Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1211 18 lipca 2013, 17:54

babeluniek Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

29ego czyli w sumie za półtora tygodnia....
Zdaje sobie sprawę że każda z nas aż do urodzenia żyje w strachu. I tylko z wizyty na wizytę .... A z tym strachem o dziecko to w sumie do końca życia.....

Masz rację.
Ale nie zapominajmyy o tym pozytywnym myśleniu :)
Choć myślę, że o obawach też warto mówić. Między innymi po to jest to forum :)

Zgłoś nadużycie #1212 18 lipca 2013, 18:08

agulinka28 Gotowa na wszystko
maInka plamienie mialam raz i to na papierze zobaczylam i zaraz zadzwonilam do lekarza kazal mi przyjechac do szpitala niestety juz bylo po wszystkim w pierwszym i drugim poronieniu tak samo mialam. Pierwsze poronienie bylo 7 lat temu, drugie 6.07.2013 mialam byc lutowa mumusia, niestety nieudalo sie juz drugi raz. Ja bedac w tej ciazy obawy i strach mialam caly czas. W dzien poprzedzajacy plamienie czulam ze cos mi sie dzieje wszyscy mowili ze przesadzam, bo dzien przed plamieniem mialam wizyte u lekarza i usg i wszystko bylo dobrze

Zgłoś nadużycie #1213 18 lipca 2013, 18:14

babeluniek ja jak w maju zobaczylam 2 kreski to tez odrazu poszlam do lekarza ze strachu ze cos moze byc nie tak i ze wzgledu na pierwsze poronienie dostalam luteine i kontrole mialam najpierw co tydzien a pozniej co 2 tygodnie.

Zgłoś nadużycie #1214 18 lipca 2013, 18:15

maInka jak sie obawiasz to idz do lekarza i powiedz ze masz dziwna wydzieline zbada cie zrobi usg i bedziesz spokojna, po co czekac do 29.

Zgłoś nadużycie #1215 18 lipca 2013, 18:28

agulinka28 napisał(a)

maInka jak sie obawiasz to idz do lekarza i powiedz ze masz dziwna wydzieline zbada cie zrobi usg i bedziesz spokojna, po co czekac do 29.

Popieram! Dla swojego własnego komfortu psychicznego :)

Zgłoś nadużycie #1216 18 lipca 2013, 20:02

Anett Gotowa na wszystko

agulinka28 napisał(a)

Tak ja też myślę, że nie ma na co czekać tylko od razu do lekarza... Zresztą ciężko zyć z taką niepewnością czy jest wszystko ok czy nie... Do lekarza! Nasze małe serduszka najważniejsze.
Dziewczyny a mam takie głupie pytanie - jak ustawiłyście to, co Wam oblicza w jakim wieku jest Wasza ciąża? :) rzadko zaglądam i jestem za mało obcykana w te klocki hi hi

Zgłoś nadużycie #1217 18 lipca 2013, 20:34

anusiaczek Zaprawiona w bojach

maInka napisał(a)

Margaret kciuki zaciśnięte...
Widzę że na tapecie ostatnio kulinaria.... :) . Mnie naszło wczoraj na naleśniki ze szpinakiem i czosnkiem. Zrobiłam mega czosnkowy sos do tego (wg mojego męża) ale jak dla mnie w sam raz :)
Dziś za to klasyka. Ziemniaki z kurczakiem i mizeryjką. Za to jutro muszę pierożki zrobić bo język to mi ucieknie....
I dzisiaj wstałam o 4 rano...nie mogę spać ostatnio i kręcę się tylko..niby przysypiam, za chwilę się budzę. ... Niewygodnie mi w żadnej pozycji poza półsiedzącą :/...
Mam takie pytanko do dziewczyn które wcześniej straciły swoje dzieci.... Czy odczuwałyście jakieś zmiany w organizmie sygnalizując że coś może być nie tak ?? ?

Nie żadnych. W 6 tyg.  w drodze do szwagierki do Wrocka w pociągu poczułam nagle że coś mi mokro....no i była to duża brązowa plama. W połowie drogi musieliśmy zawracać. Krwawienie było coraz mocniejsze...i bóle też. W szpitalu na usg ginekolożka pokazała mi na ekranie fasolkę, która była już poza macicą....nigdy nie zapomnę tego widoku... :( :(

Zgłoś nadużycie #1218 18 lipca 2013, 20:44

Anett Gotowa na wszystko

anusiaczek napisał(a)

Nie żadnych. W 6 tyg.  w drodze do szwagierki do Wrocka w pociągu poczułam nagle że coś mi mokro....no i była to duża brązowa plama. W połowie drogi musieliśmy zawracać. Krwawienie było coraz mocniejsze...i bóle też. W szpitalu na usg ginekolożka pokazała mi na ekranie fasolkę, która była już poza macicą....nigdy nie zapomnę tego widoku... :( :(

Anusiaczek bardzo Ci współczuję :* ale nie można się poddawać, tylko powiedz czy była jakaś przyczyna, może masz niedoczynność tarczycy ??

Zgłoś nadużycie #1219 18 lipca 2013, 20:46

Anett Gotowa na wszystko
Ojj ale to w poprzedniej ciąży tak ?? ?

