi pęka :)

Mnie też dziś głowa pękała cały dzień ! Hmmm może to ten urok ? :P :/ budyń mniam !! :) dobrej nocki bez skórczybyków :*

Zgłoś nadużycie #12245 9 stycznia 2014, 21:26

basza Fajna mama
Dobry wieczorek Tyle natworzylyscie, ze przeczyrac przeczytalam ale nie bede komentowac bo nie dam rady.

Kincia podziwiam CIe za to ze wszystko podsumowalas i dalas rade :-) .

Jak Was poczytalam to od razu :-D

Zgłoś nadużycie #12246 9 stycznia 2014, 21:29

basza Fajna mama
No budyn..Ja chce budyn a nie ma mi kto zrobic, bo Małz na treningu :-) . Ja chce juz poniedzialek

Zgłoś nadużycie #12247 9 stycznia 2014, 21:39

Konto usunięte
A gdzie
Baszka
Lorelei
Diaglab
Ece
Jak się czujecie ? Jak tam skórcze ?

Zgłoś nadużycie #12248 9 stycznia 2014, 21:42

Anett Gotowa na wszystko
Ojj kobietki ja też jak Was czytam to czasem włos się jeży a czasem ubaw po pachy :) oczy mi się dziś zmęczyły wiecie?hihi :)
Kirsti30 Ty to jesteś tajemnicza, jakieś mafijne sprawy lecisz załatwiać na drugi koniec świata :p żartuję, tak poważnie to powodzenia w rozwiązaniu problemów, uważaj na siebie! i przemyśl 100 razy ten lot...
Kincia no właśnie bolą mnie te biodra i to na pewno jest spowodowane dodatkowymi kilogramami bo nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości, i tym samym nigdy tyle nie ważyłam... aaaa olśniło mnie, doszło zamówienie z tej internetowej apteki? :p
Lorelei chyba ja też skorzystam z tych usług, zauważyłam że jest Purelan który w 'moich' aptekach ciężko dostać...

Wrrr... ja też bym teraz zjadła taki budyń, np. czekolajdkowy a tu nie ma.... :(

Hihi moja babuszka dziś trzaska kaską i kazała mi zamówić kombinezon, tak jak wspominałam a teraz jeszcze zamawiam pościel i prześcieradełko :)

Zgłoś nadużycie #12249 9 stycznia 2014, 22:13

Konto usunięte
Baszko jak tam skórcze ? :)
Anett tak doszło mi zamówienie ,troszkę na nie czekałam ,bo było wolne zamówiłam przed nowym rokiem i doszło we wtorek ,jestem zadowolona ,a to moje łupy :P tylko wrzuciłam je do szafy ,bo nie mam sił tego układać :P

Zgłoś nadużycie #12250 9 stycznia 2014, 22:17

Konto usunięte
Aaa i jeszcze to w torbie do szpitala :) w tej jednorazówce mam podkłady poporodowe tylko kilka ,bo w tamtym szpitalu zapewniają ,jednak myślę że na drogę powrotną do domu pid tyłek samochodzie się przyda :P zeby to tapicerki nie zabrudzić wrazie co :)