Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #12211 9 stycznia 2014, 20:07

Konto usunięte
Ewka imię piękne wybraliście i jedno i drugie mi się podoba i dobrze kojarzy :) Ale ładnie o tej miłości napisałaś :) ja też czasami mam ochotę głowe urwać hihi :D ja muszę pamiętać o podkładzie na drogę do domu żeby samochodu czasami nie zafajdać :P no i jak wody odejdą to tez może przyda się ten podkład w samochodzie co ? :) dopadły Cię bezsenne noce ? :( oj niedobrze :( ściskam :* o nie to ja dobiję do 100 kg ! :D
Diaglab o pomysł z kartką jest dobry ! :) strasznie daleko masz mamę :( też słyszałam o tym tamtum rosa i kupiłam sobie opakowanie ,tylko jeszczę muszę doczytać jak to się rozrabia i tam wlewa :D cieszę się że na wizycie wszystko dobrze :*
Lorelei no to niezle Cię spakował jak łyżką od herbaty zupę jadłaś hihi :) ale mi dałaś pomysł z tym tamtum-rosa !! dziękuje kochana :* bo nie wiedziałam jak to rozrobić :) cieszę się że u okulisty wsio ok :)
Baszko podałaś swoje wymiary ,chyba coś przytyłyście :P pieluszki tetrowe faktycznie lepiej zabrać ze sobą,mogą się przydać :) dokładam je do swojej torby ,dziękuje :*
Ece Martyśka miała super dzień w ten wolny poniedziałek :) tak sobię myśle że ona taka Kochana ,to pewnie Ci dużo przy Adzie pomoże co ? :) 16 sztuk podkładów na pewno już wystarczy :) mąż kochany ,stołek ustawił żeby łatwiej kobiecie było :) haha śliniak na piersiach :D
Bąbeluniek racja z tą pastą ,tylko jak używa się jej długo to kamień się robi ;/ ja tak miałam ,ale teraz używam na zmianę merindol i zwykłą taką mocno ścieralną i jest ok :) '
Niutka piękny ten cytat :) czyli lepiej mieć zwolnienie na miesiąc ,czy lepiej po kilka tyg ? :) jak tam Twoje nogi ? mam nadzieje że już coś lepiej :* u mnie dalej to samo :( rozmiar xs wow :D
Kristi jesteś najlepsza :D biedny mąż :P się nacierpiał :D hihi jak tam Puszato ? :D też nie mam laktatora ,smoczek jakiś tam mam i butlę wrazie co jedną do szpitala biorę ,bo podobno jak jest problem z pokarmem to karmią sztucznie pielęgniary i mają jakieś niefajne butelki co dzidziuś kolki dostaje :( dlatego biorę swoją wrazie jak bym mleka nie miała :)
Atena super że maluszek rośnie ,cieszę się że wizyta przebiegła pomyślnie :)
Anett też bolą Cię biodra? :( mnie bolą strasznie ,ale myślałam że to od tego że materac w łóżku do wymiany już by był,tylko w sumie on ma 2-3 lata .. chyba ciężar robi swoje jak się śpi tak na jednym boku ... :( masz racje z tymi przebarwieniami ,mogą pojawić się wszędzie.. koleżanka rozwiązanie miała na wrzesień i w tym słońcu dostała przebarwień na twarzy ;/

Trzymajcie się Kochane :* nie dam rady wszystkiego nadrobić ,a już czuję ucisk ,od siedzenia idę się walnąć na chwilę :) buziaki

Zgłoś nadużycie #12212 9 stycznia 2014, 20:08

kirsti30 Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Ewuś Tobie już tyle obiecywałam o tym termometrze ! Przyszedł do mnie we wtorek ze strony gemini ogarnełam go wczoraj a dziś piszę :) ja jestem z niego zadowolona,dobrze mierzy tem wody na czym mi tez głównie zależało . Mierzy tem w mieszkaniu co tez się przyda przy maluszku :) no i kosztował 78,99 co nie jest duzo jak za taki termometr ,bo widziałam podobne za 200 zł. Model : Termometr Diagnostic NC300
Przepraszam za to ze zdjęcia się przekręcają ,nie wiem dlaczego :( moze ktos mi cos poradzi na te przekręcające się zdjęcia

sama się zastanawiam nad takim...