Zgłoś nadużycie #1220 18 lipca 2013, 21:07

Anett napisał(a)

Tak ja też myślę, że nie ma na co czekać tylko od razu do lekarzzyć z taką niepewnością czy jest wszystko ok czy nie... Do lekarza! Nasze małe serduszka najważniejsze.
Dziewczyny a mam takie głupie pytanie - jak ustawiłyście to, co Wam oblicza w jakim wieku jest Wasza ciąża? :) rzadko zaglądam i jestem za mało obcykana w te klocki hi hi

Jak wejdziesz na swoje konto to masz zakladke SUWACZKI. Tam wybierasz sobie jaki Ci pasuje i ustawiasz

Zgłoś nadużycie #1221 18 lipca 2013, 21:18

Anett Gotowa na wszystko
Aaaa dziękuję hi hi :)

Zgłoś nadużycie #1222 18 lipca 2013, 21:20

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny-ja już po wizycie i wszystko jest ok.Odetchnęłam z ulga jak usłyszałam serduszko i zobaczyłam jak Fasolek macha rączkami i nóżkami.Lekarz powiedział że najgorsze tygodnie mam już za sobą-bo tamta ciąża obumarła w 10 tyg a do 17 tyg chodziłam z martwym płodem.Zrobił mi usg z przeziernością-i też nie ma niczego niepokojącego więc nie ma potrzeby dalszej diagnostyki prenatalne.Mogę spokojnie dzisiaj zasnać :) Dobranoc

Zgłoś nadużycie #1223 18 lipca 2013, 21:21

anusiaczek wspolczuje ci, kazde poronienie jest inne ja mialam plame mala na papierze toaletowym w pierwszej ciazy myslalam ze to nic groznego przeciez to byla mala plamka a nie krwawienie jednak jak zrobili mi usg lekarz stwierdzil ciaze obumarlo. teraz jak bylam w szpitalu lezala ze mna pani byla tez w ciazy mowila ze w 10tc miala straszny krwotok myslala ze to poronienie jest jednak jak zrobili jej usg dzieciatko bylo i serduszko pieknie bilo mowila ze tego lakarza az przytulila jak jej powiedzial ze wszystko jest ok teraz jest w 27tc :)

Zgłoś nadużycie #1224 18 lipca 2013, 21:23

Margaret super ze wszystko jest ok i ze maluszek rosnie :)

Zgłoś nadużycie #1225 18 lipca 2013, 21:28

Anett Gotowa na wszystko
Oj Margaret80 cudownie że już słyszałaś serduszko :) ja jeszcze nie słyszałam tylko widziałam ale to też dużo. :D

Zgłoś nadużycie #1226 18 lipca 2013, 22:36

Dorota93 Supermama
A ja ani nie widziałam, nie słyszałam... nic jeszcze... To jest moja pierwsza ciąża, ale też strasznie się boję. Chodzą za mną ciągle obawy, ponoć kobieta czuje, jak coś jest nie tak. A może poprostu to już tak mamy, że się bardzo martwimy?

Zgłoś nadużycie #1227 19 lipca 2013, 9:39

kirsti30 Gotowa na wszystko
oj oj oj co tutaj sie tak depresyjnie robi. Nie ładnie no już. Ja obecnie przechodzę przez dużo stresów, mianowicie: ojciec sie mnie wyparł, mój m. nie dostał przeniesienia i nie wiadomo czy w tym roku dostanie, po za tym mam straszne problemy z samochodem-mam nadzieje że dziś się skończą i muszę w wiekszości radzić sama :( i starac sie nie nakręcać. Wy tutaj jesteście podporą dla mnie. Czytając o tych objawach aż w brzuchu mi sie przewraca. W dalszym ciagu mam zatwardzenie, piersi dalej mnie bolą, mdłosci ustaja-mam nadzieje że to dobrze. No a spanie stało się masakrą :( nie śpie dobrze wcale a wcale, dzisiaj od 5 rano :( 6 godzin snu to nie rewelacja. Może dajmy sobie zastrzyk pozytywnej energi i zostańmy przy fakcie radowania się każdą chwilą :) )

Zgłoś nadużycie #1228 19 lipca 2013, 9:43

kirsti30, też jestem za tym, żebyśmy ładowały się pozytywną energią i ogólnie pozytywnie myślały :)
Mam nadzieję, że w Twoim życiu wszystko się poukłada i Twoje samopoczucie tym samym się poprawi. Te kłopoty ze snem może są spowodowane tymi stresami, które przeżywasz? To niedobrze, bo szkodzisz sobie i Maleństwu. Wyluzuj się, spójrz na wszystko ze spokojem a na pewno się ułoży :)

Zgłoś nadużycie #1229 19 lipca 2013, 9:51

Dorota93 Supermama
kirsti30 też nie umię się załątwić, tragedia. 3 dzień ! O matko..

Zgłoś nadużycie #1230 19 lipca 2013, 10:50

neri84 Fajna mama
Gratuluję wszystkim lutowym mamusiom na 2014 rok. :) Jak ten czas zasuwa do przodu... Niedawno ja chodziłam w ciąży, a tu już nowe bąbelki się szykują. :) Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy ciąży. Mi bardzo brakuje tego stanu, kiedy nosiłam swoje maleństwo pod sercem. :) To cudowny i niepowtarzalny czas, pomimo niektórych przykrych i nieprzyjemnych dolegliwości. :)
Zmień myślenie, a świat zmieni się dookoła Ciebie. :)