Zgłoś nadużycie #12213 9 stycznia 2014, 20:10

Konto usunięte

kirsti30 napisał(a)

Hej kobitki.

Nie wiem czy was nadrobie, czytam ale nic w głowie mi nie zostaje :( dostałam dzisiaj maila który ścioł mnie z nóg. Mówiłam wam że jest sprawa o któej oficjalnie nie moge pisać, no i miałam cichą nadzieje że ominie mnie mega lot samolotem na wyspy, wrrrr a tutaj mimo mojej zaawansowanej ciąży siła wyższa oczekuje że się stawie. Jestem załamana. Jutro mam ginekologa omówie z nim czy taka podróż będzie bezpieczna....ale mam mętlik :(

ojej :( Kristi ściskam mocnoooo :*:* trzymaj się Kochana :* wrazie jak byś leciała,to Kiniaa ostatnio jest po samolotach ,może coś Ci poradzi :)

Zgłoś nadużycie #12214 9 stycznia 2014, 20:11

Dorota93 napisał(a)

Kirsti czy to naprawde konieczne ?? Nie popieram :(

Powiedzmy że to odemnie zależy czy ktoś będzie :) czy :(

Zgłoś nadużycie #12215 9 stycznia 2014, 20:14

Dorota93 Supermama
Nic nie kumam ale mam nadzieje, ze Ci sie pouklada wszystko :*

Zgłoś nadużycie #12216 9 stycznia 2014, 20:14

Konto usunięte
słyszałam kiedyś że jak dziecko urodzi się w samolocie ,to do końca życia ma loty za darmo hihi :) tak próbuję Cię pocieszyć/rozśmieszyć Kristi :*

Zgłoś nadużycie #12217 9 stycznia 2014, 20:23

lorelei_l Fajna mama
Kristi część linii ma podobno zakaz wpuszczania kobiet w 3 trymestrze na pokład samolotu, ale może to tylko taka miejska legenda. aż z ciekawości sprawdziłam ryanair http://www.ryanair.com/pl/warunki-dotyczace-podrozy#regulations-pregnancy

Zgłoś nadużycie #12218 9 stycznia 2014, 20:23

lorelei_l Fajna mama
więc masz jeszcze ponad tydzień bez stresu :)

Zgłoś nadużycie #12219 9 stycznia 2014, 20:25

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witajcie mamusie!
Ewka co do termometru to znalazłam jeszcze taniej niż ja kupowałam - http://bawibobas.pl/termometry-elektroniczne/10383-elektroniczny-bezdotykowy-ter...
( ja zapłaciłam 160zł) .
Jest bardzo dobry,takich używają u mnie w szpitalu,podaję dokładną temp. i to w ciągu kilku sekund.
Ale oglądałam ten Kinci i też fajny,gdybym kupowała to bym się zastanowiła i nad takim :)
Kiniaa zapomniałam Ci odpisać ;) - moja siostra mieszka kilkanaście km od Biłgoraja a dokładnie w Tereszpolu :) Przez Biłgoraj zawsze przejeżdżam :)
Kirsti jeśli to BAAARDZO KONIECZNE to leć,ale ja bym Ci radziła jednak pomyśleć o maluszku,spytaj Kinii jak fatalnie zniosła powrotny lot do domu :( To większe ciśnienie niż w przypadku Dorotko w górach,a zobacz jak Ją męczyło :(

Zgłoś nadużycie #12220 9 stycznia 2014, 20:33

lorelei_l napisał(a)

więc masz jeszcze ponad tydzień bez stresu :)

WOOOW! Wcale nie żałuje że się tutaj wyżaliłam :) fiu fiu zaraz będe maila klecić :) ale mega suprise dla mnie :)

Zgłoś nadużycie #12221 9 stycznia 2014, 20:34

Dorota93 Supermama
Powodzenia!!

Zgłoś nadużycie #12222 9 stycznia 2014, 20:35

Konto usunięte
No powodzenia Kristi :*

Zgłoś nadużycie #12223 9 stycznia 2014, 20:38

Nie- Dziękuje mamuśki.
Z obezną nagonka Camerona na naszych rodaków to nawet nie będe tak mile widziana bo pewnie pomyślą że chce benefity ;) . Patrzyłam easy jet i podobna sytuacja także wszystkie linie lotnicze będą się wymigiwać w ten sposób.
No to szukam termometru :)

Zgłoś nadużycie #12224 9 stycznia 2014, 20:41

Dorota93 Supermama
:)

Zgłoś nadużycie #12225 9 stycznia 2014, 20:46

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

Ewka wszystko upralam :) jestem spokojniejsza. I wali mi tu lovela :p zrobilam tez liste kosmetykow potrzebnych.
Kincia co to za wiadomosc?

Kochana to może zapytaj kogoś kto rodził i miał położną żeby Ci sprawdzoną podał imię i nazwisko ? :)

A co do wiadomości to nie wiem jakieś gówno od czarownicy mi przyszło :D próbuje mnie zaczarować swoim zezem z profilowego ,ale się nie daje :)

Zgłoś nadużycie #12226 9 stycznia 2014, 20:47

Konto usunięte
Kristi odrazu lepiej co ? :) jak tam Puszato ? :P

Zgłoś nadużycie #12227 9 stycznia 2014, 20:48

Dorota93 Supermama
O matko ! :D
Polozna wiem jaka ale chodzi o to, ze w przychodni mowia mi, ze mam sie zglosic z dzieckiem juz a w szpitalu wymagaja tego wczesniej, zapytam jutro na szkole rodzenia

Zgłoś nadużycie #12228 9 stycznia 2014, 20:51

kincia napisał(a)

Kristi odrazu lepiej co ? :) jak tam Puszato ? :P

Puszato spi, leń jeden ;) . Martwi mnie że nie przybiera na wadze, jest naprawde drobniutka w porównaniu do swojego rodzeństwa.

A na czary, hm dobrze jest przelać jajko :)

Zgłoś nadużycie #12229 9 stycznia 2014, 20:52

Konto usunięte

Dorota93 napisał(a)

O matko ! :D
Polozna wiem jaka ale chodzi o to, ze w przychodni mowia mi, ze mam sie zglosic z dzieckiem juz a w szpitalu wymagaja tego wczesniej, zapytam jutro na szkole rodzenia

No u mnie tez wymagają tego wcześniej i ja podałam tą z którą miałam spotkania :) i ona do mnie po porodzie przyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #12230 9 stycznia 2014, 20:52

Kiniaa Gotowa na wszystko
Kirsti-moim zdaniem najważniejsze jest to żebys uzgodniła to z twoim lekarzem czy możesz leciec czy nie,czy są przeciwskazania czy nie! Z mojego doświadczenia powiem ci tak,z córką w ciąży leciałam ostatni raz do PL w 34tyg i obie strony zniosłam bez żadnego problemu.Tym razem lecąc na świeta również bez problemu alee z powrotem to była tragedia a myślałam że będzie ok jak w tamta strone a tu cisnienie skakało jak szlone,straszne zawroty głowy a ja myślałam że umieram to było straszne,tak bardzo baliśmy się z mężem o synka bo okropnie szalał w brzuchu i na pewno mu się to nie podobało.Osobiście nie polecam latanie samolotem w tych tygodniach ,bo to jednak nie bezpieczne dla matki jak i dla dziecka.My gdy tylko dojechaliśmy z lotniska do domu od razu pojechaliśmy do mojego lekarza na kontrol.Kirsti skonsultuj to z lekarzem ale z własnego doświadczenia odradzam!

NIUTKA- do Tereszpola to ja kiedyś na zabawy wiejskie jeździłam hehe...to były czasy :) może kiedyś się stykniemy jak obie będziemy w tamtych stronach :) :)
Natanek :)